Pixpa ülevaade

Pixpa eesmärk on muuta veebisaidi loomise protsess probleemideta. Lihtsalt kasutatava veebisaidi redigeerija abil hoiab Pixpa silma peal professionaalidel – tudengitest ja disaineritest kirjanike ja insenerideni. See keskendub platvormi loomisele, mis võimaldab spetsialistidel hõlpsalt oma portfelle luua.


Kuid professionaalsed portfellid pole veel kõik, mida Pixpa väitel omaks suudaks. Sellel on ka e-kaubanduse funktsioonid, nii et isegi väikeettevõtted saaksid kasutada veebisaidi koostaja teenuseid.

Kuid kas Pixpal on konkurentsieelis, et muuta see teie ettevõtte jaoks parimaks võimaluseks? Lase’s leiate sellest Pixpa arvustusest!

Mida Kas Pixpa?

Pixpa on suhteliselt uus veebisaitide ehitaja asutas 2012. aastal Gurpreet Singh – multidistsiplinaarse loomeagentuuri IdeazInc loovjuht. Ta kujundas Pixpa nii, et igasugustel professionaalidel oleks koht oma töid tutvustada. Algselt on Pixpa portfelli veebisaitide koostaja.

Kuid selle aja jooksul veebisaidi ehitaja arenes. Lisandusid e-kaubanduse funktsioonid ja uued mallid.

Nüüd saab Pixpa loomiseks kasutada mitte ainult professionaalsed portfellid, vaid ka väikeettevõtete veebisaidid. Ja ettevõte peab ka õpilasi meeles, pakkudes neile suuri allahindlusi.

Allahindlustest rääkides vaatame, kas Pixpa on esiteks taskukohane.

Pixpa hinnakujundus

Pixpa on kujundanud 5 spetsialistidele mõeldud kava ja jagage need kõik kolme kategooriasse: veebisait, e-kaubandus ja klientide galeriid, alates 5 dollarist kuus.

Veebisaidi plaanid maksavad alates 6 dollarist kuus ja e-kaubanduse võimalused on kallimad – maksavad 15 dollarit kuus.

pixpa-review-pixpa-hinnakujundus

Kõikide plaanide abil saate veebisaidi koostaja koos lohistatavate mallidega, piiramatu ribalaiuse, aasta tasuta domeeni ja SSL-sertifikaatidega.

Mis vahet seal on??

 • Stardiplaan 6 dollarit kuus võimaldab teil üles laadida kuni 200 pilti ja müüa kuni 3 toodet.
 • Kasvuplaan 9 dollarit kuus võimaldab piiramatut piltide üleslaadimist ja kuni 10 tootepoodi.
 • Plus Store’i plaan 15 dollarit kuus pakub teile piiramatuid pilte, tooteid ja e-kaubanduse funktsioone, näiteks hüljatud ostukorvi taastamine.
 • Plussi piltide plaan on 15 dollarit kuus pakub e-kaubanduse integreeritud pildigaleriisid, piiramatuid tooteid ja muid e-kaubanduse funktsioone.
 • Kliendigaleriid alates 5 dollarist kuus viib teile ruumi igasuguste pildigaleriide ja galeriide loomise tööriistade jaoks.

Igal aastal makstes hoiate kokku umbes 25%, kuna kuuplaanide korral hinnad tõusevad,

Õnneks on Pixpa selle suhtes läbipaistev ja te ei näe ostukorvis mingeid üllatusi. Tabelis näete hinnaerinevusi:

Plaani nimiIgakuineAastasSäästud
ALUSTAMINE8 dollarit kuus (96 dollarit aastas)72 dollarit aastas24 dollarit
KASVU12 dollarit kuus (144 dollarit aastas)108 dollarit aastas36 dollarit
Plusspood20 dollarit kuus (240 dollarit aastas)180 dollarit aastas60 dollarit
Plusspildid20 dollarit kuus (240 dollarit aastas)180 dollarit aastas60 dollarit
KLIENDIGALERIIalates 6 dollarist kuusalates 60 dollarist aastasalates 12 dollarist

Kliendigaleriide hinnad sõltuvad vajalikust salvestusruumist. Kui 10 GB salvestusruum maksab aastas 5 USD / kuus, siis 10 TB maksab samal perioodil 80 USD / kuus.

Lisaks pakub ettevõte a erisoodustus õpilastele. Kui tõendate oma õpilase staatust, saate 50% allahindlust igast kavast.

Nüüd kui see’on selge, et ettevõte sihib reklaame (sh tudengeid), kes on keskendunud pigem kauni kunsti loomisele kui kodeerimisele ja tehnilistele asjadele, las’Vaadake, kas platvormi on algajate jaoks tõesti nii lihtne kasutada.

Ettevõte pakub täielikku valikut veebiteenuseid, mis on vajalikud igale inimesele, kes soovib oma veebipõhist kohalolekut üles ehitada – alates blogimisriistadest kuni integreeritud e-kaubanduse lahendusteni.

Muidugi, see ei tee seda’t ei ütle meile palju. Lase’Vaadake, kas kõik nende paketid sisaldavad neid teenuseid:

LITESTARTERPROPLUSS
Pilvesalvestus (portfellifailid)1 GB3 GB10 GB25 GB
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Domeenid lubatud1111
SSLKaasasKaasasKaasasKaasas
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päevaEi
KlienditugiVestlus / e-postVestlus / e-postVestlus / e-postVestlus / e-post
Veebisaidi koostajaKaasasKaasasKaasasKaasas
Veebisaidi mallid38383838
Lihtne SEO ManagerKaasasKaasasKaasasKaasas
Sotsiaalmeedia vidinadKaasasKaasasKaasasKaasas
BlogiKaasasKaasasKaasasKaasas
Portfelli üksusedPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
e-kaubandusKaasasKaasasKaasasKaasas
Ostukorvi hülgamineEiEiEiKaasas
Varude juhtEiEiKaasasKaasas
E-kaubanduse toodete arv31050500

Isegi kõige põhilisem plaan pakub teile e-kaubanduse funktsioone, tasuta domeeni ja SSL-i. Mulle tundub see hea väärtus!

Sa saad ka proovige Pixpa 15 päeva jooksul ilma krediitkaardi andmeid sisestamata, nii et teate, kas toode vastab teie vajadustele.

Pixpa veebisaidi ehitaja esimesed muljed

Tegeliku registreerimisprotsessi lisamiseks oma Pixpa ülevaatesse,’olete registreerunud tasuta prooviversiooniks ja loonud uue saidi nullist. See kestab 15 päeva ja krediitkaarti pole vaja.

Kui olete sisse loginud, palutakse teil valida teema. Võite valida ühe 38 kaasaegset, reageerivat ja üldiselt tõeliselt nägusat teemat:

Kõik teemad toetavad kõiki teenuseid (e-kaubandus, portfell) ja see on täiesti tasuta.

Järgmisena suunatakse teid peamisele armatuurlauale, mis tundub väga intuitiivne. Kõik seaded on jagatud 3 erinevasse kategooriasse selle põhjal, mida soovite redigeerida – saidi kujundus, pood ja portfoolio. Loomulikult võivad teie saidil korraga olla kõik kolm:

pixpa ülevaate juhtpaneel

Lase’näete, kuidas sisu lisada – selleks laske’klõps Lisage sisu (kes oleks osanud arvata?). Seejärel suunatakse teid menüüsse, kus saate valida, mida oma saidile lisada:·

pixpa arvustuse loomine

Pärast klõpsamist Blogi Mul paluti nimetada see:

pixpa arvustuse ajaveebi nimi

Seejärel paluti mul valida paigutus:

pixpa ülevaate ajaveebi paigutus

Pärast nupule Salvesta jõudmist viidi mind ajaveebi halduspaneeli, kus sain postitusi lisada, erinevate veebisaidi sätete vahel liikuda ja oma ajaveebi vaadata:

pixpa arvustuse ajaveebivaade

Blogipostituse toimetaja ise on üsna sarnane teiste veebisaitide koostajatega – mis on kindlasti suur pluss, kuna seda saab kasutada keegi, kes pole kunagi midagi kodeerinud (ja see ei’t vajavad üldse kodeerimist):

pixpa ülevaate blogi postituse toimetaja

Järgmisena hüppasin tõestamisele. Albumi lisamise protsess sarnaneb väga ajaveebi postituse lisamisega, nii et mina’jätan selle vahele:

pixpa ülevaatuse korrektuur

Selle asemel laske’näete kiiret ülevaadet e-kaubanduse sätetest.

pixpa ülevaate pood

Loomulikult ei ole need nii töökindlad, kui võiksite oodata tüüpiliselt e-poe platvormilt.

Aga mulle meeldib, et nemad inlisake lihtne viis oma maksumäärade ja hüljatud kärude haldamiseks. Näete ka allahindluste, saatmis- ja maksevalikute võimalusi.

Pixpa ei võta teie tehtud müügi eest midagi.

Muidugi, see kõik on saadaval ainult Plus-paketis, kuid pakutavate funktsioonide jaoks on hind väga madal.

Ja mis saab saidi enda sätetest?

pixpa vaadake saidi sätteid

Nagu näete, on sellel kõik, mida vajate väikese, kuid eduka veebisaidi käitamiseks:

Saate hallata infolehti, muuta SEO sätteid, lisada domeeninime (enne seda on teie sait Pixpa alamdomeenis saadaval) ja lisage väliseid integratsioone.

Ja neid on palju (46).

Edukuse jälgimiseks leiate integratsioone, nagu MailChimp e-uudiskirjade jaoks või Google Analytics.

Kõik need pakuvad ühe klõpsuga installimist, nii et isegi kui olete veebiarenduse maailmas uus inimene, on see sama lihtne kui rakenduse installimine telefoni.

pixpa ülevaade mutt youtube

Kõik need seaded ja integratsioonid näevad suurepärased välja ja tõestavad, et Pixpa on platvorm, millel saate hõlpsalt luua oma loomeettevõtte jaoks professionaalse veebipõhise kohaloleku. Nüüd – vaatame, kas see platvorm on terviklik pakett, vaatame etendust.

Pixpa jõudlus

Lase’vaatame, kas Pixpa’jõudlus vastab kõigile saadaolevatele funktsioonidele. Lõpuks hostivad loomingulised inimesed (kes on peamised platvormi kasutajad) sageli tohutuid pildi- või videofaile, mis vajavad kiiret ja stabiilset ribalaiust. Ja kõigi kasutajate jaoks on kiire ja tundliku veebisaidi sirvimine palju toredam.

Pixpa server sai hinde B. Ja üldiselt pole see halb tulemus. USA reageerimisajad on hämmastavad – 50 kuni 80 ms. Hea oli ka Euroopas ja mõnes Aasias. Sao Paulo ja Jaapan jäid aga maha.

pixpa ülevaate jõudluse värskendus

Üldiselt – hea tulemus. Ehkki kui teil on Jaapani vaatajaskonna jaoks veebisait, prooviksin leida mõne muu valiku või pöörduda tugiteenuse poole, et nad saaksid serverit optimeerida.

Oleme seadistanud monitori ka Pixpa tööajatulemuste nägemiseks. Ja nad olid suurepärased. Viimase 30 päeva jooksul oli Pixpa tõus 99,997% ajast.

pixpa ülevaade tööajast

Meie Uptime’i kalkulaatori järgi oli sait viimase 30 päeva keskmise jõudluse (99,997%) korral maas iga päev vaid umbes 2 sekundit – terve kuu jooksul 1 miljon 18 sekundit. See on väga-väga tugev tulemus – enamus ettevõtteid ei suuda seda ühtida.

pixpa arvustuse hostimine alla

Nii et jõudluse osas on Pixpa näide teistest väikeste veebisaitide ehitajate platvormidest.

Pixpa plussid

Üldiselt näeb Pixpa hea välja – hinnakujundus on taskukohane, seda on suhteliselt lihtne kasutada, plaanid on hästi läbimõeldud.

Siin on kokkuvõte plussidest:

Lihtne alustada

Sisestage oma nimi, e-posti aadress, parool ja oletegi valmis. Armatuurlauda on üsna lihtne kasutada ja kõik on selge, nii et ei peaks’t ei tohiks olla üle jõu käivaid inimesi, kes pole kunagi varem veebisaiti loonud.

Ja kui teil on küsimusi, võite lihtsalt võtta ühendust nende klienditeeninduse või juurdepääsuga abikeskusele otse armatuurlaualt:

pixpa ülevaade teretulnud

Funktsioonid Reklaamid võivad vajada

Kuigi ma ei tahaks’t soovitada platvormi kellelegi, kes soovib hallata nõudlikku veebisaiti, millel on palju funktsioone, Pixpa omab kõik, mida vajate eduka portfelli saidi käitamiseks.

Lõpuks see’see on täpselt see, milleks platvorm on loodud.

Ja saate oma töid isegi müüa Komplekti kuuluvad e-kaubanduse funktsioonid.

Igas kavas on kõik põhitõed

Igas kavas on olemas kõik põhitõed – turvalisusest e-kaubanduseni. Lisaks saate sellel saidil käitada nii vähe kui 6 dollarit kuus.

Kuna plaanide vahel on väga vähe erinevusi, siis te ei tea’Lihtsa saidi loomiseks ei pea kulutama sadu dollareid. Selle asemel võite keskenduda oma loomeettevõtte kasvatamisele.

Õpilase allahindlus

Mulle meeldib, et ettevõte soovib aidata neid, kes tavaliselt ei arene’t nii palju teenida või pingutavad endiselt rahaliselt.

Esimese veebisaidi üles seadmine võib aidata õpilastel õppida palju oma teenuste turundamist või isegi tõsta nende pakkujaid.

Pixpa miinused

Kahjuks pole Pixpa täiuslik saidiehitaja. Ja kuigi pole palju miinuseid, siis mina’tahaksin oma Pixpa arvustuses loetleda, need, mille ma lisasin, on üsna tõsised.

Pole palju vabadust

Suletud keskkonna olemasolu on algajatele tore asi. Kuid kui otsustate oma veebisaiti kunagi laiendada, mida platvormil pakutakse, siis seda võib maksta teile palju rohkem kui see, mille kokku hoidsite, registreerudes selleks kõigepealt.

Arvestades, et Pixpa on kõigi tehingute tungraud, kuid ei saa tegelikult ühte kaptenit. Kui teie ettevõttest saab tõsine ettevõte, kes kasutab suure kasumi teenimiseks e-kaubandust või ajaveebi, siis võiksite seda teha ummikusse jääda ja teie võimalused saidi kasvatamiseks on piiratud.

Pixpa ülevaade – kohtuotsus

Pixpa on veebisaidi loomise platvorm, mis on loodud väga konkreetseid kliente ja eesmärke silmas pidades. Sina võitsid’t ei leia siit palju suuri e-kaubanduse ettevõtjaid ega suuri ettevõtteid.

Kuid nagu me sellest Pixpa arvustusest teada saime, on see kiire ja usaldusväärne hostimine sobib ideaalselt professionaalidele soovides näidata nende töid. See sisaldab kõiki põhitõdesid, mida vajate portfelli loomiseks ja isegi mõne toote müümiseks.

Lõpuks see’Täpselt see, mida Pixpa endast kujutab.

Plussid

 • Head hinnakujundusplaanid
 • Õpilase allahindlus
 • Suurepärane tööaeg ja jõudlus

Miinused

 • Piiratud funktsioonid
 • Uptime garantii puudub
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector