Jimdo İncelemesi

Web sitelerinin büyük bir yüzdesi en büyük platformlardan birkaçı üzerine inşa edilmesine rağmen (Wix, Weebly, vb ..).


Geçenlerde Jimdo adlı bir web sitesi oluşturucusuna rastladım ve kullanımı ne kadar düzenli ve basitti.

Tam Jimdo incelemem, gizli bir web oluşturma taşı bulduğumuzu ortaya çıkaracak mı? Yoksa güneye dönüp ciddi sorunlar mı gösterecek? Bir bakalım.

Web Sitesi Oluşturmayı Basitleştirme

Eğer sen’tam bir web newbie yeniden kim’İlk websitelerini kurmaya çalışan Jimdo mükemmel bir seçim. Basit, anlaşılır ve kullanımı zahmetsiz.

Örneğin, hepsi beni aldı Dolphin AI teknolojisiyle basit bir test sitesi oluşturmak için 5 dakika. Bu program size basit bir soru listesi sunar ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel bir web sitesi şablonu oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu tür şeyleri gerçekten yararlı buluyorum ve pek çok web sitesi üreticisi bu kadar yararlı ve kullanışlı bir şey sunmuyor.

Aferin Jimdo.

Jimdo-website-oluşturucu-AI

Hızlı bir şekilde anlatacağım bir şey canlı desteği yok. Müşteri desteği bir biletleme sistemi aracılığıyla yapılır, yani hızlı cevaplar almak her zaman kolay olmaz.

Peki, Jimdo masaya ne getiriyor??

Dürüst olmak gerekirse, basit bir inceleme bile kazandın’Jimdo web sitesi oluşturucudan,’Wix gibi daha büyük rakiplerinden birinden. Jimdo ile ne elde ederseniz edin, onlarla da alabilirsiniz. Ciddi bir katil özelliği yoktur.

Bununla birlikte, göze çarpan bir şey var – Jimdo’nun sadeliği. Bunu zaten söylediğimi biliyorum, ama tekrar söylemeliyim. Bence Jimdo web sitesi oluşturucu muhtemelen en kolay’hiç kullandın.

Jimdo web siteleri çarpıcı olabilir

ben’dürüst olacağım, değildim’t Jimdo web sitesi oluşturucusunun sadeliğinin yüksek kaliteli web siteleri oluşturma yeteneğinden uzaklaşıp kopmayacağından emin olun. Basit web sitesi oluşturucuları genellikle basit görünen web sitelerine yönlendirir.

Bununla birlikte, Jimdo ile inşa edilmiş birkaç farklı sitenin hızlı bir şekilde gözden geçirilmesi, bunun’t zorunlu olarak. Jimdo web sitesi, platformlarıyla oluşturulmuş çok sayıda web sitesini ‘ilham’. Bazıları kesinlikle çok etkileyici. Ve sadece küçük bir araştırma ile, bu web sitelerini gerçekleştirmek için kullanılan şablonları kolayca bulabilirsiniz.

Jimdo web sitesi oluşturucu örnek sitesi

Sürükle ve Bırak oluşturucu yok

Yapmadığım tek şey’Jimdo web sitesi kurucu hakkında’t Öğelerin piksel piksel serbestçe hareket etmesine izin verir. Bunun yerine, üreticinin kendisi tarafından sunulan ön ayarları kullanmanız gerekir.

Bazıları bunu küçük bir endişe olarak görebilir, ancak bazı kullanıcılar süper sinir bozucu bulabilir.

Ancak, CSS ve HTML kodunu değiştirerek web sitenizin düzenini tam olarak düzenlemek mümkündür. Yani, kesinlikle, tam özelleştirilebilirliğiniz var – nasıl kod yazacağınızı biliyorsanız,.

Yine de, Jimdo hakkında ilk izlenimim oldukça sağlamdı. Web sitesi oluşturucu basit ama güçlü. Geniş bir ürün yelpazesi sunarlar. tamamen özelleştirilebilir, güzel temalar. Yeni başlayanlar bile çekici sitelerini oluşturmak için oluşturucularını kullanabilirler. Sürükle ve drog beklemeyin.

Jimdo web sitesi oluşturucu gösterge tablosu

Fiyatlarının nasıl arttığını merak ediyorum…

Jimdo Fiyatlandırması

Ücretsiz bir plana ek olarak, Jimdo ayrıca dört premium plan sunuyor. Hepsi farklıdır ve web siteleri için farklı hedeflere sahip biraz farklı türde kullanıcılar içindir..

Dikkat edeceğim bir şey, Jimdo, 12 veya 24 ay önceden ödeme yapmanızı gerektirir. ben’d ücretli planlardan herhangi birini taahhüt etmeden önce bir süre ücretsiz planlarını test etmenizi tavsiye ederiz.

jimbo inceleme planları ve fiyatlandırma

Genel olarak, sunulan planlara daha yakından bakmak, hangisinin ihtiyaçlarınız için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır..

Ayrıntılı Jimdo Planları

Jimdo’nun her biri’s planları kesinlikle benzersiz ve birbirinden ayrı.

Simdi ben’muhtemelen ücretsiz plan Eğer sen’kişisel bir blog veya benzeri bir şey yazıyoruz. Kazandın’t özel bir alan adı al, ancak’belki de o kadar da önemli değil’sitenizi ticarileştirmiyorsunuz.

Profesyonel plan web siteniz için bir .jimdofree.com alt alan adı kullanmak yerine ücretsiz bir alan adı ekler. Jimdo’nun web sitesindeki kendi reklamları da artık görünmeyecek ve tam mobil optimizasyonun yanı sıra profesyonel müşteri desteği de var.

İş planı en çok satanları olarak faturalandırılır ve’nedenini görmek kolaydır. Ayda 20 $ daha pahalı olsa da, sınırsız depolama alanı, SEO optimizasyonu ve e-Ticaret yetenekleri getiriyor.

Sonunda, SEO Artı ve Platin planları. Ayda 30 dolar ve 40 dolar olarak fiyatlandırılır. planı var, aynı zamanda profesyonel bir SEO eklentisi ve uzman web sitesi incelemesi var.

Tüm bu planlara ayrıntılı bir göz atalım.

BedavaprofesyonelSEO ArtıPlatin
Disk alanı500 MB5 GBSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliği2 GB10 GBSınırsızSınırsızSınırsız
Kaç tane web sitesi şablonu?1616161616
Ücretsiz Alan AdıHayırEvetEvetEvetEvet
Kendi alan adınızı bağlayabilir misiniz??HayırEvetEvetEvetEvet
Kaç tane web sitesi yapabilirsiniz?11111
Web sitenizde üreticinin kendi reklamları var mı??EvetHayırHayırHayırHayır
E-ticaret mevcut?HayırHayırEvetEvetEvet
Ek özelliklerMobil optimizasyonSEO, mobil optimizasyon, e-TicaretSEO, mobil optimizasyon, e-Ticaret, SEO eklentisiSEO, mobil optimizasyon, e-Ticaret, SEO eklentisi, uzman web sitesi incelemesi

Jimdo’nun sahip olduğu planlardan, Profesyonel belki de en iyi değeri sunuyor gibi görünüyor. SEO eklentileri ve uzman bir web sitesi incelemesi ile ilgilenmediğiniz sürece. Ne yazık ki, bu özelliklerin her ikisi de ayda 10 dolara mal olacak her biri. Bu yüzden ilginç görünseler de, tam olarak paranızın değerini temsil etmiyorlar.

Jimdo Performansı

Çalışma zamanları ve performans söz konusu olduğunda, Jimdo oldukça iyi gidiyor. Tepki süreleri yaklaşık 600-700 msn, sektör ortalamasından biraz daha iyidir ve ortalama çalışma süresi % 99,99 da gerçekten iyi.

Jimdo Performansı

Genel olarak, performansla ilgili çok fazla sorun yok.

Benim Jimbo İnceleme Round-Up

yapabilirim’t Jimdo ve web sitesi oluşturma hizmeti ile çok yanlış görmek. Onların desteği biraz yavaş olduğu için bir üne sahip, ancak hizmetleri o kadar basit ve açıklayıcı ki,’d Müşteri desteğini gerçekten kullanmanız gerekiyorsa şaşırın.

Fiyatlar biraz adil. Fakat plan hala ayda 20 dolardan oldukça pahalı ve SEO Plus / Platinum planlar buna değmez.

kazandım’Jimdo’nun herkese uygun olacağını iddia ediyorum, ancak kendi basit web sitelerini oluşturmak isteyen teknoloji yenileri için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyorum..

Aşağıdaki yorumlarda kendi Jimdo yorumlarınızla ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Artıları

  • İyi performans
  • Kullanımı kolay
  • Tam kod erişimi

Eksileri

  • Canlı destek yok
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şablon yok
  • Daha yüksek seviyeli planlar para için değeri temsil etmez
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector