Virb.com ülevaade

Virb.com on Californias Los Angeleses asuv veebisaitide loomise teenus. See asutati 2004. aastal ja selle ostis Media Temple 2012. aastal. Kuid 2014. aastal, kui GoDaddy omandas Media Temple’i, müüdi Virb selle asutajale tagasi..


Virbi ülevaate sihtleht

Keskendudes ilusatele teemadele ja täielikule lihtsusele, kuidas saab selle veebisaidi ehitaja konkureerida? Uurige sellest Virbi arvustusest.

Esimene pilk Virbile

Kui alustasin Virbi veebisaidi ehitaja ülevaatamist, olin avaldas muljet pakutavast terviklikust funktsioonist.

Virbi ülevaate funktsioonid

Kuna see hõlmab nii saidiehitust kui ka hostimisteenuseid, võib Virbi pidada teiste kõikehõlmavate teenuste nagu Wix või Weebly otseseks konkurendiks. Iga Virbi veebisaidi konto sisaldab:

 • Vastuvõtvad teemad: Saidid kohandatakse mobiilseadmete jaoks
 • SEO Analytics ja Google’i tööriistad: Aitab teil suurendada saidi külastajate arvu
 • Pilvemajutus: Veebisaidi hostimine jagatud mitme füüsilise masina vahel
 • CSS & HTML-i redigeerijad: Suurepärane edasijõudnutele
 • Sotsiaalse meedia integreerimine: Reklaamige oma kontosid muudes teenustes
 • Dokumentide säilitamine: Salvestage failid turvaliselt pilve
 • Poeleht: Luua e-kaubanduse veebisait
 • Sisu edastamise võrk: Kiirendage oma saiti ülemaailmsete külastajate jaoks

Ühesõnaga, Virbil on olemas kõik vajalik täisfunktsionaalse veebisaidi loomiseks. Ainus asi, mida peate eraldi ostma, on domeen registreerimine. Kontodel on siiski alamdomeen, näiteks „www.example.virb.com”.

Ajakohased teemad

Selle ruudulise mineviku tõttu oli selles Virbi ülevaates minu peamine mure see, kas seda platvormi hoiti korralikult või mitte. Mul on sellest hea meel teatada Virbi teemad ja tutvustuskohad on sarnased teiste tänapäevaste saidiehitajatega, koos üle 20 erineva malliga, mis näevad suurepärased välja nii mobiili- kui ka lauaarvuti brauserites.

Virbi ülevaate teemad

Mõnda Virbi abil loodud veebisaitide näidet saate vaadata selle veebisaidi jaotises „Esitlus”.

Hea algajatele ja arendajatele

Virb Review EditorVirbi kontole registreerumine oli lihtne.

Leidsin, et Virbi saidi haldamise tööriistaga on hõlbus tutvuda.

Funktsiooninupud on paigutatud intuitiivsetesse kohtadesse ja akna ülaosas olev navigeerimisriba võimaldab hõlpsalt saidi analüüsivaate ja lehe redigeerija vahel ümber lülituda.

Ja kuigi tavaline lehe redigeerija ei saa vaevalt otsekohesem olla, saavad veebiarendajad siseneda hõlpsalt HTML-i redigeerimisrežiimi, et muuta saidi peenemat detaili.

Virb Review Code Editor

Sellegipoolest võiks redigeerimise kogemus olla natuke lihtsam. Võrreldes konkurentidega, nagu Wix või Weebly, on Virb.com veebisaidi ehitaja pisut keerulisem.

Pukseerimisvõimalused on piiratud. Eelseatud lehe hankimise ja selle intuitiivse redigeerimise asemel antakse teile tühi leht ja installimisviisardi abil saate valida vajalikud lehed.

Lihtne kasutada? Jah – aga võiks olla parem.

Virb.com hinnakujundus

Virbi ülevaate hinnakujundusVirb.com võtab hinnakujunduses kasutusele kõigile sobivad võimalused, pakkudes ainult ühe saidi loomise ja majutamise pakett 10 dollarit kuus.

10 dollarit on veidi kallimad kui mõned võrreldavad veebisaidi ehitajad, kuid arvestades, et plaan sisaldab piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, Pean Virbi taskukohaseks teenuseks.

Ühtegi ülalnimetatud funktsiooni ei pea te eraldi maksma. Hinnad on ka arveid esitatakse mitte kuu, vaid iga kuu, mida on tore näha.

Pakett sisaldab 14-päevast tasuta prooviperioodi, andes teile palju aega enne lepingu sõlmimist Virbi teenuste testimiseks.

Virb.com jõudlus

Virbi ülevaatamise ajal katsetasin oma saidi laadimisaegu Bitcatcha kaudu.

Virbi ülevaate jõudlus

Tulemused olid vastuvõetavad, kuid mitte eriti head. See pole kiiruse deemon – kuid lugejatel ei tohiks Virbi veebisaitide laadimisega probleeme olla.

Virbi ülevaade: lõplikud mõtted

Üldiselt on see lihtne, kuid hästi ümardatud veebiehituspakett. Virb pole nii suur ettevõte kui konkurendid nagu Squarespace, kuid see on peaaegu sama funktsionaalne. Piiramatu ladustamise hinnaga 10 dollarit kuus on see ka äärmiselt taskukohane.

Ainus õigustatud Virb.com-i probleem on selle kasutusmugavus. Võrreldes võistlustega,

Kas teil on oma arvustusi Virbi kohta, mida lisada? Kui jah, postitage need allpool!

Plussid

 • Äärmiselt lihtne kasutada
 • Lihtne hinnastruktuur
 • CDN – parema lehe laadimise aja jaoks
 • Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele

Miinused

 • Laadimisajad võiksid olla kiiremad
 • Mitte nii palju lisandmooduleid kui konkurente
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector