Огляд хостингу A2

A2 хостинг зосереджується на відмінна швидкість сервера, хороше співвідношення ціни та якості та професійна підтримка клієнтів. Але це просто обіцянки, я хочу все це підтвердити.


Тож у цьому огляді хостингу A2 я вирішив перевірити його та перевірити просто наскільки хороший насправді цей провайдер.

Також у нас є відео, де ми тестували плани хостингу A2 Hosting – перевірте це!

Що таке хостинг A2?

Зараз A2 хостинг має декілька спільних, WordPress, VPS, реселерів та спеціальних хостинг-пакетів для Linux та Windows. Це також продає доменні імена та пропонує інші веб-хостингові рішення для бізнесу.

Починаючи з скромні початки 2001 року з одним спільним планом хостингу компанія зросла і розширилася, щоб стати універсальною.

Ціни на хостинг A2

У хостингу A2 є 3 варіанти хостингу, найдешевший План Lite починається з $ 2,94 на місяць. Він включає безкоштовний сертифікат SSL, необмежене зберігання, необмежена пропускна здатність, і навіть безкоштовна міграція сайту. Але ви обмежені 1 веб-сайтом та 25 обліковими записами електронної пошти, використовуючи цей план Lite.

Якщо вам потрібно більше ніж один веб-сайт та безлімітні облікові записи електронної пошти, ви можете оновлення до плану Swift на $ 4,90 на місяць. Цей варіант також буде включати безкоштовні автоматичні резервні копії.

План Turbo отримає всі необмежені можливості, Turbo-швидкісні сервери, оптимізатор Railgun для HTML та плагіни LiteSpeed ​​Cache. Це Варіант Turbo починається від $ 9,31 на місяць.

На жаль,, щоб отримати рекламовану низьку ціну, вам потрібно буде підписати на більш тривалий термін – 24 або 36 місяців. Якщо ви серйозно ставитеся до свого веб-сайту чи проекту, це не так вже й велика угода. Але уважно подивіться на кошик для покупок, рекламована ціна ніде не знайдена.

Розумієте, звичайні ціни відображаються замість знижених, і збережена сума відображається лише в резюме замовлення. Все це може трохи заплутати, коли ви це побачите.

Поки ми говоримо про виїзд, ви також побачите досить великий вибір параметрів налаштування, які ви можете спробувати. Але будьте обережні – вони можуть дуже швидко завищувати щомісячні ціни.

Ви можете отримати функцію Turbo Boost за 10 доларів на місяць або краща продуктивність та подвійні ядра процесора за $ 3 / місяць. Резервне копіювання коштуватиме 1,99 дол. На місяць за 5 Гб, а ви платите 3 долари на місяць за базовий план Cloudflare.

Тому обов’язково виберіть функції, які вам справді потрібні для вашого веб-сайту. Але хостинг A2 пропонує вам 4 різних розташування сервера навіть з найдешевшими спільними планами хостингу.

Ці місця включають Мічиган (східне узбережжя США), Арізону (західне узбережжя США), Амстердам (Європа) та Сінгапур (Азія). Неважливо, де ваша аудиторія, ви можете вибрати оптимальне місце для найкращих швидкостей завантаження.

Ви можете порівняти кожен план тут:

ЛитератураШвидкийТурбо
Обмеження місця на дискуБез вимірюванняБез вимірюванняБез вимірювання
Обмеження пропускної здатності Без вимірюванняБез вимірюванняБез вимірювання
Домени дозволені1НеобмеженийНеобмежений
SSLУ комплектіУ комплектіУ комплекті
Рахунки електронної пошти25НеобмеженийНеобмежений
Безкоштовні автоматизовані резервні копіїНіЩодняЩодня

A2 хостинг пропонує більше, ніж багато інших хостів. За винятком безкоштовного доменного імені, вам потрібно використовувати власний наявний домен або купувати безпосередньо з веб-сайту постачальника.

Тепер ці більш високі ціни можуть бути трохи страшнішими і можуть ускладнити розставання з вашими грошима. Хостинг A2 вирішує цю проблему, пропонуючи в будь-який час гарантія повернення грошей для всіх своїх клієнтів.

Якщо ви скасуєте через 30 днів, ви отримаєте всі ваші гроші назад і через ці 30 днів ви отримаєте право на повне відшкодування невикористаних послуг.

Хоча ціни на спільний хостинг трохи вище і є кілька спроб оновлення, ви отримуєте чудові плани з потужними функціями натомість.

Особливості хостингу A2

A2 хостинг має багатофункціональні плани спільного хостингу що може допомогти вам у всьому, від покращення безпеки до запуску інтернет-магазину. Давайте подивимось, які мені виявилися найцікавіші аспекти.

електронна комерція

Навіть з найдешевшим спільним хостинговим планом, Пакети хостингу A2 сумісні з електронною комерцією. Насправді у нього є кілька установок, що встановлюють один клік, для програм електронної комерції, включаючи Magento, OpenCart, PrestaShop та AbanteCart.

Огляд хостингу A2: Хостинг електронної комерції A2

Якщо ви хочете продати лише декілька продуктів або ваш товар разом із своїм блогом, навіть найдешевший спільний план хостингу буде чудовим для цього. Це робить хостинг A2 один з найдешевших провайдерів, з якого можна розпочати ваш Інтернет-бізнес.

А для людей, які хочуть запустити електронну комерцію в США, цей провайдер пропонує миттєву активацію ідентифікатора продавця. Це дозволяє використовувати високоякісні послуги по обробці кредитних карт та шлюзових платежів з самого початку.

Ви також отримаєте Рахунок продавця PayPal негайно, тому ви можете почати користуватися Paypal, щоб одразу отримувати платежі свого клієнта.

Доменне ім’я

Хоча багато хостів включають безкоштовну реєстрацію доменних імен принаймні на рік, Хостинг A2 – не один із них. Працюючи не тільки як хост, але й як реєстратор домену, він спершу намагається запропонувати власні послуги.

Огляд хостингу A2: Реєстрація домену хостингу A2

І це не дешево. Домен з .com TLD обійдеться вам у $ 14,95 / рік. Це трохи збільшує ціну, на щастя, ви можете заощадити кілька доларів, зареєструвавшись у інших реєстраторів доменних імен, таких як Namecheap або GoDaddy.

Але купуючи доменне ім’я з A2 хостинг, ви отримуєте Управління DNS та пересилання електронною поштою повністю безкоштовно.

Ви також отримуєте додатковий захист для посвідчення особи, який доступний за 9,95 доларів на рік. Він приховає вашу особисту інформацію в системі WHOIS, тому ніхто не зможе знайти вашу електронну адресу та надіслати спам.

Безпека

А2 хостинг включає безкоштовний стандарт SSL у всіх своїх пакетах, а також інструменті розширеної безпеки Parchman. Він контролює програмне забезпечення та виявляє, коли він застарів. Також на карантині заражені файли та програмне забезпечення для патчів.

І якщо цього недостатньо, ви завжди можете додавати додаткові функції на кшталт Автоматизовані резервні копії DropMySite за $ 1,99 / місяць. Або отримати безкоштовні резервні копії сервера назад з більш дорогими планами.

Це також дає вам безкоштовний посилений захист від DDoS значить, ви захищені від шкідливих атак. Він забезпечує миттєві атаки на виявлення та пом’якшення вашого веб-сайту, і вам не потрібно нічого налаштовувати самостійно.

Як бачите, на хостингу A2 кожен план поставляється з усіма основні функції безпеки.

Хостинг A2 пропонує великий вибір безкоштовних та платних функцій та додатків для безпеки, продуктивності та комфорту.

Ефективність хостингу A2

Хостинг A2 гарантує 99,9% часу роботи і стверджує, що має швидкі сервери турбо. Він дотримав цих обіцянок і дав нам тривалість роботи на 100% протягом нашого періоду тестування більше місяця. Щодо середнього часу відгуку, то це було всього 269 мс.

Навіть максимальна швидкість завантаження була низькою – до 307 мс, отже різниця між хв і макс була всього 41мс. Також варто згадати, що я використовував тему Windows за замовчуванням на своєму веб-сайті, щоб перевірити продуктивність A2 Hostings.

Щодо часу завантаження, я перевірив його за допомогою GTmetrix і отримав чудові результати. Наша WordPress веб-сайт повністю завантажений за 1,2 секунди. А той факт, що кожен веб-сайт використовує накопичувач SSD, допомагає прискорити час завантаження.

Що стосується оптимізаційної частини, наш веб-сайт отримав обидва “А” PageSpeed ​​(97%) та YSlow (94%) оцінка.

Хост включає в себе: основна мережа доставки вмісту CloudFlare з усіма планами та має власну A2 оптимізовану інструмент для кешування. Зауважимо лише, що в моєму плані я не використовував варіант CloudFlare A2 Hosting.

Тож ми вирішили побачити, наскільки добре він реагує у багатьох місцях по всьому світу без CDN. І результати були чудовими йде нижче 55 мс у США і складає в середньому близько 100 мс в Європі.

Хоча локації в Азії демонстрували трохи менші швидкості, на це найбільше вплинув вибір нашого сервера. Так що навіть без CDN та включеної функції Turbo Boost наш тестовий веб-сайт отримав загальну оцінку A+.

Якщо вам потрібен потужний, стабільний та швидкий хостинг-провайдер, який має можливість ще більше вдосконалюватися, A2 хостинг підійде саме вам.

Підтримка хостингу A2

A2 хостинг пропонує цілодобовий квиток, чат наживо та підтримку телефону своїм клієнтам. Існують різні варіанти, якщо ви хочете зв’язатися з продажами, виставленням рахунків чи технічною підтримкою. І ви навіть можете відправити їм справжню пошту через його адресу.

Огляд хостингу A2: варіанти підтримки хостингу A2

Я вирішив перевірити, наскільки хороші та швидкі варіанти підтримки. Сервіс електронних квитків був досить середнім – Я дочекався 5 годин для отримання відповіді. Не найгірший, але точно теж не найкращий.

Якщо вам подобається користуватися телефонною підтримкою, ви будете раді дізнатись, що A2 хостинг пропонує більше 10 номерів телефонів у всьому світі для вас, щоб отримати допомогу. І ці цифри залежать від країни, в якій ви намагаєтеся отримати допомогу.

Ви можете знайти точне число, яке потрібно набрати для вашої країни на сторінці контактів хостингу A2.

Часів очікування як із відділами продажів, так і з технічної підтримки в основному не існувало – Мене негайно зв’язали. І підтримка була доброзичливою, професійною та чесно знала, про що вони говорять.

Огляд хостингу A2 - Підтримка хостингу A2

Якщо підтримка людини – це не ваша річ, і ви хочете щось навчитися самостійно, є таке База знань та блог доступні в центрі підтримки хостингу A2.

Тут ви можете знайти широкі путівники для багатьох важливих тем – cPanel, оптимізація WordPress, початок роботи тощо.

Хостинг A2 сприймає допомогу вам досить серйозно, і ви можете очікувати швидкої відповіді від компетентних служб підтримки.

Огляд хостингу A2 – вердикт

Після мого поглибленого огляду хостингу A2 ми точно знаємо одне – продуктивність та тривалість роботи – чудові. Хостинг A2 включає в себе сильні функції безпеки, і його підтримка клієнтів є блискучою.

Це є кілька складних тактик ціноутворення і це може бути дорожче інших постачальників. Отже, як тільки ви дістанетесь до вікна виїзду, уважно читайте тонкий шрифт.

Хостинг A2 буде для вас чудовим:

Якщо ви хочете необмеженого, швидкого та безпечного хостинг-провайдера, який пропонує безліч додаткових можливостей та можливостей для кожного плану.

Який ваш досвід роботи з хостингом A2? Повідомте мене, що ви думаєте в розділі коментарів нижче!

Плюси

  • Безкоштовні сертифікати SSL
  • Розширені функції безпеки
  • Відмінна підтримка клієнтів
  • Відмінна продуктивність

Мінуси

  • Високі ціни на оновлення
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector