Directnic İncelemesi

Directnic, çevrimiçi olabildiğince kolay hale getirilmesi gereken basit barındırma çözümleri sunan Louisiana merkezli bir hosting şirketidir.


Bu Directnic incelemesinde, bu sağlayıcının gerçekten ne kadar iyi olduğuna bir göz atacağız – ve web sitenizi barındırmak için iyi bir seçenek olup olmadığına bakacağız.

Directnic Barındırma Nedir?

Directnic, ineklerin, tarihçilerin, sporcuların, dünya gezginlerinin vb. Ama en önemlisi – onlar bir web barındırma şirketi, kişisel hizmetler ve küçük işletmeler için uygun çeşitli hizmetler sunan.

İşte bu hizmetler ve ürünler:

 • Alanlar
 • Ağ sağlayıcısı
 • E-posta Barındırma
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • SSL Sertifikaları
 • WHOIS Gizlilik

Yalnızca bir tür barındırma – paylaşılan – sunmak Directnic tüm büyük kurumsal istemcileri tamamen yok sayar. Bunun yerine, tüm odak noktası kişisel kullanıcılardır. Bu Directnic incelemesinde, rekabete karşı nasıl biriktiklerini görmek için paylaşılan barındırma hizmetlerini test edeceğiz.

Directnic Fiyatlandırması

Directnic’in 3 hosting planı vardır – Lite $ 2.48 / ay, Pro maliyeti $ 4.48 / ay, ve sizi geri çekecek Deluxe $ 7.98 / ay.

Directinc inceleme fiyatlandırma planları

İşte size bu planların getireceği şeyler:

Basit Plan – Ayda 2,48 ABD doları, 5 GB disk alanı, 100 GB veri aktarımı, 50 POP3 e-postası, 10 MYSQL veritabanı, 3 FTP hesabı, en fazla 3 barındırılan alan adı & 50 adede kadar alt alan adı.

Uzman Planı – Aylık 4,48 ABD doları, 100 GB disk alanı, 1000 GB veri aktarımı, 100 POP3 e-postası, 50 MYSQL veritabanı, 5 FTP hesabı, 15 barındırılan alan adı, 150 adede kadar alt alan adı.

Deluxe Plan – Aylık 7,98 ABD doları, 200 GB disk alanı, 2000 GB veri aktarımı, 250 POP3 e-postası, 10 FTP hesabı, 30’a kadar barındırılan alan adı, 250’ye kadar alt alan adı.

Çok fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, Deluxe plan açık bir şekilde gitmenin yoludur – ancak 7,98 $ birçok insanın ödemek istediğinden daha fazladır.

Özellikle bu fiyatların sadece uzun vadeli bir sözleşme yaparsanız ve en az 12 ay boyunca peşin ödeme yaparsanız geçerli olacağını göz önünde bulundurarak.

Gerçek aylık fiyatlar için planlar aşağıdaki gibidir – Lite için 4.95 $ / ay, Pro için 8.95 $ ve Deluxe için 15.95 $.

Daha Ayrıntılı Planlar

Şimdi, fiyatları bildiğimizden, Directnic incelemesinin bu bölümünde planlara daha ayrıntılı bir şekilde bakacağız. Bakalım paranız için tam olarak ne elde edersiniz.

HafifprofesyonelDeluxe
Disk alanı5 GB100GB200 GB
Bant genişliği100GB1000GB2000GB
Barındırılan siteler31530
E-posta hesapları50100250
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün
Müşteri desteğiCanlı Sohbet, TelefonCanlı Sohbet, TelefonCanlı Sohbet, Telefon
Otomatik yedeklemelerGünlükGünlükGünlük

Gördüğünüz gibi, planların her birinin sınırları vardır – "sınırsız" kaynakları. Ama gerçekten, bu olumlu bir şey. Hiçbir barındırma sağlayıcı aslında size sınırsız bir şey sunmaz, Directnic basitçe şeffaf limitler sunar.

Directnic Artıları

Directnic’in kendisi için iyi şeyler var. Directnic incelemesinin bu bölümünde, bu ev sahibi hakkında gerçekten sevdiğim bazı şeyleri ele alacağım.

Harika Bir Web Sitesi Oluşturucu Dahil

Her bir planla, en yüksek puan alan web sitesi yapımcılarımızdan biri olan Weebly’ye ücretsiz erişim elde edeceksiniz. Web sitesi geliştirme konusunda deneyimli değilseniz, bu sürükle ve bırak çözümü başlamak için harika bir yer olabilir. harika bir web sitesi oluşturucusudur, bu yüzden web sitenizi sıfırdan yapmak istiyorsanız, başlamak için iyi bir yoldur.

Mükemmel Müşteri Desteği

Directnic müşteri desteği oldukça iyi. Canlı sohbet, e-posta ve biletler 7/24 mevcuttur ve telefonla destek 08: 00-18: 00 (CST) saatleri arasında sunulmaktadır. Ve tüm bu platformlarda, aynı yüksek kalitede müşteri desteği aldım. Temsilciler yardımsever ve bilgili, olması gerektiği gibi.

Güvenilir Sunucular

Directnic% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar – ve bu aslında hiç de iyi değildir. Neyse ki, gerçekte, Directnic bundan daha iyi bir performans sergiliyor ve çalışma süresi% 99.99 işaretine çok daha yakın.

İyi Performans

Pazardaki en hızlı olmasa da, Directnic paylaşılan barındırma planı harika sonuçlar verdi. Dünyanın her yerindeki sunucu yanıt sürelerini test etmek için Bitcatcha’yı kullandık ve sonuçlar yeterli olmaktan çok daha iyiydi.

Web sitemiz A performansında ABD ve Kanada’daki hızların 100 ms’nin altında olduğunu gösteriyor. Asya ve Avrupa’daki yerler bile oldukça hızlı tepki verdi.

Ardından, varsayılan WordPress temasıyla web sitemizin gerçek yükleme sürelerini test etmek için GTmetrix’i kullandık. Optimizasyon bölümü mükemmel değildi, PageSpeed’de C (% 78) ve Yslow skorunda D (% 66) puanları aldı. Yani burada iyileştirilecek alan var.

Ancak web sitemiz sadece 1,2 saniyede tamamen yüklendi. Sayfa boyutu ve yükleme süresi oranı, daha büyük bir web sitesinde bile mükemmel yükleme süreleri beklediğinizi gösterir.

Directnic Eksileri

Ancak her barındırma sağlayıcısı gibi Directnic’in de bazı kusurları vardır. Directnic hakkında sevmediğim şeyler:

Fiyatlandırma Biraz Çok Yüksek

Ucuz web düşük fiyatlar ve kaliteli hizmet birleştiren sağlayıcıları barındırma bol vardır. Şimdi anlaşma – Directnic çok fazla ücret alıyor ama o kadar da teklif etmiyor. 3 plan, aylık ödeme yaparken sırasıyla 4.95 $, 8.95 $ ve 15.95 $ ‘dır. Ve bu para için daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Directnic İncelemesi – Son düşünceler

Genel olarak, Directnic basit, basit bir barındırma sağlayıcısıdır, ancak işin en iyisi olmak için katil kenarı yoktur. Güvenilir sunucular ve bir Weebly web sitesi oluşturucusunun eklenmesi harika şeylerdir – ancak daha iyi sonuçlar elde etmek için sunucu performansının ve fiyatlandırmanın ayarlanması gerekir.

Bu benim Directnic incelememin sonu – bu barındırma sağlayıcısına biraz ışık tutmaya yardımcı olduğunu umuyorum.

Artıları

 • Weebly web sitesi oluşturucu dahil
 • Güvenilir sunucular
 • İyi müşteri desteği
 • İyi performans

Eksileri

 • Oldukça pahalı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector