Virb.com огляд

Virb.com – сервіс для створення веб-сайтів, що базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Він був заснований у 2004 році та куплений Media Temple в 2012 році. Але в 2014 році, коли Media Temple був придбаний GoDaddy, Virb був проданий його засновнику.


Цільова сторінка огляду Virb

Орієнтуючись на красиві теми та повну простоту, як цей розробник веб-сайтів може протистояти конкуренції? Дізнайтеся в цьому огляді Virb.

Перший погляд на Вербу

Коли я почав огляд розробника веб-сайтів Virb, я був вражений вичерпним набором функцій.

Особливості перевірки Virb

Оскільки він включає в себе як створення сайтів, так і хостингові послуги, Virb можна вважати прямим конкурентом іншим все включеним службам, таким як Wix або Weebly. Кожен обліковий запис веб-сайту Virb включає:

 • Чуйні теми: Сайти адаптуються до мобільних пристроїв
 • SEO Analytics та Інструменти Google: Допомагає збільшити кількість відвідувачів сайту
 • Хмарний хостинг: Хостинг веб-сайтів розділений між декількома фізичними машинами
 • CSS & Редактори HTML: Відмінно підходить для досвідчених користувачів
 • Інтеграція соціальних медіа: Рекламуйте свої рахунки в інших службах
 • Зберігання документів: Безпечно зберігайте файли у хмарі
 • Сторінка магазину: Створіть веб-сайт електронної комерції
 • Мережа доставки вмісту: Пришвидшити ваш сайт для глобальних відвідувачів

Словом, у Virb є все необхідне для створення повнофункціонального веб-сайту. The єдине, що вам потрібно буде придбати окремо, це домен реєстрація. Хоча облікові записи мають субдомен, наприклад “www.example.virb.com”.

Актуальні теми

Через своє кльосте минуле, в цьому огляді Virb моє головне питання було, чи належним чином підтримується ця платформа. Я радий повідомити про це Теми та демо-сайти Virb нарівні з іншими сучасними розробниками сайтів, з 20+ шаблонами, які чудово виглядають у браузерах для мобільних пристроїв та настільних ПК.

Теми огляду Virb

Ви можете переглянути деякі приклади веб-сайтів, створених за допомогою Virb, у розділі “Вітрина” на його веб-сайті.

Добре для початківців та розробників

Virb Review EditorРеєстрація на акаунт Virb була простою.

Я виявив, що інструмент управління сайтом Virb легко зрозуміти.

Функціональні кнопки розміщуються в інтуїтивно зрозумілих місцях, а навігаційна панель у верхній частині вікна дозволяє легко переходити між переглядом аналітики сайту та редактором сторінки..

І хоча стандартний редактор сторінок навряд чи може бути більш простим, веб-розробники можуть легко перейти в режим редагування HTML, щоб змінити більш точні відомості про сайт.

Редактор коду перевірки Virb

Як було сказано, досвід редагування може бути трохи простішим. У порівнянні з конкурентами, такими як Wix або Weebly, розробник веб-сайтів Virb.com є дещо складнішим.

Можливості перетягування обмежені. Замість отримання попередньо встановленої сторінки та інтуїтивно її редагувати, вам видадуть порожню сторінку та за допомогою майстра встановлення зможете вибрати потрібні сторінки.

Простий у використанні? Так – але може бути і краще.

Ціни на Virb.com

Ціни на огляд VirbVirb.com використовує один розмір, який відповідає всім підходам до ціноутворення, пропонуючи лише єдиний пакет для створення сайтів та хостингу за 10 доларів на місяць.

$ 10 трохи дорожче, ніж деякі порівнянні розробники веб-сайтів, але враховуючи, що план включає необмежену пропускну спроможність і зберігання, Я вважаю Virb доступною послугою.

Вам не доведеться доплачувати жодну з функцій, згаданих вище. Ціни також стягується щомісяця, а не щорічно, що приємно бачити.

Пакет включає 14-денну безкоштовну пробну версію, даючи вам достатньо часу для тестування послуг Virb до укладення договору.

Продуктивність Virb.com

Під час огляду Virb я перевіряв час завантаження сайту через Bitcatcha.

Виконання Virb Review

Результати були прийнятні, але не дуже хороші. Це не швидкий демон – але у читачів не повинно виникнути проблем із завантаженням веб-сайтів Virb.

Огляд вірбів: Фінальні думки

Загалом, це простий, але всебічний пакет веб-будівель. Virb не така велика компанія, як конкуренти, такі як Squarespace, але вона майже настільки повною мірою представлена. За 10 доларів на місяць для необмеженого зберігання, це також надзвичайно доступно.

Єдиним законним випуском Virb.com є простота його використання. У порівнянні з конкуренцією,

Ви можете додати власні відгуки про Virb? Якщо так, опублікуйте їх нижче!

Плюси

 • Надзвичайно простий у використанні
 • Проста структура ціноутворення
 • CDN включено для кращого часу завантаження сторінки
 • Добре для початківців та просунутих користувачів

Мінуси

 • Часи завантаження можуть бути швидшими
 • Не стільки доповнень, скільки конкурентів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector