HostGator İncelemesi

HostGator, endüstri lideri sağlayıcılar web barındırma, web sitesi oluşturucu ve alan adı kayıt hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmak.

Sağlayıcı barındırma yapmayı hedefler uygun fiyatlı, kolay ve güçlü. Ve en önemlisi, herkes için planlar küçük bir işletme veya büyük bir şirket olun.

Derinlemesine bir video incelemesi görmek istiyorsanız, Emmit’in videosuna göz atın:

Yani bunda HostGator incelemesi, bu iddiaların ve planlarının genel olarak ne kadar doğru olduğunu kontrol edeceğiz.

Bakalım!

HostGator nedir?

HostGator, çok yönlü hizmet paketleri sunan barındırma sağlayıcılarından biridir. VPS, WordPress ve özel barındırma planlarını paylaştı. Ve sadece barındırma değil, aynı zamanda alan adı kayıt şirketi ve kendi web sitesi oluşturucusu sunuyor.

HostGator, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı, ancak kullanımı kolay ve güçlü barındırma ihtiyacı olan müşterilere odaklanır.

HostGator Reveiw - Ana Sayfa

HostGator: Uluslararası Endurance Grubu (EIG) tarafından yönetiliyor, Bluehost’un da sahibi. Ve birçok endüstri profesyoneli, EIG tarafından satın alındıktan sonra HostGator’un ölümünü beklerken, hala yukarıda ve lider pozisyonlarda.

HostGator Fiyatlandırması

HostGator, ayda 2.75 $ ‘dan başlayan fiyatlarla 3 paylaşılan barındırma planı sunuyor. Her planda ölçülmemiş disk alanı, bant genişliği ve ücretsiz SSL sertifikaları bulunur. Sınırsız web sitesi almak için Bebek planına 3,95 $ / ay veya İş planına 5,95 $ / ay ölçeklendirebilirsiniz..

HostGator İncelemesi - Fiyatlandırma

Daha büyük bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, İş planı için ücretsiz yükseltme alacak Olumlu SSL, özel IP, ve SEO Araçları. Ve eğer hala emin değilsen, HostGator’un 45 günlük para iade garantisi vardır, bu yüzden paranızı körü körüne yatırmanıza gerek yok.

HostGator İncelemesi - Para İade Garantisi

Belli ki HostGator uygun bir fiyata oldukça fazla şey sunuyor. Bir alışveriş sepetine girdikten sonra, biraz satış denemesi yapacaksınız. Elbette zorunlu olmasa da, orijinal plan fiyatına kadar ekleyebilir.

HostGator İncelemesi - Yukarı Satış

Alabilirsiniz ihtiyacınız varsa profesyonel e-posta hizmeti, site yedeklemeleri ve SEO araçları. Yukarı satış barındırma ilk fiyatını yükseltebilir, ayrıca ihtiyacınız varsa ekstra özellikler ve araçlar sağlar.

Çoğu barındırma sağlayıcısında olduğu gibi, HostGator’un ana sayfasında gördüğünüz fiyatlar sadece hizmetini uzun süre satın alırsanız kullanılabilir. Bu durumda, 3,95 $ / ay fiyat noktası yalnızca 36 aylık faturalandırma döngüsüyle kullanılabilir.

HostGator İncelemesi - Fiyat İndirimi

Sadece bir ay için ödeme yapmak istiyorsanız, kuluçka planı size mal olacak 10,95 $ / ay. Ayrıca, ilk ilk dönemden sonra, fiyat da normal bir orana gidecek, bu yüzden indirim sadece bir kullanımdır.

Kupon kodumuzu kullanın HOSTINGREVIEW kontrol ederken ve % 61.5’e kadar tasarruf edin orijinal fiyatın.

HostGator 1 yıl ücretsiz hizmet sunuyor alan adı kaydı. .Com, .org ve diğer 15’ten fazla üst düzey alan adı uzantısı arasından seçim yapabilirsiniz. Unutmayın, ücretsiz alan adı sadece en az bir yıl için hosting satın alırsanız kullanılabilir.

HostGator İncelemesi - Ücretsiz Alan Adı

Bunu önceden planlıyorsanız genel maliyeti düşürmeye yardımcı olacak web sitenizin.

Her bir planın sunduğu tüm özellikleri burada karşılaştırabilirsiniz:

HatchlingBebek
Disk alanıUnmeteredUnmeteredUnmetered
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmetered
İzin verilen alan adları1SınırsızSınırsız
SSLDahilDahilDahil + Olumlu
E-posta hesaplarıSınırsızSınırsızSınırsız
Müşteri desteği7/24 sohbet ve telefon7/24 sohbet ve telefon7/24 sohbet ve telefon
Ücretsiz Otomatik YedeklemelerÜcretliÜcretliÜcretli

Genel olarak, HostGator iyi bir fiyata harika özellikler sunuyor. Size 45 günlük para iade garantisi, ücretsiz SSL sertifikası verir ve 12-36 aylık planları önceden satın alarak paradan tasarruf edebilirsiniz.

HostGator Özellikleri

HostGator size sunmak için kapsamlı bir özellik listesine sahiptir. Bir web sitesi oluşturucu kullanmak, alan adlarını satmak, çeşitli barındırma seçenekleri sunmak – küçük Gator’ın halletmesi gereken birkaç şey var.

Gator ücretsiz web sitesi oluşturucu

HostGator ücretsiz bir web sitesi oluşturucu içerir Gator adlı planları ile. Bir dizi duyarlı şablon var ve sürükle ve bırak işlevi, kodlama bilgisi olmayanlar bile bir web sitesi oluşturabilir.

HostGator İncelemesi - Sürükle ve Bırak Oluşturucu

Hızla düzenli veya e-ticaret odaklı web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca bloglar, işletmeler veya portföy için özel olarak oluşturulmuş şablonlar alırsınız. Bir web sitesi oluşturucu tüm planlara dahil edilmiş olsa da, onu ayrı ayrı kullanmayı seçebilirsiniz.

HostGator İncelemesi - Web Sitesi Oluşturucu Planları

Gator web sitesi oluşturucusuna odaklanmak istiyorsanız, bunun için özel tasarım planları satın almayı seçebilirsiniz. $ 3.84 / ay’dan başlayarak alan adı, ücretsiz barındırma ve SSL sertifikası.

Daha fazla güvenlik ve e-Ticaret işlevine sahip olmak istiyorsanız, 9,22 $ / ay için en pahalı plan.

Alan adı satın alma ve kaydetme

Her barındırma planına sahip 1 yıllık ücretsiz alan adının yanı sıra HostGator, alan adlarını ayrıca satın almanıza da olanak tanır. Yapabileceğiniz bir alan adı satın alabilirsiniz bir alanı kilitleyin, otomatik olarak yenileyin ve tüm alanları yönetin etki alanı kontrol panelinden.

HostGator İncelemesi - Alan Adı Kilitleme

HostGator yalnızca aşağıdakileri içermez .com veya .net gibi klasik TLD’ler (Üst Düzey Alanlar) ama aynı zamanda çok daha ilginç ve spesifik olanlar. Ayrıca TLD’yi mesleğe (.law.pro gibi), uluslararası (.asia gibi) veya ülkeye özgü alanlara (.ca gibi) dayalı olarak alabilirsiniz..

HostGator İncelemesi - Domain TLD

HostGator’da Size yeni TDL’ler satın alma yeteneği sunmak için Domain.com ile ortaklık kurdu. Böylece yeni veya yakında piyasaya sürülecek olan alan adı uzantılarını satın alabilirsiniz. En ilginç varyasyonlardan bazıları .ninja, .tips ve .guru’dur..

HostGator İncelemesi - Yeni TLD

HostGator ve Domain.com yazarken yaklaşık 310 yeni üst düzey alan adı uzantısı sunuyor seçmen için.

Otomatik Yedeklemeler & Ücretsiz Transferler

Milyonlarca kullanıcısı için en yüksek güvenliği sağlamak, HostGator, CodeGuard Otomatik Yedeklemelerini kullanmanızı önerir. Hizmet bedeli 2 $ / ay’dan başlar, bu çok makul ve 5 web sitesine kadar 1 GB otomatik günlük yedeklemeler, sınırsız veritabanı ve dosya.

HostGator İncelemesi - Yedeklemeler

Bu plan ayrıca ayda 3 geri yüklemeye izin verir. Sınırsız geri yükleme, 10 web sitesi ve depolama alanını 5GB’a çarpmak istiyorsanız, size 5 $ / ay mal olacak. Ve daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda 25 web sitesi ve 10 GB depolama alanı için 8,33 $ / ay ödeyebilirsiniz.

HostGator İncelemesi - CodeGuard

Araç ayrıca web sitenizi virüslere ve saldırılara karşı korur; otomatik yedekleme ve diğer güvenlik özelliklerini içermeyen planlara eklemek için yararlı bir özellik olan günlük izleme gerçekleştirir.

HostGator, en karışık ve en sinir bozucu sorunlardan birini çözer – web sitenizi ve içeriğini yeni sağlayıcıya aktarma. Başladığınızda ücretsiz bir web sitesi, etki alanı ve hatta MySQL aktarımı alırsınız

HostGator İncelemesi - Ücretsiz Transfer

Ve sunucular arası aktarımlar, yani iki HostGator sunucusu arasında hareket etmek, her zaman özgürler.

Genel olarak, her HostGator planı kullanışlı özellikler ve araçlarla doludur. Alan adı satın alma, otomatik yedekleme, web sitesi oluşturma ve aktarma, her şey burada.

HostGator Performansı

HostGator vaat ediyor % 99,9 kesintisiz çalışma süresi hala haftada 10 dakika kesinti süresine kadar yuvarlanabilir. Testlerimiz sırasında, % 100 kesintisiz çalışma süresi elde edildi. Yanıt süresine gelince, varsayılan WordPress kurulumuna sahip web sitemiz ortalama 292 ms’lik bir hıza sahipti.

HostGator İncelemesi - Çalışma Süresi Robotu

Yanıt süresinde bazı artışlar olsa da, HostGator hizmetlerini test ederken önemli bir şey fark etmedik. genel olarak aldığımız en kötü tepki süresi 462 ms idi, bu hala sağlam bir tepki süresidir.

HostGator İncelemesi - Dünya Çapında Hızlar

HostGator sunucu performansını değerlendirmek için Bitcacha’yı kullandık. Yaparken sonuçlar ABD, Kanada ve Avrupa’da son derece iyiydi, Asya’da biraz daha yavaşlardı.

GTmetrix, web sitemizin ve sunucunun kendisinin yükleme sürelerini ve optimizasyonunu test etmemizi sağlar. Önceki davada, web sitemiz 1.8 saniye içinde tamamen yüklü, yani roket hızı olmasa da, HostGator mükemmel yükleme süreleri sunar.

HostGator İncelemesi - GTmetrix

Optimizasyon kısmına gelince, PageSpeed’de A (% 90) ve YSlow skorlarında B (% 87) aldık. Yani HostGator tarafındaki gerekli optimizasyonların çoğu doğru bir şekilde uygulandı.

HostGator birinci sınıf performans ve kararlılığa sahiptir, web sitenizin kısa yükleme sürelerine ve mükemmel optimizasyona sahip olmasını bekleyebilirsiniz.

HostGator Desteği

HostGator 7/24/365 müşteri desteği sunar canlı sohbet ve telefon aracılığıyla. Normal bir bilet veya e-posta sistemi sunmasa da, mevcut iki seçenek fazlasıyla yeterli.

HostGator İncelemesi - Destek

Bilgi Tabanı bulabileceğiniz yerdir size yardımcı olacak birçok makale. Sorunuzu yazmanız yeterlidir ve en sık karşılaşılan sorunlar için otomatik olarak öneriler alırsınız. Bu makalelerin çoğu genel problem çözme içindir, bu nedenle probleminiz daha spesifik ise desteğe başvurmanız gerekir.

HostGator İncelemesi - Bilgi Tabanı

Eğer daha görsel bir öğreniciyseniz, HostGator ayrıca birçok video eğitimi de sunar. Sorunların çoğunun nasıl düzeltileceğini veya daha az teknoloji meraklısı kullanıcılar için bir web sitesi nasıl oluşturulacağını tam olarak gösterirler. Ve HostGator muhtemelen her konuda bir videoya sahiptir, çünkü kütüphanesi sonsuz gibi görünüyor.

Ancak video eğitimlerine göz atarsanız’aradığınız bilgiyi size ulaşmıyor canlı sohbet veya telefon seçeneklerini kullanmanız gerekir.

Bu nedenle, e-posta müşteri desteği olmadan, canlı sohbete bir göz atmaya karar verdik ve hala sahip olduğumuz bazı soruları sormaya çalıştık. Hızlı yıldırım olmasa da, kesinti ve e-posta sistemi ile ilgili tüm sorularımız yaklaşık 10-15 dakika içinde cevaplandı.

HostGator İncelemesi - Canlı Sohbet

için bekleme süresi canlı sohbet 1 ile 5 dakika arasında değişiyordu – bu da müşteri desteği için büyük bir hız. Ve aldığımız ajan yardım etmeye çok istekliydi ve sorularımızı kibarca yanıtladı.

Genel olarak, en büyük olmasa da, HostGator desteği hızlıdır ve aslında sorunlarınızı çözmeye çalışır. Bir Bilgi Bankası ve tonlarca video eğitimi ekleyin ve kendinize sağlam bir destek sisteminiz olsun.

HostGator İncelemesi – Karar

Bu HostGator incelemesinde şunu öğrendik: bu sağlayıcı zaman ayırmaya değer sağlam hosting paketleri sunuyor. Ev sahibinin performansı ve güvenilirliği harika ve sunduğu birçok özellik var.

İlk fiyatlar bir miktar yükseliyor daha kısa bir süre ev sahipliği yapmak istiyorsanız. Ancak elde ettiğiniz tüm özellik, HostGator ile daha uzun bir barındırma dönemine yatırım yapmayı akıllıca yapar.

HostGator aşağıdaki durumlarda harikadır:

Akıllı bir fiyat için mükemmel yükleme hızlarına ve sağlam performansa ihtiyacınız varsa. Gator web sitesi oluşturucusu ve ücretsiz transferleri ile başlamanız sorunsuz bir hale gelecek.

HostGator ile ilgili bir deneyiminiz var mı? Bunları aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın!

Artıları

  • Sınırsız depolama alanı
  • Harika Çalışma Süresi ve Performans
  • 45 günlük para iade garantisi.
  • Ölçülmemiş bant genişliği

Eksileri

  • Birkaç yükselme denemesi var
  • E-posta müşteri desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me