IM Creator İncelemesi

IM Creator dünya çapında 17 milyondan fazla web sitesi oluşturdu. Bu büyük sayıya nasıl geldin? Şey – iki sebep var.


Bu popülerliğin nedenlerinden biri, bu son teknoloji web sitesi oluşturucunun gelişmiş özellikler ve göz alıcı şablonlar sunmasıdır.

Bir başka neden de IM Creator’ın tamamen ÜCRETSİZ olmasıdır. Tamamen ücretsiz olarak inşa edebilirsiniz sezgisel ve profesyonel görünümlü web siteleri. Hepsi tamamen duyarlı, SEO dostu ve oluşturmak için çok az teknik bilgi gerektiriyor.

IM Creator incelememde, popüler web sitesi oluşturma yazılımına derinlemesine bakacağım. Ayrıca, bu güvenilir platformun neler sunduğunu görmek için performansını diğer web sitesi oluşturucularla karşılaştıracağım.

IM Yaratıcısına İlk Bakış

Fark ettiğim ilk şey IM Creator’ın profesyonel tasarımıydı. Web sitesi bilgilendirici ve her fiyat planının temel özellikleri çok açık.

imcreator-review-2Test amacıyla Bianca İç Tasarım şablonunu seçtim. IM Creator 70’den fazla şablonla geliyor, ve daha deneyimli kullanıcılar için – boş bir tuvalden başlama seçeneği de var.

Web sitemi oluşturmaya çalışırken, şablonu yavaş yavaş düzenleme sürecini buldum. Harika bir iş değil, IM…

Öğeleri eklemeye ve içeriği hareket ettirmeye gelince, diğer web sitesi oluşturucuları kadar pürüzsüz değildi. Ancak, daha kolay olduğu kanıtlanmış boş bir tuvalden başlamayı denedim.

Kesinlikle dikkat etmek gerekir ki arama motoru optimizasyonu IM SEOtor’un içerdiği (SEO) seçenekler o kadar güçlü değil o bazı rakip web sitesi oluşturma hizmetleri tarafından sunulan olarak.

Örneğin, Sohbet oluşturucu ile sitenizin tamamı için yalnızca bir anahtar kelime kümesi, tek bir meta veri açıklaması ve bir başlık kullanabilirsiniz. Bu gerçek bir utanç ve bağımsız yayınlar için arama kelime sıralaması performansınıza zarar verir. Diğer web sitesi oluşturucuları, bu SEO özelliklerinin tümünü tek tek sayfalar için eklemenize olanak tanır ve normal olarak birden fazla anahtar kelimeyle uyumludur.

imcreator-review-3

Olumlu bir kayda göre, IM Creator ayrıca blog oluşturma, e-Ticaret ve form oluşturma özellikleri.

Süre e-Ticaret ve form oluşturucu etkili performans gösterir, blog özelliği hiçbir yere bu kadar etkileyici değil. Mesajlarınızı iletmenin, yorum yapmanın veya yayınlamanın bir yolu olmadan, IM Creator’ın blog sistemi yalnızca metin ve resim düzenlemenin alternatif bir yoludur.

IM Creator Fiyatlandırması

IM Creator ücretsiz – ancak bir bakıma. Şablonlar için ödeme yapmanız gerekmez, ancak yine de kendi barındırma hizmetinize ihtiyacınız olacaktır ve web sitesinde IMCreator reklamları olacaktır. Premium bir deneyim yaşamak istiyorsanız, prim planı aylık 9,95 $ ‘dan başlar.

Daha uzaklarda, Profesyonel & Whitelabel paketi (350 $ / yıl) bayilere yöneliktir. Bu pakette bulunan temel özellik, XPRS markasını kaldırma ve kendi markalı web sitesi oluşturucunuz olarak gösterme yeteneğidir.

imcreator-review-5

IM Creator ücretsiz planı alternatif bir web oluşturucu ile kapıya ayak almak isteyen insanlara sunacak çok şey var. Ancak, onunla birlikte gelen inanılmaz kısıtlanmış disk alanını vurgulamalıyım. 50 MB sınırı, çoğu web sitesi için uygun olmadığı anlamına gelir.

Daha Ayrıntılı Planlar

BedavaPremium (aylık 9,95 $)
Bant genişliğiSınırsızSınırsız
Şablon Sayısı70+70+
Disk alanı50mbSınırsız
Ücretsiz Alan AdıHayırHayır
Mevcut Etki Alanına BağlanmaHayırEvet
DestekTemel destekPremium 7/24 destek
Üreticinin Reklamları GörüntüleniyorEvetN / A
e-TicaretHayırEvet

İki planın sunacağı çok şey var. Ücretsiz planın sınırsız bant genişliğine ve seçim yapabileceğiniz 70+ şablona sahip olduğunu görmek hoş bir sürpriz. sadece büyük dezavantajı, serbest planda destek eksikliğidir, ancak, IM Creator’ın kullanıcı dostu arayüzü çok fazla soruna neden olmamalıdır.

7/24 destek ve sınırsız disk alanı ile, Ücretsiz planını kullandıktan sonra IM Creator hayranı olduğunuzu fark ederseniz Premium’a yükseltme gerçekten ödemeye değer.

IM Creator Performansı

Hız söz konusu olduğunda, IM Creator oldukça ortalama bir konumda rahatça oturuyor.

imcreator-review-6

Bağlantı hızları ABD’de etkileyici ve test edilen diğer birçok yerde makul olsa da, Japonya’daki yanıt süreleri çok özel bir şey değildi. Ama genel olarak, performans oldukça iyi.

IM Yaratıcısı İncelememden Nihai Düşünceler

Web sitesi oluşturucuları kullanma deneyimimde, IM Creator aslında oldukça iyi. Kesinlikle mükemmel olmasa da, IM Creator’ın ürünüyle gurur duyduğu son derece açıktır.

Şablonlar çok iyi tasarlanmış ve fiyat planları para için iyi bir değerdir. SEO optimizasyonu ve genel web sitesi düzenleme deneyimi biraz daha iyi olsaydı, gerçekten memnun olurdum.

IM Creator’ı büyük çocuklara bir alternatif denemek isteyen herkese tavsiye ederim. ancak, Zor kazanılan paranızdan herhangi birini çıkarmadan önce ücretsiz sürümü bir tur için aldığınızdan emin olun.

Ve denerseniz, lütfen kendi IM Creator yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bırakmaktan çekinmeyin.

Artıları

 • Ücretsiz plan başlangıç ​​için iyi
 • Kullanıcı dostu
 • 70+ güzel şablon
 • Duyarlı tasarım

Eksileri

 • Editör yavaş
 • SEO için iyi değil
 • Müşteri desteği eksikliği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector