Hostica İncelemesi

Bir web sitesi başlatmak maliyetli bir süreçtir. Ve tüm paranızı almadan iyi hizmetler sunan bir barındırma sağlayıcısı bulmak çok ferahlatıcı. Hostica sadece böyle olduğunu iddia ediyor, ancak Hostica’nın hepsi olup olmadığını görmek için daha ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.’olmak için kırık s.


Hostica web sitesi deneyimleri, dünyanın en iyi web barındırmalarından biri olmasına izin verdiğini söylese de, bu sağlayıcının uygun fiyatlı barındırma rekabetinde nasıl durduğunu test edelim.

Hostica iyi bir seçenek mi yoksa zor bir pas vermeniz mi gerekiyor??

Hostica Nedir?

Hemen çevrimiçi olmak istediğiniz bir işletmeniz varsa, Hostica’da başlamanıza izin verecek bir dizi hizmet bulunur. Hizmetlerinin gitmesi için az çok gerekli:

 • Paylaşılan Evsahipliği
 • VPS Barındırma
 • Bayi Barındırma
 • SSL Sertifikaları
 • Web Sitesi Oluşturucu

VPS sağlam bir barındırma seçeneğidir, ancak birçok insan başlarken buna veya bütçeye ihtiyaç duymaz. Bu Hostica incelemesi uğruna, paylaşılan barındırma hizmetine odaklanacağız.

1999 yılında kurulan Hostica neredeyse 10 yıldır ev sahipliği yapıyor. Bu zaman için pazarda olan Hostica, yılların deneyiminin barındırma paketlerini paraya değer hale getirdiğini belirtiyor.

Ama izin ver’Bu Hostica incelemesine dalın ve gerçekten neler olduğunu öğrenin.

Hostica Fiyatlandırması

Hostica’nın paylaşılan barındırma için dört planı vardır ve en az 1 $ / mo Başlangıç ​​planı ile. Ve yalnızca en gelişmiş Prime planı maliyetleri $ 13 / ay.

hostica incelemesi ucuz hosting

İzin Vermek’Hostica’nın fiyatlandırma seçeneklerine hızlıca bakabiliriz:

 • starter – 1 ABD doları / ay, 1 alan dahil, 1 alt alan dahil, 1 GB disk alanı & 1GB bant genişliği.
 • ekonomi – 3 ABD doları / ay, 1 alan adı dahil, 3 alt alan dahil, 5 GB disk alanı, 10 GB bant genişliği.
 • değer – 5 $ / ay, 1 alan dahil, 10 alt alan dahil, 10 GB disk alanı, 50 GB bant genişliği.
 • önemli – 13 $ / ay, sınırsız alan, sınırsız alt alan, sınırsız disk alanı sınırsız bant genişliği.

Olası abonelik koşulları değişebilir. Value ve Prime ile 1, 3 veya 12 ay arasında seçim yapabilirsiniz. Daha ucuz planlar – Başlangıç ​​ve Ekonomi – sadece 12 aylık bir seçenek var. Ama her durumda, abonelik süresi ne olursa olsun aylık maliyet aynı kalır. Birçok sağlayıcı çok karmaşık fiyatlandırma sistemleri yapma eğiliminde olduğundan görmek güzel.

Bununla birlikte, ürün değerine bakıldığında, fazla bir şey sunmuyor. İşte tüm Hosticas planlarındaki temel özelliklerin bir karşılaştırması:

starterekonomideğerönemli
Disk alanı1 GB5 GB10 GBSınırsız
Bant genişliği1 GB10 GB50 GBSınırsız
Alanlar111Sınırsız
SSLHayırHayırHayırHayır
E-posta hesapları102550Sınırsız
Müşteri desteğiE-postaE-postaSohbet / e-postaSohbet / e-posta
Ücretsiz otomatik yedeklemelerHayırHayırHayırHayır

Genellikle barındırma sağlayıcıları çok sınırlı başlangıç ​​paketlerine sahiptir, ancak Hostica ile temel olarak üç plan da çok küçüktür. Bir web sitesinin 1 GB alana sığabilmesi nadir bir durumdur. 100 GB’tan daha az bant genişliğine sahip olmak çok sınırlayıcı.

Sınırsız hizmet için hatırı sayılır miktarda para harcayacaksınız. Ve büyük olasılıkla, diğer birçok web barındırma sitelerinden daha fazla olacaktır. 13 $ sınırsız fiyat olmakla birlikte, web sitenizi ayda 2 $ gibi düşük bir fiyata barındırmaya başlamanıza izin verecek başka seçenekler de vardır.

Ancak sadece alan ve bant genişliği hayal kırıklığı yaratmaz. Hostica, DDoS veya kötü amaçlı yazılımdan koruma gibi temel özellikleri içermez. Bahsetmemek gerekirse, destekli web sitesi transferi gibi güzel şeyler dahil değildir. Ve bu, satışları bulacağımız kısım.

Şey, Hostica eksik özelliklere sahip bir numara oynuyor. Çok ucuz bir hosting fiyatı alırsınız, ancak Tamamen işlevsel bir barındırma için tüm eklentileri satın almanız gerekir. Ve inanın bana, bu özellikler oldukça önemli olabilir: SSL sertifikaları, e-posta güvenliği, yedeklemeler vb. Bu, sipariş özetinizi fırlatacak!

Örneğin, Ekonomi planı dikkate alındığında, bir yıllık fiyat 35,00 $ ‘dır. Ancak, temel güvenlik ve yedekleme özellikleri eklendiğinde toplam miktar 129,82 $ olur. Ve bu ucuz bir seçenek diyeceğiniz bir şeyden çok uzak.

hostica inceleme fiyatlandırma

Diğer planlar ve herhangi bir faturalandırma döngüsü için de aynı şey var, bu yüzden kesin bir şey var – inanılmaz 1 $ / ay fiyat ödeyeceğiniz şeyin nihai olmayacak.

En azından standardı alıyorsunuz 30-gün para iade garantisi, ve muhtemelen bu küçük bant genişliğinin web sitenizin trafiğini nasıl bozduğunu fark etmek için yeterli zaman olacaktır.

Bu Hostica incelemesinde şimdiye kadar’ve Hostica fiyatlandırma benzer bazı ana bilgisayarlardan daha dik olduğunu anladım. İzin Vermek’ilerledikçe işlerin iyileşip iyileşmediğine bakalım.

Hostica Performansı

Hizmetlerini kullanırsanız yanıt sürelerinizin ne kadar hızlı olacağını görmek için Hostica’yı test ettik. Ne yazık ki, tepki süresi hiç de etkileyici değil.

Bunu bilmek hiç de şaşırtıcı değil Hostica, HDD sunucuları kullanır ve ABD’de yalnızca bir sunucu konumuna sahiptir. Böyle bir durumda, hız beklenen bir şey değildir. Daha uzak bölgelerden bahsetmiyorum.

hostica inceleme yanıt süreleri

Diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında, Hostica’nın Japonya’dan yanıt süresi çok kötü değil. Ama sonra tekrar, Avrupa’dan tepki süresi çok daha iyi olabilir…

Genel olarak, Hostica çok ortalama bir performans sunuyor.

Hostica Artıları

Şimdi Hostica incelemesinin eğlenceli kısmına geliyoruz, onlar hakkında her türlü güzel şeyi veya en azından ne bulabileceğimizi söyleyeceğiz.

Çalışma Süresi Garantisi

% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile bu, göreceğiniz bir garanti kadar iyidir. Artıklıktan gurur duyuyorlar. Bu nedenle, kullanıcılar sizden bir ürün veya hizmet görüntülemeye ve satın almaya çalışırken web siteniz kapanmıyor.

Web Sitesi Oluşturucu Dahil

Bir web sitesi oluşturucu dahil olması çok yararlı. Çoğu insan teknik olarak eğimli değildir ve zor olabilir. Weebly’i kullanmak için yükselmeler var’s web sitesi oluşturucu, bu yüzden ücretsiz bir web sitesi oluşturucu var hatırlıyorum emin olun. Weebly’s daha kaliteli, ancak yine de gerekirse Hostica ücretsiz seçeneği ile alabilirsiniz.

Hostica Eksileri

Yavaş müşteri desteği

Herkes bilgiye anında erişmeye alışkındır ve yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, bilgilerin size ulaştığından emin olmak istersiniz. İki müşteri destek seçeneği vardır – canlı sohbet ve e-posta, ancak e-posta’t O zamandan beri bir destek seçeneği olarak listelenmiştir “canlı” sohbet canlı değil ve sizden sonra size e-posta gönderecekler’bilgilerinizi girdiniz. Temelde aynı destek kanalı. Ve şirketle temasa geçecek telefon numarası yok.

Özellik eksikliği

SSL yok, SSD sunucusu yok, çok sınırlı disk alanı ve bant genişliği (Prime paketi hariç), kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması yok … Ve liste devam ediyor.

Yüksek fiyatlandırma

Paylaşılan hosting için aylık 13 ABD doları ödeme’t Mevcut tüm harika seçeneklerle gereklidir. % 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahip olan ve Hostica’nın istediğinin bir kısmını alan diğer barındırma sağlayıcıları vardır.

Performans etkileyici olmaktan daha az

Performans ile vay faktörü eksikliği’t Sınırsız üst plana sahip olmak için ödeyeceğiniz fiyatı garanti etmeyin. Eğer sen’Bu tür bir para ortaya koyacağız, barındırma kaynaklarının en üstte olması ve hızlı ateş etmesi gerekiyor.

Hostica İncelemesi – Hostica Size Uygun mu?

Bu Hostica incelemesinde,’çok fazla bilgi edindim ve’hepsi Hostica için bir hayır işaret ediyor. Hostica’yı inceleyen ve kullanan çoğu insan, Hostica’nın kesinlikle sizin için mevcut en iyi barındırma seçenekleri olmadığını kabul etme eğilimindedir.

Küçük fiyatları beğenebilirsiniz, ancak ek olarak satın almanız gereken kaç eksik özelliğe bakın! Zayıf performans ve hiçbirine yakın müşteri desteği de fazla değer katmıyor.

Sonuçta, Hostica sadece parlamaz. Ve ne yazık ki biz’Hostica’ya bir başparmak vermek zorunda kalacaksınız. Kesinlikle en küçük fiyatlarla bile piyasada daha iyi barındırma seçenekleri bulacaksınız!

Artıları

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Web Sitesi Oluşturucu

Eksileri

 • Özellik eksikliği
 • Zayıf performans
 • Kötü müşteri desteği
 • Sadece ABD’deki işletmeler için iyi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector