SkySilki ülevaade

SkySilk on noor, kuid ambitsioonikas pilvimajutuse pakkuja USA-st, pakkudes ainult haldamata pilvemajutust. Avatud lähtekoodiga tehnoloogiate ja ettevõtte riistvara kasutamise eesmärk on tuua pilve VPS-masinaid rohkemate kasutajate juurde.


Kuna pilvemajutus pole tavaliselt odav, paistab SkySilk teiste pakkujate seast silma madala hinna tõttu. Uurisime SkySilki teenuseid ja testisime, mida kasutajad saavad vaid paar dollarit kuus.

Vaadake seda SkySilki ülevaadet ja uurige, kas SkySilki eriti madalad hinnad toovad eriti head pilvemajutamist.

Mis on SkySilk??

SkySilk on pilveteenuste pakkuja, kes pakub taskukohane pilvemajutus inimestele ja väikestele kuni keskmise suurusega ettevõtetele. SkySilk kasutab ettevõtte tasemel riistvara ja avatud lähtekoodiga tehnoloogiad toimetama üks odavaimaid VPS-lahendusi turul.

SkySilki koduleht

Haldamata pilveteenused on vaid osa SkySilki pakkumisest. Selle eesmärk on ka ehitada a tugev kogukond mis pakuks kasutajatele koos SkySilki tugimeeskonnaga täiendavat abi.

Et mõista, kas kõik on nii hea, kui kõlab, vaatasime SkySilki teenuseid, alustades selle madalatest hindadest.

SkySilki hinnakujundus

SkySilki hinnad Alusta nii madalast kui 1 dollar kuus. Järgmise astme Tavaplaan algab 2 dollarist kuus, kuigi kulud võivad sõltuvalt valitud riistvaravõimalustest ulatuda kuni 600 dollarini kuus. Kuid on olemas palju võimalusi madalaima ja kõrgeima taseme vahel. Odavaimad populaarseimad kavad sõltuvad saadavusest.

SkySilki hinnad

Kas see võib tõesti nii odav olla??

Jah – ja pole ka ühtegi varjatud klauslit. Maksate valitud summa igakuiselt ilma pikaajalise tellimuseta ja võimaluse korral soovi korral oma plaani muuta.

Kuid oluline küsimus on – mida te nende madalate hindade eest saate?

Tavaline plaan koos ribalaius kuni 500 Mb / s, kolmekordne 10 GB SSD ja 500 GB ülekandevõime. Samuti võimaldab SkySilk lisada plaanitud hetktõmmiseid ja / või varukoopiaid 10% -ni kogumaksumusest. Kokkuvõttes koos lisatud piltide ja varukoopiatega, saate oma pilveserveri seadistada vaid 2,40 dollari eest kuus.

Need võimalused on head testimiseks, põhirakenduste ja väiksemate veebisaitide jaoks. Kui vajate rohkem RAM-i või täiendavat SSD-ruumi, võivad kulud suureneda, kuid on olemas Standardplaani 10+ lisavalikut selle alguse vahel valida 5 dollarit kuus.

Premeerimissüsteem

Erinevalt teistest hostingu pakkujatest, SkySilkil on boonussüsteem. See annab teile punkte iga tehtud ostu eest – näiteks 5 dollari suuruse paketi ostmisel saate 5 SkyPointi. See premeerib teid ka muude toimingute eest, näiteks uute kasutajate suunamine, tagasiside jätmine või Skysilki Facebooki lehe jälgimine.

SkySilki preemiad

100 SkyPointi teisendatakse Cashbacki väärtuseks 1 dollar. Kui olete kogunud 2500 SkyPointi, saate need lunastada Amazoni ja BestBuy kinkekaartide jaoks, maksta SkySilki teenuste eest või saada Visa kinkekaarti.

SkySilk pakub plaanid algavad alates 1 dollarist kuus. Kulud võivad suurenevate vajaduste korral suureneda, kuid on palju plaani variatsioone. Samuti on olemas a spetsiaalne preemiaprogramm.

Skysilki funktsioonid

SkySilk võimaldab hõlpsalt Ühe klõpsuga serveri seadistamine koos puhas Linuxi OS või mõni tarkvara mallidest. See on väga kasutajasõbralik ja lihtne üles seada.

Integratsioonid

SkySilki kasutajaks registreerumisel saate installida a puhas Linuxi OS või üks paljudest integreeritud tarkvaravalikutest.

Saadaval olevad Linux OS Distrod hõlmavad laialdaselt kasutatavaid CentOS, populaarsed Ubuntu, Debian, Fedora, ja teised. Vajadusel saate valida uusima või varasema versiooni.

SkySilk Linuxi distrod

Puhta installimise asemel saate valida tarkvara integreerimise.

SkySilki rakenduste integreerimine

Saadaolev tarkvara sisaldab WordPress ja LAMP Stack, mida kasutajad tavaliselt vajavad, või hiljuti lisatud Drupal, Odoo, Ajenti ja VestaCP.

SkySilk pakub puhas Linux OS Distros samuti populaarne tarkvara integreerimine, sealhulgas WordPress ja LAMP Stack.

Kas see on kasutajasõbralik??

SkySilk on väga kasutajasõbralik: selle VPS-i on lihtne seadistada isegi algajatele.

Näiteks saate WordPressi saidi luua mõne lihtsa sammu abil: valige "Looge VPS", valige WordPress, valige oma andmekeskus ja plaan, sisestage mõned lihtsad üksikasjad ja vajutage nuppu GO!

SkySilki VPS-i loomine

Nii see on – pääsete nüüd juurde oma WordPressi administraatori paneelile ja saate oma veebisaiti üles ehitama hakata.

VPS ise on saadaval SkySilki armatuurlaual. Siin saate vaadata statistikat, teha varukoopiaid ja hetktõmmiseid ning konfigureerida muid sätteid.

SkySilki kasutajaliides

Kui vajate lisafunktsioone, pakub SkySilk täielik juurjuurdepääs serverisse. See on mugav, kui soovite oma serverit veelgi kohandada.

SkySilk on väga kasutajasõbralik. See sobib nii kasutajatele, kes soovivad lihtne viis VPS-i seadistamiseks ja haldamiseks ja neile, kes vajavad juurjuurdepääs edasiseks konfigureerimiseks.

Kas see on turvaline??

SkySilki serverid peaksid olema väga turvalised: see lubab ranged kohapealsed turvameetmed ja pakub kolmekordne SSD salvestusruum ja 3 Gbps DDoS kaitse kõigi pilve VPS-i hostimiskavadega.

See tähendab, et andmed on terviklikkuse tagamiseks turvatud ja kopeeritud ka mitmes salvestusseadmes – midagi ei tohiks kaotada, isegi kui server pole maas. Ja koos DDoS-kaitsega on veebisaidid kaitstud rünnakute eest, mis võivad neid aeglustada.

SkySilki VPS Kaitstud on ka pilte ja varukoopiaid – neid hoitakse ettevõttesiseselt võrgus NAS / SAN serverid see pole avalikult nähtav.

SkySilki turvalisus

Selle kõige lisamiseks pakub SkySilk 2-faktoriline autentimine oma konto ja mobiilirakenduse kaitsmiseks.

SkySilk on turvaline lahendus VPS-i majutamiseks. Sellel on range kohapealne turvalisus ja pakub kolmekordne kopeeritud SSD salvestusruum, DDoS-kaitse ja kahefaktoriline autentimine.

Klienditugi

SkySilk pakub 24/7 piletitoetus ja täiendavad klienditeeninduse ressursid, näiteks a suur teadmistebaas ja tugev kasutajaskond.

SkySilk ei paku telefonitugi, mis võib mõnele ebamugav olla. Kuid on olemas ööpäevaringne piletitoetus lubadusega kiiresti reageerida ja samal päeval lahendus leida. Tegelikult on arvukad klientide arvustused, mida olen veebist leidnud, nendele lubadustele: näib, et kasutajatel on SkySilki tugitiimiga olnud väga positiivne kogemus..

SkySilk soovib, et ka selle kasutajad saaksid a-ga liituda ekspertide kogukond ja muud kasutajad.

Näiteks võite funktsiooni soovitada või taotleda SkySilki kogukonna foorumis või liituge SkySilki Discordiga – avaliku suhtluskanaliga.

SkySilki diskordi vestluse aken

Ebakõla on mugav, kuna saate SkySilki ekspertidelt ja kogukonnalt vastuseid erinevatel teemadel.

SkySilk ei paku telefonitugi, kuid pakub kiiret reageerimist 24/7 piletitoetus. Samuti jätkub a tugev ja abivalmis kogukonna tugi selle kasutajatele.

SkySilki jõudlus

SkySilki serverit testiti WordPressi tavalise veebisaidiga, mille baasplaan oli 1 VCPU / 512 MB RAM / 10 GB SSD.

Tulemused olid paljulubavad. Näiteks GTmetrix tagasid saidi kiire skoori:

GTmetrix SkySilki näidislehe skoor

LoadImpact näitas auväärsed laadimisajad, kiireim saabumine USA-st – pole serverite asukohta arvestades üllatav. Enamikul muudel aegadel jäi see piiridesse "kuldne" 200ms liinipiirid, mis tähendab, et need olid kiired.

SkySilki koormusmõõtetulem

SkySilk pakub võimalust oma jõudluse suurendamiseks: Sellel on ainulaadne Boost funktsioon lubades ajutiselt oma serverit laiendama.

Klõpsates lihtsalt nuppu Boost nuppu oma SkySilk VPS armatuurlaual, saate lubada VPS Boosti ja suurendage oma arvuti RAM-i ja protsessorit 24 tunni jooksul.

See on abiks juhul, kui vajate lisaressursse oma veebisaidi suuremahuliseks testimiseks või koodi koostamiseks, kuid ei soovi oma plaani püsivalt täiendada. Kui olete oma plaani täiendanud, võite proovida ka järgmist saadaolevat plaani.

SkySilki jõudluse suurendamine

Teine oluline jõudluse näitaja on muidugi tööaeg. Jälgisime test WordPressi saiti, kasutades ServiceUptime monitori ja ei näinud mingeid katkestusi (samuti oli see hea keskmine reageerimisaeg).

ServiceSptime'i tulemuste tabel SkySilki jaoks

Seega on võimalus, et mingeid seisakuid teil ei esine, eriti pilve VPS-i olemuse tõttu. Selle kasutamisel jaotatakse ressursid erinevatele masinatele ja neile on juurde pääseda ka siis, kui üks masin pole saadaval.

SkySilki jõudlusstatistika on keskmisest tunduvalt kõrgem. Meie testide ajal ei esinenud serverites mingeid katkestusi ja reageerimisajad jõudsid soovitatud võrdlusalustele.

SkySilki plussid

 • Odav pilvemajutus: SkySilk pakub äärmiselt soodsaid pilve VPS-i kavasid.
 • Premeerimissüsteem: saate teenida punkte ja maksta teenuste eest või saada kinkekaarte.
 • Lihtne seadistada ja kasutada: isegi algajatele pole VPS-i seadistamine ja haldamine keeruline.
 • Juurdepääs konfigureerimiseks: mugav, kui soovite oma saidi täielikku kohandamist.
 • Hea ekspertide ja kogukonna tugi: tugimeeskond on väga vastutulelik ja võite usaldada kogukonna abi.

SkySilki miinused

 • Puuduvad andmekeskused Euroopas ega Aasias: rohkem andmekeskusi võiks aidata reageerimise aega ja tööaega parandada.
 • Ei toeta Windowsi ega Dockerit: Windows / Docker oleks saadaolevatele platvormidele suurepärane lisa.
 • Telefonitugi puudub: 24-tunnine telefoniliin on klienditoe kuldne standard.

SkySilki ülevaade: kohtuotsus

SkySilk erineb enamikust hostingu pakkujatest, kuna pakub odav pilvemajutus. See lubab ka usaldusväärne klienditugi ja a tugev kasutajaskond ja näitab head töötulemused.

SkySilk on väga paljutõotav pilvemajutusteenuse pakkuja kasutajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele: väga madala hinnaga VPS-i seadistamine on väga lihtne ja abi saamiseks võite alati tugineda tugimeeskonnale ja kogukonnale.

Plussid

 • Odav pilvemajutus
 • Premeerimissüsteem
 • Lihtne seadistada ja kasutada
 • Juurdepääs konfigureerimiseks
 • Hea ekspertide ja kogukonna tugi

Miinused

 • Puuduvad andmekeskused Euroopas ega Aasias
 • Ei toeta Windowsi ega Dockerit
 • Telefonitugi puudub
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector