Kalp Internet İnceleme

Heart Internet 2004 yılında kuruldu ve İngiltere müşterilerinin ihtiyaçlarına göre yüksek hızlı hosting sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Paylaşımlı barındırma, bayi barındırma, alan adları ve sunuculara kadar – bu sağlayıcı çok şey sunuyor. Barındırma mimarisi de bulut tabanlıdır, yani yerel rakiplerin çoğundan daha modern bir sistem kullanır..


Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre gelişen bir şirket olduğunu iddia ediyorlar, ama durum gerçekten böyle mi? Gerçekten topuklar üzerinde kafa düşmeye değer bir hizmet olup olmadığını görmek için Kalp Internet inceleme göz atın.

İlk izlenimler

Heart Internet web sitesi profesyoneldir. Anında kendimi rahat hissettim ve güvenilirlik ana sayfalarında gösterilen ödüller ile dengelendi.

Çoğu İngiliz, ülke çapında satılan büyük isim teknoloji dergisi olan PC Pro markasına aşina olacak. Heart Internet ‘En İyi Web Hosting’ ödülünü üç kez kazandı.

Ayrıca, oturum açarken deneyimlerimin de oldukça iyi olduğunu gördüm. Oldukça ağrısız bir süreçti. 30 günlük para iade garantisi de mevcut. Bu yüzden yanlış paketi seçmenin sonuçları konusunda fazla endişe duymadım – siz de.

kalp internet inceleme barındırma

Unutmayın planlar her yıl faturalandırılır, bu nedenle hizmetin sizin için uygun olmadığına karar verirseniz ve 30 günlük pencere sona erdikten sonra iptal etmeye çalışırsanız ağır bir para cezası vardır..

Heart Internet’in ileri düzey kullanıcılar ve web barındırma yeni başlayanlar için uygun bir hizmet. Teknoloji meraklısı kitleye hitap etmek için profesyonel düzeyde VPS ve bayi barındırma paketleri mevcuttur, standart barındırma planları ise tek tıklamayla yükleme uygulamaları gibi başlangıç ​​dostu özellikler içerir.

Heart Internet ayrıca WordPress için optimize edilmiş sunucular ve bir ekibe erişim sağlayan özel bir WordPress barındırma planı sunar. 7/24 telefon, canlı sohbet veya bilet yoluyla ulaşılabilen uzmanlar. Gerçekten ne kadar ‘uzman’ olduklarını görmek için müşteri destek ekibini aramayı denedim ve konuştuğum kişinin WordPress sorun gidermesinin daha ince noktalarından bazılarını iyi bir şekilde kavradığını bildirmekten memnuniyet duyuyorum..

Ayrıca, özel bir WordPress planı olmasa bile aynı müşteri destek erişimine sahip olacaksınız. Kalp İnternet de Windows sunucuları ve geleneksel Linux barındırma paketleri sunar.

Heart Internet ayrıca geliştiriciler ve işletme sahiplerine yönelik bayi hosting sunuyor. Planlar şu saatte başlıyor: £ 41.99 / ay ve, beklediğiniz gibi, sınırsız depolama alanı, web siteleri ve bant genişliği sunar.

Genel olarak, başlangıçta kendi barındırma seçenekleri etkilendim – barındırma arayan herkese uygun paketler geniş bir yelpazede sunuyor gibi görünüyor.

Kalp İnternet Fiyatlandırması

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Kalp İnternet ortada bir yere düşer. Çok ucuz değil, ama süper pahalı değil – Başlangıç ​​Pro planı (ayda 3,99 £) 10 GB HDD depolama alanı ve 50 GB bant genişliği içerir. Ev Uzman Planı (£ 10.99 / ay) 100 GB HDD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği içerir. Ve son olarak, Business Pro planı (aylık £ 14,99) sınırsız HDD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sunar.

Ayrıca, Başlangıç ​​Pro planı ayda 3,99 £ iken, yıllık olarak ödenmesi gerekir ve ayrıca £ 10.00 kurulum ücreti var.

Başlangıç ​​ProHome ProBusiness Pro
Disk alanı10GB100GBSınırsız
Bant genişliği50GBSınırsızSınırsız
Kaç alana izin verildi??113
Sunucularda kullanılan HDD veya SSD?HDDHDDHDD
SSLİçermezİçermezİçermez
Posta kutuları100010000Sınırsız
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün
Müşteri desteğiCanlı Sohbet, Telefon veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon veya Bilet DesteğiCanlı Sohbet, Telefon veya Bilet Desteği
Sunucu konumu seçimiHayır – Yalnızca İngiltereHayır – yalnızca İngiltereHayır – Yalnızca İngiltere
Ücretsiz otomatik yedeklemelerHayırHayırHayır

Dürüstçe, Business Pro paketi için ayda 14,99 £ oldukça pahalı, özellikle SSL’nin bile dahil olmadığını düşünüyoruz.

Heart Internet Nasıl Gerçekleşir??

Kalp Internet İnceleme

Heart Internet mükemmel hızlar sağlar. Web sitesi yanıt süreleri Sydney hariç her konum için istisnai aralıktaydı (0-300 ms).

Ve şunu söylemeliyim ki, deneyimlerim buna uygun.

Kalp Internet İnceleme: Karar

Heart Internet’i ilk ziyaret ettiğimde, kaç tane hizmet sundukları ve son derece teknik müşteri desteklerinden çok etkilendim..

Genel olarak, Heart Internet mükemmel hızlar ve müşteri desteği sunar. Ancak, paylaşılan barındırma planları kesinlikle cüzdan dostu değildir.

Başlangıç ​​paketi çok pahalı olmasa da,’t nispeten daha fazla teklif – artı, onlar bir yıl peşin ödeme yapmak, bazı için ideal olmayabilir.

Daha pahalı planlar sırasıyla çok daha fazlasını sunar, ancak kesinlikle daha az para için benzer planlar gördüm.

Sonuç olarak, para için daha iyi bir değer istiyorsanız başka bir yere bakmalısınız! Heart Internet için kendi yorumunuzu yazın. Bunları aşağıda göndermekten çekinmeyin!

Artıları

  • Çoğu yerden harika yanıt süreleri
  • Windows veya Linux tabanlı barındırma
  • Çok sayıda uygulama

Eksileri

  • Ücretsiz deneme sürümü veya test edilecek ücretsiz sürüm yok
  • Starter Pro plan araçları ciddi şekilde sınırlı
  • Otomatik yedekleme yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector