Webliumi ülevaade

webliumi ülevaade


Weblium väidab end olevat järgmise põlvkonna veebisaitide koostaja, ühendades ülimat kasutusmugavust, suurepärase lehe jõudluse ja huvitavaid kujundusfunktsioone.

Tänu mobiilse disaini lähenemisele ja AI-juhendajale, mis aitab märgata kõiki visuaalseid probleeme, peaks see olema ideaalne kaasaegne veebisaidiredaktor.

Kuid kas see on tõesti nii?

Vaatame üle Webliumi veebisaidi ehitaja ja vaatame, kas see teeb tõesti kõik suurepärase kraami, mida see lubab.

Webliumi ülevaate sihtleht

Mis on Weblium?

Weblium on hõlpsasti kasutatav veebisaidi kujundamise tööriist. Selle lõi veebistuudio, mis ise loob disainilahendusi otse klientidele. Nad tegid Webliumi vastuseks klientide nõudmistele teha ise-ise veebisaidi looja platvormi.

Seda võib pidada kõikehõlmav veebisaitide loomise ja hostimise platvorm. Iga Webliumi plaan sisaldab juurdepääsu nii veebisaidi kujunduspaketile kui ka pilveserverile – nii et te ei pea hostimist eraldi ostma.

Väga kasutajasõbralik veebisaidi koostaja

Webliumiga alustamine oli lihtne. Kohe pärast registreerumist sain valida paljude erinevate saidistiilide hulgast – mallid, mis sobivad konkreetse ettevõtte jaoks või.

webliumi ülevaate malli valik

Üldiselt polnud mallid mitte ainult nägusad ja funktsionaalsed, vaid ka üsna erinevad. See on alati hea võimalus, sest tõenäoliselt leiate veebisaidi malli, mis on lähedane teie visioonile.

Pärast minu jaoks kõige sobivama saidi stiili valimist sain alustada oma saidi loomist sisuplokkide hulgast ja kohandada selliseid asju nagu värviskeem ja fondid. Kõik oli väga kohandatav – valides teema, ei pühendu te automaatselt sellele, mis teema peaks olema.

Selle asemel püüab teema sobituda teie enda ideedega. Nii nagu see peaks olema.

Webliumi ülevaate liides

AI kujunduse ümber ehitatud platvorm

Kuid, suure disainivabadusega kaasneb suur vastutus disaini eest. Ja mõnikord põhjustab see probleeme – ka Webliumi eesmärk on see lahendada.

Näib, et Webliumi loojad on mures, et lõpptoote all kannataks, kui nad annaksid oma kasutajatele saidi kujundamisel piiramatu vabaduse.

Sel põhjusel integreerisid nad AI disaini järelevaataja Webliumi süsteemi. See teisendab automaatselt teie saidile lisatud sisuplokid et see vastaks teie valitud mallile, hoides oma esteetika ühtlasena.

Webliumi ülevaate AI juhendaja

Minu arvustuses töötas see tõesti hästi. ma olin võimalus valida plokid Webliumi ulatuslikust raamatukogust muretsemata, kas need sobivad minu praeguse ilmega

Webliumi hinnakujundus

Weblium pakub kahte plaani – seal on piiratud tasuta pakett ja Pro-pakett, mis maksab 10,50 miljonit kuud ja sisaldab kõiki esmaklassilisi funktsioone.

Pro pakett on teie raha eest palju. Sellepärast, et tasuta Webliumi pakett pakub ainult piiratud funktsioonide komplekti ja sisaldab kohustuslikku Webliumi kaubamärki.

Weblium pakub ka edasimüüjapaketti disaineritele, kes kasutavad platvormi mitme saidi loomiseks. Edasimüüjate hinnad erinevad sõltuvalt sellest, kui palju veebisaite te tellite.

Lisaks Weblium pakub Weblium Studio kaudu eraldi disainiteenust. See võimaldab teil palgata veebisaidi kujundamise professionaali, kes tooks teile saidi. Hinnad algavad 49 dollarist.

Webliumi funktsioonid

Peamised erinevused Pro ja Free Webliumi plaanide vahel on see, et te ei saa kasutada tasuta plaani oma domeeni ühendamiseks. See, et tasuta domeen sisaldab ainult alamdomeeni, Pro pakett tuleb aga koos domeeni registreerimisega. Allpool on kokku võetud muud erinevused plaanide vahel.

TasutaPro
Kuu hind0 dollarit10,50 dollarit
KettaruumPiiramatuPiiramatu
RibalaiusPiiramatuPiiramatu
Saab ühendada oma domeeni?EiJah
E-postEi sisaldaJah, maksab lisatasu 15 dollarit aastas
e-kaubandusEiTasuline lisatasu
Sisaldab reklaameJahEi
Toetus24/7 reaalajas vestlus24/7 reaalajas vestlus

Kell 10.50 dollarit kuus, Pro pakett on soodne tehing arvestades, et see sisaldab domeeni registreerimist ja piiramatut salvestusruumi. Ma ei soovita tasuta paketti, kui te ei loe isiklikuks kasutamiseks mõeldud veebisaiti. Kohustuslikud Webliumi reklaamid muudavad tasuta saidid äriotstarbeks sobimatuks.

Kuid mis muudab Webliumi ka äri jaoks halvaks, on väga piiratud e-kaubanduse tugi. Natiivset veebimüügilahendust pole pakkuda. Selle asemel saate võimaluse hankida Ecwid oma veebisaidile – kuid see maksab teile kindlat 600-dollarist seadistustasu pluss 126 dollarit aastas.

Nii et kui otsite veebimüüki, pole Weblium teie jaoks. Ma soovitan selle asemel vaadata meie peamisi e-kaubanduse platvorme.

Webliumi klienditugi

Weblium pakub 24-tunnist otsevestluse klienditugi ja mitmesuguseid videoblogisid, mis aitavad teil platvormi kasutamist õppida. Minu testide ajal vastasid teeninduse esindajad kiiresti minu küsimustele õigeaegselt ja abistavalt.

Weblium Review Design Pro

Vastamisajad jäid vahemikku 2–5 minutit ja küsimuste jaoks pakuti mulle ka õpetuseartikleid, et oodata ootamise ajal pisut kerget lugemist. Üldiselt – päris hea.

Webliumi jõudlus

Webliumi ülevaatuse ajal testisin WebMiumi veebisaidi kiirust, kasutades GTMetrixit.

webliumi ülevaate jõudlus

Tulemused olid tegelikult väga head. Pidage meeles, et tohutu massiteabevahenditega veebisaitidel võiksid need olla pisut madalamad, kuid tavalise veebisaidi jaoks on Weblium sama hea kui saab.

Webliumi ülevaade – lõplik kohtuotsus

Weblium on muljetavaldav ja taskukohane veebisaitide loomise teenus. See on kiire, ülilihtne kasutada ja sellel on palju ilusaid veebisaidimalle.

See pole aga sobiv tööriist, kui soovite veebis müüa. Kuid kõige muu jaoks – see on kindlasti väärt laskmist. Eriti tasuta kavaga, kuna seda on väga lihtne üles seada. Proovige ise järele ja vaadake, mida arvate.

Plussid

  • Suurepärased mallid
  • AI assistent töötab hästi
  • Uskumatult lihtne kasutada
  • Taskukohased hinnad

Miinused

  • Puudub e-kaubanduse tugi
  • Ei anna teile disaini üle suurt kontrolli
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector