InterServer İncelemesi

Bu InterServer incelemesinde, uygun fiyatlı, özel sektöre ait bir sağlayıcının hizmetlerini test ettim.


Ev sahibinin birkaç sözü var – üst düzey performans, uygun fiyatlandırma, kullanım kolaylığı ve üst düzey güvenlik özellikleri.

Bu iddiaları yerine getirebilir mi??

Öğrenmek için InterServer’ın fiyatlandırmasını, özelliklerini, performansını ve müşteri desteğini değerlendirdim.

Sağlayıcının vaat ettiği kadar iyi olup olmadığını görelim.

InterServer nedir?

InterServer küçük başladı ve büyük bir özel hosting şirketine dönüştü. Sunduğu her tür kullanıcı için profesyonel çözümler. Hizmet listesi, paylaşılan standart, profesyonel, ASP.NET ve e-posta barındırma, VPS ve bulut çözümlerinin yanı sıra özel sunucuları içerir.

InterServer İncelemesi - InterServer Ana Sayfası

Her hosting paketi tüm temel ve premium özelliklerle donatılmıştır. Profesyonel müşteri desteği, gelişmiş güvenlik, üst düzey performans ve sezgisel bir kontrol paneli, bunlardan sadece birkaçıdır.

Sağlayıcı ayrıca, özel bir veri merkezinden müşteri desteğine kadar şirket içi her şeyi yaparak sonuçları garanti eder. Ve anlaşmayı daha da iyi hale getirmek için InterServer fiyatlandırma çok uygun.

Sunucular Arası Fiyatlandırma

Paylaşılan hosting için InterServer aylık 5 ABD doları tutarında tek bir plan. Ancak, fiyatlandırma sadece düşer. Yıllık faturalandırma dönemi size% 10 indirim sağlar, 24 ay% 15 daha ucuzdur ve 3 yıllık plan% 20 azaltılır.

InterServer İncelemesi: InterServer Fiyatlandırması

Peki, InterServer’ın tam olarak maliyeti?

 • 1 aylık planın maliyeti 5 ABD doları / ay ve her ay aynı fiyata yenileniyor.
 • 6 aylık planın maliyeti aylık 4,75 ABD doları 6 ayda bir 28,5 dolar faturalandırıldı.
 • 12 aylık plan aylık 4,5 ABD doları her yıl 54 ABD doları faturalandırıldı.
 • 3 yıllık plan aylık 4 $ 3 yılda bir 144 $ faturalandırıldı.

InterServer’ın en sevdiğim sağlayıcılardan biri olmasının bir nedeni var – yenileme sonrasında fiyatlandırmayı artırmaz Fiyat Kilidi Garantisi sayesinde.

Bu, 3 yıl önceden ödeme yaparsanız, bu 3 yıl sonra aynı 4 $ / ay. Tabii ki, daha kısa bir faturalandırma dönemi seçmezseniz.

Plan ayrıca sınırsız SSD depolama alanı ve bant genişliği sunuyor. Şüphesiz şirket olarak bunlardan birçoğunuz olacak her sunucunun kapasitesinin yalnızca% 50’sini kullanır.

Diğer özellikler arasında:

 • Sınırsız e-posta hesabı.
 • SSL sertifikası.
 • Ücretsiz web sitesi taşıma.
 • Güvenlik özellikleri – haftalık yedeklemeler, DDoS koruması, 7/24 sunucu izleme, vb..
 • cPanel kontrol paneli.
 • Önbellekleme ve Cloudflare CDN.

Bu, çok uygun fiyatlı ve şeffaf fiyatlandırma için birçok özellik. Cloud VPS’ye kadar ölçeklendirme seçenekleriyle veya hatta özel sunucularla InterServer’ı başlamak için harika bir seçenek haline getirir.

InterServer uygun fiyatlı ve şeffaf fiyatlandırma pahalı yenileme olmadan. Ayrıca para için büyük bir değer haline getiren tonlarca harika özelliğe sahiptir..

InterServer Özellikleri

Uygun fiyatlandırmanın yanı sıra, InterServer cömert bir dizi özellik ile birlikte gelir. Bu birinci sınıf bir kontrol paneli, bakımlı sunucular, şirket içi güvenlik sistemleri ve hız artırma hizmetleri.

InterServer incelemesinin bu bölümünde, her birinin nasıl çalıştığını test ettim.

Kullanıcı Dostu cPanel Kontrol Paneli

cPanel en popüler kontrol panelidir barındırma yönetimi için. Oldukça görsel, kullanımı kolay ve kılavuzları ve desteği olan geniş bir topluluğa sahip.

Bu yüzden satın alma işleminden hemen sonra, web sitemi kurmak için doğrudan cPanel’e gittim. Kontrol paneli, hesabınızın tam kontrolünü ele geçirmek için tüm işlevlere sahiptir. Alan adlarını, yazılımı, dosya yöneticisine erişim ve daha fazlasını yönetmek kolaydır.

InterServer İncelemesi: InterServer cPanel

Premium kontrol panelinin ücretsiz olarak ve büyük fiyat artışları olmadan dahil edildiğini görmek güzel. Son zamanlarda, cPanel fiyatlarını artırdı ve birçok küçük ev sahibi ya kendi fiyatlarını artırmaya ya da cPanel alternatiflerine geçmeye başladı.

Ancak, yeni başlayan tüm web sitesi sahipleri için en kullanışlı özellik Softaculous tek tıklamayla komut dosyası yükleyici.

Yüzlerce uygulamaya sahip olmak WordPress, Joomla ve Drupal gibi CMS’leri tek bir tıklamayla yükleme. Bu yüzden sadece WordPress’i seçtim, yüklenecek yazılım için bir alan seçtim ve tıkladım "Yüklemek."

InterServer İncelemesi: InterServer Softaculous 1 Tıklama Yükleyicisi

Araç, barınmayı çok daha kolay hale getirir. Bilgisayarınıza yazılım indirme ve dosyalarını SFTP ile yükleme işlemlerinin tüm adımlarını uygulamanız gerekmez..

Ana kontrol paneli olarak cPanel kullanan InterServer, yeni başlayanlar için kolay ve profesyoneller için yeterince gelişmiş daha gelişmiş yapılandırmalara ihtiyaç duyan.

Sunucu Kapasitesinin% 50’sinden Yararlanma

InterServer, her sunucunun kapasitesinin yalnızca% 50’sini kullanır. Bu, sunucuyu normal bir sağlayıcının sunucuya koyacağından daha az kullanıcıyla paylaşacağınız anlamına gelir.

Bu ne anlama geliyor?

Sunucu aşırı yüklemesi, web siteniz için daha fazla kaynak ve daha iyi güvenilirlik yok.

InterServer İncelemesi: InterServer Sunucu Kapasitesi

Bu nokta çok önemli bir açıklamaya yol açar. InterServer sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunmasına rağmen, sunucunun kaynakları ile sınırlı.

"Sınırsız" bir kavram genellikle satış taktiği olarak kullanılır, ancak bunu yapabilecek hiçbir sağlayıcı yoktur. Durum böyleyse, Amazon barındırma altyapısına çok daha az harcayacak ve paylaşılan barındırma için sadece birkaç dolar ödeyecekti.

Neyse ki, InterServer "sınırsız" sunucu kapasitesinin yalnızca% 50’sini kullanarak gerçeğe daha yakın kullanıcıların ölçeklemesi için çok fazla alan bırakıyor yükseltmeye gerek kalmadan. Diğer sağlayıcıların "sınırsız" 15GB gibi bir şeye eşit, InterServer "sınırsız" 30 GB ve daha fazlasına yakın olabilir.

Güvenilirlik ve performans hakkındaki iddialarının doğru olduğundan emin olmak için, InterServer, sunucu kapasitesinin yalnızca% 50’sini kullanır. Bu, kullanıcı hesapları için normal ana bilgisayarlara göre çok daha fazla alan bırakır ve daha iyi güvenilirlik ve hız sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

InterServer bir şirket içi güvenlik paketi. Her satın alımda ücretsiz olarak bulunur. Güvenlik özellikleri listesi şunları içerir:

 • Web saldırısı engelleme.
 • Otomatik virüs taraması.
 • Makine öğrenimi güvenlik duvarı.
 • Kurum içi kötü amaçlı yazılım veritabanı.

InterServer sadece olası her tehdidi azaltmakla kalmaz. Ayrıca, tekrar saldırılarını önlemek için önceki saldırılar hakkında bilgi depolayacak bir veritabanına da sahiptir..

Güvenlik özellikleri arasında ücretsiz haftalık yedeklemeler. Dolayısıyla, bir saldırı veya yanınızda bir şey olsa bile, web sitesini geri yüklemek için kullanabileceğiniz işlevsel bir kopyası olacaktır..

Bunu söylemek güvenli güvenlik, en güçlü InterServer taraflarından biridir. Tehditleri önler ve hafifletir, ayrıca herhangi bir şey olması durumunda size bir B planı sunar.

Performans Artırıcı Özellikler

% 50 sunucu kapasitesi kullanımının yanı sıra InterServer, global önbellek ve Cloudflare hizmetlerini de içerir.

 • Önbelleğe almak statik verileri bir ziyaretçinin tarayıcısında depolayan ve siteyi tekrar tekrar ziyaret etmeleri halinde erişimi daha hızlı hale getiren bir hizmettir. Global önbellekleme daha etkili çalışır. 2MB’nin altındaki dosyalar RAM’de saklanır – verileri normal bir sabit diskten çok daha hızlı veren rastgele erişim belleği. Bu, ilk kez gelen ziyaretçiler için bile sayfa yükleme sürelerini daha iyi hale getirir.
 • DNS, domain.com gibi tüm basit alan adlarını IP adreslerine dönüştürür gizlilik ve güvenlik sağlamak için. Ama bu zaman alıyor. Cloudflare DNS, bu sürenin 5 saniyeden 11 milisaniyeye düşürülmesine izin verir. Bu, sitenizin yüklenmesinde çok zaman kazanmasını sağlar.

Bu nedenle, siteniz büyük olsun veya olmasın, InterServer hızlı bir şekilde yapmak için her şeyi yapacaktır. Ve hız önemlidir. Yavaş yükleme siteleri hemen çıkma oranları, arama motoru görünümü ve dolayısıyla dönüşümler açısından çok daha kötü performans gösterir.

InterServer, web sitesi yükleme hızının ve zaten hızlı sunucu performansını artırmak için birkaç değerli özellik içerir.

Sunucular Arası Performans

En iyi performansı sunmak için birçok özellik ile InterServer sonuçları mükemmel olmalıdır. Onları bu InterServer incelemesi için test etmek için temel bir WordPress sitesi oluşturdum.

Doğru sonuçlar elde etmek için farklı konumlardan (ABD ve Avrupa’dan) sonuçları analiz etmek için 2 stres testi kullandım.

 • Tepki Süresi sunucunun bir web sitesi yükleme isteğine yanıt vermesi için geçen süredir.
 • VU gerçek hayattaki ziyaretçileri taklit eden sanal kullanıcı sayısını temsil eder.
 • İstek oranı saniyede yapılan isteklere (RPS) karşılık gelir

ABD’deki sonuçlar harika. Ortalama tepki süresi 14 ms idi – son derece harika bir sonuç. Google’ın bir web sitesi için hızlı bir şekilde kategorize edilmesini sağlayacaktır.

InterServer İncelemesi: InterServer Performans Stres Testi ABD

Avrupa’nın sonuçları daha az etkileyici değil. Sunucu gecikme nedeniyle biraz daha yavaş performans gösterse de, CDN açılarak sorun hızlı bir şekilde çözülebilir.

Avrupa’nın sunucusu 73 ms yanıt süresindeki ortalamalar ve aynı zamanda hızlı bir şekilde kategorilere ayrılmak için Google’ın 200 ms’sine sığar.

InterServer İncelemesi: InterServer Performans Stres Testi EU

Gördüğünüz gibi, dahil edilen InterServer’ın yöntemleri ve hizmetleri işe yarıyor ve harika bir performans sağlıyor.

Sağlayıcı ayrıca bir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi hangi tüm hosting endüstrisi için oldukça standarttır. Aşağıdaki tabloda web sitesinin izleme aracındaki canlı verileri görebilirsiniz – çalışma süresi ve yanıt süresi.

Canlı çalışma süresi:

Kullanım dışı

Canlı tepki süresi:

Kullanım dışı

InterServer sadece hızlı değil aynı zamanda güvenilirdir. Sonuçlar, sağlayıcının sitenizi her zaman güncel tutacağını gösterir..

Bu nedenle, aynı zamanda hızlı ve güvenilir bir sağlayıcı ararken, InterServer önerdiğim seçeneklerden biri.

InterServer gösterileri mükemmel performans sonuçları. Hız testi mükemmel sunucu sağlığını gösterir, çalışma süresi vaat edilenden daha iyidir ve yanıt süresi kusursuzdur.

InterServer Müşteri Desteği

InterServer bir Canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla 7/24 destek ekibi. Ayrıca, sohbet etmeye hazır değilseniz, büyük bir ipucu, öğretici ve kılavuz veritabanı da vardır..

InterServer İncelemesi: InterServer Eğiticileri

Yine de bir şey var – kontrol panelinize giriş yaptıktan sonra canlı sohbet desteği bulmakta zorlanacaksınız. Tek özellikli destek seçeneği, hemen bir yanıt almaktan çok daha yavaş olan e-posta biletleri haline gelir.

Bu yüzden canlı sohbet desteğine ulaşmak için InterServer’ın ana sayfasını gözden geçirmeniz ve oradaki seçeneği bulmanız gerekir..

Bu ufak bir rahatsızlık ama InterServer’ın bunu neden yaptığını anlıyorum. Bilet destek temsilcilerinin sorunları çözmesi daha uzun sürebilir Canlı sohbet genellikle satış için kullanılırken.

Ve tabii ki, kullanıcılar sağlayıcının sahip olduğu ipuçları ve öğreticiler veritabanını kullanmaya teşvik edilir.

Ama sonuçta, InterServer tüm destek seçeneklerine ve ajanlar yardım etmeye daha istekli. Ayrıca, şirket içi bir ekip olarak, çalışanlar aslında kullanıcılarının başarısını önemsiyor ve herhangi bir sorunu çözmek için çok iyi eğitimli.

InterServer İncelemesi – Karar

Bu InterServer incelemesinde, sağlayıcının tam olarak vaat ettiği şey olduğunu öğrendim. Ev sahibi hızlı, güvenilir, tam özellikli ve hepsinden önemlisi – uygun fiyatlı.

Benim için anahtar satış noktası fiyatlandırma. InterServer herhangi bir hosting endüstrisi hilesi yapmaz – pahalı yenileme ve satış yok. Ayrıca, reklamı yapılan fiyatlandırma yalnızca düşebilir – yukarı değil.

Bu uygun fiyatlandırma için, kullanıcılar aynı zamanda birinci sınıf hizmet ile donatılmıştır – güvenlik ve hız artırma özellikleri, mükemmel performans ve güvenilirlik.

InterServer, paranızın karşılığını en iyi şekilde veren bir sağlayıcı arayan tüm blog yazarları, iş siteleri ve e-Ticaret mağazası sahipleri için mükemmel bir seçenektir.

InterServer’ı kullandınız mı veya seçmeye karar verdiniz mi? Aşağıdaki yorum bölümünde kendi yorumlarınızı paylaşın!

Artıları

 • Düşük fiyat
 • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • Mükemmel sunucu performansı

Eksileri

 • Yalnızca bir paylaşılan barındırma planı
 • CPanel’de doğrudan destek erişimi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector