FatCow İncelemesi

FatCow, küçük işletmeler ve bireyler için tasarlanmış birkaç hizmet sunan eski endüstri barındırma sağlayıcılarından biridir. Daha ileri düzey kullanıcılar için de daha büyük planlar var.


FatCow’un odak noktası sadece güvenilir ve hızlı hizmetlere değil, aynı zamanda keyifli kullanıcı deneyimi sunmaya da çalışıyor. Moo Crew destek ekibi sektördeki en dostlardan biri olduğunu iddia ediyor.

Bu FatCow incelemesinde, bunun harika bir ev sahibi olup olmadığını göreceğiz – ya da kasaplanacak mı?.

FatCow nedir?

FatCow incelemesi - fatcow ana sayfası

FatCow bir hosting sağlayıcısıdır. paylaşılan, WordPress, VPS, ve özel barındırma seçenekleri. FatCow, yeni başlayanlar için hepsi bir arada bir çözüme sahiptir: ölçeklenebilir barındırma seçenekleri, interaktif web sitesi oluşturma araçları, e-Ticaret özellikleri, ücretsiz alan adları, ve özelleştirilmiş e-mail adresleri.

FatCow ayrıca sunuyor alan adı kaydı bir sürü ile ön kaydı ile yeni TLD’ler seçenek.

Yani web barındırma dünyasında yeniyseniz, bu araçlar hem kişisel bir blog hem de oldukça büyük bir çevrimiçi mağaza için yeterli olmalıdır.

Ayrıca, çevreyi göz önünde bulundurmasaydı FatCow bir FatCow olmazdı. Sunucuları% 100 yenilenebilir enerji ile çalışıyor.

FatCow Fiyatlandırması

FatCow, Orijinal FatCow – maliyeti $ 4.08 / ay, ve web hosting tüm temel bilgileri içerir. Bunun anlamı ölçülmemiş disk alanı ve Bant genişliği, sınırsız etki ve e-posta hesapları, ve bir SSL sertifikası. En ucuz fiyatı almak için FatCow ile imzalamanız gerekiyor en az bir yıl boyunca. Fiyatlar ilk dönemden sonra atlayacak ve aylık 5 $ ‘a mal olacak.

FatCow-review-orijinal-paylaşımlı barındırma fiyatlandırma

Orijinal FatCow, bir dizi başka özellik daha içerir. Bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı alırsınız ve profesyonel web geliştirme gerçekten sizin işiniz değilse bir web sitesi oluşturucu seçebilirsiniz.

Ayrıca, alışveriş sepeti ve PayPal entegrasyonu ile bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz. Pazarlamanız gerekiyorsa 100 ABD doları tutarında Google AdWords kredisi alırsınız. Ayrıca, FatCow WordPress ve Joomla gibi büyük CMS seçeneklerini destekler.

Ancak, FatCow planlarında bir göze çarpan ihmal de vardır. Ve işte bu otomatik yedekleme. Plan onları hiç içermiyor! Bu özellik size ekstra 1 $ / ay mal olacak – diğer birçok barındırma sağlayıcısının ücretsiz olarak dahil olduğunu düşünürsek, bu oldukça kötü.

Özetle, FatCow’un sunabileceği çok şey var. Ama her şey göründüğü kadar iyi değil. Burada paylaşılan web barındırma planının özetini görebilirsiniz:

Orijinal FatCow (Paylaşılan)
Disk alanıUnmetered
Bant genişliğiUnmetered
Kaç alana izin verildi??Sınırsız
SSLDahil
E-posta hesaplarıSınırsız
Müşteri desteğiCanlı sohbet & Telefon
Ücretsiz otomatik yedeklemelerFazladan ücret

Şahsen FatCow’un fiyatlandırmasını yükseliş, çok ve çok yükseliş olarak tarif ederim. Ödemek zorundasın yedekler (aylık 1 ABD doları) ve hatta güvenlik özellikleri gibi kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açığı taramaları (ayda 1,66 ABD doları). web sitesi oluşturucu $ 6.99 / ay, ve G Suite sana ekstra mal olacak 6 $ / ay.

FatCow Performansı

FatCow incelemesi - fatcow yanıt süreleri

FatCow oldukça yavaş. Testlerimiz sırasında, tepki süreleri etrafında ortalama 750ms. Neredeyse bir saniye. En hızlı web barındırma sağlayıcılarından bazıları ile karşılaştırıldığında, birkaç kez daha yavaş.

Daha fazla görsel içerik, daha yüksek trafik seviyeleri ekleyin ve sonunda FatCow’da barındırılan bir web sitesi sanki bir web sitesi kadar yavaş olacaktır..

Sunucu çalışma süresi o kadar da kötü değildi, ortalama % 99.8 testlerimiz sırasında.

Ancak, birkaç kesinti süresinin ve daha yavaş yanıt sürelerinin oldukça büyük bir hemen çıkma oranına ve dönüşüm kaybına neden olabileceğini göz önünde bulundurun. İşletmeniz büyük ölçüde web sitenize bağlıysa, FatCow’u kullanmayın – mooooove başka bir yerde.

FatCow Desteği

fatcow inceleme desteği

FatCow, piyasadaki en arkadaş canlısı destek ekiplerinden birine sahip olduğunu iddia ediyor Moo Ekibi.

Destek hizmetleri 7/24 kullanılabilir ve ikisini de dahil et canlı sohbet ve telefon desteği. Ayrıca, oldukça ayrıntılı klütuf tabanı en sık sorulan soruların çözümlerini ve cevaplarını hızlıca bulabilirsiniz.

Canlı sohbet yoluyla bir tedarikçi ile temasa geçtikçe, FatCow oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Temsilci hemen bana cevap verdi ve hangi planlarının web siteme en uygun olacağı konusunda profesyonel cevaplar ve tavsiyeler verdi. Teknik sorular için derslere ve bilgi bankası girişlerine başvurulmaya devam ettim. Harika değil, ama yeterince iyi bir iş.

Ne yazık ki, telefon desteği canlı sohbet kadar iyi çalışmıyor. Bağlanmak biraz zaman aldı ve diğer her kelime ‘telefonda kalın ve bir plan satın almanıza yardımcı olabilirim’ tarafından noktalandı. Teknik Şey, ilk etapta tavsiye istedim, ancak satın almak için daha pahalı planlardan biri teklif edildi.

Bu anlaşılabilir bir şey, ancak satış temsilcisi olması gereken destek?

Yani, zaten ödeme yapan bir müşteriyseniz, Moo Crew’un sorunlarınızı çözmede oldukça iyi bir iş yapacağına inanıyorum. Canlı sohbete sadık kalsam da.

FatCow İncelemesi – Karar

FatCow ortalama bir pazar fiyatı için iyi bir web hosting planı sunuyor. Ne yazık ki, performans bu sağlayıcıyı tamamen tavsiye edecek kadar iyi değil. Buna ek olarak, plan, gelişmiş güvenlik ve günlük yedeklemeler de dahil olmak üzere bazı önemli özelliklerden yoksundur..

FatCow yeşile dönme konusunda büyük bir artı – tüm sunucuları yenilenebilir enerji ile çalışıyor – ama bu bir satın almayı hak etmek için yeterli değil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector