BlueVoda İncelemesi

200 $ / saat web tasarımcıları işe gün birçok küçük işletmeler için artık bir zorunluluk değildir, kullanımı kolay web üreticileri endüstri fırtına aldı.


BlueVoda da bu seçeneklerden biri olduğunu iddia ediyor. Sürükle ve bırak platformu size yardımcı olacak "30 Dakikada Kendi Web Sitenizi Oluşturun".

Teoride kulağa hoş geliyor – ama gerçekten ciddi bir web sitesi tasarımcısının yerini alabilecek basit bir web sitesi oluşturma çözümü mü?

Bu BlueVoda incelemesinde, bunu test edeceğim.

BlueVoda – Diğerlerinden Daha Karmaşık

Birçoğumuz, Wix veya Weebly gibi ürünlerde bulunan klasik bir sürükle ve bırak oluşturucusuna aşina olabiliriz.

Onlarla, nerede olursanız olun mükemmel rahatlık için tarayıcınızdaki hemen hemen her şeyi düzenleyebilirsiniz.

BlueVoda ile bunun indirilebilir bir uygulamadır ve tarayıcı içi düzenleyicisi yoktur.

Sadece bir web sitesini düzenlemek için bir parça yazılım yüklemelisiniz – bu hem sinir bozucu hem de çok rahatsız edici geliyor.

Bununla birlikte, parlak tarafta, indirme hızlıydı ve yazılımı yüklerken sorun yaşamadım. Ancak, bir Mac bilgisayar kullanıyorsanız sorun yaşayacaksınız: yazılım cihazınızla uyumlu olmayacak.

BlueVoda sadece Windows kullanıcıları için uygundur.

Hangi sesler uygun, kontrol paneli tam anlamıyla MS Word 2010’a benziyor.

bluevoda incelemesi

Araç çubuğu seçenekleri de çok benzerken, şablonların çoğu çok tarihli ve neredeyse acele gibi görünüyor.

Ancak, küçük bir e-Ticaret mağazası kurma ve bir PayPal alışveriş sepeti bağlama imkanına sahipsiniz. BlueVoda bir site kurmanıza yardımcı olacak yeterli araç sunuyor, ancak site yeterince sezgisel veya çekici olmayacak.

ne yazık ki, BlueVoda’nın tasarım öğeleri yıllar önce donmuş gibi görünüyordu, ve bu muhtemelen bu inşaatçının en zayıf noktası.

Rakipleri oyunun zirvesinde kalmak için düzenli güncellemeler yayınlarken, BlueVoda.

bluevoda-review-3

Ve oh, gösteriyor.

Neyse ki, BlueVoda Ücretsiz (Tür)

BlueVoda teknik olarak ücretsizdir; oluşturucuyu istediğiniz kadar indirip kullanabilirsiniz. Dolayısıyla, her şeyi kendiniz deneyimlemeye çalışmak istiyorsanız, ödemek zorunda kalmadan kendi küçük BlueVoda incelemenizi yapabilirsiniz.

Ancak, web sitenizi yayınlayabilmeniz için bir VodaHost hesabınızın olması gerekir. Bu değil Bedava.

VodaHost Barındırma Fiyatı

VodaHost müşterilerine üç abonelik seçeneği sunar: aylık, yıllık (12 ay) veya bienal (24 ay). Aylık fiyatları aylık 9,95 dolardan başlıyor.

VodaHost her yıl size mal olacak $ 94.50 – hangi işe yarıyor Aylık 7,95 USD.

İki yılda bir ödeme, maliyet $ 179, hangi işe yarıyor Aylık 7,45 USD.

VodaHost Planı ($ 9,95 / ay)
Disk alanıSınırsız
Bant genişliğiSınırsız
Şablon Sayısı100+
Web Sitesi SayısıSınırsız
Özel alanHayır
DestekDestek Merkezi ve Forum
SEO İşlevleriEvet
e-TicaretEvet
HTML’yi içe aktarınEvet

E-Ticaret, SEO işlevleri, sınırsız bant genişliği ve ölçülmemiş disk alanı davetkar özellikler sunarken, BlueVoda web sitesi oluşturucusunu gerçekten tavsiye etmek için aklımdan çıkmam gerekirdi.

Bu web sitelerinden birini yayınlamak için ödeme yapmak mantıklı değil. Ama hala yapmayı planlıyorsanız – performansının ne olacağı.

BlueVoda Performansı

BlueVoda’nın performansını gözden geçirmek için, hız bölümünde ne kadar iyi performans gösterdiğini kontrol etmek için bazı testler yaptım.

bluevoda-review-4

Bu oldukça ortalama bir sonuçtu. Sunucuların ABD’de olduğu düşünüldüğünde, daha yüksek Amerikan hızları bekleniyordu. Ve dünya çapındaki olanlar önemli ölçüde düşüyor ve bu da oldukça ortalama bir genel performansa neden oluyor..

İyi değil, korkunç değil.

BlueVoda İncelemesi – Son Düşünceler

Evet, sadece 30 dakikada bir BlueVoda sitesi oluşturabilirsiniz. Heck, 10’da inşa edebilirsiniz. Dezavantajı, muhtemelen Microsoft Paint’te yapılan bir şeye benzeyecek.

Ben olsaydım, BlueVoda’dan uzak dururdum. Yapışkan, mobil uyumlu değil ve sitenizi yayınlamak oldukça pahalı. Kimseye tavsiye edemem.

Piyasada çok daha ‘biraz’ daha iyi web sitesi oluşturucuları olduğu bir sır değil.

Bazı BlueVoda incelemeleri bu platformun kullanım kolaylığını övüyor olsa da, önde gelen rakiplerin çoğundan daha iyi olmayacak.

Denemek istiyorsanız ve BlueVoda’yı denemek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki BlueVoda yorumlarınızı ve deneyimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin..

Kahretsin, haydi gidelim! Yalnızca BlueVoda ile oluşturulmuşsa web sitenize bir bağlantı gönderebilirsiniz! Kontrol etmekten mutluluk duyarız.

Artıları

  • Test etmek ve düzenlemek ücretsizdir
  • e-Ticaret hazır

Eksileri

  • Son derece modası geçmiş
  • Yayınlamak için gerekli olan pahalı planlar
  • Canlı sohbet veya e-posta desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector