TemplateToasteri ülevaade

Põlvkonnas, kus on saadaval sadu veebisaitide ehitajaid, võib teie ettevõtte jaoks õige valiku valimine olla keeruline. TemplateToaster eesmärk on olla ‘parim võrguühenduseta veebisaidi koostaja’.


Aga kas see suudab konkureerida parimate veebisaidi ehitajatega? Ja kas see võib pakkuda oma klientidele midagi ainulaadset?

Oma TemplateToasteri ülevaates paneme selle ettevõtte proovile.

Mis on TemplateToaster??

TemplateToaster loodi 2008. aastal ja on sellest ajast alates pidevalt arenenud. TemplateToasteri lihtsa lohistamiskujundusega ja mitu CMS-i teemade koostajat, kelle vahel valida, täiusliku veebisaidi loomine ei tohiks olla probleem.

TemplateToaster - koduleht

Aga pakkuja on mõned kaardid varrukas üles mis võiks selle veelgi huvitavamaks muuta.

TemplateToaster – esmapilk

Esimene asi, mida TemplateToasteri kohta märkida, on see, et see pole teie tehase ehitaja käitus. See on võrguühenduseta tööriist mille eesmärk on aidata teil luua malle ja teemasid CMS-i programmidele igasuguseid.

TemplateToasteri kaudu saate kujundada malle mis tahes järgmise platvormi jaoks:

 • WordPress
 • Joomla
 • Drupal
 • Magneto
 • PrestaShop
 • WooCommerce
 • VirtueMart

Kui olete kogenud programmeerija, saate isegi eksport ehitatavad mallid toore HTML-koodina.

Installimine ja TemplateToasteri kasutamine on üsna lihtne. TemplateToasteri veebisaidi liides on kenasti üles seatud. TemplateToasteri allalaadimist ja installimist on lihtne välja mõelda.

TemplateToaster - CMS

Teie kogemus sõltub TemplateToasteri käivitamisest sõltuvalt sellest, millist versiooni otsite. Seal on mõned erinevused Standard TemplateToasteri ja Professional väljaande vahel.

TemplateToaster - minge tühjalt kohalt

Kuid üks peamisi eristajaid on see, et Professional väljaanne seda võimaldab alustage oma malli ehitamist nullist.

Professionaalset väljaannet alla laadides ja seda testides avaldas meile kohe pakutavat paindlikkust. Vidinapiirkondi ja moodulite positsioone / piirkondi on palju et saaksite sisu sinna paigutada.

Teine asi, mis mulle kohe otsa hüppas, oli tõsiasi, et TemplateToaster ühildub ainult Windowsi arvutitega.

Apple’i ja Linuxi fännid on ruumist lahkunud.

Niisiis, sellel on opsüsteemi osas natuke piirangut. Kuid tegelikult saate seda Macis käivitada Windowsi emulatsiooniga, kui olete nõus kõik probleemid läbi tegema.

TemplateToasteri hinnakujundus

TemplateToaster on kahel maitsel: tavaline ja professionaalne väljaanne. Iga osa eest peate maksma ainult üks kord – odavama variandi hind on ühekordne 49 dollarit ja Professionali väljaanne maksab 149 dollarit. TemplateToaster ka pakub piiramatut tasuta prooviversiooni.

TemplateToaster - hinnakujundus

See töötab täpselt nagu tasulised väljaanded. Ainus erinevus on see, et see paneb vesimärgid kogu teie eksporditavasse malli. Oh, ja see ei võimalda teil salvestada projekte edaspidiste muudatuste jaoks.

Need hinnad võivad teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes tunduda kallid. Peaksite seda meeles pidama TemplateToaster on tõesti mõeldud täiesti erinevaks kasutuseks.

TemplateToaster - tarkvara

Traditsioonilised veebisaidi ehitajad võimaldavad teil luua ühekordse ilusa saidi. Kuid TemplateToaster saab laseme teil luua korduvalt kasutatava teema et saate installige mitmele veebisaidile või raha teenige.

peamine erinevus kahe väljaande vahel on nullist alustamise funktsionaalsus, mis sisaldub Professional väljaandes.

TemplateToaster - WordPressi tugi

Standardversiooniga peate kõik, mida teete, rajama ühe TemplateToasteri näidisteemadest. See tähendab see pole parim valik, kui soovite säilitada täielikku loomingulist kontrolli.

TemplateToaster - teemad

Tavaplaanini on veel palju häid külgi ja tõenäoliselt see ka nii on sobib suurepäraselt kasutamiseks väikeettevõttes.

Ülaltoodud tabel näitab mitmeid muid põhiplaanist välja jäetud põhifunktsioone: see ei hõlma vidinapiirkondade / piirkondade tuge, täiendavat piltide redigeerimist ega e-kaubandust.

Standard (49 dollarit)Professionaalne (149 dollarit)
RibalaiusPiiramatuPiiramatu
Mallide arv100+100+
ToetusSpetsiaalne tootetugi ja reaalajas vestlusSpetsiaalne tootetugi ja reaalajas vestlus
Tasuta domeenEiEi
Kohandatud mooduli positsioonidEiJah
HTML-i päise sildidEiJah
e-kaubandusEiJah

Kuid, kui te ei kavatse neid funktsioone kasutada, profipaketi eest pole mõtet ekstra 100 dollarit välja nõuda.

TemplateToaster pakub nii ehitaja tavapäraseid kui ka professionaalseid versioone ning tasuta prooviversioon on suurepärane viis selle proovimiseks.

Kas TemplateToasteri on lihtne kasutada?

Kui tuli aeg TemplateToasterit tegelikult kasutada, peame siiralt ütlema, et meile avaldas muljet. Toimetaja paigutus on loodud sarnanema Microsoft Office’iga, nii et selle kasutamise välja töötamine oli kiire ja tundus intuitiivne.

TemplateToaster - ekraanipildid

Kui olete töötanud Exceli või Wordi abil, on see paigutus tuttav ja hõlpsalt navigeeritav. Kõik, mida vajate, on ülemise riba ribades.

Tänu oma lohistamiskujundusele, TemplateToasteri kasutamiseks pole vaja ühtegi kodeerimiskeelt õppida, isegi kui soovite lisada keerukaid mallelemente.

TemplateToaster - ekraanipildid

Me hindasime seda kindlasti! Muude oluliste seadete muutmine saidi väljanägemise ja tundmise osas on samuti lihtne. Näiteks värvilahenduse muutmiseks peate lihtsalt tegema sisestage värviskeemi galerii ja klõpsake soovitud varjundil.

Muidugi lihtsalt see, et te ei vaja mingit koodi, ei tähenda see, et te ei saaks seda kasutada. Saate hõlpsalt redigeerida CSS-i, JavaScripti või PHP-d oma veebisaidi malli osa, et anda sellele kohandatud ilme või funktsioon.

TemplateToaster - ekraanipildid

Nii, see on parim mõlemast maailmast, saate luua ilusaid veebisaidimalle kodeerimisega või ilma selleta.

Veebisaidi TemplateToaster ehitajate tööriistariba sarnaneb tõesti Wordi omadega, nii et teil on kõik ühes kohas ja hõlpsasti kasutatav.

TemplateToasteri tugi

Olles töölauarakendus, TemplateToaster pakub endiselt ööpäevaringset klienditoe valikuid piletite või Livechat abil. Leidsime, et enamasti saate vastuse oma piletile tunni jooksul. Ja siinne tugimeeskond üritab tegelikult tekkinud probleeme lahendada.

TemplateToaster - tugi

Lisaks tavapärastele viisidele toetuse saamiseks pileti või Livechat kaudu, TemplateToaster pakub üsna laialdast teadmistebaasi ja dokumentatsiooni. Installimis-, üleslaadimis- ja konfiguratsioonijuhiseid leiate peaaegu iga toetatava sisuhaldurisüsteemi jaoks.

TemplateToaster - juhised

Visuaalsemate õppijate jaoks on saadaval palju videoõpetusi. Nad selgitavad, kuidas luua või üles laadida TemplateToasteri abil loodud teemat oma lemmik CMS-i, sealhulgas WordPress, PrestaShop ja Drupal.

TemplateToaster - videotugi

Lisaks kõigele saate ka videodemosid tarkvara enda kasutamise kohta. Ja ärge unustage foorumit, kus saate arutada mitmesuguseid teemasid oma disainerite kaaslastega.

Saate üsna palju õpetusi ja isegi ööpäevaringset klienditugi, mis on võrguühenduseta veebisaidi koostaja jaoks haruldane.

TemplateToasteri ülevaade – lõplikud mõtted

Leidsime, et TemplateToasteriga malli kujundamine oli väga lihtne. Ehkki see ei toeta Linuxit ega Maci, pakub see siiski muljetavaldavat nimekirja ühilduvatest CMS-platvormidest.

Kui olete huvitatud, soovitame teid tungivalt kasutage ära selle piiramatu tasuta prooviversiooni et teada saada, kas see on teie jaoks sobiv valik.

TemplateToaster on suurepärane:

Kui soovite luua ilusaid ja reageerivaid veebisaidimallid võrguühenduseta enda jaoks või müügiks.

Kui proovite rakendust TemplateToaster, jätke palun alla oma TemplateToasteri arvustused ja kogemused..

Plussid

 • CMS-i teemad
 • Piiramatu prooviversioon
 • Nullkodeerimine
 • Hea klienditugi

Miinused

 • Ülehinnatud plaanid
 • Ei ühildu Maciga
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector