Dinahosting İncelemesi

İyi bir barındırma sağlayıcısı için web’de arama yaparken, genellikle ekstra hizmetlere ihtiyacınız vardır. Dinahosting bir çözüm sunuyor, her şeyin tek bir yerde olması. Gelişen web uzmanları, bir kez şirketten ayrılmadan normal bir kullanıcıdan büyük bir işletme sahibine geçebilir.


Bu tür bir altyapı Dinahosting’in büyük ve sadık müşteri tabanı.

Bu Dinahosting incelemesinde, ev sahibinin zaman ayırmaya değer olup olmadığını göreceğiz.

Dinahosting nedir?

Dinahosting tek adresli bir dükkan barındırma arayanlara. Hem yeni başlayanlar, deneyimli şirketler hem de aradaki herkes için geniş bir hizmet yelpazesine sahip bir İspanyol sağlayıcısıdır..

Dinahosting İncelemesi - Ana Sayfa

Dinahosting teklifler paylaşıldı, WordPress, e-Ticaret, Bulut, VPS, özel, e-posta ve bayi barındırma.

Dinahosting Fiyatlandırması

Dinahosting’in seçebileceğiniz 3 paketi var. Bununla birlikte, bunlardan biri e-posta ve ayda 2 € ‘dan başlayan maliyetler için tasarlanmıştır – böylece 2 web barındırma planı Şu anda mevcut olan maliyet 4,50 € / ay. Temel plan size 7 GB depolama alanı, ücretsiz SSL ve 20 e-posta hesabı sağlar.

Dinahosting İncelemesi - Fiyatlandırma

Gelişmiş plan maliyeti 9,99 € / ay ve 20 GB depolama alanı, ücretsiz SSL, sınırsız e-posta hesabı ve trafik sunuyor. En ucuz fiyatı almak için belirli bir süre de seçmeniz gerekir. Yani, eğer seçmek istiyorsanız 1 aylık temel plan, 6.80 € ‘ya mal olacak.

Dinahosting İncelemesi - 1 Ay Fiyatlandırma

En ucuz fiyatı almak için yıllık bir plan seçmeniz gerekir. İlk dönemden sonra fiyatların aylık olarak ödeneceğini ve normal oranlarına atlanacağını unutmayın..

Maalesef bir alan adı dahil edilmedi. Ancak, check-out sırasında bir tane satın alabilirsiniz. Basit bir .com alanı size mal olacak Yıllık 14 €. Böylece fiyat da artıyor.

Dinahosting İncelemesi - Domain Fiyatı

Depolama alanı çok sınırlıdır ve her iki planla da sadece bir web sitesine ev sahipliği yap. Her ikisi de en az iki tane sığabilse de. Ancak, fiyat için şunları yapabilirsiniz: bir Linux veya Windows sunucusu seçin.

Dinahosting İncelemesi - Linux veya Windows

Dinahosting ayrıca ön yükleme yazılımı. WordPress, PrestaShop, Joomla, vb..

Ayrıca bir 15 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut. Ancak burada biraz daha iyi, bu seçeneği seçerken belirli bir planla sınırlı değilsiniz. Herhangi bir planın ve herhangi bir yapılandırmanın denenmesini sağlayabilirsiniz.

Dinahosting Review - Ücretsiz Deneme

Ve en iyi şey tek başına bir deneme olması, yani otomatik olarak borçlandırılmayacaksın 15 gün sonra.

Burada barındırma fiyatları biraz daha yüksek olsa da, ücretsiz SSL, SSD depolama alanı ve her planla ücretsiz deneme.

Dinahosting Özellikleri

Dinahosting, diğer ev sahiplerinin henüz sunmadığı çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu bir mobil uygulama ve sosyal sorumluluk içerir.

Dinahosting mobil uygulaması

Dünya mobil oluyor – Dinahosting bunu çok iyi biliyor. Android ve iOS kullanıcıları mobil Dinahosting uygulamasını indirebilir. Kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar barındırma hesaplarına erişmelerine ve yönetmelerine yardımcı olur.

Dinahosting İncelemesi - iPhone Uygulaması

uygulama temel olarak tümünü içerir aksi takdirde kontrol panelinden erişilebilir. Ziyaretçi ve disk kullanım istatistiklerinin yanı sıra ayarları görebilirsiniz.

Dinahosting İncelemesi - Uygulama Tasarımı

Bu mümkün veritabanlarını, e-postaları ve FTP hesaplarını özelleştirme. Ayrıca, bağımsız erişimi de yapılandırabilirsiniz.

Bu yüzden acele ediyorsanız ve bir bilgisayar erişilebilir değilse, hostinginizi bir mobil cihazdan kolayca yönetebilirsiniz. Ve diğerleri bu özelliğe gereksiz görünse de, bunun harika bir ek olduğunu düşünüyoruz.

Dinahosting İncelemesi - Uygulama Güncellemeleri

Ancak bu uygulama için daha yeni güncellemeler görmek güzel olurdu, Son güncelleme tarihi: Eylül 2017.

Sosyal sorumluluk

Şirket olarak, Dinahosting mümkün olduğunca sorumlu olmaya çalışıyor. Enerjinin verimli kullanımı, ev sahibinin sunucularının gezegeni mümkün olduğunca az etkilediği anlamına gelir.

Dinahosting İncelemesi - Çevre Sorumluluğu

Ayrıca Dinahosting bazı engelli kişileri işe alır ve onları iş piyasasına entegre etmeye çalışıyoruz.

Ayrıca dikkat etmek gerekir ev sahibi Kiva’ya yaklaşık 1.000 kredi verdi – düşük gelirli girişimcilerin çalışmalarını finanse etmeye yardımcı olan bir platform.

Dinahosting İncelemesi - Kiva

Tüm bu şeyler bir araya geldiğinde, Dinahosting’i seçerek, sosyal sorumluluk sahibi bir şirket seçersiniz.

Satın alma ve kullanıcı arayüzü

Dinahosting kredi kartlarını, PayPal’ı ve banka havalesini kabul eder. Bu seçenek dizisi muhtemelen çoğu kullanıcı için yeterlidir, ancak ana bilgisayarın Bitcoin veya diğer kripto para birimleri aracılığıyla ödeme yapmaya izin vermesini görmek ilginç olurdu.

Dinahosting İncelemesi - Ödeme Seçenekleri

CPanel kullanmak yerine, Dinahosting, kendi özel yapım panelini yaratma girişimi. İhtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olmak, gezinmek oldukça basit ve kolaydır.

Dinahosting İncelemesi - Kontrol Paneli

bizim onunla deneyim pürüzsüzdü ve hızlı, buradan hem desteğe hem de habere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Dinahosting’in harika özellikleri ve hatta bir mobil uygulaması var, aynı zamanda sosyal ve çevreye karşı sorumlu bir sağlayıcı.

Dinahosting Müşteri Desteği

Çoğunlukla İspanya için çalışmasına rağmen, Dinahosting 7/24 kullanılabilen sohbet, e-posta, skype ve telefon hizmeti. Web sitenizle ilgili herhangi bir sorun varsa veya sadece sorularınız varsa, günün her saatinde desteğe ulaşabilirsiniz..

Dinahosting İncelemesi - Destek

Diğer birçok sağlayıcıdan farklı olarak, bu ana bilgisayarın telefon hizmetinde etkileşimli bir menü yok. Hemen ardından sorununuzu çözmeye çalışan bir aracıyla bağlantı kurdunuz. Bu gerçekten en iyi olduğunu düşündüğünüz bir konudur.

Dinahosting İncelemesi - Telefon Desteği

Olduğu söyleniyor, Dinahosting telefon hizmeti bekleme süreleri harika. Etkileşimli menü yok demek ki bir aramayı yaptıktan sonra 10 saniyeden kısa bir araca bağlı.

Bekleme süreleri de neredeyse yoktu. Her seferinde bir temsilciye bağlanmamız 30 saniyeden az sürdü. Bazıları mükemmel İngilizce konuşuyordu, bazıları bilmiyordu.

Dinahosting İncelemesi - Canlı Sohbet

İngilizce web sayfasına sahip bir barındırma sağlayıcısı Bu dilde akıcı olacak müşteri destek acenteleri sağlayamaz. Gerçi Iván’den aksesuarlar – onunla çok sayıda sohbet ettik ve İngilizce konuşmuyorken bizimle iletişim kurmakta hiçbir sorunu yoktu.

Sorunlarınızı kendi başınıza çözmenize yardımcı olacak yüzlerce destek makalesi bulunan bir yardım merkeziniz var. Bu harika olsa da, bu sayfanın İngilizce sürümünü bulamadık.

Dinahosting İncelemesi - Bilgi Tabanı

Dinahosting desteği hızlı ve yararlıdır, ancak İngilizce’de biraz iyileştirme ve daha fazla bilgi gerekiyor. Yani bu İspanyol ev sahibini seçmeye karar verirseniz, bunu aklınızda tuttuğunuzdan emin olun.

Dinahosting, birden fazla kanal tarafından 7/24 hızlı müşteri desteği sunuyor, tek dezavantajı bazen İngilizce dilini kaçırıyor.

Dinahosting Performansı

Dinahosting herhangi bir çalışma süresi garantisi içermez. Ancak destek temsilcilerine sorulduğunda, web sitesinin kapanmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığımıza söz verdiler. Ve web sitemizin% 99,99’u çalışıyor ve çalışıyor, sadece 1 dakikalık kesinti yaşadık.

Dinahosting İncelemesi - Çalışma Zamanı

Tüm bunları Dinahosting barındırmada varsayılan bir WordPress teması kullanarak test ettik. aldığımız ortalama yanıt süresi 256 ms idi, ve maksimum keçi 385ms idi.

Sonra Bitcatcha’yı kullandık ve sonuçlar oldukça iyiydi. ABD (W) sunucusu 112 ms’lik yanıt sürelerinin iyi bir sonucunu gösterdi ve ABD (E) sunucu sonuçları benzerdi. Güney Amerika ve Asya da iyi.

Dinahosting İncelemesi - Bitcatcha

En iyi yanıt süreleri, bu sağlayıcının bulunduğu Avrupa’daydı, 32 ms kadar düştü. Asya bölgesi sunucuları ise biraz daha yavaştı ve yanıt süresi 220 ms civarındaydı.

GTmetrix ile tam yükleme hızlarını ve optimizasyonu test ettik. Web sitemizi 2,1 saniyede tamamen yükledi, yaklaşık 1 MB boyutunda olduğunu düşünürsek, bu harika bir hız.

Dinahosting İncelemesi - GTmetrix

Ayrıca Dinahosting’e A’nın PageSpeed ​​(% 90) ve YSlow (% 92) puanları. Genel olarak, web sitemiz hızlı ve optimize edildi.

Dinahosting mükemmel bir performansa ve gerçekten iyi bir çalışma süresine sahiptir. Kullanıcı tabanınız Avrupa’da ise mükemmel.

Dinahosting İncelemesi – Karar

Bu Dinahosting incelemesinden görebildiğimiz gibi, hem iyi hem de kötü özelliklere sahip. Müşteri hizmetleri oldukça iyi ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar, ancak tam İngilizce desteğinden yoksundurlar.

Çalışma süresi ve performans harikaydı. Ne yazık ki, planlar birden fazla etki alanı veya çok fazla disk alanı sağlamaz.

Dinahosting harika:

Küçük ve orta ölçekli projeler için güvenilir bir Avrupa merkezli hosting sağlayıcısı arıyorsanız.

Dinahosting ile ilgili deneyiminiz var mı? Yorumlarınızı aşağıya bırakın.

Artıları

  • Müşteri destek temsilcileri ellerinden gelenin en iyisini yapar
  • Harika çalışma süresi
  • İyi performans
  • Ücretsiz deneme

Eksileri

  • Pahalı planlar
  • Yerlerde İngilizce desteği eksikliği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector