AccuWebHosting İncelemesi

Hosting seçimi o kadar çok faktöre bağlı olabilir’d, hepsini listelemek imkansız değilse de, zor olun. Bazı işletmeler birinci sınıf performansa sahip son derece özel bir altyapıya ihtiyaç duyarken, barındırma arayanların çoğunluğu’t çok çeşitli barındırma hizmetleri sunan bir şirket daha çok ihtiyaç.

Bu AccuWebHosting incelemesinde, I’Böyle bir şirket tarafından sunulan hizmetlerden birine daha derinlemesine bakacak ve genişlemenin portföylerinden bireysel bir teklifin kalitesini etkileyip etkileyemeyeceğini göreceksiniz.

AccuWebHosting nedir?

AccuWebHosting (AWH), tüm standart barındırma hizmetlerini sunan deneyimli bir (2002 yılında kurulan) web barındırma sağlayıcısıdır: paylaşılan barındırma, özel ve özel sunucular. ABD, Kanada, Fransa, Avustralya, Singapur, Hindistan ve Hollanda’da bulunan dünyanın dört bir yanındaki yedi veri merkezi ile 55.000’den fazla küresel müşteri için tek durak noktası haline geldi.

Müşteri tabanları, yeni başlayanlar, mevsimlik girişimciler ve birkaç yıldır onlarla birlikte olan ve yavaş yavaş en temel hizmetlerden ileri gelen yerleşik işletmeleri içerir. Bunun da ötesinde, AccuWebHosting aktif olarak öğrencilere yardım ediyor – ancak daha sonra buna ulaşacağım.

şirket’s portföyü her işletmenin aradığı tüm temel hizmetleri içerir:

  • Linux ve Windows sunucuları da dahil olmak üzere paylaşılan Web Hosting ve uygulama barındırma
  • Bulut Barındırma
  • Özel WordPress paketleri
  • VPS Barındırma
  • Dedicated Sunucular

CDN barındırma, SSL sertifikaları, etki alanı kaydı ve anti-spam e-posta koruması gibi ek hizmetler ve ürünler.

accuwebhosting inceleme hizmetleri

AccuWebHosting incelemem için, paylaşılan barındırma SSD paketlerine daha yakından bakmayı seçtim. Ben bir web sitesi barındırmak için en temel seçeneği arayan siteye gelecek herkes için doğal bir seçim olacağını düşünüyorum.

AccuWebHosting Fiyatlandırması

SSD barındırma paketleri üç farklı katmana ayrılmıştır – fiyatlar ayda 3.09 $, 5.09 $ ve 9.99 $. Ancak, bu fiyatların sadece planları birkaç yıl önceden satın alırken geçerli olduğunu fark etmek gerekir..

accuwebhosting inceleme paylaşılan web hosting

Kısa vadeli (minimum 6 ay) taahhüt için gerçek fiyat Kişisel plan için yaklaşık 3,25 $ / ay civarındadır.

Diğer iki plan için en kısa dönem Küçük İşletmeler için 5,65 $ / aylık ve Kurumsal planlar için 13,02 $ / aylık.

Tabloda görselleştirilen tüm planlar ve mevcut uzunlukları şunlardır:

Kişiye özelKüçük işkuruluş
3 ay16,95 $ (~ 5,65 $ / aylık)39.06 $ (aylık 13.02 $)
6 ay$ 19,51 (~ 3,25 $ / aylık)$ 33.62 (~ 5.60 $ / aylık)76,46 $ (aylık 12,74 $)
1 yıl38,89 ABD doları (aylık 3,24 ABD doları)66,26 $ (5,52 $ / aylık)144,46 $ (aylık 12.04 $)
2 yıl76,46 ABD doları (aylık 3,19 ABD doları)127,46 $ (aylık 5,31 $)263,46 $ (aylık 10,98 $)
3 yıl111,24 $ (3,09 $ / aylık)183,24 $ (5,09 $ / aylık)359,64 $ (aylık 9,99 $)

Ancak, bunlar şirketin kasasına geldiğinizde göreceğiniz fiyatlardır. Aslında reklamı yapılanlardan daha yüksektir.

Kişiye özelKüçük işkuruluş
3 ay$ 19.9545,95 $
6 ay$ 22.95$ 39.55 $ 89.95
1 yıl$ 45.75$ 77.95$ 169.95
2 yıl$ 89.95$ 149.95$ 309,95
3 yıl$ 130.87$ 215,85$ 423,11

Anlaşma ne? Açıklamama izin ver.

Kasanın son adımına gittiğinizde, her şey temizlenir. İlk tabloda listelenen ve sitelerinde herkese açık olan tüm fiyatlar% 15 yinelenen indirim ile gelir. İndirim, ilk satın alınan planla sonsuza kadar sürer (desteklerine göre).

accuwebhosting inceleme linux hosting paylaştı

Not: Fiyatlandırma sayfasına geri döndükten sonra I’ve aslında bu konuda fiyatlandırma tablosunun altında – bilgilendirdi keşfetti ama metin o kadar küçüktü ki ilk ziyaret ettiğimde kaçırdım. Genel olarak, fiyatlar kötü değil, ama süreç çok kafa karıştırıcı ve yanıltıcı.

accu web hosting inceleme fatura döngüsü

AWH SSD Paylaşımlı Hosting Planları Daha Detaylı

(Oldukça küçük) fiyat için, çok iyi bir kurulum alır. Tek dezavantajı, birden fazla uygulama çalıştırmak için gerekli olduğunu düşündüğüm sadece 1 GB bellek.

Çünkü bu’Tüm planlar için aynıdır, Başlangıç ​​planı kaynaklarını çıkardığınızda bulut barındırma gibi farklı bir hizmete geçmeniz gerektiğini düşünüyorum. Ancak tamamen RAM tüketiminize bağlı olacaktır.

starterileriprofesyonel
Disk alanı 10GB30GB50GB
Bant genişliği60GB100GB200 GB
Desteklenen alanlarSınırsızSınırsızSınırsız
SSLDahilDahilDahil
E-posta hesapları150500Sınırsız
Müşteri desteği7/24 Telefon veya Canlı Sohbet7/24 Telefon veya Canlı Sohbet7/24 Telefon veya Canlı Sohbet
Ücretsiz Otomatik YedeklemelerEvet, günlükEvet, günlükEvet, günlük

Ancak dikkat edilmesi gereken bir şey daha var – paylaşılan barındırma planları yalnızca Denver, ABD veri merkezinde barındırılıyor. Farklı bir konum için paylaşılan bir barındırma seçeneği istiyorsanız, başka bir yerde seçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Diğer özellikler, fiyatlandırma noktalarındaki bir teklif için oldukça standart görünüyor. 24/7 destekleri ve iyi bir DDoS koruması gibi.

AccuWebHosting Performansı

Şirket, çalışma süresi hesaplayıcımıza dayanarak, sitenizin haftada 4 saniyeden (ortalama olarak) en fazla 10 dakika aşağı inebileceği anlamına gelen% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Endüstride standart olarak kabul edilen iyi bir SLA.

accuwebhosting inceleme çalışma süresi

Peki tepki süreleri ne olacak? Şey – oldukça iyi. Hiçbir şekilde çığır açmaz, tüm dünyada çok kararlıdır. Avrupa ve ABD’deki kullanıcılar web sitenize bağlanırken herhangi bir sorun yaşamayacak.

accuwebhosting inceleme performansı

AccuWebHosting Artıları

Şimdi, fiyatlandırmayı, özellikleri ve performansı bildiğimize göre, işleri tamamlamaya başlayalım. İşte bu AccuWebHosting incelemesini yaparken sevdiğim şeyler:

7/24 Destek

AccuWebHosting desteği canlı sohbet, bilet ve telefon aracılığıyla edinilebilir. Daha da iyisi, müşteri desteği gerçekten yararlı ve 7/24 kullanılabilir.

accuwebhosting desteği

Öğrenciler için Burs ve Barındırma

Bu AccuWebHosting incelememin başında bahsettiğim bir şey. ben’karlarının küçük bir kısmını (ne kadar küçük olursa olsun) başkalarına yardım etmek isteyen şirketler görmek her zaman mutlu olurum.

Şirket, burs turunun bir konusuyla ilgili ilginç bir video kaydeden başarılı (halen kayıtlı) bir öğrenciye 1000 dolarlık bir burs sunuyor. Her yıl öğrencilerin videolarını gönderebilecekleri iki tur vardır..

accuwebhosting burs kolej

Ana ödülün yanı sıra, öğrenciler eğitim süreleri boyunca ücretsiz bir barındırma planı için başvurabilirler.

Paketler oldukça basit olsa da, tamamen ücretsizdir. Öğrenci paketi şunları içerir:

1 Web Sitesi, 2 GB SSD Depolama Alanı, 30 GB Bant Genişliği, 5 FTP Hesabı, 25 Ücretsiz E-posta ve 10 Veritabanı.

Genel olarak, AccuWebHosting ile ilgili her iki şey de gerçekten gerçekten ilginç – ve bir hosting şirketinin bunu yaptığını görmek güzel.

Ücretsiz Web Sitesi Geçişi

Web sitenizi herhangi bir ücret ödemeden başka bir sağlayıcıdan taşımanıza yardımcı olmaya hazırlar. Bu hayatta hiçbir şey ebedi olmasa da sahip olmak her zaman iyi bir özelliktir. Özellikle hosting sağlayıcıları. Peki, sürece 1&1, hala başka bir milenyumdan güçlü gidiyor.

Ücretsiz Alan Adı, Paylaşılan SSL, E-posta Adresi ve Günlük Yedeklemeler

Bunlar kesinlikle barındırma sağlayıcınızdan ihtiyacınız olacak temel özelliklerdir. Bunlara ek olarak ödeme yapabilmenize rağmen, bence, bunları barındırma planınıza dahil etmek her zaman güzel.

AccuWebHosting Eksileri

Ne yazık ki, öğrencilere karşı bu kadar büyük özelliklere ve cömertliğe rağmen, yaptığım bazı şeyler var’beğenmedim.

Veri Merkezi Konum Seçimi Yok

Şirket dünya çapında yedi veri merkezi işletmesine rağmen,’t Linux SSD Paylaşımlı Hosting paketinin yerini seçme.

ABD dışından çok fazla trafik bekliyorsanız, bu büyük bir dezavantaj olabilir. Ancak, ziyaretçilerinizin çoğu ABD içinden geliyorsa,’büyük bir sorun olma.

Gizli RAM Özellikleri

Yapamadım’t Sitenin herhangi bir yerinde RAM ayrıntılarını (bu arada, oldukça düşük) bulmak.

Gerçek numarayı almanın tek yolu satış ekibiyle iletişime geçmekti. Görünüşe göre onu saklamaya çalışıyorlar,’Sunucuda yeterli sayıda uygulamayı çalıştırmak için yeterli değil.

Genel olarak, AccuWebHosting paylaşılan planlarında bir kerede daha yüksek talep eden birkaç uygulamayı (Magento gibi) çalıştıramayabilirsiniz. Ve şu

Belirsiz Fiyatlandırma & İndirim Politikası

Tüm ayrıntılar ortaya konmuş gibi görünse de,’net bir şekilde yapılmadı.

Ne kadar olduğumu tam olarak anlamak için’m tahsil edilecek, ben onların ödeme ve geri gidip ne kontrol çift kontrol etmek zorunda kaldı’ödemek üzereyim. Olarak “indirim” yineleniyorsa, bundan kurtulabilir ve müşterilerini şaşırtmadan taban fiyat olarak ücretlendirebilirlerdi.

AccuWebHosting İncelemesi – Özet

Kafa karıştırıcı fiyat politikası dışında,’AccuWebHosting’den paylaşılan SSD Linux’un teklifinin, çok fazla uygulama çalıştırmaya veya çok fazla web sitesine ev sahipliği yapmaya çalışmamaları koşuluyla, herhangi bir yeni başlayan veya deneyimli girişimci için iyi bir seçim olduğuna eminim.

Doğal olarak, gelecekte planları değiştirmeye hazır olmalısınız – ama tek noktadan bir dükkan olarak,’eminim onlar’makul bir fiyata size bir yükseltme sunabileceksiniz!

Artıları

  • 7/24 destek
  • Öğrenciler için ücretsiz seçenek

Eksileri

  • Gizli RAM bilgisi
  • Fiyatlandırma politikası biraz kafa karıştırıcı
  • Paylaşılan barındırma planları için konum seçimi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me