Meediumitempli ülevaade

Media Temple pakub esmaklassilist veebi- ja pilvemajutust – sobib veebisaitidele, veebiplatvormidele ja rakendustele. Suure hulga erinevate plaanidega on selle eesmärk pakkuda lahendus kõikvõimalikele veebispetsialistidele.


Kuid kas Media Temple on midagi head? Selles ülevaates vaatame selle teenuseid ja vaatame, kas peaksite neid kasutama.

Laskem üksikasjadesse.

Mis on meediumitemppel?

1998. aastal asutatud Media Temple majutab nüüd üle 1,5 miljoni veebisaidi ja seda usaldavad suured korporatsioonid, nagu Samsung, Adobe, CBS ja paljud teised.

Ettevõte on leidnud edu, pakkudes erinevaid hostimisplaane, platvorme ja lisandmooduleid.

meediatempli ülevaade

Praegu saate Media Temple’i abil saada järgmisi teenuseid:

 • Jagatud hostimine
 • VPS-i hostimine
 • Spetsiaalne hostimine
 • Hallatud hostimine
 • Hallatud WordPressi hostimine
 • AWS-i pilvemajutus
 • Veebisaidi koostaja
 • Domeenid

Koos mitut tüüpi hostimisega pakub Media Temple hostimise või WordPressi haldamise teenuseid. Nagu väidetakse, võimaldaks see teil keskenduda rohkem oma ettevõttele, ilma et peaksite oma veebisaidi pärast vaeva nägema. Üldiselt on Media Temple suunatud väikestele ja suurtele ettevõtetele. Kuid sellel on odavamad paketid kasutajatele, näiteks vabakutselistele või blogijatele. Üldiselt on valik tohutu. Kui vajate hostimist, on Media Temple tõenäoliselt teile lahendus.

Vaadake selle Media Temple’i ülevaate jaoks selle kõige populaarsemat teenust – jagatud hostimine. Selle pakkuja hindamiseks tutvume lähemalt hinnakujunduse, plaanide ja toimivusega.

Meediumitempli hinnakujundus

Odavaim, isikliku meediumitempli jagatud hostimise plaan algab kell 15 dollarit kuus. Kõrgemale tõusmiseks on olemas Pro jaoks 22,50 dollarit kuus ja eliit 45 dollarit kuus.

Kuid plaanid on kallimad, kui otsustate tasuda igakuiselt:

meediumitempli ülevaade hinnakujundus

Siin’See on Media Temple’i jagatud hostimiskavade võrdlus:

IsiklikProEliit
Igakuine20 dollarit kuus30 dollarit kuus60 dollarit kuus
1-aastane ametiaeg16,17 dollarit kuus25 dollarit kuus50 dollarit kuus
2-aastane ametiaeg15,83 dollarit kuus23,75 dollarit kuus47,50 dollarit kuus
3-aastane ametiaeg15 dollarit kuus22,50 dollarit kuus45 dollarit kuus

Ja siin on kõik plaanid, mis teid hõlmavad:

 • Isiklik – Sellel plaanil on 20 GB ladustamine ja 1 TB ribalaius. Koos sellega saate 100 saiti ja andmebaasi.
 • Pro – See pakub 100 GB ladustamine ja 2TB ribalaius. Sisaldab ka pahavara tuvastamist ja 500 andmebaasi.
 • Eliit – See pakub 250 GB ladustamine ja 5 TB ribalaius. Toetab 500 saiti, pahavara tuvastamist ja 500 andmebaasi spetsiaalse mahutiga.

Tõsi, isegi kõige odavamad Media Temple’i plaanid on teiste pakkujatega võrreldes kallid. Eriti kui täielikult toimiva hostimise jaoks peate ostma lisateenuseid. Kuid neist räägime hiljem.

Lihtsalt ärge unustage, et kogu perioodi eest võetakse teile tasu ette. Näiteks isikliku paketi ostmisel kolmeaastaselt on tasumisele kuuluv summa 540,00 dollarit.

meediatempli ülevaade mt

Kuid uurime nüüd uuendamine. Media Temple pakub esimesel ametiajal madalamat hinda. Kui see lõpeb, uuendatakse teie plaani samaks perioodiks, kuid kõrgemate hindadega.

Ütleme, et üheaastaste plaanide korral tõuseb pikendamise hind 20%, teiste puhul aga rohkem. Näiteks, 3-aastase Pro-plaani esimese perioodi eest tasumine aastas maksab 810 dollarit ja uueneb 1080 dollaril.

Kuigi Media Temple seda ei paku "piiramatu kõik", ladustamiseks antud numbrid ja ribalaius on enamiku kasutajate jaoks enam kui piisavad.

Kuid hind on endiselt üsna kõrge, nii et vaatame, kas plaanidel on selle õigustamiseks sobivaid funktsioone.

Mis sisaldub meediumitempli plaanides?

Nüüd, kui meie’saite alati olulise hinnakujunduse osa endast välja, see’on aeg keskenduda üksikasjadele, mida iga plaan pakub. Lase’Vaadake üle kolm varianti ja vaadake, kuidas need üksteisega võrreldavad on.

IsiklikProEliit
Kettaruum20 GB100 GB250 GB
Ribalaius1TB skaleeritav2TB skaleeritav5TB skaleeritav
Domeenid lubatud100500500
SSLEi sisaldaEi sisaldaEi sisalda
E-posti kontod100010001000
KlienditugiReaalajas vestlusReaalajas vestlusReaalajas vestlus
Tasuta automatiseeritud varundamineEi sisaldaEi sisaldaEi sisalda

kettaruum ja ribalaius peaks enamikku kasutajaid rahuldama. Keskmise suurusega WordPressi veebisait võtab umbes 1-2 GB mahtu ja ühe lehe mahuks on 1-2 MB. Tähendab, et isegi isiklik plaan peaks hostima kuni 10 veebisaiti, vastu kuni üks miljon lehevaatamist kuus.

Teine hea külg on see, et kõigil plaanidel on SSD-serverid, mis peaksid serveri jõudlust märkimisväärselt suurendama. Ka saate DDoS-vastane kaitse, mis on teie veebisaidi turvalisuse tagamiseks väga oluline.

Samuti saate kuni 500 e-posti kontot ja FTP-kontode loomise lubamine pole piiratud.

Ja kui otsite veebisaidi koostajat – Media Temple sisaldab ühte. Seda nimetatakse Virb an pakub teie valitud pukseerimisplatvormi üle 20 värske ilmega malliga.

meediatempli ülevaade virbi veebisaidi ehitaja

Kuid kahjuks pole an-õelvara kaitse isikliku plaaniga. Pro’l on see ühe saidi jaoks, Elite – 5 saidi jaoks. Muidugi pakub Media Temple seda lisandmoodulina osta. Ja see turvapakett maksaks teile alates $ 49 / kuu. See pakett sisaldab pahavara skannimist ja eemaldamist ning veebirakenduse tulemüüri.

Ja siis hakkavad asjad tunduma veelgi vähem ilusad.

Esiteks ei saa te lisatasu SSL. – samas kui paljud teised pakkujad pakuvad seda sarnase hinnapunkti plaanides. Media Temple’is maksab SSL teile aastas 75 dollarit.

Siis ei saa te ka automatiseerida varukoopiaid. Selle jaoks ostke 20 dollarit kuus, mis teeb hetkeseisust varukoopiaid.

Mõeldes ülekandmine mõne teise pakkuja veebisait? Media Temple aitab teid välja – ühekordse tasu eest 150 dollarit.

Mis puutub juhtpaneeli, siis pakub Media Temple teile järgmist Plesk paneel. Pleski paneeli kasutatakse enamasti Windowsi hostimiseks, kuid see töötab ka selle Linuxi põhise hostimise korral. Ja kuigi sellel on cPaneliga sarnane liides, eelistavad paljud kasutajad siiski selle usaldusväärsust. Üldiselt ei tohiks see olla suur probleem, kuid kui soovite cPaneli – noh, see on Pro-paketiga saadaval.

Ja just nii muutub teie premium-hosting veelgi kallimaks.

Lõpuks on olemas Klienditugi. Ehkki see on ööpäevaringne ja sellel on palju kanaleid, pole umbes 30-minutised ooteajad lihtsalt piisavalt head. Teisalt oli esindaja tõesti abivalmis ja sõbralik. Nad suutsid probleeme viivituseta lahendada ja neil olid informatiivsed vastused.

meediatempli toe ülevaade

Arvestades kõiki saadaolevaid funktsioone, on Media Temple tugev pakkuja. Kui aga tõesti soovite, et sellel oleksid kõik esmaklassilised funktsioonid, muutub see tõsiselt, tõsiselt kalliks.

Meediumitempli jõudlus

Media Temple tuleb koos ruudustikuga – see on serverite klaster, mis pakub kasutajatele paremat kiirust ja mastaapsust. Eeldatakse, et selline seadistamine peab vastu pidama suurele liikluse kasvule, võõrustades saiti mitme serveri kaudu. Nii on teil usaldusväärne teenus, kuna te ei pea muretsema oma saidi krahhi pärast.

Teoreetiliselt võib see aidata suurendada ka reageerimise aega kogu maailmas. Nii et me vaatasime – ja Media Temple’i jõudluse testi tulemused on üsna head. See host pakub suurepäraseid kiirusi, keskmiselt laadimisajad allpool 300 ms.

meediatempli ülevaatuse kiirus

Kuid muidugi on erinevates kohtades erinev reageerimisaeg. USA-s on see kiireim ja aeglasemaks läheb Jaapanis ja Sao Paulos. See on tavaline erinevus pakkujate puhul, kellel on USA-s serverid. Kuid need aeglasemad tulemused saavutavad endiselt muljetavaldavat aega – 400 ms.

Kokkuvõttes on etendus keskmisest tunduvalt kõrgem. Kuid sellise kalli pakkuja jaoks ootaksin veelgi paremaid reageerimisaegu. Seal on arenguruumi.

Meediumitempli ülevaade – kohtuotsus

Media Temple on esmaklassiline pakkuja ja sellel on palju suurepäraseid funktsioone, mis muudavad selle korralikuks võimaluseks. Suur jõudlus, püsiv tööaeg ja kõikehõlmav töökindlus muudavad selle suurepäraseks võimaluseks ettevõtetele.

Siiski ei saa ma seda soovitada väikeste projektide ja eelarvega kasutajatele, kuna kõrgete alghindade ja paljude vajalike lisandmoodulite tõttu osutuvad plaanid liiga kalliks. Lõppkokkuvõttes muudab see Media Temple’i uute kasutajate jaoks halvaks valikuks.

Nii et enne otsuse tegemist minge edasi ja uurige teiste pakkujate suurepäraseid pakkumisi. Kindlasti leiate midagi usaldusväärset ja madalama hinnaga!

Plussid

 • Usaldusväärne peremees
 • Suurepärane klienditugi
 • Hea kiirus ja Uptime

Miinused

 • Kallimad plaanid
 • Vaja on palju lisandmooduleid
 • Vähesed ühe klõpsuga rakendused
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector