Еко огляд веб-хостингу

Еко веб-хостинг – це хостинг-провайдер, який працює сервер, що базується у Великобританії. Тож якщо ваша цільова аудиторія є з цієї частини світу, це може бути швидшим та надійнішим варіантом.


Компанія прагне забезпечити доступний та високоефективний хостинг піклуючись про навколишнє середовище.

Давайте подивимося, чи вдасться їм у цьому, наш огляд еко-хостингу.

Що таке еко-веб-хостинг?

Еко веб-хостинг – одна з небагатьох компаній, що займаються хостингом взяти на себе завдання екологічної стійкості. Хостинг-провайдер, що базується у Великобританії, існує вже більше 10 років, після заснування в 2007 році.

Цей постачальник має широкий спектр хостингових послуг включаючи VPS, спільний доступ, реселлер або керований хостинг WordPress.

Еко веб-хостинг - домашня сторінка

Метою еко-веб-хостингу є залучення швидкий і надійний хостинг що також допомагає нашому середовищу. Але екологічність не повинна ставити ваш бізнес у невигідний стан. Як зазначено на його домашній сторінці – Екологічно чистий хостинг не робить’t означає повільний.

Еко-веб-хостинг - заява

Основним напрямком екологічного веб-хостингу є акцент Спільний веб-хостинг пакет. Тож у цьому огляді це послуга, яку ми будемо перевіряти.

Ціни на еко-хостинг

Еко веб-хостинг має 3 варіанти спільного хостингу, починаючи одразу £ 2,99 / міс з планом Starter це, безумовно, може похвалитися хорошими цінами! Однак, якщо ви хочете необмежену пропускну здатність і дисковий простір, вам доведеться платити £ 9,99 / міс для розширеного плану.

Еко-веб-хостинг - ціни

Найдешевший план отримає 5 Гб місця для зберігання, 25 ГБ пропускної здатності, 1 домен та 1 база даних MySQL. Найдорожчий Заздалегідь план має необмежену кількість включаючи веб-сайти, бази даних та місця для зберігання.

Але якщо ви продовжите і підпишетесь на будь-який план як новий користувач, ви отримаєте перший місяць просто £ 0,99!

Еко-веб-хостинг - ціни за перший місяць

Однак, щомісячні регулярні ціни не такі дешеві порівняно з конкурентами. Але за допомогою еко-веб-хостингу ви отримуєте набагато більше за свої гроші, наприклад безкоштовний SSL, безкоштовний захист від DDoS, і брандмауер веб-додатків.

Якщо у вас вже є веб-сайт, але ви не маєте технічних знань, Eco Web Hosting охопило вас. Ви отримуєте безризикова передача, здійснена командою професіоналів, і найкраще, що це не коштуватиме вам додаткових витрат.

Еко веб-хостинг - перенесення веб-сайтів

Як і у більшості провайдерів, це пропонує щомісячні та річні варіанти виставлення рахунків. Але тут ще простіше, немає рахунків за 3 або 6 місяців. Тож ви або отримуєте рахунок щомісяця або щороку. Однак ви отримуйте знижку на 2 місяці при виборі оплати за один рік.

У касі ви не побачите жодних спроб оновлення. Тож ціни та функції, які ви бачите, не змінюватимуться та не будуть ховатися під додатковими платними стінами.

Якщо у вас все ще є сумніви щодо випробування еко-хостингу, він пропонує 45-денну гарантію повернення грошей. Таким чином, ви отримуєте перший місяць всього за 0,99 фунтів стерлінгів, а гарантія без ризику – понад місяць.

Еко-веб-хостинг - гарантія повернення грошей

Ви також отримуєте необмежена кількість поштових скриньок 10 Гб з кожним планом на еко-веб-хостингу.

Еко веб-хостинг пропонує сприятливий екологічно чистий хостинг з чудовими можливостями. З першого місяця всього за 0,99 фунтів стерлінгів та гарантії повернення грошей ви можете сміливо бачити, що він має показати.

Особливості еко-хостингу

Кожен план еко-веб-хостингу має багато справді чудових функцій. Усі SSD інфраструктура, безкоштовні трансфери, SSL, автоматизовані щоденні резервні копії, брандмауер веб-сайтів та захист DDoS.

Напевно, найважливішою особливістю екологічного веб-хостингу є його екологічність. Він використовує енергоефективні сервери та SSD для мінімізації викидів вуглецю він залишає нашу планету і отримує більшу частину своєї електроенергії від сонячних генераторів.

Еко-веб-хостинг - екологічно чистий

Він також практикує компенсацію вуглецю, коли компанія висаджує дерева для компенсації та збалансування викидів вуглецю, які вона вже зробила. В даний час, цей постачальник посадив більше 300 дерев і планує садити ще більше.

І щоб створити свій веб-сайт, ви можете використовувати Стек веб-сайту що йде з кожним планом. Ви можете вибрати з приблизно 38 різних шаблонів, і інженер може автоматично заповнити інформацію на веб-сайті.

Еко веб-хостинг - Builder веб-сайтів

Ви можете отримати відеоуроки якщо вам потрібна допомога. Це не повністю перетягування або щось видатне, але це, безумовно, простий у використанні і дозволяє створити сайт, не знаючи, як кодувати.

Еко веб-хостинг має 4-й варіант, коли ми говоримо про спільний хостинг – План торговельних посередників. Здебільшого це те саме, що і план авансу. Основна відмінність полягає у здатності до продати власний хостинг використання інфраструктури постачальника.

Еко веб-хостинг - хостинг для реселерів

Цей варіант коштує 19,99 фунтів на місяць або 199,99 фунтів на рік і постачається з усіма необхідними функціями безпеки та оптимізації. Ще одна річ, яку слід помітити при еко-веб-хостингу – це чіткість.

Ціни, які ви бачите на його сторінці, – це ті, які ви будете платити (без ПДВ). ви не відображатиметься жодних обмежень терміну виставлення рахунку, прихованих комісій, або спроби продажів. Все, що вам потрібно, вже включено.

Еко-веб-хостинг - всі можливості

Еко-веб-хостинг пропонує власну власну панель клієнтів для адміністрування. Це дозволяє керувати вашими хостинг-пакетами, реєстрацією домену, створювати резервні копії та оновлювати або змінювати підписки.

Еко-веб-хостинг - зона для клієнтів

Це чисто, рівно, сучасно, і простий у використанні для новачків. Все швидко доступно і зрозуміло. Якщо справа доходить до управління базами даних та файлів, у вас є звичайна панель управління стеком для використання.

Хоча головним атрибутом еко-веб-хостингу є його екологічність, він також забезпечує більшу безпеку та ефективність ваших грошей..

Підтримка еко-веб-хостингу

Підтримка еко-веб-хостингу трохи змішана, цей постачальник не пропонує варіанти цілодобової підтримки. Тепер у вас є основна система електронної пошти та квитків. Середній час очікування квитка становить всього 30 хвилин, а також електронною поштою, вам гарантована відповідь за 24 години.

Еко веб-хостинг - час підтримки відповіді

Тож ваша допомога може бути десь від 30 хвилин до цілого дня від вас. Він пропонує варіант чату в реальному часі, але на жаль, він доступний лише з 9:00 до 17:30 за понеділок по п’ятницю, Великобританія.

На жаль, у вас є опція відділу продажу дзвінків, він працює в той же час, що і чат.

Варіант прямого чату – не найкращий, якщо ви не живете у Великобританії, ваш робочий час може не збігатися з командами підтримки. Але нам вдалося влаштувати команду Live chat, і це було чудово. Ми отримали відповідь в основному негайно, і на наші запитання було повністю відповідено.

Еко веб-хостинг - параметри підтримки

Хоча підтримка електронної пошти є звичайною практикою, цей постачальник навіть є можливість надіслати фактичну пошту поштою.

Однак є вагома причина, що Еко веб-хостинг пропонує підтримку поштового зв’язку. Великобританія багато використовує поштову послугу. І багато клієнтів все ще будуть довіряти офіційному листу по електронній пошті! Ви не можете отримати технічну підтримку таким чином.

Еко веб-хостинг - поштова адреса

Еко веб-хостинг також пропонує широку базу знань для вас, щоб вивчити. На цьому скріншоті ви бачите лише 20% доступних статей. Кожна стаття призначена для певних категорій, від реєстрації домену до баз даних та сценаріїв.

Еко-веб-хостинг - база знань

І вони є насправді хороші та корисні статті допомоги! І ви навіть можете побачити та проголосувати за корисність конкретної статті довідки.

Підтримка квитків зазвичай зарезервована для реальних технічних проблем, які потребують розслідування техніками. Для квитків у вас є 4 рівні пріоритету від низького пріоритету до критичного. Ми перевірили систему квитків, і вона спрацювала чудово.

Еко-веб-хостинг - підтримка квитків

Менш ніж за годину ми отримали свою відповідь. Це було ввічливо, професійно і лаконічно.

Не маючи найкращих варіантів підтримки та доступності, еко-веб-хостинг все ще надає вам допомогу з базою знань та підтримкою чату в реальному часі.

Ефективність еко-хостингу

Еко-веб-хостинг не надає жодної гарантії продовження часу, і він насправді не несе відповідальності за простої. Протягом місяця тестування, коефіцієнт подовження роботи склав 99,96% що не чудово, але в той же час наш веб-сайт працював лише 17 хвилин.

Еко веб-хостинг - робот Uptime

Ці тести проводилися з базовим веб-сайтом WordPress, а еко-веб-хостинг забезпечив хороший час відгуку. Середній час був близько 404 мс, і найбільше це отримало 462 мс. Все, що менше 500 мс, вважається швидким, і саме це забезпечує еко-веб-хостинг.

Далі ми використовували Bitcatcha для тестування свого часу реакції по всьому світу. І наш сайт чудово працював, отримуючи загальний бал результативності A. У регіоні США швидкість опустилася нижче 200, і в Європі він досяг навіть нижче 100 мс.

Еко веб-хостинг - глобальна швидкість

Єдиний регіон, де наш час відповіді було понад 200 мс – це Азія. Найвища вона була в Бангалорі, наш час – 321 мс.

Але наскільки швидко насправді буде ваш веб-сайт? Для перевірки цього ми використовували GTmetrix. Наш веб-сайт повністю завантажений за 3,1 секунди і він був розміром менше 1 Мб. 3,1 секунди для повністю завантаженого веб-сайту значно нижче середнього часу завантаження 8 секунд.

Еко веб-хостинг - GTmetrix

Наша WordPress Веб-сайт отримав як оцінки А у PageSpeed ​​(81%), так і YSlow (84%), Таким чином, еко-веб-хостинг вжив заходів для оптимізації часу завантаження.

Ці результати доводять, що еко-веб-хостинг має продуктивність, яка вартує ціни. І це має стати наріжним каменем для будь-якого хостинг-провайдера.

Еко-веб-хостинг огляд – висновок

Після нашого огляду еко-хостингу ми бачимо, що у нього є дуже сильні пропозиції. Швидке виконання, гідну підтримку клієнтів, надійну безпеку та гарантію повернення грошей. І список функцій добре упакований, де дешеві плани справді дешеві!

Звичайно, є і деякі недоліки. Якщо вам потрібна необмежена пропускна здатність і зберігання, вам доведеться платити майже 10 фунтів на місяць, і підтримка чату в прямому ефірі може бути доступна набагато частіше, ніж є.

Еко веб-хостинг – це чудово:

Якщо ви шукаєте надійного хостинг-провайдера у Великобританії, він може забезпечити високу ефективність та безпеку, а також бути екологічно чистим.

Якщо ви вважаєте, що еко-веб-хостинг підходить саме для вас Ви можете скористатися кодом знижок – HOSTINGREVIEW щоб отримати 25% знижок на щорічні пакети веб-хостингу (Starter, Standard, Advanced та Reseller).

Ви не можете помилитися з еко-хостингом! Що ви думаєте про цього провайдера?

Плюси

  • Чудова ефективність
  • Екологічно чисті
  • Надійна підтримка клієнтів
  • 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

  • Безлімітний план – дорогий
  • Немає вибору місця розташування сервера
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector