Eleven2 İnceleme

2003 yılında bir kafede tasarlanan bir fikir olarak başlayan şey, şimdi ABD, İngiltere ve Singapur’da ofisleri ve veri merkezleri bulunan dünya çapında bir barındırma sağlayıcısıdır..


Eleven2 olarak bilinen Bu şirketin arkasındaki temel kavram, ‘müşterileri hakkında temettülerinden daha fazla önem veren bir barındırma sağlayıcısıdır’. Bunlar büyük etik ve dünya çapındaki belirgin büyümeye göre, Eleven için oldukça iyi çalıştı2.

eleven2 incelemesi

Ancak, kağıt üzerinde iyi görünen, pratikte her zaman iyi görünmez.

Eleven2’yi test edelim.

İlk izlenimler

Onunla çok konumlu veri merkezleri, Eleven2 web tedarik istediğiniz her yerde barındırma hakkında büyük bir nokta yapar. Ve onunla çok çeşitli plan ve hizmetler (paylaşılan, bayi, sanal, kurumsal ve bulut barındırma), herkes için bir şeyler sağladığını belirterek bu noktaya katkıda bulunur..

Bu noktaları güvence altına almak için 60 günlük para iade garantisi. Şimdi, bu güven tamam.

Artı, ile bir web oluşturucuya, cPanel’e ve geniş bir tek tıklamayla yükleme uygulamasına erişim, Eleven 2 web sitenizi tek bir yerde çalıştırmak ve çalıştırmak için süper basit hale getirir. Bootstrap ve Smarty gibi web sitesi çerçevelerine anında erişim de fark edilmez.

Ek bir avantaj olarak Eleven2’nin harika bir web sitesi var. Süper pürüzsüz ve sezgisel, hareket halindeyken birçok kullanıcıyla puan kazanıyor.

eleven2 incelemesi

Genel olarak, harika bir başlangıç ​​yaptık.

Onbir2 Fiyatlandırma

Yazma sırasında Eleven2, her biri için üç plan içeren iki farklı fiyatlandırma seçeneği sunar.

Eleven2, HDD sunucuları için üç plan ve SSD sunucuları için üç plan sunuyor.

HDD sunucu planları S-100, S-200, ve S-300. S-100 planı (aylık 4,17 ABD doları) 10GB HDD depolama alanı ve 50GB bant genişliği içerir, S-200 planı ($ 7.00 / ay) 250 GB HDD depolama alanı ve 1 TB bant genişliği içerirken, S-300 planı ($ 14.00 / ay) 500 GB HDD depolama alanı ve 40 TB bant genişliği sunar.

S-100S-200S-300
Disk alanı10GB250GB500 GB
Bant genişliği50GB1TB40TB
Kaç alana izin verildi??11SınırsızSınırsız
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?HDDHDDHDD
SSLİçermezİçermezİçermez
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
Para iade garantisi60 gün60 gün60 gün
Müşteri desteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet Desteği
Ücretsiz otomatik yedeklemelerGünlükGünlükGünlük

SSD sunucu planları SSD-100, SSD-200 ve SSD-300’dür. SSD-100 planı (aylık 2,98 ABD doları) 5 GB SSD depolama alanı ve 50 GB bant genişliği içerir, SSD-200 planı (aylık 5,00 ABD doları) 100 GB SSD depolama alanı ve 20 TB bant genişliği içerirken, SSD-300 planı (aylık 10,00 ABD doları) 200 GB SSD depolama alanı ve 40 TB bant genişliği sunar.

SSD-100SSD-200SSD-300
Disk alanı5 GB100GB300 GB
Bant genişliği50GB20TB’lık40TB
Kaç alana izin verildi??11SınırsızSınırsız
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?SSDSSDSSD
SSLİçermezİçermezİçermez
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
Para iade garantisi60 gün60 gün60 gün
Müşteri desteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon, E-posta veya Bilet Desteği
Ücretsiz otomatik yedeklemelerGünlükGünlükGünlük

Her plan için sunulan veri miktarı göz önüne alındığında, gördüğüm en ucuz olmasa da, Eleven2 barındırma çok kötü bir anlaşma olmadığını düşünüyorum.

Verim

Eleven2’nin hızları dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak değişir, ancak deneyimlerime göre, yanıt sürelerinde sorun yaşamadım.

Eleven2 İnceleme

Eleven2 İncelemesi – Sonuç

Eleven2 ana sayfasına geldiğimde, cesur düzeni ve gezinmesi kolay tasarımı beğendim. Duyarlıydı ve hepsinin estetiğini beğendim.

Ama incelemeye daha da girdim, bu sağlayıcıda gözle buluşandan daha fazlası olduğunu fark ettim.

Eleven2, fiyat için çok büyük bir miktar sunuyor. SDD veya HDD sunucuları seçeneğinden sunucunuzun barındırılmasını istediğiniz yere kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunarlar. Eleven2, neredeyse her ihtiyacı karşılamak için bir barındırma hizmeti sunuyor gibi görünüyor.

Genel olarak, Eleven2 iyi bir iş çıkardı.

Sizinde mi Eleven2 fotoğraflarınız var? Sizde ekleyin.!

Artıları

  • Veri Depolama Seçimi
  • Büyük Bant Genişliği
  • 60 Gün Para İade Garantisi

Eksileri

  • Ücretsiz Deneme Yok
  • SSL Dahil Değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector