Огляд Novi Builder

Кілька років тому для створення веб-сайту HTML було потрібно багато знань щодо кодування. Потім з’явилися візуальні HTML-редактори із конструкторами перетягування та повністю змінили гру на створення веб-сайтів.


Тепер вам не потрібен досвід кодування для створення візуально приголомшливого та чуйного веб-сайту.

Цільова сторінка огляду Novi Builder

Компанія Novi Builder претендує на те, щоб запропонувати безпроблемному конструктору перетягування, щоб створення веб-сайту було легким. Але це правильний інструмент для вас? Дізнайтеся в цьому поглибленому огляді Novi Builder.

Що таке Нові Будівельник?

Novi Builder пропонує дві послуги: редактор HTML / CSS та послуга передплати шаблонів HTML. Словом, це дозволяє створити або змінити шаблони HTML і пропонує вибір готових шаблонів HTML, які ви можете змінити.

Що відрізняє Novi Builder від більшості візуальних редакторів HTML, це те, що він дозволяє імпортувати існуючі HTML-сайти.

Перші враження

NoviBuilder вимагає доступу до веб-сервера Apache, тому я дотримувався його вичерпних інструкцій із встановлення, щоб розпочати роботу.

Так – цей конструктор не є веб-розробником, як Wix чи Weebly. Щоб розпочати роботу, потрібен окремий обліковий запис хостингу, тому пам’ятайте про це.

Однак завантажений, Я знайшов Novi Builder дуже простим у використанні. Для завантаження HTML-файлу мого поточного веб-сайту знадобилося лише пару кліків.

Далі – я грав разом із візуальним редактором.

Що мені найбільше сподобалось – те, що додавання та редагування блоків вмісту було дуже інтуїтивно зрозумілим. Крім того, це дозволяє повністю редагувати HTML / CSS / JS на одній сторінці.

редактор коду нового будівельника

Шаблони Галоре

Якщо ви не хочете імпортувати HTML-код свого веб-сайту (або у вас його просто ще немає), ви можете використовувати його десятки безкоштовних шаблонів HTML. Усі шаблони, які я розігрував для цього огляду, є дуже естетично приємними та чуйними на всіх пристроях. Під час створення чи редагування сторінки всі шаблони зручно розміщувати зверху для зручного зміни.

шаблони для нових будівельників

Підписавшись на членство в Нові, ви отримуєте доступ до десятків високоякісних та галузевих шаблонів.

Деякі з них створені спеціально для стартапів, медичних працівників, рекламних агентств, університетів тощо. Однак майже всі вони можуть бути розроблені на замовлення відповідно до ваших особистих потреб та бізнес-напряму.

галерея шаблонів огляду нового будівельника

Комплексний набір функцій

Novi Builder поставляється з усім необхідним для створення повнофункціонального веб-сайту. Наступні функції включені:

 • Плагіни соціальних медіа
 • Медіатека
 • Плагіни для передплатників
 • Вихідний код та редактор стилів
 • Менеджер іконок
 • Попередній перегляд кількох пристроїв

Корисна підтримка

Команда обслуговування клієнтів Нові доступна через службу продажу квитків. Прикро, що не пропонується чат або підтримка по телефону. Однак я радий повідомити, що агент Нові, який відповів на мій квиток, був дуже корисна і очевидно обізнана з розробкою HTML.

На запитання також швидко відповідають відповіді на сторінці спільноти Facebook в Нові Веб-сайт Builder.

Ціни на Novi Builder

Novi Builder пропонує три плани:

 • Стартовий пакет: $ 29 / рік
 • Розширений пакет: $ 49 / рік
 • Пакет для розробників: разова плата за 149 доларів США

Ціни на нові будівельники

Кожен включає однакові основні функції, але пропонує доступ до різної кількості попередньо виготовлених шаблонів. Більш обмежену ліцензію, яка включає лише 6 місяців технічної підтримки, також можна придбати за 16 доларів у стороннього постачальника.

Детальніше про плани будівельника Нові

СтартапРозширенийРозробник
Ціна$ 29 / рік$ 49 / рік149 доларів США / разово
Кількість шаблонів120+Довічний доступ до нових шаблонів
ПроектиНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Нові плагіниТакТакТак
Візуальний редактор HTMLТакТакТак
ОновленняПід час передплатиПід час передплатиДовічний доступ
ПідтримкаПід час передплатиПід час передплатиДовічна підтримка
Період повернення грошей30-денний30-денний30-денний

Плани відрізняються лише кількістю шаблонів, які ви можете отримати. І дивлячись на це, ціни на Novi Builder доступні: плани коштують приблизно, ніж я б заплатив за хороший шаблон HTML.

Оскільки ви платите раз на рік, спочатку ціна може виглядати високою. Але деякі провайдери стягують цю кількість щомісяця!

Для одноразової модифікації веб-сайту найбільше підходить план запуску. Але, якщо ви хочете створити сайт з нуля, розширений план є кращим варіантом, оскільки він включає кілька попередньо виготовлених шаблонів..

Крім того, якщо ви професійний дизайнер веб-сайтів, план розробника буде найкращим, оскільки він пропонує доступ до шаблону впродовж життя.

Огляд Novi Builder: Фінальні думки

Сам Novi Builder надзвичайно простий у використанні. Це відмінний вибір для створення веб-сайту HTML, якщо у вас не багато досвіду кодування. Використовувати це не так просто, як і багато інших розробників веб-сайтів, але це може бути чудовим інструментом для багатьох розробників.

Щоб полегшити будівлю, для вас також буде безліч шаблонів. А галерея шаблонів для бізнесу – дуже продумане доповнення.

Різні пакети Novi Builder підходять для різних випадків використання. Подумайте, що відповідає вашим потребам, перш ніж підписуватись.

Ви ще можете додати відгуки про Novi Builder? Будь ласка, опублікуйте їх нижче, якщо так!

Плюси

 • Простий у використанні
 • Вражаюча галерея шаблонів
 • Спектр планів у відповідності з різними потребами користувачів

Мінуси

 • Немає підтримки хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector