HostMantis İncelemesi

Sadece 2,29 $ ‘dan başlayan fiyatlarla, HostMantis’ Güvenilir Barındırma İşlemini Uygun Hale Getirdiğini ‘kanıtlamak için gayret gösteriyor.


Ancak, bu denklemin sadece yarısıdır. Kesinlikle ucuz – ama iyi mi?

HostMantis’e İlk Bakış

HostMantis gibi bir adla (eski adıyla Plexihost; 2010’da değişti), ne bekleyeceğimi tam olarak bilmiyordum. Linux sunuyor & Windows ana hizmeti olarak barındırma paylaştı, ancak daha fazla ihtiyacı olanlar için diğer seçenekler de mevcut.

HostMantis Hiçbir şekilde çekici bir web sitesi değil, ya da en azından benim zevkim değil (belki de insectophobia’mdan dolayı), ama iş yapıyor: Basit ve gezinmek kolay.

hostmantis incelemesi

Site notu: Tamamen giyinmiş bir mantis’i ilk kez gördüğümden eminim.

Herhangi bir sorununuz varsa, müşteri desteğine ulaşmak her zaman çok basit olacaktır. Sohbeti başlatmaya hazır bir simge her zaman altta bulunur.

Ve ek olarak canlı sohbet, HostMantis ayrıca bilet veya e-posta desteği de sunar. Ve yardım çok çabuk geliyor. Canlı sohbet servisini test ettiğimde, 30 saniyeden daha kısa süren yanıt hızından çok memnun kaldım. Yani bu oldukça harika.

Diğer Müşterilerden HostMantis Yorumları

Evet, müşterilere sunulan destek 7/24.

Bununla birlikte, çoğu müşteri geri bildirimi HostMantis destek temsilcilerinin ortak bir tavırdan yoksun gibi göründüğünü vurgular…

hostmantis incelemesi

Birkaç sitenin yanı sıra bunun gibi daha birçok şikayet vardı çalışmama sorunları için şirketin ardında yatan bazı kişiler.

Ancak HostMantis’e diğer popüler hosting sağlayıcılarına sağlam ve daha ucuz bir alternatif sundukları için övülen birçok iyi ürün de vardı..

Genel olarak, incelemeler çok karışık. Ben şahsen test hafta boyunca herhangi bir kesinti yaşamadım. Tam olarak test edebildiğim ve kıyaslayabildiğim fiyatlar vardı. İşte bulduğum şey…

HostMantis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma açısından HostMantis oldukça uygun fiyatlı. Onun planlar 2,29 $ ila 9,95 $ / ay arasında değişir.

Windows ve Linux barındırma için ayrı fiyatlandırma planları olduğunu unutmayın. Linux barındırma hizmetini değerlendireceğim, çünkü daha popüler ve daha az fiyat etiketi ile geliyor.

hostmantis incelemesi

Ana ayırt edici faktör disk alanıdır ve Gelişmiş Plan 30GB için ayda sadece 5,49 $ ile en iyi değeri sunar.

Bunların uygun fiyatlı planlar olduğunu kabul etsem de, hiçbirini tavsiye etmem. Harika ucuz hosting sağlayıcıları bol size daha ucuz veya daha iyi bir şey sunabilecek!

Ancak daha iyisi, satın alabileceğiniz paketlerin tam özelliklerine bir göz atalım.

Daha Ayrıntılı Planlar

İşte bu 4 plan ve özellikleri ayrıntılı olarak.

girişstarterileriUzman
Disk alanı2GB15 GB30GB50GB
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
Alan Sayısı5SınırsızSınırsızSınırsız
E-mail adresleri5SınırsızSınırsızSınırsız
SSL Dahil?EvetEvetEvetEvet
HDD veya SSDSSDSSDSSDSSD
Web Sitesi OluşturucuHayırHayırHayırHayır
Müşteri desteği24/724/724/724/7
Para iade garantisi30 Günlük Süre30 Günlük Süre30 Günlük Süre30 Günlük Süre

2 GB çok az disk alanı olmasına rağmen, ücretsiz SSL sertifikası ve SSD sunucularının kullanımı Giriş paketi için iyi bir satış noktasıdır. Uygun 2,29 $ fiyatla, Giriş paketini tek sayfalık veya içerik açısından açık bir web sitesi çalıştıran herkese tavsiye ederim.

Yine de başka bir şey için, başka bir yerde alışveriş yapardım.

HostMantis Performansı

hostmantis incelemesi

Hız gelince, HostMantis oldukça ortalama bir performans sergiliyor.

Batı’nın tepki süreleri etkileyiciydi, ancak Asya’daki tepki süreleri bunu hayal kırıklığına uğrattı. Batı hosting sağlayıcılarının birçoğu için az çok bir model. Harika olmasa da, bu bir şok da değil.

HostMantis İncelemesi: Sonuç

HostMantis incelememi yaptıktan sonra, tamamen temel kaynaklardan daha fazlasını isteyen kullanıcılar için daha iyi seçeneklerin olduğu açık.

Depolama talepleri minimum olanlar için HostMantis oldukça iyi bir seçenek sunar. Piyasadaki en ucuz seçenek olmasa da, küçük bir site çalıştırıyorsanız ve alternatif bir sağlayıcıyla denemek istiyorsanız hala mükemmel bir şekilde yeterli.

Sence yanıldım mı? Kendi fikriniz var mı? Lütfen kendi HostMantis yorumlarınızdan herhangi birini aşağıda bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector