WebSelfi ülevaade

WebSelf on veebisaidi koostaja mis sobib ideaalselt algajatele. See pakub palju funktsioone ja seda kirjeldatakse kui „kasutusvalmis” ning “seal kõige lihtsamat veebisaidi koostajat”. Kas see on nii?


Testimaks ja avastamaks, kas WebSelf on lihtsaim veebisaitide koostaja, lõin oma veebisaidi. Mängisin ringi ka hunniku funktsioonidega, et saada aimu, mida võiksin ehitajalt saada.

Selles WebSelfi ülevaates kirjeldan üksikasjalikult veebisaidi koostaja toimimist. Või kui tasulised plaanid oleksid selle väärt, mida saate.

Mis on WebSelf?

WebSelf on veebisaidi ehitaja probleemideta saitide loomiseks. WebSelfi abil saate veebisaidi luua kolm lihtsat sammu. Teil jääb vaid valida mall, lisada oma sisu ja avaldada. Pukseerimisfunktsiooni abil on teie sisu teisaldamine lihtne ja kiire.

WebSelfi koduleht

Peamine idee on see, et selle ehitajaga oma veebisaidi loomiseks ei pea teil olema mingeid tehnilisi teadmisi. Seetõttu on WebSelf ideaalne inimestele, kes tegutsevad ettevõtetes või eraisikutena, kes soovivad luua oma ajaveebid või isegi e-poed.

Samuti sobib see suurepäraselt ülemaailmsele vaatajaskonnale. WebSelfi üks peamisi aspekte on see, et see on mitmekeelne – saate seda kasutada inglise, prantsuse ja hispaania keeles.

Nüüd, kui oleme teada WebSelfi väidetest, mõelgem, kuidas tasuta veebisaidi loomine WebSelfil tegelikult välja näeb.

Veebi ise funktsioonid

WebSelfil on palju funktsioone, mis on veebisaite loovatele inimestele atraktiivsed. Komplekti kuuluvad kohandatud mallid, sotsiaalse meedia integratsioon ja edasijõudnud tööriistad kvalifitseeritud spetsialistidele.

Selles WebSelfi ülevaate osas näitan teile funktsioone ja nende kasulikkust.

WebSelfi mallid

Niipea kui registreerute WebSelfis, saate valida oma veebisaidi malli. WebSelf pakub hästi, pakkudes palju erinevaid võimalusi. Seal on rohkem kui 600 malli valida endale meelepärane. Enamik neist on üsna üldised, kuid hea on see, et saate seda teha võtke tühi mall ja kohandage see vastavalt oma vajadustele.

WebSelf veebisaidi mallid

Saate neid kategooriate kaupa vaadata sõltuvalt sellest, mis on teie eesmärk, mis muudab otsitava leidmise kiiremaks. Nende hulka kuuluvad restoranid ja toidud, kunstnikud, ettevõtted, ajaveebid, veebipoed ja nii edasi.

Kui te pole kindel, kas mall, mida teile meeldib, on see, mida soovite, saate selle eelvaate vaadata. Võite ka oma sisu lisada, et näha, kuidas see välja näeb.

Kohandamisvalikud

Kui olete malli kasuks otsustanud, on aeg seda teha alustage oma veebisaidi kohandamist. Saate oma lehele lisada erinevat tüüpi sisu: pilte, veebivorme, videoid, heliklippe, kaarte, faile, slaidiseansse jne.

Valitud malli saab kohandada stiilide, fondide, värvide, tausta ja kõige muu abil. Seal on piltide kogu, mis muudab teie sisuotsingu teie veebisaidile palju tõhusamaks.

WebSelf võimaldab teil ka oma veebisaidi sotsiaalse meediaga integreerida. See toimub, pakkudes koheseid sotsiaalse jagamise nuppe.

Funktsionaalsuse tööriistad

WebSelfi tasuta versioon on lihtne ja lihtne ning kui just seda otsite, saate selle sättida. Suurema oskustega inimesele võib see osutuda pisut liiga lihtsaks, mistõttu sobiksid paremini Premium versioonid.

Kui soovite jääda tasuta versiooni juurde, pakub WebSelf ka täiustatud funktsioone, mis ei meeldiks mitte ainult algajale, vaid ka teistele, kes vajavad rohkem funktsioone.

WebSelfi üldised seaded

WebSelf reklaamib mõnda muud funktsiooni, mis peaks kasutajatele meeldima:

 • Võimalus vaadata oma veebisaidi statistikat
 • Tahvelarvutite ja mobiilide optimeerimine
 • Ööpäevaringne piletitoetus
 • Lai abikeskus teie küsimustele
 • Komplekti kuuluv veebimajutus
 • Google’i nähtavuse optimeerimine

Need funktsioonid tagavad, et kõigi oskuste tasemega kasutajad oleksid rahul oma veebisaidi parendamise võimalustega.

WebSelfi hinnakujundus

WebSelf pakub kolm Premium-kava 3 taskukohase hinnaga alates 7,95 dollarist kuni 18,45 dollarini kuus. Odavaim pakett on põhiplaan hinnaga 8,95 dollarit kuus, mis pakub veel mõned funktsioonid kui tasuta versioon. Kõige kallim ja keerulisem on pood, mille hind on 18,45 dollarit kuus.

WebSelfi hinnakujunduskava tabel

Kui soovite oma kohandatud domeeninimi või a isikustatud e-posti aadress, saate hankida ainult neid, kellel on üks Premium-plaanidest. Valida on kuu- ja aastaplaanide vahel, kuid soovitan raha säästmiseks jääda aastasse.

Kui alles alustate, võiksite kaaluda järgmist: Põhiplaan, see tuleb sisse hinnaga 8,95 dollarit kuus. Teil on kümme lehekülge ruumi, tasuta domeen, kaks e-posti aadressi ja 2 GB nii kettaruumi kui ka ribalaiust. Paketi hulka võetakse ka väga põhistatistika.

Sealsed oskustega tehnikad tahavad sukelduda Pro plaan, see on kallim, 13,95 dollarit kuus. Kerge hinna eest saate põhiplaani funktsioone ja palju muud. Komplekti kuulub ka viis korda nii palju lehti. See on teie plaan, kui oluline pole mitte ainult pilet, vaid ka telefoni tugi. Samuti kui soovite, et teie veebisaidil oleks võimalik keeli vahetada.

Ja kui soovite kõik välja minna ja omada kõiki funktsioone, mida kunagi võiksite vaja minna, siis e-kaubanduse plaan on ideaalne. See on kolmest kõige kulukam, võttes $18.45 iga kuu taskust välja. Kui teie eesmärk on e-poe loomine ja haldamine, siis soovite seda kasutada. Teil on piiramatu arv lehti, VIP-tuge ja palju muud kettaruumi ning ribalaiust. E-poe funktsioonid, mida hea meelega kasutate, on järgmised:

 • Piiramatu kaupu
 • Ristmüük
 • Laevanduse juhtimine
 • Sooduskoodid
 • Erinevad maksevõimalused
 • Varude ja maksude haldamine

Nii et kui otsite oma e-poe haldamiseks head veebisaidi koostajat, leiate, et WebSelfil on kõik teie sujuvaks toimimiseks vajalik.

Kokkuvõttes peaksite ülalnimetatutest leidma plaani, mis vastaks teie vajadustele ja eelarvevõimalustele.

Kas WebSelf sobib mulle?

Igaüks, kes soovib luua ajaveebi või mis tahes tüüpi veebisaiti, leiab WebSelfist väga minimalistliku ja hõlpsasti kasutatava. Isiklik kohandamine on atraktiivne funktsioon ja ka tööriistad, mida saate tasuta kasutada.

Malle on valida palju ja see muudab iga veebisaidi ainulaadseks. Kaasaegne esteetika ja võime muuta oma sait nii loovaks, kui soovite, on ka eelis.

Inimesed, kes soovivad käivitada e-poed on kõigi nende vajaduste rahuldamisel WebSelfiga eriti rahul. See pakub kõike, mida e-poodil kunagi vaja läheb, koos tipptasemel tugimeeskonnaga. Teie ettevõte töötab kindlasti WebSelfi abil tõrgeteta.

WebSelfi ülevaade – meie otsus

Nagu oleme sellest WebSelfi arvustusest teada saanud, on see üldiselt taskukohane veebisaidi ehitaja. Sellel on palju vahendeid mis tahes sisu loomiseks, mida soovite luua. Soovitud ja vajalike funktsioonide saamiseks võite valida paljude plaanide hulgast.

Veebipoodidest saavad kõige rohkem kasu e-poe poed, kuid ka teised on rahul. Ettevõtte juhtimine muudab palju vaeva.

Kui otsite midagi, mille valmistamine võtab lühikese aja, seda on lihtne kasutada, hea välja ja toimib hästi – WebSelf võib olla kena valik. Siiski on ka teisi suurepäraseid veebisaitide ehitajaid, kes pakuvad täieliku kujundusvabaduse korral palju rohkem kohandamisvõimalusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector