EasyCGI огляд

Ви, можливо, не дуже добре знайомі з EasyCGI, але він стверджує, що “послідовно займає десятку найкращих веб-провайдерів хостингу” .


Провайдер веб-хостингу світового класу може похвалитися передовими технологіями та висококваліфікованим персоналом. Але це лише слова. Як щодо дій? Вони такі ж гарні?

Я розкопав глибше в своєму огляді EasyCGI, щоб виявити відповіді.

Моє перше враження від EasyCGI

Перший раз, коли я поклав погляд на веб-сайт Easy CGI, мене вразив його неймовірно базовий вигляд.

огляд ейсікгі

Домашня сторінка EasyCGI була б на мій смак – якби замість офісного крісла, сьогодні вранці я сидів би в машині часу на чолі до 2006 року.

Можна навіть побачити хостинг Windows 2008 – найсучаснішу операційну систему Windows Server, яка ще розміщується на цій сторінці. Що було востаннє, коли ця річ оновлювалася?

Хоча, сільська простота – це не обов’язково погана річ, як Я також виявив, що дуже легко знайти свій шлях.

Так само є і обіцянки, що беруться до уваги. Всього два центри обробки даних, обидва в Бостоні (США), EasyCGI з гордістю пропонує 99,9% гарантії тривалості роботи з усіма пакетами. Після тестування плану протягом 30 днів я виявив, що простої дійсно перевищували 99,9%.

Але що мають сказати інші клієнти?

Відгуки EasyCGI від інших клієнтів

Я знайшов різні коментарі, але відгуки EasyCGI щодо підтримки здалися послідовними.

огляд ейсікгіЗображення зліва – лише один із прикладів багатьох, хто це стверджує Єдину швидку доступну підтримку надають агенти без великих технічних знань.

Я спробував це на собі і можу поручитися за це, так як відповіді на чат в прямому ефірі здавалися повільними, навіть коли я задавав основні питання.

Однак дуже часто, замість того, щоб звертатися до техніка, мені зверталися до якоїсь статті. Я припускаю, що це може бути дещо краще для деяких.

Ціни EasyCGI

Що стосується ціноутворення, чи може Easy CGI викупити себе?

огляд ейсікгі

На перший погляд, здається, мені може пощастити. План 7,96 долара з дисковим простором 350 ГБ та гарантією повернення грошей на 30 днів не є неполовиною.

Однак подальше дослідження виявляє це це лише 7,96 долара за перший місяць.

Потім він повертається до повна ціна $ 12,95 / місяць. За цією ціною є набагато кращі варіанти в інших місцях з необмеженим дисковим простором і пропускною здатністю.

Те саме стосується двох інших планів, як ціни просто недостатньо конкурентоспроможні.

Плани більш детально

АВАРІЙНИЙ X ($ 12,95)АВАРІЙНИЙ X2 ($ 15,99)АВАРІЙНИЙ X4 ($ 21,56)
Місце на диску350 Гб500 Гб750 Гб
Пропускна здатність3,5 ТБ5 ТБ7,5 ТБ
Дозволено кількість доменівНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Адреси електронної пошти5001000Необмежений
SSD або HDDSSDSSDSSD
Web BuilderТак – CM4ALLТак – CM4ALLТак – CM4ALL
SSL сертифікат включений?НіНіНі
Безкоштовний домен?НіНіНі
Обслуговування клієнтів24/724/724/7
Гарантія повернення грошей30-денний період30-денний період30-денний період

Хоча ви отримуєте багато пропускної здатності та дискового простору, безліч інших провайдерів пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір за більш дешевими цінами. Але майте на увазі, що в цьому випадку ви отримаєте швидкі SSD-сервери.

Хоча додавання конструктора веб-сайтів – це приємне дотик, про це супер супер підземний розробник веб-сайтів, про який ніхто не чув. На нього доступні буквально нульові відгуки.

Загалом, я не можу виправдати плату за ці ціни за те, що ви можете отримати за дешевше в іншому місці.

Продуктивність

огляд ейсікгі

У царині швидкості мало хорошого і мало поганого. Це середня ефективність часу відгуку від Easy CGI, в той час, як часи реакції на Азію, зокрема, можуть бути покращені.

EasyCGI огляд – завершення

Мушу сказати, що, коли я вперше розпочав розслідування EasyCGI, я покладав на це велику надію. Пам’ятайте, це компанія, яка стверджує, що постійно входить до топ-10 найкращих веб-хостингових послуг у світі.

Але напрочуд, цей огляд EasyCGI говорить інакше. Справа не в тому, що в сервісі є щось особливо жахливе, але це просто коштує занадто багато того, що він пропонує.

Для тих, хто серйозно бажає запустити веб-сайт або бізнес, я б радив поїхати в інше місце. Просто не існує жодного сенсу ризикувати з такими компаніями, як EasyCGI, коли там є дешевші, краще встановлені варіанти.

Плюси

  • 24/7 живий чат
  • 99,9% гарантії тривалості роботи

Мінуси

  • Повільні відповіді підтримки
  • Лише американські сервери
  • Ціна трохи крута
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector