PowWeb ülevaade

PowWeb väidab end olevat "täiuslik hostimislahendus", pakkumine "ületamatu" teenused. Ainult ühe plaani ja ühe hinnapunktiga on see ka pealtnäha lihtne ja taskukohane. Selles PowWebi ülevaates käsitleme mõnda PowWebi plusse ja miinuseid’hostimine, samuti iga hostimiskava üksikasjalikud omadused.


Mis on PowWeb?

PowWeb on hostiettevõte, mis pakub vaid väikest käputäis teenuseid. Nende hulka kuulub:

 • Jagatud veebimajutus
 • Vahetuse e-posti hostimine
 • Domeeniteenused

Powvebi ülevaade

Lisamiseks rohkem (või sel juhul vähem lisatavaid) näib olevat pakutavat ainult üks hostimiskava. Uuendatavuse puudumise tõttu näib PowWeb olevat veebi, mis on suunatud ainult ühele konkreetsele sihtrühmale: algajatele.

Kuid see on üsna vastuoluline. Kuna foorumites on vähe tehnilist tuge ja õpetustes on väga detailsed teadmised, näib, et PowWeb on mõeldud ühele konkreetsele tüüpi algajale: tee-seda-ise.

PowWebi eraldiseisev veebimajutusplaan sisaldab tasakaalustatud ja piiramatut kettaruumi ja ribalaiust, seega pole versiooniuuendusi vaja’t mure tulevikus. Kui teie veebisait ei hakka nende serverite järele nõudma rohkem, kui nad selle hinnaga hakkama saavad.

Kuid sukeldugem põhjalikumalt selle PowWebi ülevaate alla, et saaksime seda hostingu pakkujat õigesti hinnata.

PowWebi hinnakujundus

PowWeb pakub vaid üks hostimiskava, mis võib olla nii odav kui 3,88 dollarit kuus. See pakkumine on saadaval kahe või enama aasta tellimisel.

Powweb vaatab ühe plaani üle

Tasuv hind kehtib ainult pikkade liitumisperioodide korral. Kui registreerute 2 või 3-aastaseks arveldustsükliks, saate 3,88 dollarit kuus.

Powwebi ülevaatustingimused

Ja pärast esimese ametiaja lõppu ei näe te enam 3,88 dollarit kuus. Mida näete on:

 • 1-kuuline tähtaeg: 14,95 dollari suurune kuutasu (arveldatakse igakuiselt, sõltuvalt saadavusest)
 • 12-kuuline tähtaeg: 14,95 dollari suurune kuutasu (aasta jooksul arvel 179,40 dollarit)
 • 24-kuuline tähtaeg: 13,95 dollari suurune kuutasu (2 aasta eest arvel 334,80 dollarit)
 • 36-kuuline tähtaeg: 12,95 dollari suurune kuutasu (3 aasta eest arvel 466,20 dollarit)

Võib-olla pole PowWeb selle peale mõeldes nii odav…

Kuid vaatame lähemalt, mida selle hinna eest saate. PowWeb väidab, et see üks plaan on kõik kaasatud ja sobib kõigi vajadustega.

PowWebi jagatud hostimisplaani peamised omadused on järgmised:

Üks plaan
KettaruumPiiramatu
RibalaiusSkaalautuvad
Domeenid1
E-posti kontodPiiramatu
FTP kontodPiiramatu
Automaatne paigaldajaKaasas
Automaatse installi skriptid82
KlienditugiLive chat, telefon, e-post
Tasuta automatiseeritud varundamineEi

See plaan hõlmab ka piiramatuid FTP kasutajaid ja 75 MySQL andmebaasi. See on suurepärane, kui loote palju veebisaite, mis vajavad oma andmebaase. Mis puutub hostingu administreerimisse, saate vDecki. Mõni kasutaja võib selle asemel cPaneliga rahul olla, aga vDeckil on ka kasutajasõbralik liides, millega mugavalt töötada.

Veelgi enam, PowWebil on tugev multimeediumitugi, sealhulgas Flash ja Shockwave. Tundub, et suurepärane host saab valida, kas alustate voogesituse meedia veebisaiti.

Kuid kui plaanite müüa veebis, on see plaan ka sisseehitatud ostukorvi. Ja on olemas Sisaldab 200 dollarit otsingumootori reklaamikrediiti. Reklaamikrediidi kaasamine mitte ainult ei säästa teie raha, vaid aitab ka teie veebisaiti toetada’edu avamisel.

Samuti saate PowWebi veebisaidi koostaja. See on lohistatav ehitaja, millel on 100 malli, millega töötada.

Powweb veebisaidi ehitaja

Kuid kahjuks on mõned kriitilised tükid puudu.

Ehkki kaasas on SSL-sertifikaat, ei suuda PowWeb teie veebisaidi andmete turvalisust tagada. Plaanil on puudub DDoS-i või pahavaravastane kaitse. Ja kindlasti saab mõlemaid eraldi osta. See on pettumust valmistav trikk, kui pakkuja ei lisa põhiasju plaani, nii et peate lõppkokkuvõttes rohkem raha panema.

Teine asi, varukoopiaid pole. PowWeb jätab need teie vastutusalasse. Ja muidugi võite harjuda nende käsitsi tegemisega, kuid siiski hõlmaks hea pakkuja hostimiskava automaatseid varukoopiaid.

Kui plaanite migreerida juba olemasolevat veebisaiti, ei paku PowWeb abistavat ülekandmist. See on jälle teie jaoks midagi.

Kuid vähemalt on PowWebil traditsiooniline 30-päevane raha tagasi garantii. Nii et saate teenuseid proovida ja ise otsustada.

PowWebi jõudlus

PowWeb ei sära kiirusega. Kahjuks ei suuda see isegi keskmise kiirusega sammu pidada. See pole üllatav, teades, et ta kasutab oma serverite jaoks HDD-d ja sellel on ainult üks asukoht.

PowWeb ülevaade jõudlus

Testi tulemused näitavad, et PowWeb pakub Ameerika Ühendriikidele, nii idas kui ka läänes, häid tulemusi alla 80ms laadimisajaga. London võtab veidi kauem aega, kuid on siiski vastuvõetav peaaegu 200ms laadimisajaga.

Mis puutub teistesse maailma piirkondadesse, nagu Singapur, Jaapan ja Bangladore, siis kiirused muutuvad sama aeglaseks kui 628 ms.

Ilmselt on PowWeb mõeldud enamasti Ameerika publikule. Nii et kui teil on kavas saada globaalseid külastajaid, ei pruugi PowWeb olla parim hostingu pakkuja.

PowWebi plussid

PowWebi ülevaate sellel hetkel näeme juba mõnda selle teenusepakkuja üldist pilti. Nii et kuhjame kokku kõik selle hostingu pakkuja plussid ja miinused.

Hea algajatele

Üks headest asjadest, mida see PowWebi ülevaade selle veebi kohta esile võib tuua, on see, et see pakub ühe madala hinnaga standardiseeritud hostipaketti algajatele. Need lihtsustatud valikud sobivad suurepäraselt inimestele, kes soovivad veebisaidi haldamise kohta lisateavet saada, ilma et teil tekiks liiga paljude võimaluste üle hämmingut.

Olulised omadused

PowWebi funktsioonide loend hõlmab paljusid asju. See toetab multimeedia voogesitust, pakub PHP-d, CGI-d, märkimisväärset hulka MySQL-i andmebaase. Samuti piiramatu e-posti kontode ja piiramatu FTP kasutajad. Kõik need funktsioonid võimaldavad teil oma veebisaiti täiustada ja laiendada.

PowWeb miinused

Värskendatavuse puudumine

PowWeb ei ole veebimajutusteenuste pakkujale püsiv lahendus, kui teie veebisait kasvab jätkuvalt. See plaanide uuendatavuse puudumine tähendab, et PowWebil on iga konto jaoks piiratud serveri võimalused (kork). Kui sellest lüngast üle saada, peate versiooniuuenduse asemel ostma uue veebimajutusteenuse pakkuja. Niisiis, ole valmis veebisaidi migratsiooni nõudmiseks, kui otsustate selle veebimajutusteenuse pakkujaga minna.

Turvalisus

Vaikimisi ei paku see täiendavat turvalisust, näiteks kaitset DDoS-i rünnakute või pahavara skannimise eest. Niisiis, on väga soovitatav, et kõik, kes seda veebimajutusteenuse pakkujat kasutavad, kasutaksid selleks mingisuguseid alternatiivseid teenuseid.

Kõrged hinnad

Reklaamitud hind näeb kindlasti hea välja, kuid need kehtivad ainult pikaajaliste lepingute korral. Ja pikendamishind tõuseb 14,95 dollarini kuus. Nii et isegi kui lähete reklaamitud pikaajalisse perspektiivi, kui see lõpeb, valmistuge oma taskud tühjendama.

PowWeb ülevaade – kokkuvõte

PowWeb on keskmine veebimajutusteenuste pakkuja. Võib-olla leiate, et see sobib, kui olete algaja, kes seda ei tee’mõelge tehniliste probleemide lahendamisel pisut vaeva näha. PowWeb võiks olla ka pakkuja veebiarendajatele, kes vajavad uute klientide jaoks lihtsat käivitusmajutust.

Üldiselt on PowWebil hea standardplaan, kuid puuduvad olulised osad, näiteks jõudlus või veebisaidi kaitse. Ja see ei õigusta kallist tavahinda.

Seetõttu soovitan enne valiku tegemist tungivalt tutvuda teiste hostiteenuse pakkujatega. Kindlasti leiate selliseid, mis pakuvad odavamaid ja veelgi võimsamaid plaane!

Plussid

 • Hea algajatele
 • Olulised omadused

Miinused

 • Värskendatavuse puudumine
 • Varjuline hind
 • Turvalisus
 • Ainult üks eraldatud koht
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector