EasyCGI İncelemesi

EasyCGI ile inanılmaz aşina olmayabilirsiniz, ancak ‘sürekli olarak dünya çapında ilk on web barındırma sağlayıcıları arasında sıralandığını’ iddia ediyor .


Birinci sınıf web barındırma sağlayıcısı, son teknoloji ve son derece bilgili personel hakkında sahiptir. Ama bunlar sadece kelimeler. Eylemlere ne dersiniz? Onlar kadar iyi mi?

Yanıtları ortaya çıkarmak için EasyCGI incelememde daha derin kazdık.

İlk EasyCGI İzlenimim

İlk kez gözlerimi Easy CGI web sitesine koyduğumda, inanılmaz derecede temel görünümünden etkilendim..

easycgi incelemesi

EasyCGI ana sayfası benim zevkime göre olurdu – ofis koltuğu yerine bu sabah 2006’ya giden bir zaman makinesinde otursaydım.

Windows 2008 Barındırma – Sayfada reklamı yapılan en gelişmiş Windows Server işletim sistemini bile görebilirsiniz. Bu şey en son ne zaman güncellendi??

Her ne kadar, rustik sadelik mutlaka kötü bir şey değildir, Ayrıca yolumu bulmanın çok kolay olduğunu gördüm.

Çalışma zamanı vaatleri de öyle. Her ikisi de Boston’da (ABD) toplam iki veri merkezi ile, EasyCGI tüm paketlerle gururla% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Bir planı 30 gün boyunca kendim test ettikten sonra, kesinti süresinin gerçekten% 99,9’un üzerinde olduğunu buldum.

Peki diğer müşterilerin söyledikleri?

Diğer Müşterilerden EasyCGI Yorumları

Çeşitli yorumlar buldum, ancak destekle ilgili EasyCGI incelemeleri tutarlı görünüyordu.

easycgi incelemesiSoldaki görüntü, birçoğunun hızlı bir şekilde ulaşılabilen tek destek, mükemmel teknik bilgi birikimine sahip olmayan temsilciler tarafından sağlanır.

Kendim için denedim ve bunun için kefil olabilirim, çünkü temel sorular sorduğumda bile canlı sohbet yanıtları yavaş görünüyordu.

Ancak, çoğu zaman, bir teknisyene yönlendirilmek yerine, bir tür makaleye yönlendirildim. Bazıları için biraz daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

EasyCGI Fiyatlandırması

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Easy CGI kendisini kullanabilir mi??

easycgi incelemesi

İlk bakışta şanslı olabilirim. 350GB disk alanı ve 30 günlük para iade garantisi olan 7,96 dolarlık plan yarı kötü değil.

Bununla birlikte, daha fazla araştırma, ilk ay için sadece 7,96 $.

Daha sonra 12,95 $ / ay tam fiyat. Bu fiyat için, sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile başka yerlerde çok daha iyi seçenekler var.

Aynı şey diğer iki plan için de geçerli. fiyatlar yeterince rekabetçi değil.

Daha Ayrıntılı Planlar

İLERİ X (12,95 $)İLERİ X2 (15,99 ABD doları)İLERİ X4 (21.56 $)
Disk alanı350GB500 GB750GB
Bant genişliği3.5TB5TB7.5TB
İzin Verilen Alan SayısıSınırsızSınırsızSınırsız
E-mail adresleri5001000Sınırsız
SSD veya HDDSSDSSDSSD
Web OluşturucuEvet – CM4ALLEvet – CM4ALLEvet – CM4ALL
SSL Sertifikası Dahil?HayırHayırHayır
Ücretsiz Alan Adı?HayırHayırHayır
Müşteri servisi24/724/724/7
Para iade garantisi30 Günlük Süre30 Günlük Süre30 Günlük Süre

Çok fazla bant genişliği ve disk alanı almanıza rağmen, diğer birçok sağlayıcı daha ucuz fiyatlar için sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunar. Ancak bu durumda hızlı SSD sunucuları alacağınızı unutmayın.

Bir web sitesi oluşturucu eklemek hoş bir dokunuş olsa da, kimsenin duymadığı süper bir yeraltı web sitesi oluşturucusudur. Üzerinde tam olarak sıfır yorum var.

Genel olarak, başka bir yerde daha ucuza alabileceğiniz bir şey için bu fiyatları ödemeyi haklı çıkaramıyorum.

Verim

easycgi incelemesi

Hız alanında, çok iyi ve biraz kötü var. Easy CGI’dan ortalama tepki süresi performansı, Asya’daki tepki süreleri özellikle geliştirilebilir.

EasyCGI İnceleme – Sonuçlandırma

Bu incelemeye ilk olarak EasyCGI ile ilgili incelemelerime başladığımda geldiğini söylemek zorundayım, oldukça yüksek umutlarım vardı. Unutmayın, bu sürekli olarak dünyanın en iyi 10 web barındırma hizmetleri arasında sıralanan iddia eden bir şirkettir.

Ancak, bu EasyCGI incelemesi aksini söylüyor. Hizmet hakkında özellikle korkunç bir şey olmadığı için, ancak sundukları için çok pahalıya mal oluyor.

Ciddi bir web sitesi veya iş çalıştırmak isteyen herkes için, başka bir yere gitmenizi tavsiye ederim. Orada daha ucuz, daha iyi kurulmuş seçenekler olduğunda EasyCGI gibi şirketlerle risk almanın bir anlamı yok.

Artıları

  • 7/24 canlı sohbet
  • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Eksileri

  • Yavaş destek yanıtları
  • Yalnızca ABD sunucuları
  • Fiyat biraz fazla dik
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector