WP mootori ülevaade

WP Engine on WordPressi spetsialiseeritud hostimisteenuste pakkuja, kes väidab, et pakub ettevõtetele paindlikke ja arukaid serverilahendusi. Koostöös Amazoni veebiteenuste ja Google Cloud platvormiga on selle eesmärk tagada kõigi WordPress-saitide ettevõtte tasemel hallatav hostimine.


Ja ettevõtted usaldavad seda pakkujat: muljetavaldavas klientide loendis on sellised nimed nagu Microsoft, National Geographic ja SoundCloud. Kuid kui hea WP mootor tegelikult on – ja kas see on teie jaoks õige WordPressi hostimisvõimalus?

Olen otsustanud seda ise katsetada.

Mis on WP mootor?

WPEmootori ülevaade-koduleht

WP Engine keskendub uuenduslikud tehnoloogilised lahendused ja tipptasemel klienditeenindus. Arendajatele ja ärikasutajatele mõeldud platvormi eesmärk on tõsta niigi võimsa WordPress CMS-i piiridesse.

See on täielikult juhitud host. Ja see ei tähenda ainult seda, et te ei pea WordPressi käsitsi seadistama ja optimeerima. Lisaks on saadaval erinevad jõudluse ja halduse tööriistad. Üldiselt peaks selle tulemuseks olema parem kasutaja ja arendaja kogemus.

Ja kui ilmneb probleeme, on olemas spetsiaalne WordPressi ekspertrühm, kes on valmis teid aitama.

WP Engine pole pelgalt host, vaid see on digitaalne kogemusplatvorm, mis väidetavalt aitab tuhandetel kasutajatel WordPressi platvormi abil veebis edu saavutada. Vaatame siis selle funktsiooni funktsioone.

WordPressi funktsioonide kindel loend

Need on WordPressi peamised funktsioonid, mida WP Engine pakub:

 • Serveri valik ja teenus GeoTarget
 • Arenemis-, lavastus- ja tootmiskeskkonnad
 • Täiustatud turvaelemendid
 • Genesise raamistikuga töötavad mallid

Mille jaoks need omadused sobivad? Vaatame neid ükshaaval.

Serverite asukohad ja GeoTarget teenus

WPEmootori ülevaatuse-serveri asukohtWP Engine võimaldab teil valida vajalikud serverid ja nende asukoha, et pakkuda oma vaatajaskonnale kogu maailmas parimat kogemust.

Google’i serverid hõlmab asukohti kogu Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasias. AWS-serverid hõlmavad Kanadat, enamikku USA, Euroopa ja Aasia paiku.

Kõlab hästi – aga miks oleks ikkagi kellelgi vaja serverit kogu maailmas?

Vastus on lihtne. Mida lähemal on server külastajale, seda kiiremini saab teie veebisait laadida. See ei tähenda mitte ainult suurenenud kasutajakogemust, vaid on ka Google’i ja teiste otsingumootorite jaoks paremusjärjestus. Google’i sõnul on kiire veebisait hea – see on oluline, et see teeks teie oma..

Kuid seal on midagi huvitavamat kui serveri asukoha valik.

WPEmootori ülevaade - GeoTargetLisatasu eest 15 dollarit kuus WP Engine pakub teile GeoTarget teenus.

Külastaja asukoha põhjal edastab see automaatselt asukohale kohandatud sisu – kuvab kohaliku valuuta, geograafiliselt olulise sisu või suunab kasutaja lokaliseeritud veebisaidile.

Funktsioon on äärmiselt asjakohane e-kaubanduse jaoks, keskendudes mõnele erinevale lokaadile.

Dev, Stage, Prod keskkonnad

WP Engine pakub teile saidi loomiseks, värskendamiseks või testimiseks 3 keskkonda :

 • Areng;
 • Lavastus;
 • Tootmine.

Aastal lavastuskeskkond, saate kloonida olemasoleva saidi ja testida teemavärskendusi, uusi teemasid või pistikprogramme. See on pingevaba viis uute asjade proovimiseks – see ei riku juhuslikult teie algset saiti ja hoiab muudatuste installimise ajal selle täieliku töötamise..

arengukeskkond on parim veebisaidi arenduses uute muudatuste sisseviimiseks. WP Mootori arenduskeskkonna abil saate enne nende algsele saidile rakendamist kontrollida, kas kõik muudatused töötavad korralikult. Ja lõpuks on olemas tootmiskeskkond, kus valmis ja testitud toode ilmub reaalajas.

Nii luuakse kolmeastmeline turvaline töövoog ning kõiki muudatusi saab testida ja rakendada vaid siis, kui testimiskohad toimivad veatult..

WP mootori turvaelemendid

WP Engine tagab veebisaidi turvalisuse, tehes iga päev automatiseeritud varukoopiaid. Nii saate tagada, et ideaalselt toimiva veebisaidi eksemplar on olemas juhul, kui teil tekib mõni probleem.

Samuti võtab WP Engine tööle ettevõttesisese turbeinseneride meeskonna. Nad kontrollivad koodide ülevaatamist ja kõigi sisekeskkondade auditite tegemist veendumaks, et pole turvarikke.

Liiklus on krüptitud SSL-sertifikaatidega ja veebisaite kontrollitakse automaatselt ohtude suhtes. WP Engine haldab ka põhilisi värskendusi ja plaastreid. Enne nende soovitamist kontrollib WP Engine põhjalikult kõiki suuremaid värskendusi.

Teie poolel turvalisuse tagamiseks võite lisada kahefaktorilise tuvastuse, nii et on veelgi väiksem võimalus, et keegi teie kontole häkkib.

Ja kui midagi peaks juhtuma, aitab tugimeeskond teid taastada hädaolukorras, et veebisait saaks ilma kadudeta töötada.

Kuid kui soovite tagada tipptasemel turvalisuse ja lisatud funktsioonidest ei tundu piisavat, võite hankida lisapaketi 30 dollarit kuus. See saab sinust DDoS kaitse, a veebirakenduse tulemüür (WAF), SSL / TLS – võrgu servas ja Pilvetulekahju CDN.

Kasutajasõbralikud Genesise raamistiku mallid

Kõigile WP Mootori kasutajatele pakutakse kerge ja SEO optimeeritud Genesise raamistik nende veebisaidi loomiseks. See sisaldab 35+ premium-teemad mõeldud WordPressi saitidele.

WPEngine-review-Genesis-teemad

Kõik teemad on üles ehitatud HTML5 ja on mobiil optimeeritud samuti. Genesis järgib parimaid WordPressi turbepraktikaid ja sisaldab ka automaatsed värskendused oma saidi ajakohastamiseks.

Olen oma katsesaidi jaoks valinud agentuuri Pro teema. Seda on hõlpsasti kohandatav Genesise teema seadete abil ning see sisaldab mitmeid värviskeeme ja paigutuse valikuid. Kuid enne, kui saate teemasid kasutada, peate installima nii Genesise kui ka valitud teema.

WPEmootori ülevaade - geneesi kohandamine

Mis puutub malli endasse, siis teie veebisaidi ainulaadse väljanägemise saavutamiseks on vaja üsna palju varjamist. Õnneks on WordPressi reaalajas eelvaate abil kõiki kohandamisi hõlpsasti hallatav.

WP mootori jõudlus

WP Engine tagab 99,95% tööaja see tähendab, et teie veebisait ei tohiks langeda rohkem kui 43 sekundit päevas ja 4 tundi ja 22 minutit aastas. See on tulemus, mida enamik peremeest peaks püüdma.

Nii et olen teinud omaenda testi, et kontrollida nii tööaeg kui ka serveri reageerimise aeg.

Ja sellest ajast peale, kui olen oma saidi registreerinud veebisaidil WP Engine uptime oli täiuslik 100%. Ka reageerimise ajad olid üsna ühtlased, keskmiselt 322,94 ms.

wp-mootor-uptime-with-cdn

Katsetamise perioodil, Ülemaailmne CDN (Sisu edastamise võrk), oli sisse lülitatud. See loob serverite võrgu loomise kogu maailmas ja edastab staatilise sisu lähimast serverist päringu asukohta.

Parimal juhul tagab CDN, et teil on 100% tööaeg üleminek ühelt serverilt teisele, kui äkki peaks toimima. Ja selle välimuse järgi töötab CDN tõesti hästi.

Kuid seal on veel midagi.

CDN on mõeldud staatilise sisu, näiteks fotode, CSS-i või JavaScripti, kiiremaks edastamiseks veebisaidi külastajatele kogu maailmas. Niisiis, olen otsustanud ka seda testida.

Kui CDN oli välja lülitatud, oli lehe keskmine laadimisaeg umbes 0,5 sekundit. Mis pole halb, kuid võiks olla kerge lehe jaoks natuke parem.

Pärast CDN sisselülitamist sain erinevaid tulemusi. Kohati tegi see lehekülje laadimise kiiremaks 372ms-iga. Kuid sain paar korda ka tulemusi 0,8 s.

WPEmootori ülevaatus-laadimisaeg-CDN-sees

Nii et üldiselt pole piisavalt tõendeid, et WP Mootori CDN-ile teatud viisil helistada, et vähendada veebisaidi laadimisaega. Ja see on mõistlik – niigi väikese laadimisajaga saab CDN-i teha vaid nii palju.

Lõpuks oli aeg teha viimane katse. Koormustesti USA-st ja välismaalt.

Mõõtsin reageerimisaegu 50 virtuaalse kasutajaga, kes testisid USA asukohta. Nii CDN sisse kui välja lülitades näitas server suurepärast jõudlust. Reageerimise ajad ei muutunud isegi siis, kui liiklus oli suurem ja püsis umbes 25ms.

WPEngine-review-response-time-CDN-on-USA

Sama juhtus siis, kui Soulis viidi läbi sarnane test 50 virtuaalse külastajaga. Ja kuigi reageerimisajad olid USA-ga võrreldes maha jäänud, püsisid need kogu testi vältel ühtlased ja keskmiselt umbes 200ms.

WPEmootori ülevaatuse-vastuse-aja-laadimis-test-CDN-on-Soul

Nii et kokkuvõttes – WP Mootori serverid tagavad stabiilse jõudluse ja veatu tööaja kogu maailmas. Me pole avastanud ühtegi olulist viga.

WP mootori hinnakujundus

WP Mootori plaanid algavad kell 35 dollarit kuus jaoks Stardikava ja jõuda 290 dollarit kuus koos Mastaabiplaan. Kuid kui teil on tohutu veebiettevõte, mis nõuab lisaressursse, saate pidada teile kõige sobivamat tehingut Kohandatud plaan.

WPEmootori ülevaade: hinnakujundusvalikud

Kõik plaanid sisaldavad SSL turvalisus, Ülemaailmne CDN süütevõimendid, 36 premium-teemat, ja Vestlus ööpäevaringselt toetus.

Kuid WP Engine Stardikava 35 dollarit kuus, nagu nimest selgub, on see parim neile, kes alles satuvad veebiettevõtetesse. See pakub teile 1 sait, 10 GB salvestusruum, 50 GB ribalaius kuus, ja piirid igakuised külastused kuni 25 000. See on plaan, mida ma katsetan.

Kui te pole veebisaidi arendamisega uus ja teil on suurem projekt (või mitu!), Minge edasi Kasvuplaan 115 dollarit kuus või Mastaabiplaan 290 dollarit kuus. Saate rohkem salvestusruumi, ribalaiust ja igakuiseid külastusi.

Samuti saate seda teha luua mitu saiti ja kasutada imporditud SSL sertifikaadid. Telefonitugi ööpäevaringselt on veel üks lisavõimalus probleemide kiireks lahendamiseks.

Ja kui ületad igakuist külastajate limiiti, võtab WP Engine teilt tasu 2 dollarit iga 1000 täiendava külastuse kohta.

Kuid nagu enamikul võõrustajatest, on ka saak.

WPEmootori ülevaatus-müük

WP Mootoril on üsna mitu müüki. Ja kuigi sellised funktsioonid nagu GeoTarget pole paljudele ettevõtetele hädavajalikud, sooviksin kindlasti, et kaitse hõlmaks ka DDoS-i rünnakuid.

Kahjuks pole domeeninimed samuti kaasatud. Te ei saa neid otse WP Engine’ist osta, seega peate leidma domeeninimede registripidaja ja ostma need mujalt.

Positiivsemaks märkuseks on see, et WP Engine on üks väheseid pakkujaid, kes pakub läbipaistvat hinnakujundust. See jääb samaks ka pärast uuendamist. Veelgi parem, kui saate aastaplaani tellides natuke raha kokku hoida – kaks kuud katab WP Engine.

WP Mootori plaanide võrdlemiseks võite vaadata allpool olevat tabelit:

KäivitamineKasvKaalKohandatud
Kettaruum10 GB20 GB30 GB100 GB – 1 TB
Ribalaius50 GB200 GB400 GB400 GB – 5 TB+
Igakuised külastused 25 000100 000400 000Miljonid
Domeenid lubatud151525
SSLKaasasKaasas + imporditudKaasas + imporditudKaasas + imporditud
E-posti kontodJahJahJahJah
Klienditugi24/7 otsevestlusÖöpäevaringne reaalajas vestlus, ööpäevaringne telefonÖöpäevaringne reaalajas vestlus, ööpäevaringne telefonÖöpäevaringne reaalajas vestlus, ööpäevaringne telefon
Tasuta automatiseeritud varundamineJahJahJahJah
GeoTargetLisaLisaLisaKaasas

Kõik kasutajad saavad osta lisafunktsioone. Sisu jõudlus funktsiooni kulud 25 dollarit kuus, GeoTarget on 15 dollarit kuus, Globaalne servade turve kulud 30 dollarit kuus, ja WordPress Multisite on 20 dollarit kuus.

Klienditugi on hea, võiks teha mõned täiustused

WP Engine lubab pakkuda auhinnatud tuge kõigile oma klientidele. Ja minu kogemus tugitiimiga algas juba enne hostikava ostmist. Millegipärast lükati minu krediitkaart tagasi, ehkki vahendeid oli piisavalt. Proovisin siis live-vestlust.

Müügitoe agent ei saanud mind aidata, kuid soovitas pöörduda arveldusmeeskonna poole e-posti teel. Ja kuigi kõige sorteerimiseks kulus paar tundi, oli lõpuks kõik korras.

Kui mu veebisait oli valmis ja töökorras, tundus midagi ära. Nii et olen otsustanud klienditoega pisut rohkem vaeva näha.

Ooteaeg oli olematu. Ehkki olin järjekorras 6. kohal, kulus neile vastamiseks umbes minut.

Agent oli professionaalne ja vastas kõigile minu küsimustele. Samuti tegi ta minu veebisaidil testi ja pakkus välja lahenduse, kuidas mu veebisaiti kiiremini laadida.

Üldiselt oli WP Mootori klienditoe kogemus päris hea. Ja kui teil oleks olnud tõsisemaid probleeme, näen, et tugi on professionaalne, kiire ja abivalmis.

WP mootori ülevaade – kohtuotsus

WP Engine täidab lubadusi. Serverite jõudlus on veatu. Teenust on lihtne kasutada ja funktsioone, mida WordPressi arendajad tohutult armastavad, on palju. Üldiselt on see väga hea hostimiskogemus.

Kuid alati on arenguruumi.

Kui kõik klienditoe osakonnad oleksid ööpäevaringselt kättesaadavad, oleks ostmisprotsess palju mugavam. Ja sisenemisplaan maksab 35 dollarit kuus, millele lisandub 2 000 dollarit täiendava 1000 külastaja kohta. See muudab WP Engine vähem soovitavaks võimaluseks kasutajatele, kellel on ainult üks aktiivne veebisait.

Kokkuvõttes on WP Engine siiski hästi hallatav WordPressi hostimisvõimalus. Kui olete kogenud kasutaja, kes otsib võimsat platvormi, on see viis edasi minna.

Plussid

 • Võimas CDN
 • Suurepärane etendus
 • Lihtne üles seada

Miinused

 • Vestlus ei lahenda kõiki päringuid kohe
 • Plaanid ühe veebisaidi kasutajatele kallid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector