Novi ehitaja ülevaade

Mõni aasta tagasi nõudis HTML-i veebisaidi ehitamine palju teadmisi kodeerimise kohta. Seejärel ilmusid visuaalsed HTML-i redigeerijad koos lohistamise ehitajatega ja muutsid veebisaidi loomise mängu täielikult.


Nüüd ei vaja te visuaalselt uimastamise ja reageerimisega veebisaidi loomiseks kodeerimise kogemust.

Novi Ehitaja ülevaateleht

Novi Builder väidab, et pakub saidi loomise jaoks imelihtsa pingutuseta pukseerimiskonstruktsiooni. Kuid kas see on teie jaoks õige tööriist? Siit saate teada põhjaliku Novi Ehitaja ülevaate.

Mis on Novi Ehitaja?

Novi Builder pakub kahte teenust: HTML / CSS redaktor ja HTML malli tellimisteenus. Ühesõnaga, see võimaldab teil HTML-mallide loomine või muutmine ja pakub valikut modifitseerimiseks eelnevalt valmistatud HTML-i malle.

Novi Builder eristab enamikku visuaalsetest HTML-i redigeerijatest just seda võimaldab teil importida olemasolevaid HTML-saite.

Esmamulje

NoviBuilder nõuab juurdepääsu Apache veebiserverile, seega järgisin selle alustamiseks selle põhjalikke installimisjuhiseid.

Jah – see ehitaja pole veebiehitaja nagu Wix või Weebly. Alustamiseks on vaja eraldi hostimiskontot – pidage seda meeles.

Pärast laadimist siiski, Leidsin, et Novi Builderit on väga lihtne kasutada. Minu praeguse veebisaidi HTML-faili üleslaadimine võttis vaid paar klõpsu.

Edasi – mängisin visuaalse toimetajaga ringi.

Kõige rohkem meeldis mulle see, et sisuplokkide lisamine ja muutmine oli väga intuitiivne. Lisaks võimaldab see teil samal lehel HTML / CSS / JS-i täielikult redigeerida.

novi ehitaja koodiredaktor

Mallid Galore

Kui te ei soovi oma saidi HTML-koodi importida (või kui teil lihtsalt pole seda veel), saate seda kasutada kümneid tasuta HTML-malle. Kõik mallid, mille ümber olen selle ülevaate jaoks mänginud, on kõigis seadmetes esteetiliselt meeldivad ja reageerivad. Lehe ehitamisel või redigeerimisel asetatakse kõik mallid hõlpsasti muudetavale kohale.

novi ehitaja mallid

Kui registreerute Novi liikmeks, saate juurdepääs kümnetele kvaliteetsetele ja valdkonnapõhistele mallidele.

Mõned neist on loodud spetsiaalselt alustavatele ettevõtetele, meditsiinitöötajatele, reklaamiagentuuridele, ülikoolidele ja muule. Kuid peaaegu kõiki neid saab kohandada vastavalt teie isiklikele vajadustele ja ärisuundadele.

novi ehitaja ülevaate malligalerii

Põhjalik funktsioonide komplekt

Novi Builder sisaldab kõike, mida vajate täielikult funktsionaalse veebisaidi loomiseks. Kõik järgmised funktsioonid:

 • Sotsiaalmeedia pistikprogrammid
 • Meediumikogu
 • Tellija pistikprogrammid
 • Lähtekoodi ja stiiliredaktor
 • Ikoonihaldur
 • Mitme seadme eelvaade

Kasulik tugi

Novi klienditeeninduse meeskonda pääseb piletiteenuse kaudu. Kahju, et ei pakuta live-vestlust ega telefonitugi. Mul on siiski hea meel teatada, et Novi agent, kes mu piletile vastas, oli väga kasulik ja ilmselgelt HTML-i arendamisega kursis.

Küsimustele vastatakse kiiresti ka Novi Website Builder Facebooki kogukonna lehel.

Novi Ehitaja hinnakujundus

Novi Ehitaja pakub kolme plaani:

 • Stardipakett: 29 dollarit aastas
 • Täiustatud pakett: 49 dollarit aastas
 • Arendaja pakett: ühekordne tasu 149 dollarit

novi ehitaja hinnakujundus

Mõlemad sisaldavad samu põhifunktsioone, kuid pakub juurdepääsu erinevale arvule eelvalmis mallidele. Piiratud litsentsi, mis hõlmab ainult 6-kuulist tehnilist tuge, saab osta ka kolmanda osapoole müüjalt 16 dollari eest.

Novi ehitaja plaanid üksikasjalikumalt

KäivitamineTäpsemadArendaja
Hind29 dollarit aastas49 dollarit aastas149 dollarit ühe korra kohta
Mallide arv120+Eluaegne juurdepääs uutele mallidele
ProjektidPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Novi pluginadJahJahJah
Visuaalne HTML-i redigeerijaJahJahJah
UuendusedTellimise ajalTellimise ajalEluaegne juurdepääs
ToetusTellimise ajalTellimise ajalEluaegne tugi
Raha tagasi periood30 päeva30 päeva30 päeva

Plaanid erinevad ainult saadavate mallide hulgast. Ja vaadates on Novi Ehitaja hinnakujundus taskukohane: plaanid maksavad umbes selle, mida ma hea HTML-malli eest maksaksin.

Kuna maksate kord aastas, võib hind tunduda alguses kõrge. Kuid mõned teenuseosutajad võtavad selle numbri eest tasu igakuiselt!

Veebisaidi ühekordseks muutmiseks on kõige sobivam käivituskava. Kuid kui soovite saidi nullist üles ehitada, on parem plaan täpsem plaan, kuna see sisaldab mitut eelvalmis malli.

Lisaks, kui olete professionaalne saidi kujundaja, on kõige parem arendajaplaan, kuna see pakub juurdepääsu eluaegsele mallile.

Novi ehitaja ülevaade: lõplikud mõtted

Novi Ehitajat ise on äärmiselt lihtne kasutada. See on suurepärane valik HTML-i veebisaidi kujundamiseks, kui teil pole palju kodeerimise kogemust. Seda pole nii lihtne kasutada kui paljude teiste veebisaitide ehitajaid, kuid see võib olla suurepärane tööriist paljudele arendajatele.

Ehituse lihtsustamiseks on teil ka palju malle, mille hulgast valida. Ja ettevõttespetsiifiline malligalerii on väga läbimõeldud lisand.

Erinevad Novi Builderi paketid sobivad väga erinevateks kasutusjuhtudeks. Enne registreerumist mõelge hoolikalt, mis sobib teie vajadustega.

Kas teil on oma Novi Builderi arvustusi, mida lisada? Kui jah, postitage need allpool!

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Muljetavaldav malligalerii
 • Erinevate kasutajate vajadustele vastavate plaanide valik

Miinused

 • Nr hostimise tuge
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector