Südame Interneti ülevaade

Heart Internet loodi 2004. aastal ja on spetsialiseerunud Ühendkuningriigi klientide vajadustele kohandatud kiire hostimise pakkumisele. Alates jagatud hostimisest, edasimüüjate hostimisest kuni domeeninimede ja serveriteni – see pakkuja pakub palju. Selle hostimisarhitektuur on samuti pilvepõhine, mis tähendab, et see kasutab moodsamat süsteemi kui paljud kohalikud konkurendid.


Nad väidavad end olevat klientide vajadustele vastav ettevõte, kuid kas see on tõesti nii? Vaadake minu südame Interneti-ülevaadet, et näha, kas see on tõesti teenus, mis väärib pea alla kukkumist.

Esmamulje

Südame Interneti-veebisait on professionaalne. Tundsin end hetkega rahulikult ja usaldusväärsust näitasid juba nende kodulehel kuvatavad auhinnad.

Enamik britte tunneb PC Pro kaubamärki, mis on kogu riigis laialt müüdav tehnikaajakiri. Heart Internet on võitnud kolm korda parima veebimajutuse auhinna.

Ja sisse logides leidsin, et ka minu kogemus on päris hea. See oli üsna valutu protsess. Kehtib ka 30-päevane raha tagasi garantii. Nii et ma ei olnud liiga mures vale paketi valimise tagajärgede pärast – ega ka teie.

südame internetiülevaate hostimine

Pange see tähele plaanide eest arveldatakse aga igal aastal, nii et seal on kopsakaid rahalisi trahve, kui otsustate, et teenus pole teile sobiv, ja proovige see pärast 30-päevase akna lõppu tühistada.

Mulle oli kohe selge, et Südame Internet on sobiv teenus nii kogenud kasutajatele kui ka veebimajutuse alustajatele. Tehnikaoskusega rahvahulga poole pöördumiseks on saadaval professionaalse taseme VPS-id ja edasimüüjate hostimispaketid, samas kui standardsed hostimiskavad sisaldavad ka algajatele mõeldud funktsioone, näiteks ühe klõpsuga installimisrakendusi.

Heart Internet pakub ka spetsiaalset WordPressi hostimiskava, mis pakub teile WordPressi jaoks optimeeritud servereid ja juurdepääsu teie meeskonnale eksperdid, kes on saadaval ööpäevaringselt telefoni, otsevestluse või piletite kaudu. Et näha, kui “asjatundlikud” nad tegelikult on, proovisin helistada klienditoe meeskonnale ja mul on hea meel teatada, et inimesel, kellega rääkisin, oli ilmselgelt hea ülevaade WordPressi tõrkeotsingu mõnedest peenematest punktidest.

Ja saate sama klienditoe juurdepääsu ka ilma spetsiaalse WordPress-plaanita. Südame Internet ka pakub Windowsi servereid ja traditsioonilisi Linuxi hostipakette.

Heart Internet pakub edasimüüjate hostimist ka arendajatele ja ettevõtete omanikele. Plaanid algavad kell 41,99 kr kuus ja, nagu võite eeldada, pakub see piiramatut salvestusruumi, veebisaite ja ribalaiust.

Üldiselt avaldasid mulle nende hostimisvõimalused esmakordselt muljet – näib, et nad pakuvad laia valikut pakette, mis sobivad kõigile, kes otsivad majutust.

Südame Interneti hinnakujundus

Hinnakujunduse osas langeb Heart Internet kuhugi keskele. See pole eriti odav, kuid ka mitte eriti kallis – see Starter Pro plaan (3,99 kr kuus) sisaldab 10 GB kõvakettaruumi ja 50 GB ribalaiust. Kodu Pro plaan (10,99 kr kuus) sisaldab 100 GB kõvakettaruumi ja piiramatut ribalaiust. Ja lõpuks: Business Pro plaan (14,99 kr kuus) pakub piiramatut HDD-salvestust ja piiramatut ribalaiust.

Kuigi Starter Pro plaan on 3,99 naela kuus, tuleb seda maksta igal aastal ja ka seda on seadistustasu 10,00 naela.

Starter ProKodu ProÄri Pro
Kettaruum10 GB100 GBPiiramatu
Ribalaius50 GBPiiramatuPiiramatu
Mitu domeeni on lubatud?113
Serverites kasutatav HDD või SSD?HDDHDDHDD
SSLEi sisaldaEi sisaldaEi sisalda
Postkastid100010000Piiramatu
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva
KlienditugiLive Chat, telefon või piletitoetusLive Chat, telefon või piletitoetusLive Chat, telefon või piletitoetus
Serveri asukoha valikEi – ainult SuurbritanniasEi – ainult ÜhendkuningriigisEi – ainult Suurbritannias
Tasuta automatiseeritud varundamineEiEiEi

Minu ausalt öeldes on Business Pro paketi eest 14,99 naela kuus üsna kuradi kallis, eriti kui arvestada, et SSL pole isegi kaasas.

Kuidas südame Internet toimib?

Südame Interneti ülevaade

Südame Internet tagab suurepärase kiiruse. Nende veebisaidi reageerimise ajad olid kõigis asukohtades, välja arvatud Sydney, erandkorras (0–300 ms).

Ja ma pean ütlema, et minu kogemused olid sellega kooskõlas.

Südame Internetiülevaade: kohtuotsus

Kui ma esimest korda Heart Internetti külastasin, avaldas mulle muljet, kui palju teenuseid nad pakuvad, samuti nende väga tehniline klienditugi.

Üldiselt pakub Heart Internet suurt kiirust ja klienditugi. Nende jagatud hostimisplaanid pole aga kindlasti rahakotisõbralikud.

Kuigi selle stardipakett pole liiga kallis, ei tee see seda’t pakuvad suhteliselt palju – lisaks muudavad nad teile tasumiseks ettemakse aasta eest, mis mõne jaoks ei pruugi olla ideaalne.

Vastavalt pakuvad kallimad plaanid palju rohkem, kuid kindlasti olen sarnaseid plaane näinud ka väiksema raha eest.

Kokkuvõtteks võiksite otsida mujalt, kui soovite saada paremat hinna ja kvaliteedi suhet! Kas teil on oma südame Interneti arvustusi? Esitage need allpool!

Plussid

  • Fantastilised reageerimisajad enamikust kohtadest
  • Windowsi või Linuxi põhine hostimine
  • Suur arv rakendusi

Miinused

  • Testimiseks pole tasuta prooviversiooni ega tasuta versiooni
  • Starter Pro plaani tööriistad on väga piiratud
  • Automaatset varundamist pole
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector