BoldGrid İncelemesi

BoldGrid, WordPress için özel olarak oluşturulduğu için bir web sitesi oluşturucusudur – içerik yönetim sistemi, pazara hakim.


Bugünlerde kendi başına fena bir web sitesi oluşturmak için bir programlama ve tasarım gurusu olmanızın bir sır değil. BoldGrid gibi web sitesi kurucuları burada devreye giriyor.

BoldGrid incelememde, kullanıcının ihtiyaçlarına ne kadar iyi uyduğunu öğrenmek için bu güçlü sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusuna bir göz atacağım. Bizi izlemeye devam edin!

BoldGrid Nedir?

BoldGrid, InMotion Hosting şirketi tarafından oluşturulan premium bir web sitesi oluşturucusudur. InMotion Hosting’ten herhangi bir barındırma planı ile birlikte gelir ve ana hedefi olan WordPress’i temel alır – en popüler CMS’yi web dışı profesyoneller için daha az göz korkutucu hale getirmek.

BoldGrid’in hosting planına bir ek olduğunu ve bunun tersini unutmayın. Bu, yeni oluşturulan WordPress sitenizi BoldGrid WordPress platformunda test edebileceğiniz ve ardından şaheserinizi seçtiğiniz bir web barındırma sağlayıcısına aktarabileceğiniz anlamına gelir.

Web hosting planlarına dahil olduğu için BoldGrid onaylı iş ortaklarından herhangi birinden ücretsiz olarak alabilirsiniz:

boldgrid incelemesi web barındırıcıları

Ayrıca, web barındırıcınız Softaculous veya Plesk kontrol panellerine erişim sunuyorsa, sadece mevcut web barındırıcınıza manuel olarak indirip kurabilirsiniz. Unutmayın ki, üst düzey destek yalnızca iş ortaklarından web barındırma paketleri satın alırsanız dahildir.

Ama Boldgrid ile çalışmak iyi mi? Zihninizi telafi etmek için birlikte verilen özelliklere göz atmalısınız. Şimdi BoldGrid incelemesi ile devam edelim.

BoldGrid Fiyatlandırması

BoldGrid planlarla oldukça cesur. 60 $ / yıl maliyet ile sadece bir plan var. Ayrıca, ücretsiz seçeneği de alabilirsiniz!

boldgrid inceleme fiyatlandırması

Ücretsiz plan, tema kütüphanesi ve yedeklemeler içeren bir web sitesi oluşturucu sunar. Bu, yalnızca bir web sitesine izin verir, ancak bu yalnızca bir web sitesi başlatmak için yeterli olabilir.

İle Ödül plan, çok daha fazlasını elde edersiniz. Kilidini açabileceğiniz ek özelliklere bir göz atın:

 • Sınırsız site
 • Premium destek
 • 200+ Tema
 • Yerleşik SEO analiz aracı
 • Otomatik ve güvenli güncellemeler ve yedeklemeler
 • Gelişmiş müşteri erişimi
 • Ek içerik blokları (Yazı ve Sayfa Editörü eklentisini kullanırken)

Ücretli BoldGrid planı, birden çok web sitesini özelleştirmenize ve geliştirmenize olanak tanır. Ayrıca, web sitelerinizin pazarlamasını geliştirmek ve trafiği analiz etmek için gelişmiş araçlara sahiptir..

Ayrıntılı bir BoldGrid incelemesi için, bu web sitesi oluşturucunun nasıl çalıştığını görelim.

BoldGrid ile Web Sitesi Oluşturma

BoldGrid’in olanaklarını test etmek için ücretsiz deneme sürümüne kaydoldum. Bu gerçekten kolaydı, sadece e-posta gerekiyor. Kaydolduktan sonra, web siteniz hakkında bazı bilgiler istenir – bunun amacı nedir ve hangi ürünler gereklidir?.

Bu bilgiler sizin için en alakalı temaları seçmek için kullanılacaktır.

kendiniz hakkında boldgrid incelemesi

Ayrıca, bu oluşturucu barındırma olmadan bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Tabii ki, bu bir subdomain olarak gelir ve youraddress.boldgrid.com gibi görünmenizi sağlar. Ancak web sitenizin kişisel bir alan adıyla daha resmi görünmesi gerekiyorsa, Boldgrid’in bulut barındırma hizmetini düşünebilir veya diğer en iyi web barındırma sağlayıcılarına göz atabilirsiniz..

Şimdi gösterge paneli için, Boldgrid’in hoş görünümlü bir görünümü var.

boldgrid inceleme demosu

Sezgisel ve web sitenizin tüm özelliklerini kolayca bulacaksınız.

Web sitesinin kendisini düzenleyerek, olağan bir WordPress arayüzü bulursunuz. Ancak Boldgrid sizi burada yalnız bırakmıyor – yol boyunca bilgilendirici eğitici videolar ediniyorsunuz.

boldgrid inceleme gösterge tablosu

Özelleştirme menüsü solunuzdadır ve web sitenizi ayrı bir pencerede önizleyebilirsiniz.

BoldGrid Temaları

Bu web sitesi oluşturucu 200’den fazla tema sunuyor. Boldgrid onları çağırır ilham hepsini beğeninize göre özelleştirebileceğiniz için.

boldgrid inceleme ilham

Tasarımlar tekrarlayıcı değildir, bu nedenle muhtemelen sayfanızı ayarlamak için çok özel bir şey bulacaksınız.

Bu işlemi zorlaştıran bir şey olmasına rağmen – arama işlevinin eksikliği. Temalar kategorilere ayrılmıştır, ancak yine de oldukça soyuttur ve bir anahtar kelimeye dayalı temaları bulabileceğiniz bir arama aracına sahip olmak daha rahat olurdu.

Örneğin, güzel bir çiçek tabanlı tema bulmak istiyorum, ancak bunu yapmak için çeşitli Inspirations ve kategorileri kaydırmam gerekiyor. Yalnızca, "Çiçekler", "kitabın", "kumar" vs. çok daha kolay olurdu.

Temayı seçtikten sonra, kurulum zamanı. İçerik sekmesinde, web sitesinin farklı sayfalarını bulabilir, tercih edilen sayfa grubunu seçebilir, blog seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

boldgrid inceleme teması

Ücretsiz sürümle çalışıyorsanız, stok resimler en iyi seçenek değildir. Bu görüntülerde yalnızca madeni para satın alındığında kaldırılabilen filigranlar bulunur. Tabii ki, kendi resimlerinizi kullanabilir ve web sitenizi ücretsiz yapabilirsiniz. Ancak Boldgrid’in bu filigranlı stok görüntülerini gerçek bir web sitesi için temelde kullanılamadığından sunması talihsiz bir durumdur.

Ancak yine de, web sitesi oluşturucu çalışır ve temalar sorunsuz yanıt verir.

BoldGrid Şablonlarının Özelleştirilmesi

Boldgrid, kutuların, gadget’ların, renklerin, yazı tiplerinin vb. Şablonların sınırları vardır, ancak işleri çok fazla hareket ettirebilirsiniz. Nesneleri seçmek için, menü çubuğunda bulabilir veya kısayol simgesinin görünmesi için imlecinizi çeşitli bölümlerin üzerine getirebilir ve bu bölümü düzenlemenize rehberlik edebilirsiniz..

Pek çok özellik ve öğretici video, özelleştirebileceğiniz hemen hemen her şeye adım adım yol gösterecek, bu nedenle web sitesi oluşturucuları ve WordPress’te yeniyseniz atlamamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ve web sitenizde değişiklik yaparken, gerçekten harika bir özellik panelinizin sağındaki bir web sitesi önizlemesidir. Yayına geçmeden önce tüm değişikliklerin nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

boldgrid inceleme çiçek devour

Ancak, değişiklik yaptığınızda oldukça uzun yükleme süreleri vardır. Hatta en küçük düzeltmeleri yapmak için önizleme zaman alır ve web sitenize dayalı çalışırken bu sinir bozucu olur. Özellikle bilerek, daha iyi yükleme sürelerine sahip birçok web sitesi üreticisi olduğunu.

Genel olarak, Boldgrid bir WordPress web sitesi oluşturmanın basit bir yolunu sunar. Kolay bir arayüze sahiptir, aynı zamanda özelleştirme için size çok fazla özgürlük verir. Ve tasarımlar cep telefonlarına tamamen duyarlı.

BoldGrid Artıları

Zaman geldi! Şimdi BoldGrid incelememi özetleyeceğim ve fark ettiğim iyi ve çok iyi olmayan özellikler hakkında size bir fikir vereceğim.

Yalnızca WordPress üzerine inşa edilmiştir

Olarak görülebilir aleyhte ama inan bana, öyle değil. WordPress, sebepsiz değil, dünyadaki en popüler CMS’dir. BoldGrid ile WordPress’ten tam olarak yararlanabilecek ve galerilerinden profesyonel bir tasarım seçebileceksiniz..

Sürüklemek & Bırak özelleştirici

Kolay bezelye sürükleme ile tasarımları özelleştirebilirsiniz & damla özelleştirici. Özellikleri düzenlemek için herhangi bir öğeyi işaretleyin ve tıklayın. Göründüğü kadar basit.

Sahneleme siteleri

Bu özellik, web sitenizi test etmenizi ve gerçek web sitenizde yayınlanmadan önce nasıl göründüğünü görmenizi sağlar. Herhangi bir cihazda her şeyin mükemmel görünmesini sağlamak istediğinizde çok kullanışlı bir özellik.

WordPress’i test edebilme

Boldgrid, herhangi bir WordPress eklentisini ve temasını bir web barındırma hizmeti olmadan denemenizi sağlar. Böylece bu platformun sizin için nasıl çalıştığına bakabilirsiniz ve bu tamamen ücretsizdir..

boldgrid inceleme bulut wordpress

Yeni başlayanlar için uygun

Yeni başlayanlar için kolay ve adım adım öğretici yardımıyla, ihtiyaçlarınız için işlevsel bir web sitesi oluşturmak için çok kolay olacak. Bu, WordPress öğrenmeye çalışanlar için mükemmel bir yoldur – WordPress CMS’nin güçlü esnekliği ile birlikte bir web sitesi oluşturmanın bu basit yolunu elde edersiniz.

BoldGrid Eksileri

E-Ticaret eksikliği

Temalar e-Ticaret için uygun değildir. E-Ticaret için çok fazla eklenti yükleyebilirsiniz, ancak çevrimiçi alışveriş için daha uygun diğer web sitesi oluşturucular arasından seçim yaparken bu çok karmaşık ve zaman ayırmaya değer görünmeyebilir.

Özel destek yok

Destek yalnızca BoldGrid’i bir web barındırma planıyla satın alan müşteriler için, örneğin InMotion Hosting’den. Diğerleri için bir bilet sistemi ve forumu var. Bilet cevabım için 5 saat bekledim. Bu yüzden sorunları anında çözmeyebilirsiniz.

Barındırma seçeneği yok

Bir web sitesi oluşturucu ve barındırma hizmetleri hepsi bir arada almak için bir seçenek yoktur. Ayrı bir web barındırma sağlayıcısı bulmanız gerekir. Bu büyük bir anlaşma değil, ama her şeyin tek bir yerde olması her zaman daha uygundur. Özellikle müşteri desteğinden bahsediyorsak – bunlar hosting ve web sitesi oluşturucu için ayrı olacaktır. Ve bazen sorunlar o kadar kolay ayrılamaz…

Uzun yükleme süreleri

Daha önce de belirttiğim gibi, sayfaların yüklenmesi için test süresi çok uzun ve rahatsız ediciydi.

BoldGrid İncelemesi – Sonuç

BoldGrid, tek bir koşulu olan gerçekten iyi bir web sitesi oluşturucusudur – WordPress için. Ama bu CMS size uygun ve onların ortaklarından web barındırma hizmetleri almaya karar verirseniz, bunun için gidin! Her şeyi kendi başınıza yapma zahmetinden kurtaracak zengin bir tema koleksiyonu ve önceden yapılandırılmış parametreler alacaksınız.

Yararlı öğreticiler elinizi tutacak ve web sitesi oluşturma deneyiminde size yol gösterecektir. Ve zaten bir profesyonel iseniz, sizin için gerçekten önemli olan özelliklere atlayarak çok zaman kazanabilirsiniz. Kesinlikle en azından denemenizi tavsiye ederim!

Artıları

 • Yalnızca WordPress için tasarlandı
 • Sürüklemek & Bırak Özelleştirici
 • Kullanımı kolay

Eksileri

 • Barındırma Seçenekleri Yok
 • Canlı Destek Yok
 • Entegre e-Ticaret Yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector