Exabytes İncelemesi

Exabytes çoğunlukla Doğu / Güneydoğu Asya pazarları için özel olarak tasarlanmış bir barındırma sağlayıcısıdır. Buna rağmen, sitenizi seçmeniz ve barındırmanız için ABD tabanlı sunuculara sahiptir..


Kelime exabyte aslında bir milyar gigabayt anlamına gelir – büyük ve etkileyici bir sayı. Bu, bir milyar GB depolama alanı alacağınız anlamına mı geliyor? Ve bu ayrıntılı isim seçimi hizmetlerinin kalitesinin herhangi bir göstergesi olabilir mi??

Bu konudaki tüm soruları test ettik ve cevapladık Exabytes incelemesi.

Exabyte nedir?

Exabytes bir web barındırma sağlayıcısıdır çok çeşitli hizmetler sunar. Etki alanı adı kaydı, web tasarımı, SSL sertifikaları ve VPS’yi içerir. Ancak, ana satış noktası uygun fiyatlı Linux ve Windows paylaşılan web hosting hem Asya hem de ABD pazarları için.

Exabytes İncelemesi - Ana Sayfa

2001 yılında tamamen kuruldu ve şimdiye kadar hosting ve alan adları konusunda 18 yılı aşkın deneyime sahip. Tüm bu yıllarda, 100.000 mutlu müşterinin etkileyici bir kullanıcı tabanını toplamayı başardı.

Web sitelerini veya işlerini Asya Pasifik bölgesine odaklamak isteyenler için, Exabytes’in 3 sunucu konumu vardır: Malezya, Singapur ve Endonezya. Amerikan sunucusu ayrıca merkezi konumu ABD’nin her yerindeki kullanıcılara uyacak olan Denver, Colorado’da da elverişli bir konumdadır..

Exabytes İncelemesi - Sunucular Konumları

Ama biraz ekstra isterseniz, Exabytes uzman ekibi sizin için sitenizi sıfırdan tasarlayabilir ve oluşturabilir. Oldukça pahalı, ancak özgün bir tasarıma sahip benzersiz bir web sitesi alacaksınız.

Exabyte Fiyatlandırması

Exabytes’in 4 planı var – Başlangıç, Ekonomi, Deluxe ve Ultimate. Barındırma fiyatlar 1 $ ‘a kadar düşüyor ve ayda 6,99 $’ a kadar çıkıyor. Çoğu alanda depolama alanı sınırlı olsa da, 1 yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası ve hatta ücretsiz alan adı edinin.

Exabytes İncelemesi - Linux Hosting Fiyatları

Ama daha ilginç oluyor, sadece Linux web hosting 1 $ için bir Başlangıç ​​planı vardır. Windows barındırma, Başlangıç ​​teklifine benzer veya ucuz bir şeye sahip değildir.

Fiyatlandırma hemen Ekonomi planında başlar ve Delux planı, paylaşılan Windows barındırma için güzel bir orta yol.

Exabytes İncelemesi - Windows Hosting Fiyatları

En ucuz Başlangıç ​​planı tam olarak ferah değil – 1 GB depolama alanı ve 3 GB bant genişliği ile birlikte gelir. Bu küçük bir alan, ancak basit bir blog için harika bir seçenek.

Exabytes’in paylaşılan barındırma planlarının bir kusuru, sunucular daha yavaş sabit disklere (HDD’ler) dayalıdır katı hal sürücüler (SSD’ler) yerine.

Daha parlak nota, günlük ücretsiz yedekleme hizmeti alırsınız. Bu, site verilerinizi kaybetmekten veya yüksek kurtarma ücretleri ödemekten korkmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Exabytes İncelemesi - Yedeklemeler

Windows ve Linux barındırma arasındaki fiyatlandırma farkları şunlardır:

LinuxBaşlamakekonominihai
Fiyat$ 1$ 2.99$ 6.99
Disk alanı1GB100GBSınırsız
Bant genişliği3 GBSınırsızSınırsız
Günlük yedeklemelerHayırEvetEvet
Alan Sayısı11Sınırsız
E-mail adresleri1100Sınırsız
SSL Dahil?EvetEvetEvet

Bu iki tabloyu ayıran ana şey – Windows barındırmada sınırlı disk alanı ve e-posta hesapları var, Ultimate planında bile.

pencerelerekonomiDeluxnihai
Fiyat$ 2.99$ 3.99$ 6.99
Disk alanı100GB250GB500 GB
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
Günlük yedeklemelerEvetEvetEvet
Alan Sayısı1SınırsızSınırsız
E-mail adresleri1050500
SSL Dahil?EvetEvetEvet

Tüm seçeneklerle biraz kafanız karışabilir, sizin için en iyi seçenek nedir. Çok fazla endişelenme – Exabytes sana bu durumda bir paraşüt veriyor ve etkileyici bir 100 günlük para iade garantisi. Bu kesinlikle sektördeki en uzun para iadesi tekliflerinden biri.

Exabytes mükemmel fiyat ve özellik dengesi sunuyor. Başlangıç ​​planı daha büyük web siteleri için çok kısıtlayıcı olsa da, ücretsiz alan adı ve SSL paranıza değer daha pahalı planlar yapar.

Exabytes Desteği

Exabytes müşteri desteği 7/24 çalışıyor ve günün her saatinde size yardımcı olmaya hazırdır. Ancak, bir dezavantajı var – uluslararası telefon desteği yok.

Çağrı merkezi, sabah 9’dan akşam 5’e (GMT +8) kadar normal saatlerde çalışır; yani, Asya’da değilseniz, bir müşteri destek temsilcisiyle konuşmak zor olabilir. Asya dışında yardım almanın tek yolu canlı sohbet veya bilet sistemidir..

Exabytes İncelemesi - Müşteri Desteği

Exabytes incelemesini gerçekleştirirken, yanıt süresini ve destek ekibinin ne kadar iyi çalıştığını test ettik. Ve çoğu zaman Biletlerimin gönderilmesinden 2-3 saat sonra tekrar yazdılar. Canlı sohbet ile bekleme süresi 5 ila 30 dakika arasında olabilir, bu nedenle her iki şekilde de beklemeniz gerekir.

Exabytes İncelemesi - E-posta Desteği

Exabytes soruları mümkün olduğunca verimli bir şekilde cevaplamaya çalışır. Bir yüzlerce cevap içeren geniş bilgi tabanı sorunu daha hızlı çözebilir. Yüzlerce cevap olduğunu söylediğimizde, gerçekten.

Daha da etkileyici olan şey, Exabytes’in bilgi tabanının sorularıyla neredeyse aynı sayıda video eğiticisine sahiptir. Bu eğiticilerin bazıları aynı sorunlarla ilgilenirken, diğerleri tamamen yeni konular hakkında konuşuyor.

Exabytes’in uluslararası telefon desteği olmasa da, müşteri hizmetleri hızı ve kapsamlı bilgi tabanı tüm sıkıntıların için sana yardım edecek.

Exabytes Performansı

Exabytes,% 99,9 ağ çalışma süresi ve% 99,5 sunucu çalışma süresini garanti eder. Performans testleri boyunca, çalışma süresi mükemmel bir% 100 idi ve test web sitemiz sorunsuz bir şekilde yüklendi. Kesinti durumunda bile, herhangi bir rahatsızlıktan dolayı size tazminat ödenecektir.

Exabytes İncelemesi - Çalışma Süresi Robotu

Sunduğu Kesinti Etkinliği Kredisi, anlamında sitenizde kesinti yaşanması durumunda barındırma günlerini ücretsiz olarak alacaksınız. Körük, ne kadar tazminat beklediğinizi görebilirsiniz.

Exabytes Review - Kesinti süresi tazminatı

Exabytes USA sunucusuna ev sahipliği yapan sitemiz Flash gibi çalıştı, tepki süresi o kadar düşüktü ki tek haneli rakamlara çarptı – 2 ms ve 9 ms. Asya gibi diğer bölgelerde, tepki süresi biraz daha yavaştı, ancak toplam hız birinci sınıf.

Exabytes İncelemesi - Hız Testi

Sitemizi Singapur sunucusunda barındırırsanız, bunun tersi, hızlı Asya konum yanıtı ve daha yavaş ABD’ye ulaşılabilir.

Genel olarak, yükleme süreleri ve mükemmel% 100 çalışma süresi oranı Exabytes performans için mükemmel bir seçim.

Exabytes Artıları

 • 100 günlük para iade garantisi: sektördeki en uzun para iade sürelerinden biri.
 • Ücretsiz alan adı ve SSL: bir yıl boyunca ücretsiz SSL ve alan adı alırsınız.
 • Uygun fiyatlar: ayda 1 $ gibi düşük bir fiyata barındırma alabilirsiniz.
 • Birden çok sunucu konumu: web sitenizi 4 farklı ülkede barındırmayı seçebilirsiniz.
 • Hızlı tepki süresi ve kararlılığı: Exabytes’in süper hızlı sunucuları ve neredeyse% 100 çalışma süresi var.

Exabytes Eksileri

 • Telefon desteği yok: uluslararası destek almak için yalnızca bir e-posta veya bilet sistemi kullanabilirsiniz.
 • Sınırlı Disk alanı: Windows paylaşılan barındırma, nihai planla bile bir sınıra sahiptir.

Exabytes İncelemesi: Karar

Bu Exabytes incelemesinden sonra, takılan bir dezavantaj bir HDD sunucusuna karar vermeniz gerekir. Ancak hızlar ve tüm ekstra özellikler ile sorun yok gibi görünüyor.

Exabytes hosting hızlı, istikrarlı ve uygun fiyatlı. Karışıma ücretsiz bir alan adı, SSL sertifikası ve günlük beckup’ler ekleyin ve etkileyici bir anlaşmanız var.

Ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum!

Artıları

 • 100 günlük para iade garantisi
 • Ücretsiz alan adı ve SSL
 • Uygun fiyatlar
 • Birden çok sunucu konumu
 • Hızlı tepki süresi ve kararlılık

Eksileri

 • Telefon desteği yok
 • HDD depolama alanı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector