HostRocket İncelemesi

HostRocket ve SSD paylaşılan barındırma, yüksek hız ve güvenilirlik arayan işletmeler için mükemmel bir çözüm olduğunu iddia ediyor.


Bu HostRocket incelemesinde, bu hostingin gerçekten ne kadar iyi olduğunu göreceğiz – ve HostRocket’ın bir sonraki hosting sağlayıcınız olması gerektiğine karar vermenize yardımcı olacağız.

HostRocket nedir?

HostRocket, geniş müşteri tabanından ve üst düzey hizmetlerinden gurur duyan bir barındırma sağlayıcısıdır. Hosting planlarının geniş bir seçimiyle, görünüşe göre hemen hemen herkes için bir şey var.

Bir bakalım – HostRocket’in planları var:

 • HDD paylaşımlı barındırma
 • SSD paylaşımlı barındırma
 • Özel barındırma
 • Bayi VPS barındırma
 • Alan isimleri

Genel olarak, bu hizmet oldukça basit ama sağlam bir seçim. Paylaşımlı ve özel sunucular sırasıyla kişisel kullanıcılar ve daha büyük şirketler için iyi olacakken, bayi barındırma kendi barındırma hizmetlerini satmak isteyenler için iyi bir seçenektir.

Ve bu HostRocket incelemesinde, nasıl performans gösterdiklerini görmek için paylaşılan barındırma hizmetlerine odaklanacağız.

HostRocket Fiyatlandırması

HostRocket 4 düzenli web hosting planı sunar – ama esas olarak, bu bir ve aynı plantır ve fiyatı, hizmetleri ne kadar süreyle satın aldığınıza göre belirlenir..

Aylık HostRocket planı 11,98 $, 6 aylık plan 8,99 $ / ay, 12 aylık plan 7,99 $ / ay olacak ve 24 aylık dönem sizi 5,99 $ / ay geri alacak.

hostrocket inceleme planları

Böyle bir fiyatlandırma düzeni, paylaşılan web barındırma planları daha çok fatura döngüsü yerine özellik kalitesi üzerinde temel eğilimi birçok diğer hosting sağlayıcılarından farklıdır.

Daha ayrıntılı planlar

Şimdi, HostRocket hosting planının size tam olarak ne kazandıracağına bir göz atalım.

Paylaşılan barındırma planları
Disk alanıSınırsız
Bant genişliğiSınırsız
Kaç alan adı destekleniyorSınırsız
SSLDahil değil, ekstra ücret
E-posta hesaplarıSınırsız
FTP hesaplarıSınırsız
Web Sitesi OluşturucuDahil
Yardımlı web sitesi transferiDahil
Hosting panelicPanel
Müşteri desteğiTelefon, biletler
Sunucu konumu seçimiHayır – yalnızca ABD
Ücretsiz otomatik yedeklemelerEvet, cPanel ile

Gördüğünüz gibi – planlar oldukça yığılmış. Büyük bir şey için zor sınırlar yoktur, bu nedenle daha büyük web siteleri için harika bir seçenek olabilir.

HostRocket Performansı

Şimdi, HostRocket’in performansını kontrol etme ve web sitenizi hızlı hale getirip getirmeyeceğini görmenin zamanı geldi. Bir GTMetrix aracı kullandık – ve HostMonster’ın paketin üst orta kısmında düzgün bir şekilde olduğunu keşfettik.

hostrocket incelemesi gtmetrix performansı

Boş bir HTML sitesinin yanıt zamanı geldiğinde, 650ms civarındaydı, ve sunucu Test haftasında çalışma süresi% 99.97 idi.

Genel olarak, bu kötü değil – ama yine de en hızlı barındırma sağlayıcıları çok eksik. Bazı gelişmeler kesinlikle yardımcı olabilir.

HostRocket Artıları

HostRocket incelemesinin bu bölümünde, bu barındırma hizmeti hakkında sevdiğim bazı şeyleri gözden geçirelim. İşte bu hosting şirketi kendisi için oluyor iyi şeyler:

Kullanımı Kolay Platform

Kolay servis yönetimi süreci ve cPanel’in en son sürümü HostRocket’i kullanımı ve yönetimi en kolay ana bilgisayarlardan biri yapar. Birçok barındırma şirketinin hala hayatınızı daha zor hale getirmeye çalışıyor gibi göründüğü dünyada, HostRocket harika bir alternatiftir.

Sınırsız Her Şey

Sınırsız web sitesi, sınırsız bant genişliği, sınırsız disk alanı, e-posta ve FTP hesapları – HostRocket geri kalmaz. 5,99 $ / ay kadar az bir ücret karşılığında, kaynaklarda sert kapaklar olmadan sağlam bir barındırma planı alabilirsiniz.

Mükemmel Müşteri Desteği

Her hosting planı 7/24 özel müşteri desteği ile birlikte gelir. Ve online bilet veya telefon aracılığıyla ulaşılabilir. Ayrıca iyi olan, müşteri desteğinin çok hızlı yanıt vermesi ve gerçekten çok yardımcı olmasıdır..

HostRocket Eksileri

Ama tabii ki, hiçbir barındırma sağlayıcı mükemmel değildir. İşte HostRocket’in rekabete yetişmesini sağlayan bazı problemler.

Yavaş Sunucu Hızı

Sadece GTMetrix testimizde ortalama, yanıt süresinde ortalamanın altında, HostRocket hiçbir şeyde harika değil. Hız, bir barındırma sağlayıcısı için çok önemli bir faktördür ve HostRocket basitçe.

Alt Standart Çalışma Süresi

Bir kez daha – performans, HostRocket’in bu katil kenarından yoksun olduğu yer. Çalışma süresi% 99.97 korkunç değil – ama bir sürü premium barındırma sağlayıcılarının arkasında. Ve orta-yüksek fiyatlı bir paylaşılan barındırma seçeneği göz önüne alındığında, performans daha iyi olabilir.

HostRocket İncelemesi – Sonuç

HostRocket kötü bir barındırma sağlayıcısı değildir, ancak yetersiz çalışma süresi ve yavaş sunucu hızı hem büyük sorunlardır. Ancak, sınırsız web hosting ve kullanım kolaylığı arıyorsanız, bu şirket hala iyi bir çözüm olduğunu kanıtlayabilir.

Artıları

 • Kullanımı kolay
 • İyi müşteri desteği
 • Sınırsız kaynaklar

Eksileri

 • Düşük sunucu hızı
 • Sadece ortalama çalışma süresi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector