TierraNeti ülevaade

TierraNet on juba mõnda aega tegutsenud ja reklaamib ennast kui kogenud ja usaldusväärset veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet. Nende rõhk on blogijatel, väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel.


Kuid kas kõik need inimesed saavad hea toote??

TierraNeti ülevaates katsetasin ja uurisin nende teenuseid, et näha, mida sellel pakkuda on.

Lihtne kasutada algusest peale

Üks parimaid asju TierraNetis on see nende abil on seadistamine väga lihtne. Neil on palju üksikasjalikke õpetusi ja suurepäraseid KKK-sid, mis aitavad isegi algajatel probleemideta edasi minna.

TierraNeti ülevaate esileht

Pärast seadistamist on olemas ka reaalajas vestluse võimalus mis lisab e-posti, telefoni ja kasutajatoe võimalustele, tõestab, et TierraNetil on väga hea klienditeeninduse infrastruktuur.

Kriimustage pinda siiski ja asjad hakkavad lagunema. Teised TierraNeti ülevaated on maininud, et standardid on viimastel aastatel libisenud. Korduv probleem on see, et kui teil on mõni probleem, otsib TierraNeti klienditeeninduse meeskond süüd kolmandale osapoolele. See aeglustab asju ja muutub kohutavalt pettumuseks.

Ainuüksi sellest piisab, et mind kohe minema visata.

TierraNeti arvustuse näidisülevaated

TierraNeti hinnakujundus

Ainult e-posti pakett teeb täpselt seda, mida tina ütleb, pakkudes majutust 5 postkasti jaoks – kuid mitte palju muud.

Positiivsena: TierraNet pakub üsna huvitavat paketti 19,95 dollarit kuus, mis annab teile 1TB kettaruumi ja 5TB ribalaiust.

Siiski oleks võib-olla veelgi muljetavaldavam, kui kaebused poleks olnud nii ebasoodsad.

TierraNeti ülevaade hinnakujundusest

Plaani omadused

Ainult e-postUltraLiteProfessionaalne
Kettaruumi limiit500 MB1 GB1 TB
Ribalaiuse piirangEi kohaldata100 GB5 TB
Mitu domeeni on lubatudEiJahJah
Serverites kasutatav SSD või HDDHDDHDDHDD
SSLEi kohaldataKaasasKaasas
E-posti kontod510Piiramatu
Veebisaidi koostaja
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva
ToetusVeebis, telefonis ja reaalajas vestlusVeebis, telefonis ja reaalajas vestlusVeebis, telefonis ja reaalajas vestlus

Rõhuasetus e-kaubandusele on väga kena. On selge, et TierraNet toetab väiteid, et nad keskenduvad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Koos ostudega lisatakse jagatud SSL-id ja saadaval on ka privaatsed SSL-id. Viimane on e-kaubanduse juhitud saitide jaoks väga kasulik lisa.

TierraNetist väärtuse saamiseks peaksite kindlasti kaaluma UltraLite’i või Professionali; valik Ainult e-post pole tegelikult väärt, kui te juba hostite mujal ja vajate ainult meilisõnumeid. Kuid kui otsite ainult e-kirju, võiksite parem otsida selle asemel parimat e-posti hostimise pakkujat.

Etendus

TierraNeti jõudlus on keskmine; reageerimise aeg on piisavalt korralik, kuid see ei konkureeri siiski paljude konkurentsiteenustega. Arvestades, et TierraNet positsioneerib end ettevõtete hostimisteenuse pakkujana, peaks see toimima natuke paremini.

TierraNeti ülevaade Performance

Mul ei olnud seisakuga probleeme ja kõik lisandmoodulid (MySQL andmebaasid ja FTP kontod) töötasid tõrgeteta, seega pole mul sellekohaseid kaebusi.

Minu TierraNeti ülevaate lõpetuseks: kas see on väärt ostmist?

Vaatamata sellele, et mind kutsutakse "Professionaalne" pakett, on TierraNet tõesti loodud selleks, et aidata algajatel või veebipõhistel ettevõtetel end üles seada. See meeldis mulle väga. Võrreldes sellega, mida tavaline isiklik kasutaja maksta soovib, on hind siiski pisut järsk.

Kuid saate ikkagi oma raha väärt. TierraNetiga kaasnev põhjalik KKK-de ja ülevaadete loetelu on väga armas.

Sellegipoolest on halbade teenustega seotud kaebusi arvesse võttes raske õppematerjalides ja juhendites väärtust näha. Muidugi, iga ettevõte on kohustatud kriitikat saama. Kuid TierraNeti kaebused olid erakordselt rasked ja neid, millele ma viitasin, oli palju rohkem kui lihtsalt kaks.

Ehkki hind ja funktsioonid olid üsna ahvatlevad, ei saa ma TierraNetit otse soovitada, kuna viimastel aastatel on esitatud arvukalt kaebusi standardite olulise languse kohta.

Kui olete seda siiski ise proovinud, jätke kõik TierraNeti enda ülevaated allolevasse kommentaaride jaotisse. ma olen uudishimulik.

Plussid

  • Suurepärased KKK ja läbilõiked
  • Erakorraline väärtus ametialases plaanis
  • Head kaubandusvõimalused

Miinused

  • Pole just kõige suurem etendus
  • Tugi pole nii hea arenenud probleemide korral
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector