Carbonmade İncelemesi

Carbonmade, profesyonellerin portföylerini çevrimiçi olarak oluşturmaları ve yayınlamaları için benzersiz bir platform tasarladı. Çarpıcı web siteleri için kullanımı kolay bir portföy oluşturucu aracı.


Tonlarca web sitesi şablonu ve sürükle ve bırak işlevselliği ile Carbonmade, çalışmalarınızı ve deneyiminizi çevrimiçi almanız için en kolay araç olmayı vaat ediyor.

Web sitesi binasına güzel grafikler ve çok da ciddi olmayan bir yaklaşımın arkasında daha görülecek çok şey var mı??

Carbonmade incelememizde bulmaya çalışacağım şey bu.

Karbon Yapımı Fiyatlandırma

Carbonmade, 8 $ / ay’dan başlayan 3 plan 8 projeyi sergilemenize izin veren. 12 $ / ay için profesyonel 50 proje içeriyor. İçin sınırsız proje alabilirsiniz 18 $ / ay Uzman planını seçerek.

Carbonmade incelemesi: Carbonmade fiyatlandırması

Peki, planların her birinde neler var?

 • 8 $ / aylık için Başlangıç ​​planı – sınırsız resim ve video, 8 proje, 4 menü öğesi ve ses yüklemesi.
 • Pro planı 12 $ / aylık – premium bloklar, özel sayfalar, analizler, 50 proje, premium destek ve HD video & ses.
 • 18 $ / ay için uzman planı – sınırsız proje, sayfa, HD video, premium destek ve Carbonmade web sitesinde listeleme.

Ayrıca, aylık yerine yıllık ödeme yapmayı seçerseniz% 20 tasarruf edebilirsiniz. Ve platforma başlamadan önce Carbonmade özelliklerini test etmek istiyorsanız, istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Web sitesini yayınlamak istediğinize kadar kredi kartı eklemenize gerek yoktur.

Burada tüm planları karşılaştırabilirsiniz:

AcemiprofesyonelUzman
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
Proje Sayısı850Sınırsız
DestekSınırlıönceliköncelik
HD VideoHayırEvetEvet
e-TicaretHayırHayırHayır
İstatistikHayırEvetEvet
Karbon yapımı markalaşmaEvetHayırHayır

Gördüğünüz gibi, Başlangıç ​​planı küçük bir portföyü bir araya getirmenin güzel ve uygun bir yoludur. Profesyonel ve Uzman planları size daha gelişmiş özelleştirme seçenekleri, müşteri desteği ve pozlama sunar.

Carbonmade oldukça pahalı görünüyor yalnızca bir web sitesi için barındırma özelliğini destekleyen ve e-Ticaret özelliği olmayan bir platform için. Ancak, bir niş pazarı hedefleyerek benzersiz ve tüm reklamlar için yararlı.

Carbonmade Portfolio Builder Özellikleri

Carbonmade’in kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Daha önce web geliştirme deneyimi olmayan reklamlar için tasarlanmıştır – şunları yapabilirsiniz: herhangi bir kodlama bilgisi olmadan birkaç dakika içinde portföyünüzü oluşturun.

Platform son zamanlarda size yardımcı olacak daha fazla özellik sunan büyük bir güncellemeye sahipti. Carbonmade web sitesi temalarını tamamen ortadan kaldırdı. Artık bir web sitesini istediğiniz gibi tasarlama özgürlüğüne sahipsiniz.

Bunun için Carbonmade, her biri kendi ayarlarına sahip birçok farklı içerik bloğuna sahiptir. Böylece bir web sitesi oluşturmak, içerik bloklarını sürükleyip bırakın doğrudan web sitesinde.

Ayrıca her sayfa, proje ve içerik bloğu için bir grup özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Genel stil ayarları vardır, böylece tüm web sitesi için renk paletini özelleştirebilir ve yazı tiplerini ayarlayabilirsiniz.

Carbornmade incelemesi: Carbonmade web sitesi düzenleme

Pro planını seçerseniz, favicon ayarlayabilir ve özel sayfalar oluşturabilirsiniz. Bir CV görüntülemek veya çalışmalarınızla ilgili birkaç gönderi almak istiyorsanız yararlı olabilir.

Tüm görsel sanatçılar, video yaratıcıları ve editörler için de çok kullanışlı bir özellik var. Yeni Carbonmade platformu sayesinde otomatik oynatma ve döngü videoları. Bu şekilde, işlerinizin en iyi tarafını anında gösterebilirsiniz..

Carbonmade, işleri sergilemek için en iyi araçları sağlamak için her şeyi yapıyor. Ancak bazı sınırlamalar da var.

Ne yazık ki, çevrimiçi satış yapmak mümkün değildir – platform sadece portföyler ve çevrimiçi maruz kalma için tasarlanmıştır.

Bir oturuşta düzenli, eğlenceli görünümlü bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Carbonmade tam size göre. Portföy web sitesi ve CV oluşturmak için güzel tasarım öğeleri içerir. Ancak, gerçekten benzersiz, türünün tek örneği bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız biraz sınırlı hissedebilirsiniz.

Karbon Yapımı Performans

Carbonmade, barındırma ile ilgili herhangi bir açıklama ve vaatte bulunmaz – sadece paketinizin bir parçası olarak dahil edilir.

Bununla birlikte, tüm web sitelerinin hızlı ve güvenilir olması gerekir. Yavaş ve hiç mevcut olmayan bir web sitesinin kullanımı nedir? Bu yüzden Carbonmade incelememiz için performansını test ettik.

Ve aslında, oldukça iyi. Carbonmade performans konusunda övünmese de, tamamen 1,5 saniyede küçük bir web sitesi yükler. Platformda hafif bir portföy oluşturacağınızı bilerek, sonuç gayet iyi.

Karbon yapımı inceleme: Karbon yapımı performans

PageSpeed ​​web sitemizi B (% 89) ile derecelendirirken YSlow puanı daha iyi – A (% 95). Sonuçta, Carbonmade herhangi bir soruna neden olmadan sitenizi hızlı bir şekilde yükleyecektir.

Carbonmade hızlı performans hakkında büyük iddialarda bulunmasa da, muhtemelen yapmalıdır. Platform hızlı ve sitenizi hemen yükleyecek.

Carbonmade İncelemesi – Son Düşünceler

Carbonmade, tüm reklamlara odaklanan benzersiz hizmet. Çalışmalarınızı, CV’nizi sergilemek ve müşteri ve iş teklifleri bulmak için kolayca bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız – Carbonmade sizin için doğru platformdur.

Carbonmade incelememizde, güzel ve kullanımı kolay araçlar – basitlik ve tasarımlar bizi etkiledi. Basit bir web sitesinin performansı da harikaydı. Tek dezavantajı daha yüksek fiyatlandırma olabilir – Carbonmade çok gelişmiş özelliklere sahip olmayan çok özel bir niş.

Carbonmade için harika bir yerdir tek oturuşta heyecan verici bir portföy oluşturun. Tamamen benzersiz bir tasarım arıyorsanız, Carbonmade sizin için değil. Ancak, uğraşmadan eğlenceli, kullanıcı dostu bir deneyim istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Carbonmade’i denerseniz, lütfen aşağıdaki Carbonmade yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bırakmaktan çekinmeyin..

Artıları

 • Çarpıcı modern tasarımlar
 • Kurulumu kolay
 • Kredi kartı olmadan ücretsiz deneme
 • Şeffaf fiyatlandırma

Eksileri

 • Özelleştirme sınırlamaları
 • Oldukça pahalı
 • E-Ticaret yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector