Domainmonger İncelemesi

Kelime olarak "tacir" Kelimenin tam anlamıyla "satıcı", Domainmonger’ın diğer web barındırma sağlayıcılarından daha önemli bir ürün yelpazesine sahip olmasını beklemek adil.


Ve sloganları, "Hosting için gel, servis için kal" İhtiyacım olduğunda bolca destek olacağını gösteriyor.

Domainmonger İncelemesi Ön Sayfası

Domainmonger incelemem hizmetlerinin iddialarını desteklediğini bulacak mı? Yoksa hepsi konuşuyor mu?

Blogger’dan Enterprise’a

Beklendiği gibi, Domainmonger’ın tipik web barındırıcınızdan daha fazla planı var – altı.

Planlardan en az ikisi blogculara veya çok küçük sitelere yöneliktir, bu yüzden yeni başlayanlara destek sunmak için mükemmel bir ücretsiz site oluşturucu da vardır..

Yine de forum yok ve müşteri desteği 7/24, çevrimiçi canlı sohbet seçeneği yok. Bu, telefonu alan birisine güvendiğiniz anlamına gelir.

Sık sık olmaz. Domainmonder’ın müşterilerinin sorgularını kapsayacak personel numaralarına sahip olmadığını düşündüren bir çevrimiçi inceleme buldum.

Domainmonger İnceleme Örneği

Ancak bununla yüzleşelim – burada USP, fiyatlandırma yapılarının aralığıdır, bu yüzden Domainmonger’ın sunduğu ürünlere takılmak için zaman kaybetmeyelim.

Domainmonger Fiyatlandırması

Domainmonger İnceleme Fiyatlandırması

en temel paket 6,95 $ ve çıplak temelleri sunuyor. Lite, Bronze ve Silver paketleri gerçekten küçük işletmelere yöneliktir, gümüş, ayda 29,95 $ karşılığında 25GB disk alanı sunuyor.

Ayrıca birden fazla alan ve çok daha büyük depolama seçenekleri sunan Gold veya Platinum’u da tercih edebilirsiniz.

Ancak, Domainmonger bunları satıcı veya geliştirici seçenekleri olarak sunarken, paketlerin bu kadar premium olduğunu düşünmüyorum. Kesinlikle, 49.95 $ premium bir fiyattır, ancak satılıyor ve tüm paketler bence aşırı fiyatlandırılmıştır.

İşte iddiamı yedeklemek için birkaç ayrıntı daha.

Plan Özellikleri

TemelHafifBronzGümüşAltınPlatin
Disk alanı sınırı1GB10GB20GB25GB30GB50GB
Bant genişliği sınırı40GB100GB200 GB250GB300 GB500 GB
Kaç alana izin verildi?1112510
Sunucularda kullanılan SSD veya HDDHDDHDDHDDHDDHDDHDD
SSLİçermezİçermezİçermezİçermezİçermezİçermez
E-posta hesaplarıN / A1030506090
Web Sitesi Oluşturucuİçermezİçermezİçermezİçermezİçermezİçermez
Para iade garantisiN / AN / AN / AN / AN / AN / A
Müşteri desteğiBiletlerBiletlerBiletlerBiletlerBiletlerBiletler

Yeni başlayanlar için, temel seçenek 1 GB disk alanı sunar ve e-posta hesabı içermez. Bu pakete çok az dahil, aslında bunun için şarj edildiğine şaşırdım. 1GB’tan daha az disk alanına ihtiyaç duyan ve e-posta hesabı gerektirmeyen herhangi bir web sitesi, başka sağlayıcılardan sağlanan ücretsiz web barındırma seçenekleri bol olduğu için başka yerlere de bakabilir.

İkincisi, 60GB disk alanı ve 600GB bant genişliği iyi olsa da, mutlaka ayda 49.95 $ değerinde bir paket yapmaz. Mükemmel hızlardan ve neredeyse mükemmel bir çalışma süresinden bahsetmiyorum, bu fiyat için olağanüstü bir müşteri hizmetleri seviyesi beklerdim.

Domainmonger bunları sunmuyor – ve diğer siteler ayda 49,95 ABD dolarından daha düşük bir ücret karşılığında sınırsız alan, bant genişliği ve e-posta hesabı sunar. Sadece iyi fiyatlı değil. Hizmet Şartları ayrıca bir sorun olması durumunda paranızı geri alacağınızı garanti etmez. Yani başın belada olabilir.

Verim

Daha da kötüsü, Domainmonger’ın performansı en iyi ihtimalle Bangalore, Japonya ve Singapur’dan yapılan yavaş okumalarla.

Domainmonger İnceleme Performansı

Bu şirketin genel görünümüne kesinlikle yardımcı olmuyor.

Domainmonger İncelemesi: Benim için Bir Plan Var mı?

Her şey altı plan teklifine sahip olmakla birlikte, hiçbiri uygun görünmüyor. En küçük seçenek, gerçekten ücretsiz olması gereken küçük bir pakettir.

En üstte, fiyatlar pakete hiç uymuyor. Domainmonger’ın daha iyi fiyatlı rakiplere karşı nasıl hayatta kaldığını bilmiyorum. Özellikle müşteri hizmetlerini çözmeleri gerektiği düşünülmektedir.

Bu sağlayıcıyı kendim kullanmaya devam etmeyeceğimi söylemek güvenli.

Domainmonger kullandıysanız ve paylaşmak için kendi deneyiminiz veya Domainmonger yorumunuz varsa, lütfen aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Artıları

  • Yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için
  • Çok sayıda plan seçeneği, adım adım yükseltme yapabileceğiniz anlamına gelir

Eksileri

  • Tüm planlar çok pahalı
  • İyi destek forumunun eksikliği
  • Yanıt vermeyen müşteri hizmetleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector