Aplus.net İnceleme

Aрluѕ.nеt çeşitli hizmetler sunar – bulut ve VPS hosting ile başlayarak, aynı zamanda ad adları, web sitesi tasarımı ve web sitesi gibi hizmetler de içerir. Kolayca yeni web siteleri kurmaya izin veren Aplus.net, küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için bir seçenek olabilir.


Ama iyi mi?

Bu Aplus.net incelemesinde, bulut barındırma hizmetlerine bakacağım ve web sitenizi barındırmanın değerli bir seçeneği olup olmadığını göreceğim.

Aplus.net nedir?

Aplus.net oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu şekilde, düzenli blog yazarlarından yerleşik işletmelere kadar geniş bir kitleyi hedefler. Onun Unix, Windоwѕ ve eCommerce t е с с с с с.

Bu renkli bir hizmet listesi yapar:

 • Bulut Barındırma (Unix ve Windows)
 • VPS Hоѕting
 • Alan Adı Tescili
 • SSL Sertifikaları
 • E-posta Barındırma
 • Wеbѕitе Yaratıcısı
 • Mağaza Oluşturucu
 • Web Sitesi ve Logo Tasarımı

Hosting sağlayıcı için biraz sıradışı görünen, tasarım hizmetleri.

Aplus.net, bir işletmenin web sitesi için ihtiyaç duyabileceği her şey için tek bir sağlayıcıda olmak istiyor gibi görünüyor. Ve bu sadece sunucuları değil, bunun ötesinde birçok şeyi de içerir.

aplus ürünleri inceleme

Aplus şimdi Deluxe Corp’a ait olduğu için bu mantıklı. Bu şirket öncelikle küçük işletmeler için pazarlama hizmetleri ve özel ürünler sunuyor. Bu nedenle, barındırma burada ürün yelpazesinin çok küçük bir parçasıdır.

Ancak bu hizmetlerin en önemlisi bulut barındırmadır – bu yüzden Aplus.net’in müşterilerine neler sunabileceğini görelim.

Aрluѕ.nеt Priсing

Aplus, bulut barındırma için üç plan sunar: Temel, İşletme ve Profesyonel. En ucuz seçenek Temel plan ile 8,99 $ ‘dan başlıyor ve en pahalısı 23,99 $’ a kadar çıkmanızı sağlayacak Profesyonel plan..

Bakalım, planlar nasıl farklı:

 • Bаѕiс – 8,99 $ / ay. 100 GB’lık bir sürüm ve 500GB’lık bir sürüm ve 2 barındırılan etki alanı ve 2GB’lık bir e-posta ile.
 • Buѕinеѕѕ – $ 16.99 / ay’dan başlıyor. 500 GB ve 10 GB veri ve 3 GB e-posta ile birlikte 5000 GB veri ve 5000 GB veri.
 • Profesyonel – .99tаrtѕ $ 23.99 / ay. Sınırsız depolama alanı ve sınırsız depolama ve 5 GB e-posta ile aktarma ve aktarma içerir.

Her bir plan için fiyatlar seçtiğiniz abonelik dönemine göre değişir. Aylık ve yıllık olarak gidebilirsiniz. Bir yıllık daha uzun bir dönem seçerken, fiyatlar önemli ölçüde düşüyor.

aplus inceleme fiyatlandırması

Her tür için ay değerinde ödemelerin olduğu bir tablo:

TemelProfesyonel
Aylık ücret10,99 $$ 20.99$ 29.99
Yıllık dönem için aylık ücret$ 8.99$ 16.99$ 23.99
Üç yıllık dönem için aylık ücretMüsait değilMüsait değil$ 5.99

Mesleki plana gelince, üç yıllık bir dönem için tek teklif plan. Aplus.net bunun için 5,95 dolara kadar indirim yapıyor. Bu kesinlikle bulut barındırma için cazip bir promosyon.

Şimdi, bunlar ilk dönem için fiyatlar. Peki ya yenilenme harç?

Aplus ile planlar ilk dönemle aynı dönem için yenilenir. Ayrıca, fiyat aynı kalır – artan ücret yok.

Bazı sağlayıcılar, yenilemeler ilk dönemden daha pahalı olduğunda bir hile kullanır. Aplus, istikrarlı yenileme fiyatları ile açık.

Ancak, yeni bir barındırma sağlayıcısı üzerinden hizmet satın alırken para iadesi almayı beklersiniz garanti. Ne yazık ki, Aplus bunu sağlamıyor. Hizmetinden hoşlanmamanız durumunda, geri ödeme yapılmaksızın yalnızca 30 gün sonra iptal edebilirsiniz. Bu aslında korkunç bir politika!

Aplus.net Bazı Şüpheli Özelliklere Sahiptir

Tamam, Aplus.net bulut barındırma planlarının ayrıntılarını görelim.

Genel olarak, Aplus.net sayfası iyi görünse de, belirli bilgileri bulmak zordur. Hangi hizmetlerin pakete dahil olduğunu ve hangilerinin ücretli eklentiler olarak geldiğini biraz kafa karıştırıcı. Ne yazık ki, bu özelliklerden bazıları ek olarak ücretlendiriliyor.

Ama burada 3 planı ayıran ana özellikleri gösteren bir tablo:

TemelProfesyonel
Disk alanı100GB500 GBSınırsız
Bant genişliği500 GB5000GBSınırsız
İzin verilen alan adlarıSınırsızSınırsızSınırsız
SSL SertifikasıEvetEvetEvet
E-posta hesapları550100
Müşteri desteğiTelefon / Canlı SohbetTelefon / Canlı SohbetTelefon / Canlı Sohbet
Günlük YedeklemelerEvetEvetEvet

Fiyatla birlikte planların artan disk alanı ve bant genişliği var. Bunun dışında, her bir yüksek planla daha fazla e-posta hesabı alırsınız.

Her plana dahil edildiğinde, bir Aplus sürükle ve bırak özelliği elde edersiniz web sitesi yaratıcısı. İçerik yönetim sistemine gelince, Aplus, WordPress veya Joomla’nın kolay kurulumuna sahiptir.

Çevrimiçi bir mağaza yapmayı planlıyorsanız StoreCreator’ı yükleyebilirsiniz. Bu, mağazanızı oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Ama bu 19,95 $ / ay için bir eklenti olarak geliyor.

İçin Kontrol Paneli, Aplus özel olanını sunar – cPanel veya vDeck için seçenek yoktur. Ve bu kötü bir şey: Eğer rahat ve sezgisel cPanel’den hoşlanıyorsanız, dövmenin ne kadar zor olduğunu. APlus.net bunu yenmez ve daha düşük bir ürün sunar.

Kötüleşiyor.

Web sitelerine göre, ücretsiz paylaşılan SSL sertifikası tüm planlarla birlikte gelir. Ancak, planı satın aldığınızda, SSL’yi ayrıca satın almanız gerektiği ortaya çıkıyor.

Evet, tüm planlarla birlikte gelen genel bir SSL var, ancak hafifçe söylemek gerekirse, çöp.

Secure40.securewebexchange.com/domain.com gibi bir URL ekler ve alan adınızı mahveder.

Ve bir çevrimiçi mağaza hakkında düşünüyorsanız, uygun SSL sertifikası $ 99.99 / yıl ile başlar.

aplus inceleme fiyatlandırması

Ne dersin yedeklemeler? Bunlar aslında plan açıklamasında vaat edildiği gibi dahil edilir. Herhangi bir barındırma sağlayıcısının bu hizmeti vermesi sadece doğal görünüyor.

Ancak Aplus’ın politika şartlarına göre, "gece yedeklerini tutmaya çalışacak". Ve veri kaybından sorumlu değildir.

Basit bir deyişle, gerçek yedeklemeler istiyorsanız, kendiniz yapsanız iyi olur. Aplus ile ücretsiz özellikler için çok fazla.

Devam etmek, SiteLock bir eklenti olarak da geliyor. Web sitenizi güvenceye almak istiyorsanız, Aplus sizden aylık 9,99 ABD doları ile 49,99 ABD doları arasında bir ücret alabilir..

Müşteri desteği çok garip

Bir sorunla karşılaşırsanız, APlus.net bunu çözmenizi oldukça zorlaştıracaktır. Her şeyden önce, bir bilgi tabanı sağlamaz – birçok sağlayıcı size öğreticiler ve SSS’ler sunar.

Bunun yerine, sorunlarınızı çözmek için Aplus.net size live chat, bilet ve telefon seçenekleri.

Ancak bu, telefon hizmetinin sınırlı saatleri olduğu için çok güven verici değildir. Pazartesi – Cuma günleri, 09:00 – 21:00 (ET) saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ve bu sadece ABD’deki müşteriler için.

Bunun dışında 7/24 canlı sohbet ve biletleriniz var. Sohbet temsilcileri saniyeler içinde yanıt verir ve ayrıntılı bilgi vermeye hazırdır.

Ya da öyle olmalı – çünkü APlus.net müşteri hizmetleri teknik sorunların çözülmesine gerçekten yardımcı olmuyor.

Bu sorunlar için sizden sistemlerine bir destek bileti göndermenizi isteyeceklerdir. Ve çözülmesi zaman alacak. Canlı sohbet sadece satış yapmanın ve kullanıcıları bilet sistemlerine yönlendirmenin bir yolu olarak çalışıyor gibi görünüyor.

Her şeyden önce, Aplus.net tam bir hayal kırıklığıdır. Birçok özellik vaat etmesine rağmen, çoğu sadece yükseliyor. Ve bu müşteri desteği basitçe uygun değil.

Aplus.net Performansı

Web hоѕtѕ ile, performans iki şey olabilir: sunucu uрtimе ve sunucu rеѕроnѕivеnеѕѕ. Ve Aplus.net’in burada bir gücü var.

Bu sunucuları ile yeniden kullanılabilir. Ayrıca, Diеgо Tесh Center саmрuѕ da bir zorunluluktur. Barındırma hizmetleri için Aplus.net% 99.99 uрtimе garantisi vermektedir. Ve bu iyi bir sağlayıcının gitmesi gereken şey.

Aplus.net Tepki Süresi aslında iyidir. Test sonuçlarına bakıldığında, ortalama 0,5 sn gösterir. Harika olmasa da, aslında oldukça iyi bir sonuç.

aplus performans incelemesi

Öte yandan Aplus.net vaat ediyor uрtimе % 99,99. Küçük bir test, bu taahhüdü sürdürdüğünü, kesinti kaydedilmediğini gösterdi.

Bu yüzden Aplus.net’in performans hakkında sahip olduklarını sağladığını görmek güzel.

Aplus.net İnceleme – Sonuç

Aplus, küçük işletmeler için her şey dahil anlaşma olmaya çalışır ve başarısız olur. Makul performansın yanı sıra, barındırma planları diğer sağlayıcılarla rekabeti desteklemez.

Çok fazla sinsi yükseliş var! Barındırma için gerçek fiyat, zaten dahil edilmesi gereken öğeler için tüm beklenmedik ücretlerle doluyor. Ve para iade garantisi yoktur! Ve müşteri desteği bu gün ve yaşta olması gerekenin çok gerisindedir.

Sonuçta, Aplus fiyat için sundukları ile iyi durmuyor.

Bu yüzden aceleci tasarımlar yapmadan önce, diğer barındırma hizmeti sağlayıcılarının birkaçını içtenlikle kontrol etmenizi öneririm.

Artıları

 • Yüksek kaliteli şifreleme
 • Mіnеу bасk guаrаntее
 • Duyarlı, yüksek kaliteli teknik destek
 • Çok az zaman yok

Eksileri

 • Ortalama fiyat
 • Prоblеmаtiс ѕuрроrt tiсkеtѕ
 • Tüm bölümler 24/7
 • Uluslararası güvenlik
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map