Renderforest ülevaade

Veebisaidi omamine on kohustuslik – see on nagu märk maailmale, et näete, et olete olemas. Kuid kui olete hõivatud ettevõtte omanik, professionaal või kunstnik, pole veebisaidi avamiseks palju aega ja sageli eelarvet. Arendajad on kallid ja ise veebisaidi loomine võib võtta palju aega.


Nii et siin tulebki Renderforest.

Selles Renderforest ülevaates testisime selle veebisaidi koostajat. Ettevõte väidab, et seda kasutades saate hõlpsalt mõne minutiga veebisaidi luua ilma mingite kodeerimisoskusteta. Samuti pakub see teile kõiki tööriistu, et teid veebis märgata.

Mis on Renderforest?

Renderforest sai alguse veebipõhise videotöötlustarkvarana ja kasvas sellest kiiresti suur veebidisaini ettevõte. Praegu pakub ettevõte kõiki teie veebieduga seotud teenuseid – video- ja logo loomine, animatsioon ja veebisaitide koostaja.

Veebisaidi koostaja on Renderforesti vaieldamatult kõige huvitavam osa.

Ettevõte lubab, et nii saab äärmiselt lihtne kasutada, kuid samal ajal võimas ja kiire. Parim osa on? Saate oma veebisaidi täiesti tasuta käivitada kõigi kaunite reageerivate kujundustega, mis Renderforestil olemas on.

Renderforest’i hinnakujundus

Renderforest veebisaidi ehitajat saab kasutada täiesti tasuta. Kuid kui soovite oma domeeninime, siis Lisatasu plaan maksab 5,99 dollarit kuus – arved kuus. Kui soovite rohkem kui ühte veebisaiti, leiate selle Agentuuri plaan maksab 50 dollarit kuus.

Renderforest veebisaidi ehitaja hinnakujundus

Niisiis, mida iga kava sisaldab?

 • Tasuta plaan pakub teile domeeni .renderforestsites.com tasuta majutust ja 500 GB salvestusruumi. See kuvab Renderforest’i kaubamärgi ka teie veebisaidil.
 • Preemiapakett hinnaga 5,99 dollarit kuus võimaldab teil ühendada oma domeeni, 5 GB salvestusruumi, professionaalse e-posti, Google Analyticsi integreerimise ja eemaldab kogu Renderforesti kaubamärgi.
 • Agentuuri plaan on 50 dollarit kuus hõlmab kõike seda, mida Premium-kava sisaldab, lisaks 80 GB salvestusruumi, piiramatu hulga logosid, videoid ja kaubamärke ning 3 veebisaiti.

Hea külg on see – hinnastamine pärast uuendamist jääb samaks. Teades, kui huvitatud on see tööstusharu hindade tõstmisest, teeb Renderforest suurepärase pikaajalise lahenduse.

Renderforestil pole palju valikuvõimalusi, mille hulgast valida Preemiaplaani hinnakujundus on tööstuses kõrgemal poolel. Kuid võite alustada oma veebisaidi loomist ja käivitada täiesti tasuta. Tore on Renderforesti pakutavaid tööriistu proovile panna.

Vastuvõtlikud mallid ja lihtsustatud saidiehitaja

Teades, et Renderforesti veebisaidi ehitaja alles astub oma esimesi samme, on tööriist väga muljetavaldav.

Renderforest on kujundanud 35 tundlikku malli ja nimekiri kasvab pidevalt. Kõigi tööstusharude kasutajad leiavad oma vajaduste jaoks malli – seal on ilusad mallid äri, turunduse ja toidu jaoks & jook, muusika, mood ja palju muud tööstusharu.

Seal on ka a tühi mall, mida saate kohandada, lisades erinevaid leheelemente ja kaste – suurepärane neile, kes soovivad ainulaadset kujundust koodirida kirjutamata.

Ka veebisaidi loomise protsess on väga lihtsustatud. Te ei saa palju võimalusi, kuid see on ilmselt kõige lihtsam viis oma disaini valmistamiseks vaid mõne minutiga.

Teil on vaid paar valikut – värvipalett (saate seda täielikult kohandada), fondid ja lehe elemendid.

Renderforest veebisaidi koostaja

Nii et segage ja sobitage kõik omavahel, laadige üles oma koopia, sisu ja pildid – ja teil on oma veebisait avaldamiseks valmis. See on nii lihtne – meie testi saidi kokkupanek ei võtnud rohkem kui 5 minutit.

Kas teil pole logo ja lisaraha, et seda disainerilt tellida? Ka renderforest võib selles aidata.

Renderforestil on väga tore logo tegija, mis põhineb AI-l. Peate lihtsalt sisestama oma ettevõtte kohta teabe ja see loob palju logosid, mille vahel valida.

Renderforest logo valmistaja

Hiljem saate logo veelgi kohandada – muuta värve, fonte, suurust ja asukohta. See on tõesti tore tööriist, kui teie eelarve on piiratud.

Kasutajakogemuse osas on Renderforest suurepärane. Sellel on kõige lihtsustatum veebisaitide koostaja, ilus ja kaasaegne kasutajaliides, reageerivad mallid ja kõik tööriistad, mis aitavad teil alustada.

Renderforest Performance

Renderforest väidab, et on väga kiire ja võimas – lõppude lõpuks põhinevad selle teenused pilvemajutusel. Nii et oodates ainult parimaid tulemusi, panime oma loodud veebisaidi aktiivseks ja testisime selle toimivust.

Ja tulemused on päris head. Renderforesti keskmine reageerimisaeg on 542ms – kuigi sellel oli paar kõrgemat tippu, pole see kunagi üle 1 sekundi tõusnud.

Renderforest etendus

Uptime avaldas meile ka muljet. Meie Renderforest pole kogu katseperioodi jooksul ühe minuti jooksul alla käinud.

Renderforest etendus annab oma lubadused olla kiire ja usaldusväärne. Ehkki see ei näita parimaid tulemusi, ei aeglusta Renderforest reageerimise aeg teie saiti. Ka Uptime on väga muljetavaldav, muutes teie veebisaidi kogu aeg kättesaadavaks.

Renderforest Review – meie kohtuotsus

Renderforest on huvitav uus platvorm ettevõtete omanikele ja professionaalidele veebipõhise kohaloleku loomiseks. Ettevõte proovib lihtsustage veebipõhise kohaloleku loomise kõiki osi – alates veebisaidi loomisest kuni brändinguni. Ja see kindlasti õnnestub.

Veebisaidi koostaja on ka väga lihtne kasutada. Renderforesti ülevaateveebisaidi jaoks kulus meil lihtsa kujunduse kokkupanekuks kõige rohkem 5 minutit. Lisage veel 10 minutit ja teil on sisu sees.

Kuigi hinnakujundus on kõrgemal küljel, sobib Renderforest suurepäraselt neile, kes on hõivatud oma ettevõtte juhtimisega.

Nii et jätkake, proovige Renderforest proovida ja jagage meiega oma kogemusi allpool olevas kommentaaride jaotises!

Plussid

 • Lihtne kasutada veebisaidi ehitajat
 • Saadaval on tasuta plaan
 • Usaldusväärne jõudlus

Miinused

 • Hinnakujundus kõrgemal küljel
 • Võimalik, et puuduvad mõned kohandamisvõimalused
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector