Liquid Web İncelemesi

Liquid Web hızlı ve güvenilir hosting sağlamayı amaçlamaktadır büyüyen web siteleri için hizmetler. Hem serbest çalışanlar hem de kurumsal devler için bir dizi profesyonel barındırma çözümüne sahiptir.


Bulabilirsin Bulut VPS, özel sunucular, yönetilen WooCommerce barındırma ve hatta sunucu kümeleri. İhtiyacınız olan neredeyse her şey.

Peki tavsiye etmeye değer mi? İzin Vermek’bunu öğrenir Liquid Web incelemesi!

Liquid Web Nedir?

Liquid Web bir çeşitli gelişmiş barındırma çözümleri. Bunlar, yoğun girişimciler için yönetilen uygulamalardan bulut VPS’ye ve biraz daha fazla özgürlük isteyen kullanıcılar için özel sunuculara kadar uzanır.

Liquid Web’in net bir misyonu var – dünya çapında web profesyonellerini, geliştiricileri, tasarımcıları ve ajansları güçlendirmek. Amaç onlara harika ürünler yaratabilecekleri ortam sağlayın.

Liquid Web Review - Ana Sayfa

Bir şey açık – sağlayıcı doğru bir şey yapıyor olmalı. Liquid Web mükemmel performans, güvenilirlik ve müşteri desteği. Eksik olan tek şey paylaşılan bir barındırma seçeneğidir.

Liquid Web Fiyatlandırması

Liquid Web’in 4 Cloud VPS planı var yıllık ödeme yaparsanız 29 $ / ay fiyatından başlayın. En ucuz seçenek size 2GB RAM, 2vCPU çekirdek sunucu, 40GB disk alanı sağlar. Ayrıca her planda ekstra güvenlik için 100 GB’lık ücretsiz bir yedekleme elde edersiniz.

Liquid Web Review - Fiyatlandırma

En gelişmiş planın ücreti aylık 129 $ donanımınızı 16GB RAM, 8vCPU’lar ve 200GB SSD depolama alanına yükseltir. Ne yazık ki, her VPS planı 10 TB bant genişliği ile sınırlıdır. Bu sınırı genişletmeniz gerekiyorsa, özel sunucu seçeneklerine bakmanız gerekir.

Aylık ödeme yapmak isterseniz, fiyatlar oldukça önemli bir şekilde artacak, aralık 59 – 189 $ / ay seviyesine yükselecek. En ucuz VPS için, aylık faturalandırma dönemine sahip olmak fiyatı iki katına çıkarır.

Liquid Web Review - Aylık Fiyatlandırma

Burada hem Windows hem de Linux planlarınız var, ancak Windows yalnızca 3 plan sunuyor. En ucuz seçenek ayda 74 dolardan başlıyor ve ikinci seviye Linux VPS ile aynı donanıma sahip.

Liquid Web Review - Windows VPS Fiyatlandırması

İlk dezavantaj burada açık – fiyatlar önemli ölçüde artar. Özellikle en ucuz plana bakarsanız. Bu yüzden en fazla tasarruf etmek için yıllık bir plan seçmenizi tavsiye ederiz. Ancak şunu unutmayın: para iade garantisi yoktur.

Her VPS ile sınırsız sayıda web sitesi, gigabit bant genişliği, özel IP ve CloudFlare CDN elde edersiniz. Her plan burada yönetilirken ve Liquid Web yöneticilerinden tam izleme ve destek içerirken, ayrıca kendinizi kullanmak için root erişimine sahip olursunuz.

Liquid Web Review - VPS Özellikleri

Ne yazık ki, boş alan adı yok herhangi bir VPS planında. Alan adı bu VPS paketini mükemmel hale getireceğinden utanç verici. Ne yazık ki birçok kullanıcı için Liquid Web paylaşılan barındırma planları yok.

Buradaki fiyat herkes için değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan her şeyi ve güçlü bir VPS donanım paketini elde edersiniz.

Liquid Web Özellikleri

Liquid Web, VPS planınızla elde ettiğiniz çeşitli özellikler sunar. Ve süre bu özellikler tamamen ücretsiz ve dahil, sahip olduğunuz ekstra eklentiler ekleme yeteneği hosting paketinize.

Gelişmiş Güvenlik

Güvenlik gerçekten önemli olduğu için, entegre güvenlik duvarı ve kendi özel Server Secure Advance güvenlik eklentisi.

Liquid Web Review - ServerSecure

Server Secure varsayılan kontrol panelinizi döndürür iyi ayarlanmış bir güvenlik makinesine. Ve her plana dahil olduğu için hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

Daha profesyonel bir DDoS korumasının ayrıca sipariş edilmesi gerekse de, Liquid Web VPS, yerleşik bir temel DDoS korumasına sahiptir hedefli saldırılara karşı.

Liquid Web Review - DDoS Koruması

Bu sizi küçük çaplı saldırılara karşı korur ve size hazırlık için ekstra zaman.

Veri Yedekleri

Yerel yedekleme dahil edilirken, ayrıca ekstra güvenlik için birçok farklı premium seçenek elde edersiniz. Basit bulut depolama alanından daha gelişmiş bir blok depolama alanı yedeklemesine.

Liquid Web Review - Bulut Yedekleri

Gerçekten günlük yedeklemeler istiyorsanız, gigabayt başına 0,08 ABD doları ödemek zorundasınız. Doğal olarak, web siteniz yoksa’Çok fazla disk alanı kaplarsanız, 100 GB’lık bir yedeklemenin ayda 8 dolara mal olması gerekir. Bunu aldığınız ekstra 100Gb standart yedekleme alanına ekleyin ve bu kurşun geçirmez güvenlik olacaktır.

Verilerinizin güvenli bir site dışında tutulmasını istiyorsanız, Liquid Web Guardian yedekleme planları sunuyor. Bunlar aylık 25 ABD dolarından başlar ve verilerinizi farklı bir tesisteki yedekleme düğümlerinde şifrelemeyi içerir.

Web siteniz ve tüm verileri herhangi bir felaket veya ciddi bir sorun olursa sorunsuz bir şekilde kurtarılacak.

Geliştirilmiş Performans

Liquid Web performansı ciddiye alır, en popülerlerden birini içerir, VPS paketlerinde tamamen ücretsiz olan CloudFlare CDN. Bir CDN veya içerik dağıtım ağı, kullanıcıların web sitenizin içeriğine konumlarına en yakın sunucudan erişmesine olanak tanır.

Şu anda, CloudFlare, dünya çapında 155’ten fazla sunucu konumuna sahiptir. Böylece müşterileriniz nereden gelirse gelsin yükleme sürelerini azaltarak kullanıcı memnuniyetini artırabilirsiniz.

Ayrıca Akamai CDN kullanma yeteneğine de sahip olursunuz. yükleme sürelerini azaltacak ve içeriği CDN sunucularınıza aktarmanıza yardımcı olacaktır. Aşırı performansa ihtiyacınız olduğunda daha ağır bir vurucu ve fiyatlandırma,t Aylık 1 TB aylık transferler için 130 $.

Bu yeterli değilse, Liquid Web bir Yük Dengeleyici sunar. Bu araç, web siteniz için trafiği birden çok sunucuya verimli bir şekilde dağıtma, ve hataya dayanıklı bir altyapı için temeldir.

Başarılı bir pazarlama kampanyası, promosyon veya etkinlikten sonra kullanıcıların dalgalanmasını yönetmeye yardımcı olabilir. Load Balancer’ın 2 planı var – paylaşılmış ve adanmış, ve fiyatı 10 Mbps için ayda 50 dolardan başlıyor.

Üçünü de aynı anda çevirdiğinizde ne olacağını söyleyemeyiz, belki kullanıcı web sitenizi düşünmeden önce bile web siteniz yüklenir. Ama bildiğimiz bir şey var ki performans söz konusu olduğunda oldukça fazla seçeneğiniz olacak ve Liquid Web.

Bu sağlayıcı, barındırma deneyiminizi tamamlamak için hem ücretsiz hem de ücretli eklentiler ve ekstra özellikler sunar..

Liquid Web Performansı

Liquid Web’de % 100 kesintisiz çalışma garantisi aslında% 100 çalışma süresi vaat ediyor ve hem dünyadaki hem de ABD’deki performans A + idi ve varsayılan WordPress web sitemizi sadece 1,2 saniyede yüklüyor.

İlk olarak, Bitcatcha ile test ettik, bize dünyanın 10 yerinde sunucu yanıt sürelerini gösterdi. Ve genel olarak, Liquid Web ile A + 100ms’in altında yanıt sürelerini gösteren neredeyse tüm konumlar. En iyi zamanlar ABD, Kanada ve Almanya’daydı.

Liquid Web İncelemesi - Bitcatcha

İki konum Sao Paulo ve Bangalore biraz daha yavaş, ama o zaman bile çok fazla değil. Bangalore’da en fazla 253ms tepki süresi vardı.

Web sitemizin gerçekte nasıl yükleneceğine bakmaya karar verdik, bunun için GTmetrix’i kullandık. Web sitemizi tam olarak yüklemek 1,2 saniye sürdü, Bu boyutta bir web sayfası için neredeyse mükemmel bir hız.

Liquid Web İncelemesi - GTmetrix

Ve ona hem A’nın Sayfa Hızı (% 95) ve YSlow (% 91) sunucu ve web sitesi optimizasyonunda.

Liquid Web, bu nedenle web sitenizin her zaman açık ve ziyaretçilerin kullanımına açık olmasını ister, bu nedenle, % 100 kesintisiz çalışma oranı garantisi verir. Bir hafta boyunca en ucuz VPS planını test ettik ve sonuçlar harikaydı, web sitemiz% 100 çalışma süresi oranı ve 241 ms’lik ortalama yanıt süresi gösterdi.

Liquid Web Review - Çalışma Zamanı

Ve hatta maksimum yanıt süresi sadece 318 idi, dolayısıyla büyük bir ani yükseliş veya istikrar dalgalanması olmadı.

Peki ya aksama süresi varsa? Bu durumda, onlar’kesinti süresi size 10 kat kredi. Evet, Liquid Web çalışma süresini çok ciddiye alır ve kesinti sürenizin her dakikası 10 dakika değerinde olacaktır.

Liquid Web Review - SLA

Aslında, aynı şeyleri ağ, güç veya donanım kesintileri.

Paylaşımlı barındırmadan daha pahalı olmakla birlikte, Liquid Web’in VPS’si en üst düzey performans ve% 100 çalışma süresi sunarak fiyat için daha da fazlasını sunar.

Liquid Web Desteği

Liquid Web desteği şunları içerir 7/24 telefon, bilet ve canlı sohbet seçenekleri. Bir barındırma sağlayıcısı için bu oldukça standart, o kadar normal olmayan destek ekiplerinin hızıdır. Sağlayıcı 59 saniyelik ilk destek yanıt sürelerini garanti eder.

Liquid Web Review - Destek Yanıt Süresi

Yardım masası için ilk yanıt 59 dakika kadar sürebilir. Ancak diğer sağlayıcılarla karşılaştırdığınızda, e-postanızın yanıtlanması bir gün kadar sürebilir, Liquid Web harika bir iş çıkarır.

Test etmeye karar verdik ve bir istek gönderdik, cevap 50 saniyeden az bir sürede uçtu. Bir soru yazmak ve iletişim formunu doldurmak daha uzun sürdü. Genel olarak, destek sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için istekli.

Liquid Web Review - Canlı Sohbet

Yani bu sağlayıcının neden Barındırmada En Faydalı İnsanlar olarak kendini markaladı. Telefon desteğine gelince, biri destek için, biri faturalandırma için ve diğeri sadece doğru planı seçmenize yardımcı olmak için 3 telefon seçeneğiniz vardır..

Liquid Web Review - Telefon Desteği

Biraz okumaktan korkmuyorsanız, Liquid Web’de mevcut geniş bir bilgi tabanı. Sık sorulan soruları, başlangıç ​​makalelerini ve teknik desteği içerir.

Liquid Web Review - Bilgi Tabanı

Hatta mevcut bir dizi öğretici bulun farklı konularda ve zorluklarda. Bu makaleler, belirli sorunların nasıl çözüleceği ve sizi baştan sona nasıl yönlendireceğiniz konusunda ayrıntılı talimatlar verecektir..

Liquid Web, ünvanını korur ve hızlı ve gerçekten yardımcı müşteri desteği sunar. Ve okumak isterseniz, bilgi tabanında tonlarca yararlı bilgi bulabilirsiniz..

Liquid Web Review – Karar

Rakiplerinin çoğunun aksine, Liquid Web reklamını gerçekten sunuyor. Mükemmel performans, rakipsiz çalışma süresi garantisi ve 7/24 gerçek zamanlı destek, tekliflerini her web profesyoneli, geliştiricisi, ajansı veya işletme sahibi için beyinsiz yapar.

Ayrıca birkaç dezavantajı var, paylaşılan barındırma seçeneği yok ve bant genişliği her VPS planında her zaman sınırlıdır.

tüm, Liquid Web mükemmeldir:

Mükemmel 7/24 destek ve% 100 kararlı çalışma süresine sahip güçlü ve güvenli bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız.

Liquid Web incelememiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu, kullandığınız veya hala kullandığınız bir sağlayıcı mı? Öyleyse yorumlarınızı aşağıya bırakın.

Artıları

  • A + Performansı
  • % 100 Çalışma Süresi Garantisi
  • 7/24 Destek
  • Ücretsiz CDN

Eksileri

  • Pahalı fiyatlandırma
  • Paylaşılan barındırma planı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector