WebON saidi ehitaja ülevaade

WebON on kõikehõlmav veebisaitide loomise ja majutamise teenus Malaisiast. See esindab kõiki teie digitaalturunduse vajadusi käsitlevat universaalteenust.


Kuid kas see on teie jaoks õige teenus? Siit saate teada minu veebisaidi ehitaja ülevaates.

Mis on WebON?

WebONi põhitoode on kohandatud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) kasutajate vajadustele kohandatud veebisaitide loomise ja majutamise teenus.

Suurettevõtted ja kasutajad, kes soovivad luua lihtsa isikliku veebisaidi, peaksid kaaluma muid võimalusi.

WebONi esmamuljed

Niipea kui laadisin WebONi veebisaidi, märkasin mõnda olulist punast lippu. Arvestades, et see kujutab endast toodet ennast, peaks saidiehituse teenuse veebisait olema libe ja ajakohane. Lihtsamalt öeldes – WebON-id pole.

WebON Review avalehe viga WebON-i veebisait laaditakse aeglaselt ja seda ei kaitse SSL-sertifikaat. Samuti on kohe avalehel mõned suured vormindamisprobleemid, näiteks tehingute loenduse taimer, mis kuvab ainult nulli.

Justkui see poleks piisavalt halb, sait on täis ka grammatilisi vigu.

Kui ettevõte ei viitsi oma veebisaiti hea välja näha, kuidas nad seda teiega teha võiksid??

Ebatavaliselt aeglane registreerumine

Kui ma selle veebisaidil vigadest üle vaatasin, läksin edasi ja kirjutasin alla veebisaidi koostaja plaanile. Imelikul kombel pidin oma kontole juurdepääsu saamiseks ootama ühe päeva. Põhimõtteliselt, see pole hea teenus kasutamiseks, kui peate veebisaidi kiiruga looma.

WebON Review registreerumine

Miks see asi võiks olla? Noh – mul on teooria. Ehitaja ressursside kuritarvitamise vältimiseks petturlikel registreerumistel kinnitatakse kõik taotlused käsitsi. Ja see võtab aega.

See kõik kõlab hästi. Kuid paljud teised ettevõtted on selle probleemi hõlpsalt lahendanud, rakendades seiretarkvara ja automatiseerides kogu protsessi. Miks pole seda siin tehtud? Me võime ainult oletada.

Põhiline, kuid kasutatav saidiehitaja

WebON Review veebisaidi ehitajaWebON-i saidi koostaja jookseb tegelikult välja Google’i minu ettevõtte platvormist. Õnneks tähendab see, et see on stabiilsem ja kujundatud paremini, kui WebONi kohmakas veebisait vihjab.

Ehitajaga hakkama saamine oli kiire protsess. See kasutab lohistamist, nii et teksti ja piltide lisamine ja muutmine on lihtne.

Kõik tundub siiski pisut põhiline. Teil on palju vähem vabadust lehe väikeste detailide muutmiseks kui alternatiivse ehitaja nagu Wix puhul.

Vastuvõetavad teemad

WebON-i saidi koostajal on juurdepääs enam kui 200 erinevale teemale. Üldiselt pole need nii stiilsed kui konkureerivate veebisaitide ehitajate omad, kuid töötavad siiski hästi.

Halb klienditugi

Mul oli kurb seda leida WebON ei paku mingit piletit, reaalajas vestlust ega telefonitoe süsteemi. Ainus viis esindajatega kontakti saada on e-posti teel saadava vormi kaudu.

WebONi hinnakujundus

Et asi lihtsaks jääks, WebON pakub ainult ühte veebisaidi loomise paketti. Maksab 699 RM ehk umbes 171 dollarit, üheks aastaks. Kui pühendute kaheaastasele lepingule, saate siiski kokku hoida 35%.

WebON Review hinnakujundus

Veebisaidi ehitaja pakett sisaldab tasuta veebimajutust ja domeeni registreerimist. Ehkki serveri salvestusruumi ja ribalaiuse piirangute statistika pole WebONi veebisaidil saadaval, saate luua piiramatu arvu lehti.

Tugiteenused kuni 1000 tootega e-poe poodidele ja SEO analüütika on samuti tavapärased. Seetõttu hinnaga 14 dollarit kuus, WebONi pakett on mõistliku hinnaga kaasatud funktsioonide arvu arvestades.

WebON jõudlus

WebON-i ülevaatuse ajal hindasin oma saidi kiirust Bitcatcha abil.

Kuigi laadimisajad polnud kiired, olid need vastuvõetavad. Serveril pole kiiret, kuid vähemalt pole jõudlus kitsaskoht.

Lõplikud mõtted

Ehkki WebON-i saidi koostaja on funktsionaalne ja odav, näen vaeva selle teenuse soovitamisel. See on väga lihtne, veidi vananenud ja väga kallis. Ja klienditoe puudumine tähendab, et te ei peaks lootma sellele, et võõrustate missioonikriitilisi ettevõtte veebisaite. Valida on palju paremate alternatiivide vahel.

Kas olete nõus? Kui teil on oma veebisaidi ehitajate arvustusi, postitage need allpool!

Plussid

  • Kõikehõlmav veebisaitide loomine ja majutamine
  • Tasuta domeeni registreerimine
  • Kasutab usaldusväärset Google’i äriplatvormi

Miinused

  • Vigadega veebisait
  • Klienditugi puudub
  • Ebatavaliselt aeglane registreerumisprotsess
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector