Огляд доменів

Як слово "мондер" буквально означає "продавець", справедливо очікувати, що Domainmonger матиме більш значний товарний асортимент, ніж інші провайдери веб-хостингу.


І їх девіз, "Приходьте на хостинг, залишайтеся на сервісі" припускає, що буде багато підтримки, коли мені це буде потрібно.

Передня сторінка огляду домену

Чи виявить мій огляд Domainmonger, що їхні сервіси створюють резервні копії своїх претензій? Або вони всі розмовляють?

Від Blogger до Enterprise

Як і очікувалося, у Domainmonger є більше планів, ніж у вашого типового веб-хостингу – насправді шість.

Принаймні два плани націлені на блогерів або дуже маленьких сайтів, тому також існує чудовий безкоштовний конструктор сайтів, який пропонує підтримку початківцям.

Немає форуму, хоча служба підтримки працює 24/7, немає в режимі онлайн чату. Це означає, що ви покладаєтесь на те, щоб хтось забрав телефон.

Це не часто трапляється. Я знайшов огляд в Інтернеті, в якому можна стверджувати, що Domainmonder просто не може мати штатних номерів для покриття запитів своїх клієнтів.

Приклад огляду доменів

Але давайте зіткнемося з цим – USP тут є цілою структурою ціноутворення, тому давайте не витрачати часу на зациклювання на тому, що може запропонувати Domainmonger.

Ціни на домени

Ціни на огляд доменів

The Основний пакет – 6,95 дол і пропонує голі речі. Пакети Lite, Bronze та Silver справді спрямовані на малий бізнес, при цьому срібло пропонує 25 Гб місця на диску за $ 29,95 на місяць.

Ви також можете скористатися Gold або Platinum, які пропонують кілька доменів і набагато більші можливості зберігання.

Однак, хоча Domainmonger пропонує їх як опції реселера чи розробника, я не думаю, що пакети є цією премією. Безумовно, $ 49,95 – це преміальна ціна, але вона перепродається і на мою думку всі пакети завищені.

Ось ще кілька деталей для підтвердження мого твердження.

Особливості плану

ОсновніЛитератураБронзаСріблоЗолотоПлатина
Обмеження місця на диску1 Гб10 Гб20 Гб25 Гб30 Гб50 Гб
Обмеження пропускної здатності40 Гб100 Гб200 Гб250 Гб300 Гб500 Гб
Скільки доменів дозволено1112510
SSD або HDD, що використовується на серверахЖорсткий дискЖорсткий дискЖорсткий дискЖорсткий дискЖорсткий дискЖорсткий диск
SSLНе входитьНе входитьНе входитьНе входитьНе входитьНе входить
Облікові записи електронної поштиН / З1030506090
Веб-сайтНе входитьНе входитьНе входитьНе входитьНе входитьНе входить
Гарантія повернення грошейН / ЗН / ЗН / ЗН / ЗН / ЗН / З
Підтримка клієнтівКвиткиКвиткиКвиткиКвиткиКвиткиКвитки

Для початківців, основний варіант пропонує 1 Гб місця на диску та відсутність облікових записів електронної пошти. У цьому пакеті так мало включеного, що я насправді здивувався, що за нього стягували плату. Будь-який веб-сайт, якому потрібно менше 1 Гб місця на диску і не потребує облікових записів електронної пошти, може також шукати в іншому місці, оскільки існує безліч безкоштовних варіантів хостингу для інших постачальників..

По-друге, хоча 60 Гб дискового простору і пропускна здатність 600 ГБ хороші, це не обов’язково робить пакет вартістю преміум $ 49,95 на місяць. Я б очікував на винятковий рівень обслуговування клієнтів за цією ціною, не кажучи вже про відмінні швидкості та майже ідеальний час роботи.

Доменмонгер не доставляє цих речей – і інші сайти пропонують необмежену кількість простору, пропускної спроможності та акаунтів електронної пошти менше ніж за 49,95 доларів на місяць. Це просто недоцільно. Умови надання послуг також не гарантують, що у разі виникнення проблеми ви отримаєте гроші. Тож у вас можуть виникнути проблеми.

Продуктивність

Що ще гірше, ефективність Domainmonger є середньою в кращому випадку з повільними показаннями з Бангалору, Японії та Сінгапуру.

Ефективність огляду доменів

Це, звичайно, не допомагає загальному вигляду цієї компанії.

Огляд Domainmonger: чи є план для мене?

Це все дуже добре, якщо є шість пропозицій плану, але жодна з них, здається, не підходить. Найменший варіант – це крихітний пакет, який дійсно повинен бути безкоштовним.

Зрештою, ціни зовсім не відповідають пакету. Я не знаю, як Domainmonger виживає проти конкурентів із значно вищими цінами. Особливо враховано, що їм потрібно розібратися в службі обслуговування клієнтів.

Можна з упевненістю сказати, що я не буду продовжувати самостійно користуватися цим провайдером.

Якщо ви використовували Domainmonger і маєте будь-який досвід чи власні огляди Domainmonger, щоб поділитися ними, будь ласка, не соромтесь залишити коментар нижче.

Плюси

  • Обслуговує новичок та початківців
  • Багато варіантів плану означає, що ви можете оновити поетапно

Мінуси

  • Усі плани завищені
  • Відсутність гідного форуму підтримки
  • Безвідповідальне обслуговування клієнтів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector