A2 Hosting İncelemesi

A2 Hosting, mükemmel sunucu hızı, paranızın değerini ve profesyonel müşteri desteği. Ama bunlar sadece vaatler, tüm bunlar için sert kanıt istiyorum.


Bu A2 Hosting incelemesinde, test etmeye ve sadece kontrol etmeye karar verdim bu sağlayıcı aslında ne kadar iyi.

Ayrıca A2 Hosting’in barındırma planlarını test ettiğimiz bir videomuz var – bir göz atın!

A2 Hosting nedir?

A2 Hosting artık Linux ve Windows için birkaç paylaşılan, WordPress, VPS, bayi ve özel hosting paketine sahiptir. O ayrıca alan adları satıyor ve iş için diğer web hosting çözümleri sunar.

Den başlayarak 2001’de mütevazi başlangıçlar tek bir paylaşılan barındırma planıyla, şirket çok yönlü olmak için büyüdü ve genişledi.

A2 Hosting Fiyatlandırması

A2 Hosting 3 paylaşımlı hosting seçeneğine sahiptir. Basit plan ayda 2,94 ABD dolarından başlar. Ücretsiz bir SSL sertifikası içerir, sınırsız depolama alanı, sınırsız bant genişliği, ve hatta ücretsiz site geçişi. Ancak bu Lite planını kullanan 1 web sitesi ve 25 e-posta hesabıyla sınırlısınız.

Birden fazla web sitesine ve sınırsız e-posta hesabına ihtiyacınız varsa, aylık 4,90 $ Swift planına yükseltme. Bu seçenek ayrıca şunları içerecektir ücretsiz otomatik yedekleme.

Turbo plan size tüm sınırsız özellikleri, Turbo hızlı sunucuları, HTML için Railgun optimize edicisini ve LiteSpeed ​​Cache eklentilerini sunar. Bu Turbo seçeneği ayda 9,31 dolardan başlıyor.

ne yazık ki, reklamı yapılan düşük fiyatı elde etmek için uzun vadede imzalamanız gerekir – 24 veya 36 ay. Web siteniz veya projeniz konusunda ciddi iseniz, bu büyük bir anlaşma değil. Ancak alışveriş sepetine bir göz atın, reklamı yapılan fiyat hiçbir yerde bulunamadı.

Gördüğünüz gibi, indirimli fiyatlar yerine normal fiyatlar gösterilir ve kaydettiğiniz miktar yalnızca sipariş özetinde gösterilir. Tüm bunlar ilk gördüğünüzde biraz kafa karıştırıcı olabilir.

Check-out’tan bahsederken, denemek isteyebileceğiniz çok çeşitli özelleştirme seçenekleri de göreceksiniz.. Ama dikkat et – bunlar aylık fiyatlandırmayı çok hızlı bir şekilde şişirebilir.

Turbo Boost özelliğini aylık $ 10 veya 3 $ / ay için daha iyi performans ve çift CPU çekirdeği. Yedeklemeler 5 GB için aylık 1,99 ABD dolarıdır ve Cloudflare temel planı için aylık 3 ABD doları ödersiniz.

Web siteniz için gerçekten ihtiyacınız olan özellikleri seçtiğinizden emin olun. Ama A2 Hosting 4 farklı sunucu konumu sunar en ucuz paylaşılan barındırma planlarıyla bile.

Bu yerler Michigan (ABD doğu kıyısı), Arizona (ABD batı kıyısı), Amsterdam (Avrupa) ve Singapur (Asya) ‘dır. Hedef kitleniz nerede olursa olsun, en iyi yükleme hızları için en uygun konumu seçebilirsiniz.

Her planı burada karşılaştırabilirsiniz:

HafifhızlıTurbo
Disk alanı sınırıUnmeteredUnmeteredUnmetered
Bant genişliği sınırı UnmeteredUnmeteredUnmetered
İzin verilen alan adları1SınırsızSınırsız
SSLDahilDahilDahil
E-posta hesapları25SınırsızSınırsız
Ücretsiz Otomatik YedeklemelerHayırGünlükGünlük

A2 Hosting diğer ev sahiplerinden çok daha fazlasını sunar. Ücretsiz alan adı hariç, kendi mevcut alan adınızı kullanmanız veya doğrudan sağlayıcının web sitesinden satın almanız gerekir.

Şimdi bu yüksek fiyatlar biraz korkutucu olabilir ve paranıza katılmayı zorlaştırabilir. A2 Hosting bu sorunu sunarak çözer tüm müşterilerine her zaman para iade garantisi.

30 gün içinde iptal ederseniz paranızın tamamı geri ve bu 30 günden sonra kullanılmayan hizmetlerin orantılı olarak geri ödenmesine hak kazanırsınız.

Paylaşımlı barındırma fiyatları biraz daha yüksek ve birkaç yükselme denemesi olsa da, karşılığında güçlü özelliklerle harika planlar elde edersiniz.

A2 Hosting Özellikleri

A2 Hosting var zengin özelliklere sahip paylaşılan barındırma planları güvenliği geliştirmekten çevrimiçi bir mağaza açmaya kadar her konuda size yardımcı olabilir. En ilginç yönler olarak bulduğum şeye bakalım.

e-Ticaret

En ucuz paylaşılan barındırma planıyla bile, A2 Hosting paketleri e-Ticaret ile uyumludur. Aslında, e-ticaret yazılımı için Magento, OpenCart, PrestaShop ve AbanteCart dahil olmak üzere birkaç tıklama özelliği vardır..

A2 Hosting incelemesi: A2 hosting e-ticaret

Blogunuzla birlikte sadece birkaç ürün veya ürün satmak istiyorsanız, en ucuz paylaşılan barındırma planı bile bunun için harika olacaktır. Bu A2 Hosting yapar ile online iş başlatmak için en ucuz sağlayıcılardan biri.

Ve ABD’de bir e-ticaret başlatmak isteyen insanlar için, bu sağlayıcı Satıcı Kimlik Kodunun anında etkinleştirilmesini sağlar. En başından itibaren yüksek kaliteli kredi kartı işleme ve ödeme ağ geçidi hizmetlerini kullanmanızı sağlar.

Ayrıca bir PayPal satıcı hesabı hemen, böylece müşteri ödemelerinizi hemen almak için Paypal’ı kullanmaya başlayabilirsiniz..

Alan adı

Birçok ana bilgisayarda en az bir yıl boyunca ücretsiz alan adı kaydı bulunmasına rağmen, A2 Hosting bunlardan biri değil. Yalnızca bir ana bilgisayar olarak değil, aynı zamanda bir alan adı kayıt kuruluşu olarak da çalışarak, ilk önce kendi hizmetlerini sunmaya çalışır..

A2 Hosting incelemesi: A2 hosting alan adı kaydı

Ve ucuz değil. .Com TLD’ye sahip alan adı size yıllık 14,95 ABD dolarına mal olacak. Fiyatını biraz arttırır, neyse ki, Namecheap veya GoDaddy gibi diğer alan adı kayıt şirketlerine kayıt yaparak birkaç dolar tasarruf edebilirsiniz.

Ancak A2 Hosting ile bir alan adı satın aldığınızda, DNS yönetimi ve e-posta yönlendirme tamamen ücretsiz.

Ayrıca yılda 9.95 $ kimlik koruması eklentisi de elde edersiniz. Kişisel bilgilerinizi WHOIS sisteminde gizleyecektir, böylece kimse e-posta adresinizi bulamaz ve spam gönderemez.

Güvenlik

A2 Hosting ücretsiz standart SSL içerir Parchman Gelişmiş Güvenlik Aracı’nın yanı sıra tüm paketlerinde. Yazılımı izler ve güncel olmadığını tespit eder. Ayrıca, etkilenen dosyaları karantinaya alır ve yamalar yazılım.

Ve bu yeterli değilse, her zaman aşağıdaki gibi ekstra özellikler ekleyebilirsiniz: 1.99 $ / ay DropMySite otomatik yedeklemeleri. Veya daha pahalı planlarla ücretsiz Sunucu Geri Alma Yedekleri alın.

Ayrıca size ücretsiz güçlendirilmiş DDoS koruması böylece kötü niyetli saldırılara karşı güvende olursunuz. Web sitenizi algılama ve azaltma işlemlerine anında saldırılar sağlar ve hiçbir şeyi kendiniz yapılandırmanıza gerek yoktur.

Gördüğünüz gibi, A2 Hosting’de her plan tüm temel güvenlik özellikleri.

A2 Hosting, güvenlik, performans ve konfor için çok çeşitli ücretsiz ve ücretli özellikler ve eklentiler sunar.

A2 Hosting Performansı

A2 Hosting,% 99,9 kesintisiz çalışma süresini garanti eder ve turbo hızlı sunuculara sahip olduğunu iddia eder. Bu sözleri tuttu ve bize verdi Test süremiz boyunca% 100 çalışma süresi bir aydan fazla. Ortalama tepki süresine gelince, sadece 269 ms idi.

Maksimum yükleme hızı bile düşüktü – sadece 307 ms’ye yükseldi, min ve max arasındaki fark sadece 41ms idi. A2 Hostings’in performansını test etmek için web sitemde varsayılan bir windows teması kullandığımı da belirtmek gerekir..

Yükleme süresine gelince, GTmetrix ile test ettim ve harika sonuçlar aldım. WordPress’imiz web sitesi 1,2 saniyede tamamen yüklendi. Ve her web sitesinin bir SSD depolama sürücüsü kullanması, yükleme süresini hızlandırmaya yardımcı olur.

Optimizasyon kısmına gelince, web sitemiz hem A ‘ PageSpeed ​​(% 97) ve YSlow (% 94) puanı.

Ana bilgisayarda bir temel CloudFlare içerik dağıtım ağı tüm planları ile ve kendi A2 Optimize edilmiş önbellek aracı. Planımda A2 Hosting’in CloudFlare seçeneğini kullanmadığımı belirtmek isterim.

Bu yüzden CDN’siz dünyanın birçok yerinde ne kadar iyi tepki verdiğini görmeye karar verdik. Ve sonuçlar harikaydı ABD’de 55ms’in altına iniyor ve Avrupa’da ortalama 100 ms.

Asya’daki konumlar biraz daha yavaş hız gösterirken, çoğunlukla sunucu seçimimizden etkilenmiştir. CDN ve Turbo Boost özelliği etkin olmasa bile Test web sitemiz A+.

Daha da geliştirebilme yeteneğine sahip güçlü, istikrarlı ve hızlı paylaşılan bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız varsa, A2 Hosting sizin için doğru olacaktır.

A2 Hosting Desteği

A2 Hosting 7/24 bilet, canlı sohbet ve telefon desteği sunar müşterilerine. Satış, faturalandırma veya teknik desteğe başvurmak istiyorsanız farklı seçenekler vardır. Hatta adresinden gerçek posta bile gönderebilirsiniz.

A2 Hosting incelemesi: A2 hosting destek seçenekleri

Destek seçeneklerinin ne kadar iyi ve hızlı olduğunu test etmeye karar verdim. E-posta bilet servisi oldukça ortalama – Etrafında bekledim Bir cevap almak için 5 saat. En kötü değil, ama kesinlikle en iyisi de değil.

Telefon desteğini kullanmaktan hoşlanıyorsanız, A2 Hosting’in sunduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. dünya çapında 10’dan fazla telefon numarası yardım almanız için. Ve bu rakamlar yardım almaya çalıştığınız ülkeye göre değişir.

Bulabilirsin çevirmeniz gereken tam numara Hosting iletişim sayfasındaki ülkeniz için iletişim.

Hem satış hem de teknik destek ekiplerinde bekleme süreleri yoktu – Hemen bağlandım. Ve destek dost canlısı, profesyoneldi ve dürüstçe ne hakkında konuştuklarını biliyordu.

A2 Hosting incelemesi - A2 Hosting desteği

Eğer insan desteği sizin işiniz değilse ve kendi başınıza bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, Bilgi Tabanı ve kullanılabilir bir blog A2 Hosting’in destek merkezinde.

Burada yapabilirsin kapsamlı kılavuzlar bulun birçok önemli konu için – cPanel, WordPress optimizasyonu, başlangıç, vb..

A2 Hosting oldukça ciddiye almanızı sağlar ve yetkili destek acenteleriyle hızlı bir yanıt bekleyebilirsiniz..

A2 Hosting İncelemesi – Karar

Derinlemesine A2 Hosting incelememden sonra, kesin olarak bir şey biliyoruz – performans ve çalışma süresi mükemmel. A2 Hosting güçlü güvenlik özellikleri içerir ve müşteri desteği mükemmeldir.

Var birkaç zor fiyatlandırma taktiği ve diğer sağlayıcılardan daha pahalı olabilir. Yani, check-out penceresine ulaştığınızda, ince baskıyı dikkatlice okuyun.

A2 Hosting sizin için harika olacak:

Her planla birlikte birçok ekstra ve özellik sunan sınırsız, hızlı ve güvenli barındırma sağlayıcısı istiyorsanız.

A2 Hosting ile deneyimleriniz neler? Aşağıdaki yorum bölümünde ne düşündüğünüzü bana bildirin!

Artıları

  • Ücretsiz SSL sertifikaları
  • Gelişmiş güvenlik özellikleri
  • Mükemmel müşteri desteği
  • Mükemmel performans

Eksileri

  • Yüksek yenileme fiyatları
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector