Jigsy İncelemesi

Yeni web sitenizi oluştururken bu işlemin kolay ve basit olmasını istiyorsunuz. Ve Jigsy, sürükle ve bırak arayüzü ve pakete dahil olan tüm gerekli özellikler ile en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı amaçlayan web sitesi oluşturucularından biridir..


Kendini marka yapan bir web sitesi oluşturucu için ‘Kolay Web Sitesi Oluşturucu’, pratikte herkesin zorlanmadan kullanabileceği pürüzsüz, sezgisel bir platform beklemeliyiz.

Bu Jigsy incelemesi için, vaatlerin doğru olup olmadığını test edelim!

Jigsy nedir?

Jigsy bir sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Kolayca bir web sitesi oluşturmak ve özelleştirmek ve aynı zamanda yönetmek için tasarlanmıştır. Web sitesi oluşturucu ile birlikte, barındırma, yerleşik SEO ve istatistikler, e-Ticaret ve diğer özellikler veya olası entegrasyonlar elde edersiniz.

jigsy inceleme ücretsiz web sitesi oluşturucu

İlk izlenimlere gelince, Jigsy ana sayfasına indiğinizde oldukça sıkıcı bir tasarıma girersiniz. İyi çalışmasına rağmen, amatör ve yumuşak görünen öğeler var. Ve bir web sitesi oluşturma platformu için,’umarım onlar’kendilerine iyi bir site inşa ettim,’t sen?

Ancak web sitesi oluşturucu için buradayız. Ve kapsamlı bir Jigsy incelemesi için, test edelim ve sizin için önemli bir seçenek olup olmadığını görelim!

Jigsy Fiyatlandırması

Jigsy dört plan sunar: Ücretsiz, Başlangıç, Temel ve Premium. Ücretli planlar 3,99 $ / ay ve için Premium alabilirsiniz $ 9.99 / mo. Ayrıca, daha uzun bir abonelik süresi seçerseniz indirim alırsınız.

Jigsy İncelemesi

Ücretsiz bir plan her zaman hoş bir seçenektir ve fiyatlar makul, ama değeri nedir? Planlara kısaca göz atalım:

 • Bedava
  Jigsy Free planı, kendi web sitelerini oluşturmayı denemek isteyen insanlar için çok uygundur, ancak çok sınırlı depolama alanı (25MB), bir maksimum beş sayfa ve özel alan adı seçeneği yok.
 • starter
  Dürüst olmak gerekirse,’t Başlangıç ​​planımda paramı boşa harcıyorum. at Aylık 3,99 ABD doları, sen’biraz daha fazla depolama alanı için ödeme yapıyoruz, fazladan 5 sayfa, ve bir Özel alan.
 • Temel
  Ücretli bir müşteri olsaydım,’d Temel planı ele alalım. Maliyeti ile $ 7.99 / mo, anladın 2 GB depolama alanı ve sen yaratabilirsin 99 sayfaya kadar, hangi yayılabilir 3 ayrı web sitesi.
 • Ödül
  Bu en pahalı seçenek olmasına rağmen,’s değer için de en iyisidir. Normal fiyatı 15,99 $, ancak yazı yazıldığı sırada, $ 9.99 / mo. Sana verir 5 GB depolama alanı, yaratma yeteneği sınırsız sayfa, ve 10 web sitesine kadar.

Ve Jigsy fiyatlandırma sistemi uzun vadeli sözleşmeler için indirimler sunuyor. Sırasıyla 1, 2 veya 3 yıl boyunca toplu olarak öderseniz,% 10,% 20 veya% 30 tasarruf edebilirsiniz.

Diğer web sitesi oluşturma platformlarıyla karşılaşana kadar bunlar adil fırsatlar gibi görünüyor – WordPress, 3GB depolama sağlayan ücretsiz bir plan sunarken, 9.50 dolarlık plan 13GB ile geliyor. Bunun yanında, Jigsy anlaşması çok iyi görünmüyor.

Ve bu arada, Jigsy sadece 7 günlük para iade garantisi sunuyor. Ancak sanırım premium özelliklerin buna değip değmeyeceğine karar vermeniz için yeterli zaman.

Jigsy Web Sitesi Oluşturucu ile Çalışma

Jigsy, web sitesi oluşturucusunun, dakikalar içinde kuracağınız kadar kolay olduğunu iddia ediyor. Ama nasıl çalıştığını görelim.

Her şeyden önce, şablonlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce özelleştirilebilir şablon vardır. Ancak, bu yüzlerce kaydırmaya başladığınızda, bunların çok cazip olmadığını görüyorsunuz..

jigsy inceleme şablonları

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, ancak bu on yılın tasarımı ile bir şeyler bulmak gerçekten zor. Renk şemaları, kompozisyonlar ve desenler modası geçmiş ve tekrarlayıcı.

Ama düzenleme kısmına geçelim. Jigsy, şablonların tamamen özelleştirilebilir olduğunu iddia ediyor, bu yüzden umarım bu kötü tasarımları zevkinize göre düzeltebilirsiniz.

Özelleştirme ekranında, web sitenizin gerçek görseli görebilirsiniz. Ekranın üst kısmında seçenek menülerine sahip çubuklar bulunur. Ayrıca, nasıl görüneceğini kontrol etmek için cihaz türleri arasında geçiş yapabilirsiniz..

jigsy inceleme şablonu editörü

Öğe eklemek için, içerik, blog oluşturma veya e-Ticaret gibi gruplara ayrıldıkları bileşenler menüsünden seçim yapabilirsiniz. Kutuyu seçin ve web sitenize sürükleyin.

jigsy inceleme özelleştirme

Düzenleme seçeneklerinin görünmesi için içerik kutularıyla tıklayarak çalışabilirsiniz. Renkleri, görüntüleri ve yazı tiplerini değiştirmek kolaydır, ancak şablon kompozisyonu katıdır.

jigsy incelemesi - sürükle ve bırak editörü

Eleman eklemenize veya çıkarmanıza izin verir, ancak boyutlar ve genel sipariş sabittir. Belirtilen öğeleri yalnızca belirtilen konumlara yerleştirebilirsiniz. Bu, esneklik’kendi web sitenizi oluşturuyor.

Bu oluşturucunun sınırları, görüntülerle çalışırken de görülebilir. Düzenleyici yoktur, yalnızca bir resim yükleyebilirsiniz (veya bir süre içinde yüklenmesini umabilirsiniz). Yerleşim söz konusu olduğunda, platform hepsini otomatik olarak yapar, böylece merkezin nerede olduğu veya ne kadar hizalanması gerektiği konusunda hiçbir kontrolünüz yoktur..

Ancak, kapsamlı bir stok fotoğraf kütüphanesi var. Ücretsiz sürüm kullanıcılarının yüksek kaliteli resimler kullanmasına izin verilmese de.

jigsy incelemesi - resim kütüphanesi

Bir diğer rahatsız edici şey, platformun ne kadar yavaş çalıştığıydı. En küçük değişikliklerin yüklenmesi zaman alır! Jigsy, burada birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturabileceğinizi bildiriyor, ancak bu kadar gecikmeyle gerçeklikten uzak.

Genellikle, Jigsy web sitesi oluşturucusunun kullanımı kolaydır, ancak çok kısıtlıdır. Dürüst olmak gerekirse, bu sürükle ve bırak editörü olması gerektiği kadar kullanışlı veya kullanımı kolay değil.

Jigsy Performansı

Jigsy kaliteyi performansla gösterir. Web sitesi oluşturucu ile çalışmak gerçekten yavaş bir süreç olsa bile, web sitesinin kendisi sorunsuz çalışmalıdır.

Jigsy İncelemesi

Gördüğünüz gibi, web sitesi yanıt süreleri Bangalore hariç test edilen her konum için mükemmel kategoriye (300 ms veya daha az) düştü. Bunlar gerçekten harika hız sonuçları!

Jigsy Artıları ve Eksileri

Genel olarak, Jigsy en iyi web sitesi üreticisi değil, ancak bazı vaatlerini yerine getiriyor. Jigsy incelememizi bazı artıları ve eksileri ile özetleyelim.

Artıları:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tema elde edersiniz
 • Uzun vadeli sözleşmelerle planlar daha ucuz hale geliyor
 • Ücretsiz plan sayesinde, satın almadan önce çoğu özelliği test edebilirsiniz
 • ABD’de büyük tepki süreleri.

Eksileri:

 • ‘sürükle ve bırak’ web sitesi oluşturucu vaat edilen kadar esnek değil
 • Web sitesi oluşturucu ve web sitesinin kendisi oldukça sarsıntılı olabilir
 • Vasat tasarımlar ve çeşitlilik eksikliği
 • Müşteri hizmetleri değil’t Canlı sohbet özelliği olmadığından harika

Jigsy Dergisi – Son Düşünceler

Jigsy web sitesi oluşturucu çok görünüyor hızlı kurulum için kolay seçenek: basit bir sürükle bırak artı iyi bir performans ile ücretsiz plan.

Ancak, bu inşaatçı aslında esnek olmaktan uzak. Şablon tasarımları modası geçmiş ve bu tepkisiz platformla çalışmak sinir bozucu bir deneyim olabilir. Yapabileceğine katılıyorum ‘Dakikalar İçinde Web Sitesi Oluşturma’, ama gerçekte sizin olan değil.

Yapmazdım’t değeri için tavsiye ve paranın karşılığını çok daha fazla patlama sunan diğer Web sitesi üreticileri vardır. Rağmen, orada’Hızlı bir test sürüşü için ücretsiz sürümü almanın zararı yok.

Artıları

 • Ücretsiz Plan
 • Mobil uyumlu
 • SEO araçları

Eksileri

 • Vasat özellikler
 • Eski şablon tasarımları
 • Sürükle ve bırak özelliği çok duyarlı değil
 • Canlı sohbet desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector