Halkın Gözden Geçirmesi

En çok barındırma sağlayıcısı büyük şirketlere uygun fiyatlı ve güvenilir bir alternatif.


Kendini sağlayıcı olarak tanıtır kâr ve pazar paylarından ziyade kullanıcı memnuniyeti ve uygun maliyete odaklanır. Bu idealler harika olsa da, sadece kelimeler olmadıklarından emin olmak istiyorum.

Bu PeoplesHost incelemesinde, ne sunduğunu keşfetmeye giderken beni takip et.

PeoplesHost nedir?

PeoplesHost hem paylaşılan hem de özel web barındırma sağlayıcısıdır. Size seçenek sunar Linux, Windows ve hatta WordPress tabanlı hosting arasından seçim yapın. Ayrıca VPS, SSL sertifikaları, iş ve bayi barındırma hizmetleri sunmak için ekstra hizmetler de var.

PeoplesHost Dergisi - Ana Sayfa

Hosting sağlayıcı olarak, % 100 kullanıcı memnuniyeti sağlama misyonunu gerçekleştirdi. Kârınıza değil size öncelik verir, böylece gerçekten yardımcı olacak şekilde uyarlanmış destek ve hizmetler alırsınız.

En Çok Fiyatlandırma

PeoplesHost’un 3 planı var: Temel, Seçim, Profesyonel. Linux tabanlı barındırma size mal olacak 8 $ ile 21 $ arası, ve Windows için – 10 $ ile 23 $ arası. Fiyatlar biraz pahalı olsa da, önemli olan herhangi bir barındırma satın aldığınızda ücretsiz bir alan adı edinin.

Halk Değerlendirmesi - Fiyatlar

İstediğiniz ücretsiz alan adını alırsınız sadece PeoplesHost planını en az 6 ay satın alırsanız. Ve senin alan adı bir yıl boyunca ücretsiz olacak, Bundan sonra, yılda 12,29 $ ödemek zorundasınız.

PeoplesHost planlarının size en başından itibaren tüm özellikleri verdiğini belirtmek gerekir. Hatta En ucuz planı seçerseniz, Pro planının tüm özelliklerini almaya devam edersiniz.. Daha pahalı planlarla depolama alanında ve aylık bant genişliğinde artış elde edersiniz.

Ayrıca, her plan ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile gelir ve her plan e-Ticaret seçeneklerini destekleyin. Böylece başlangıçtan itibaren ne istersen yaratma özgürlüğüne sahip olursun. Ne sunmaları gerektiği hakkında daha fazla ayrıntı görmek için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz..

Temel Seçim profesyonel
Disk alanı5 GB SSD 20 GB SSD 50 GB SSD
Bant genişliği 10 GB 30 GB 60 GB
Ücretsiz Alan AdıEvetEvetEvet
Alt alan sayısıSınırsızSınırsızSınırsız
Web Sitesi OluşturucuEvetEvetEvet
Kontrol PaneliWeb SitesiPanel / Cpanel
Müşteri desteği7/24 Sohbet, e-posta ve telefon
Ücretsiz Günlük YedeklemelerEvetEvetEvet
e-Ticarete HazırEvetEvetEvet
Sınırsız E-posta HesabıEvetEvetEvet
60 Gün Para İade GarantisiEvetEvetEvet

Ama PeoplesHost’un kollarında bir as var, 60 günlük tam para iade garantisi sunuyor. Hangi hizmetleri kullandığınız veya ne kadar ödediğinizden bağımsız olarak, tam bir geri ödeme alabilirsiniz. 60 günden sonra bile, orantılı bir geri ödeme alma seçeneğiniz var. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor?

PostlesHost İnceleme - Para İadesi

Ben de öyle düşünmüştüm. Bunu test etmeye karar verdim. Ve ertesi gün e-postamdan sonra, herhangi bir sinir bozucu soru veya çemberler atlamak olmadan tamamen iade edildi. Ne kadar olduğunu gösterir PostlesHost hizmetlerine güveniyor ve ne kadar kullanıcıya önem verir.

PeoplesHost planları daha pahalı tarafta iken, elde ettiğiniz özellikler ve genel anlaşma paranıza değer.

En Yüksek Performans

PeoplesHost size% 99,9 Çalışma Süresi vaat ediyor, Şimdiye kadar endüstri standardı olan Ayrıca, daha hızlı veri erişimi için SSD ve hız ve kararlılık sağlamak için tamamen yedekli sunucular kullanır. Ama kekin üstündeki kiraz yaşadığınız herhangi bir kesinti süresi için telafi edilmek.

PostlesHost İnceleme - Çalışma Süresi Robotu

Test süremiz boyunca şunu söylemek önemlidir web sitemizde kesinti yaşanmadı, böylece bu sayıyı yuvarlayabiliriz % 100 çalışma süresi.

Ancak çalışma süresi her şey değildir, performansı değerlendirdiğimizde sunucu yanıt süresi de önemlidir.

Ortalama 750 ms’lik sunucu yanıt süresi iyi olsa da, tek tek ülkelerden gelen yanıt çok daha iyidir. PeoplesHost’da barındırılan web sitemiz sorunsuz çalıştı ve ABD bölgesi için 43ms tepki süresi hızlı yıldırım.

PostlesHost Review - Yanıt süresi

Web sitemiz son testle karşılaştıkça, tüm web sitesi içeriğinin optimizasyonu ve yükleme süresi. Bu test için bazı blog gönderileriyle basit bir Yirmi Onyedi WordPress teması kullandım.

Halkın Gözden Geçirmesi - Performans

Bu testler göstermiştir ki web sitemiz 3.0 saniyede tamamen yükleniyor, çevrimiçi olan web sitelerinin çoğundan daha hızlı (ortalama yükleme süresi 10 saniye ve üzerindedir).

PeoplesHost hızlı ve kararlı web hosting sağlar, ve hatta 60 günlük para iade garantisi ve kesinti süresi telafisi.

Halk Desteği

PeoplesHost size bir 7/24 canlı sohbet, bilet ve telefon desteği. Sorularınız hızlı bir şekilde cevaplanacak ve Profesyonel veya Temel üye olmanız hariç tutulmaz. Desteği ABD’de şirket içi uzmanlarla dayanıyor, bu yüzden her zaman yardım alacaksınız.

PostlesHost İnceleme - Destek

Bu inceleme yaparken Sorudan sonra canlı sohbet desteği sorusunu sormaya devam ettim. Ve en önemli kısım Birkaç dakika içinde her zaman bir cevap aldım, günün hangi saatinde olursa olsun.

PostlesHost İnceleme - Canlı Sohbet

Ayrıca geniş bir en çok sorulan soruları içeren bilgi tabanı. Ağ durumu sayfası, açık veya zamanlanmış görevleri ve hataları görmenizi sağlar.

Bir şey Kullanıcıların geri bildirimi korkmuyor. Aslında tam tersi, çünkü% 100 kullanıcı memnuniyeti için çalışıyorlar, tüm yorumları kendi sayfalarında okuyabilirsiniz. 4 farklı kullanıcı inceleme sitesinden makaleler ve hatta profesyonel web inceleme makalelerine bağlantılar içerir..

PeoplesHost Review - Değerlendirmeler

Ne düşündüğünüzü biliyorum – sahte incelemelere sahip sahte kullanıcılar, herkesin yaptığı gibi. Ama bu durumda gerçek, daha fazla yorum okumak için bu web sitelerine gidebilirsiniz hepsi aynı şeyi belirtir.

Web sitenizle PeoplesHost’a güvenebilirsiniz, büyük değerlendirmeleri bol ve iş hakkında gerçekten şeffaf. Onlar ayrıca 7/24 ABD merkezli telefon ve canlı sohbet desteği.

En Artılar

 • Ücretsiz alan adı: hosting alırken bir yıl boyunca ücretsiz alan adı alırsınız.
 • Telefon ve canlı sohbet desteği: 7/24 ABD merkezli hızlı telefon ve canlı sohbet desteği alıyorsunuz.
 • 60 gün para iade garantisi: Sağladığınız hizmetleri beğenmediyseniz 60 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.
 • Ekstra ekstra özellikler: en ucuz planı satın alsanız bile bir Pro planının tüm özelliklerini elde edersiniz.
 • Kesinti süresi için tazminat: sitenizde kesinti yaşanıyorsa, o günkü barındırma hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

En Eksiler

 • Biraz daha yüksek fiyatlar: en ucuz plan 8 $ ‘dır ve çoğu rakibin teklifinden daha yüksektir.
 • Kısıtlayıcı bant genişliği: Pro planında bile ölçülmemiş bir bant genişliği elde edemezsiniz.

Halkın Gözden Geçirmesi – Karar

Halklarımın başında En gözden geçirme, dedim ki sıradan insanlar için bir barındırma sağlayıcısı. Bu incelemenin sonunda, sadece tekrar edebilirim. Tüm özellikler ve fiyatlar dengeli Böylece ödediğiniz paradan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Tüm testlerden ve destek için konuştuktan sonra kesinlikle şunu söyleyebilirim:

Çoğu planlar biraz daha pahalıdır, ancak hızlı kullanıcı desteği, mükemmel performans ve kapsamlı özellik listesi telafi etmekten daha fazlasıdır.

Destek sorusu sormaktan korkmayın, PeoplesHost’taki herkes eşit kabul edilir. Yani Cevabınızı hızlı alacaksınız ve sadece standart bir kaç kelime yanıtı olmayacak.

Bazı olumsuz yönleri olsa da, PeoplesHost hosting herhangi bir kullanıcı için en iyi özelliklerle dolu fırsatlardan birini sunar.

Artıları

 • Ücretsiz alan adı
 • Telefon ve canlı sohbet desteği
 • 60 gün para iade garantisi
 • Ekstra ekstra özellikler
 • Kesinti süresi için tazminat

Eksileri

 • Biraz daha yüksek fiyatlar
 • Kısıtlayıcı bant genişliği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector