çifti Ağları İnceleme

pair Networks şeffaflık ve güvenilirliğe odaklanan bir barındırma hizmetleri sağlayıcısıdır. Yalnızca küçük web siteleri için paylaşılan barındırma planları sunmakla kalmaz, aynı zamanda kurumsal düzey web siteleri için özel sunucu planları ve VPS planları da sunar..


Bu çift Ağlar incelemesinde,’paylaşılan web hizmetleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır. Öyleyse izin ver’s bu sağlayıcının itibarına uygun kalıp kalmayacağını öğrenir?

Çift Ağlar nedir?

Pair Networks, 1995 yılından beri faaliyet gösteren ve son yıllarda güçlü bir üne sahip bir barındırma sağlayıcısıdır. Ayrıca, giriş seviyesinden kurumsal planlara kadar seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek vardır..

ağ incelemesi çifti

pair Networks hizmetlerin tam listesine sahiptir:

 • Paylaşılan Evsahipliği
 • VPS Barındırma
 • Dedicated Sunucular
 • Alan isimleri
 • SSL Sertifikaları

Ayrıca, kötü amaçlı yazılım ve güvenlik çözümlerini, tam olarak yönetilen WordPress barındırma ve diğer ek hizmetleri bulacaksınız. Bu oldukça koleksiyon yapar, bu yüzden kaliteli bir çıktı umuyorum.

Ancak marka bilinci oluşturma ve ilk izlenimler gerçek kaliteyi yansıtmayabilir. Öyleyse bu çifti Networks incelemesi gerçeği öğrenelim!

çifti Ağlar Fiyatlandırma

Paylaşılan hosting, 4 farklı paketle başlıyor $ 5.95 / mo yukarı çıkmak $ 29.95 en iyi özellikler için. Pair Networks, 12 aylık en uzun vadede abone olurken% 5 indirim sunuyor. Bunun dışında her ay, üç aylık veya altı aylık hizmetler için ödeme yapabilirsiniz.

çift ​​ağ fiyatlandırma incelemesi

Planlar arasındaki temel farklar disk alanında ve bant genişliğinde görülür. Hızlıca bir göz atın:

 • Paket-1: Bu plan şu saatte başlıyor: $ 5.95 / mo. Size 15 GB disk alanı ve 75 GB bant genişliği sağlayacaktır.
 • Paket-2: Planın size maliyeti olacak $ 9.95 her ay. Bu, 30 GB disk alanı ve 150 GB bant genişliği ile birlikte gelir.
 • Paket-3: 60 GB disk alanı ve 300 GB bant genişliği ile bu plan $ 17.95 / ay.
 • Paket-4: Bu plan size mal olacak $ 29.95 / ay. 80 GB depolama alanı ve 400 GB bant genişliği ile birlikte gelir.

Gördüğünüz gibi sınırsız plan sunulmuyor. Ve disk alanı çok iyi görünmüyor. 15 GB ile yaklaşık 3 WordPress web sitesi yapabilirsiniz, ancak bu siteler daha fazla dikkat çekerse 75 GB bant genişliği yeterli olmayabilir..

Şimdi diğer tüm özelliklere daha yakından bakalım. Aşağıdaki tablo, bu çiftteki dört paketin tümünü değerlendirmeniz gerekebilecek teknik bilgileri kapsamaktadır..

Paket 1 Paket 2Paket 3 Paket 4
Disk alanı15 GB30 GB60 GB80 GB
Bant genişliği75 GB150 GB300 GB400 GB
İzin verilen alan adlarıSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?HDDHDDSSDSSD
Anti-DDoS korumasıHayırHayırHayırHayır
Kötü amaçlı yazılımdan korumaHayırHayırHayırHayır
E-posta hesapları500500500500
FTP hesapları10101010
Otomatik yükleyiciHayırHayırHayırHayır
Müşteri desteğiE-posta, TelefonE-posta, TelefonE-posta, TelefonE-posta, Telefon
Otomatik yedeklemelerHayırHayırHayırHayır

Ayrıca, her planın Weebly web sitesi oluşturucu dahil. Bu, güzel web sitelerinin kolayca oluşturulmasını sağlayan çok rahat bir sürükle ve bırak platformu.

Ayrıca, ücretsiz bir SSL sertifikası alırsınız ancak daha iyi bir sürüm istiyorsanız pair Networks, pairSSL olarak bilinen bu sertifikaların geniş bir yelpazesini sunar. Tabii ki, onlar ödenir ve fiyat gereksinimlerinize göre yılda 10 $ ila 499 $ arasında değişir.

Bunun dışında, özellik listesi çok kalabalık değil. Otomatik yedeklemelerin yanı sıra DDoS veya kötü amaçlı yazılımdan koruma dahil değildir. Şüphesiz, Pair Networks ayrı ürünler olarak satın alınacak her şeyi sunar, ancak daha sonra nihai maliyetin nasıl şiştiğini görmeye başlarsınız.

Bir içerik dağıtım ağı için, Networks’ün özel ağını alabilirsiniz. – pairCDN. Tek yapmanız gereken kontrol panelinden pairCDN istemek ve ardından web sitenize ekleyebilirsiniz. Bu hizmet için ödeme yapmanız gerekecek Her 10 GB veri için 1 ABD doları.

Ve için yazılım yükleme yöneticisi, pairSIM var. Tüm güncellemeleri ve eklentileri izlemenizi sağlar. ağları eşle’t Softaculous gibi otomatik yükleyiciler sunar, ancak pairSIM bazı popüler komut dosyalarıyla birlikte gelir ve tek tıklatmayla yükleme olanağı sunar. Sana mal olacak $ 2.49 / mo.

Ve farklı bir barındırma sağlayıcısından transfer etmek üzere olanlar için, Ağları eşleştirmek için desteklenen web sitesi geçişi, 125 $.

Sonuçta, çift Ağlar planlarının çok az özelliği vardır ve web sitenizin sorunsuz çalışması için gerekli tüm öğeleri eklediğinizde maliyet çok daha yüksek olacaktır.

Ağ Performansını Eşle

çifti Ağlar yanıt süresi testi için vasat sonuçlar getirdi. Ortalama ~ 252 ms, C puanı ile+.

En iyi sonuçlar ABD ve İngiltere bölgesinden geliyor. Ancak Brezilya veya Japonya’da yanıt süresi 500 ms’den daha yavaştır. Yani bunlar gerçekten düzensiz sonuçlar. Ancak bu sağlayıcının ABD’de yalnızca bir sunucu konumu olduğundan sürpriz değil.

Eş Ağlar yanıt süresi

Gördüğünüz gibi ağları eşleştirin, ama bundan daha iyisini beklerdim. Küresel bir kitle düşünüyorsanız, daha uzak bölgelerde bu kadar yavaş yanıt süreleri kabul edilemeyebilir.

Ağları Artıları çifti

Güvenilir destek ve iyi çalışma süresine sahip olmak, bir barındırma sağlayıcısından ihtiyacınız olan her şey olabilir. Çift Ağların avantajları şunlardır:

İyi bilgi tabanı

pair Networks, faydalı bilgilerle dolu bir bilgi tabanı sunar. Dahası, sitenizi oluşturmanıza ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir teknik sorunla başa çıkmanıza yardımcı olacak video eğiticilerine sahiptir. Bunların yanı sıra, altyapıyı tanımanıza yardımcı olmak için pairSIM ve pairCDN için öğreticiler de sunar..

Mükemmel teknik destek

Bu sağlayıcı, kibar ve bilgili müşteri desteği sunmak için çok çaba harcıyor. Ve çoğu zaman bunu elde edersiniz. Daha karmaşık konularla ilgili bazı yanlış anlaşılmalar olsa da, ajanlar her zaman kibar ve yardım etmeye istekli.

İyi çalışma süresi

Performans, bu ağın gözden geçirilmesinin kritik özelliklerinden biridir. Ağları Eşleştirin % 99,99 çalışma süresi sağlar. Bu, web sitenizin haftada sadece bir dakika aşağı inebileceği anlamına gelir. Bu oldukça iyi bir çalışma süresi garantisi sağlar.

100 günlük para iade garantisi

Pahalı planlar var, ancak sağlayıcı da 100 günlük para iade garantisi ile destekliyor. Oldukça şaşırtıcı çünkü tipik hosting pazarında 30 günden fazla para iade garantisi göremiyorsunuz.

çifti Networks Eksileri

Çift Ağlarla çalışırken, içerilen özelliklerin web sitesini başarılı bir şekilde çalıştırmak için yeterli olmayacağını hemen fark edebilirsiniz. Ne yazık ki, bu sağlayıcı üzerinde çalışacak bazı şeyler var.

Barebone hosting planlarını paylaştı

Tüm Networks paylaşılan barındırma planları çift özellikleri eksik. Sen olmasına rağmen’Planlar için kayda değer bir miktar ödeyecek, planların hiçbiri sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunmuyor. Hepsi sadece 500 E-posta ve 10 FTP hesabı sağlıyor.

Popüler barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında bu özellikler minimum gereksinimin çok gerisinde.

Ücretli özellikler

Buradaki ek özelliklerin çoğu ücretlidir. Dahası, DDoS koruması veya destekli web sitesi aktarımları gibi özellikler diğer sağlayıcılara göre çok daha pahalıdır. Böylece, eşyalar birikmeye başladığında, tüm planlar çok pahalı olur.

Canlı sohbet yok

Belki planları kontrol ettiniz ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz, bu yüzden satış grubuna canlı sohbet yoluyla sormayı düşünüyorsunuz. Çift Ağlar ile şunları yapabilirsiniz:’Bunu yapma. Maalesef canlı sohbet seçeneği yok.

Yalnızca e-posta ve telefon hizmetleri sağlar. Ne yazık ki, birinin bu harflere cevap vermesi birkaç gün sürüyor.

çifti Ağları İnceleme – Karar

Bu sağlayıcı yüksek kalite vaat etse de, çift Ağların harika olmaktan uzak olduğunu söylemeliyim..

İyi çalışma süresine sahip olduğundan emin olun, ancak ortalama tepki süresi var. Ve tam bir özellik paketi istiyorsanız, pahalı eklentiler almanız gerekir Sonunda, Paranızın karşılığını almamanız için çift Networks barındırma.

Genel olarak, ben onları tavsiye etmem. Ve çok daha iyi fırsatlar bulmak için en iyi barındırma sağlayıcıları listemizi kontrol etmenizi öneririz!

Artıları

 • Harika teknik destek
 • % 99,99 çalışma süresi
 • 100 günlük para iade garantisi

Eksileri

 • Canlı sohbet yok
 • Pahalı planlar
 • CPanel yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector