Myhostingu ülevaade

Myhosting on olnud populaarne veebimajutusteenuste pakkuja alates selle asutamisest 1997. aastal. Selle peakontor asub Kanadas Torontos, neil on üle 50 000 kasutaja. Kuid kas need kasutajad valisid hea hostimisvõimaluse? Selles Myhostingi arvustuses vaatlen selle pakkuja teenuseid ja näen, kas see on hea hostimisvõimalus.


Mis on Myhosting?

Myhosting on laia valikut teenuseid pakkuv hostiteenuse pakkuja – see pole mitte ainult virtuaalserveriteenuse pakkuja, vaid ka palju muid valikuvõimalusi. Need on järgmised:

 • Jagatud hostimine
 • Spetsiaalne hostimine
 • VPS-i hostimine
 • Edasimüüja hostimine
 • Domeeninimed
 • SSL-sertifikaadid

Üldiselt pakub Myhosting mitmesuguseid võimalusi paljudele erinevat tüüpi kasutajatele. Neil on erinevaid teenuseid, mis sobivad nii väikestele isiklikele projektidele, suurtele ettevõtjatele kui ka kõigile nende vahel. Kuid selle ülevaate huvides keskendume endiselt – ja räägime enamasti selle jagatud hostimisest, mis on kõige populaarsem hostimisvõimalus seal.

Myhosting Hinnakujundus

Myhosting pakub kolme plaani – nende hinnad lähevad alates Isikliku plaani jaoks 9,94 dollarit kuus, ja 37,44 dollarit e-kaubanduse kava jaoks. Üldiselt on need hinnad väga kõrged, võrreldes konkurentidega, kelle hostimisplaanid maksavad mitu korda vähem.

myhostingu ülevaateplaanid

Siin on kiire kokkuvõte sellest, mida need 3 Myhostingu kava teile pakuvad:

 • Isiklik veebisait – 9,94 dollarit kuus, tasuta domeeninimi, piiramatu hostimisruum
 • Ettevõtte majutamine – 18,69 dollarit kuus, piiramatu hostimisruum, pühendatud IP SEO-le
 • E-kaubanduse hostimine – 37,44 dollarit kuus, piiramatu hostimisruum, esmaklassilised e-poe kärud, tööriistad väikeettevõtetele, e-poe SSL-võti.

See on … Seda on palju.

9,94 dollarit kuus isikliku veebisaidi eest on tõesti järsk. Nii et sellele Myhostingu arvustusele pisut rohkem konteksti anda, vaatame lähemalt, mida kogu see raha tegelikult teile teenib.

Plaanid üksikasjalikumalt

IsiklikÄrie-kaubandus
Kettaruum PiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusMõõtmataMõõtmataMõõtmata
Domeene toetataksePiiramatuPiiramatuPiiramatu
E-posti kontod102050
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva
KlienditugiLive ChatLive ChatLive Chat
Tasuta automatiseeritud varukoopiadIga päevIga päevIga päev

Üldiselt midagi liiga erilist. Siiski on hea näha, et kettaruum, ribalaius ja lubatud domeenid on igal plaanil piiramatud. E-posti ja FTP-kontode piirangud võivad teie jaoks olla siiski pisut liiga ranged.

Myhosting Performance

Selle veebimaailma ülevaatuse huvides viidi müsitamisel läbi rutiinne test, et teha kindlaks selle reageerimisaeg, mis on oluline tegur veebisaidi toimivuse mõõtmisel.

Pärast veebisaidi testimist mitme serveri vastu erinevates asukohtades on keskmine reageerimisaeg 0,50 310,14 millisekundit registreeriti. Selle arvu abil võin öelda, et myhostingul on suhteliselt mugav reageerimisaeg, mis sobib enamiku lõppkasutajate jaoks kõige paremini.

Myhostingu plussid

Selle Myhostingi ülevaate kokkuvõtmiseks vaatame selle platvormi mõnda peamist eelist. Seal on paar asja, mis meeldivad!

Korraliku serveri jõudlus

Veidi üle keskmise tööaja ja keskmisest kõrgema reageerimisajaga toimib Myhosting paremini kui enamik hostingu pakkujaid. Seega, kui otsustate seda pakkujat kasutada, pole jõudlus probleem.

Mitme malliga veebisaidi koostaja

Saidi nullist üles ehitamine võib olla keeruline – ja Myhosting sisaldab kõigis plaanides tasuta veebisaitide koostajat, et aidata teil seda lihtsamaks teha.

Ehitaja hõlmab ka kümneid eelprojekte, nii et saate valida endale kõige meeldivama ja olla valmis mõne minutiga veebis kasutamiseks.

myhosting mallid

Myhosting miinused

Kuid mitte kõik pole hea – ja Myhostingil on mõned tõsised probleemid, millega tuleb enne ostmist tegeleda. Siin on Myhostingu põhiprobleemid:

Piiratud arv e-posti ja FTP kontosid

Sisenemine Myhostingu plaan lubab 1 FTP-kontot ja 10 e-kirja – ja see pole sugugi halb. Suurim e-kaubanduse plaan lubab siiski vaid kuni 50 e-posti kontot. Arvestades, et see peaks olema hostimiskava, mis sobib suurematele ettevõtetele, on tõesti imelik, kui limiiti nii madalaks seatakse. Paljud muud hostimisettevõtted pakuvad palju enamat – ja see on Myhostingi jaoks halb asi.

Tõsiselt halb hind

Isikliku veebisaidi eest 9,94 dollarit kuus? 37,44 dollarit, et lihtsalt veebis müüa? Myhosting pole asutatud ainult 1997. aastal – ka selle hind on kinni. See on võrreldes teiste, kvaliteetsemate konkurentidega tohutu tõus. Ja pole üldse nii, et saate oma raha eest nii palju.

Üldine pettumus kasutajakogemuses

Üldiselt on Myhostingu veebisaidi sirvimine ja selle toodete kasutamine üsna räpane kogemus. Mõni leht on katki, mis viib ummikseisu.

myhosting sait on katki

Ka hostimiskogemus pole suurepärane: Myhosting kasutab Parallelsi hostimispaneeli vananenud versiooni, mis on üsna aeglane ja vajab tõsist uuendamist.

Pika loo lühike – Myhosting vajab näo tõstmist. Või kolm.

Myhostingu ülevaade: järeldus

Ma ei soovitaks Myhostingut kõigile, kes otsivad kvaliteetset hostimisteenust. Sellepärast toode on moraalselt vananenud, ja hinnakujundus on lihtsalt täiesti ennekuulmatu.

On paar asja, mida see pakkuja teeb tõesti hästi. Kuid kokkuvõttes on parem leida parim veebimajutus kusagilt mujalt.

Plussid

 • Tasuta veebisaidi koostaja kümnete mallidega
 • Korraliku serveri jõudlus

Miinused

 • Hostimisplaanid maksavad väikese riigi SKP-d
 • Nõrk kasutajakogemus
 • Ranged piirangud e-posti ja FTP kontodele
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector