LogicWeb İncelemesi

Online dünyaya başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Online başarınızın temel bileşenlerinden biri web hosting.

LogicWeb, yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için bir seçim olmayı amaçlayan barındırma sağlayıcılarından biridir. Doğru barındırma şirketi, iyi bir destekle birlikte sorunsuz bir başlangıç ​​ve güvenilir performans sunmalıdır.

Bu LogicWeb incelemesi için, LogicWeb paylaşılan barındırma hizmetlerinin kalitesini kullanıcı açısından test ettik. Yani, bakalım bu web sağlayıcı barındırma sizin için doğru seçim olabilir!

LogicWeb nedir?

LogicWeb, paylaşılan barındırma, sanal sunucu ve özel sunucu paketleri sunar. Bu, tekliflerini her ikisi için de iyi bir seçim haline getirir: çevrimiçi dünyada başlamak üzere olanların yanı sıra biraz daha gelişmiş olanlar.

logicweb inceleme hizmetleri

İle birlikte paylaşılan barındırma, VPS ve özel barındırma, şirket sunuyor bayi barındırma yanı sıra, premium SSL sertifikaları, istenmeyen e-postadan koruma ve çevrimiçi etki alanları.

Ancak LogicWeb’in hostingini en çok ayırt eden şey, SSD depolama yeni başlayan paylaşılan hosting paketlerinde mevcut olan.

Bu LogicWeb incelemesinde, SSD paylaşılan barındırma işlemine daha yakından bakalım.

LogicWeb Fiyatlandırması

Temel LogicWeb paylaşılan barındırma paketi sadece 3,95 $ / ay’dan başlıyor ve en iyi paylaşılan barındırma katmanı için fiyat 12,95 $ / ay’a kadar çıkıyor. İle 50 GB SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve cPanel, temel katman her yeni başlayan için fazlasıyla yeterli.

logicweb inceleme planları

Fiyatlar tam olarak ilan edildiği gibi mi yoksa bir sorun var mı? Şaşırtıcı bir şekilde, düşük fiyatlar’yenilemeden sonra yukarı çıkma.

Aslında, daha da iyi oluyor.

Aylık ödemeyi seçerseniz, 3,95 ABD doları gerçek aylık fiyattır. Ve seçim yapabileceğiniz birçok abonelik terimi seçeneği var: 3, 6, 12, 24 veya 36 ay. Ayrıca, yıllık sözleşmeler, her yıl size ücretsiz olarak iki ay daha hoş bir sürprizle gelir.!

AylıkyıllıkTasarruf
starter$ 3,95$ 39.50$ 7.90
ileri$ 7.95$ 79.5015.90
profesyonel$ 12.95$ 129.50$ 25.90

Kaydolmaya karar vermeniz durumunda, yukarıdaki tabloya kıyasla peşin ödeme yapmanız istendiğinde ufak bir farklılık sizi şaşırtabilir..

Çünkü LogicWeb maliyeti yalnızca hizmetleri kullanmaya başladığınız günden hesaplar. Bu nedenle, aylık bir fiyatlandırma seçeneğine giderseniz ve örneğin 20’inde kaydolursanız, ayın son 1 / 3’ü için yalnızca 1,58 ABD doları (Başlangıç ​​planı) ödemeniz istenir..

Aynı zamanda, yıllık olarak ödeme yapmayı seçerseniz, sizden biraz daha az ödeme yapmanız istenecektir, ancak hosting sözleşmeniz, satın alma işleminizden önceki ayın son günü yenilenecektir. Bunun nedeni, faturalandırma sürelerinin her zaman yeni bir ayın başında başlamasıdır.

LogicWeb SSD Paylaşımlı Hosting Planları

Tüm LogicWeb hosting paketleri iyi bir SSD disk alanı ve ölçülmemiş bant genişliği ile gelse de, ayrılan bellek çok düşük olabilir. Birçok farklı uygulamayı dağıtmayı planlıyorsanız veya birden fazla WordPress sitesi barındırmak istiyorsanız bu bir sorun olabilir.

Ne yazık ki, ödeneğinizi 2 GB’a çıkarmak istiyorsanız, en pahalı katmana hemen atlamanız gerekir.

starterileriprofesyonel
Disk alanı50GB100GB150GB
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmetered
İzin verilen alan adlarıSınırsızSınırsızSınırsız
Para iade garantisi30 gün30 gün30 gün
Müşteri desteğiBilet sistemiBilet sistemiBilet sistemi
Ücretsiz otomatik yedeklemelerGünlükGünlükGünlük

Yukarı tarafta, her katman cPanel ve 430’dan fazla otomatik yükleyici komut dosyası deney yapmayı ve her şeyi öğrenmeyi çok daha kolay hale getirir. Ayrıca, LogicWeb tarafından sağlanan bir cPanel ana bilgisayarından bir web sitesi aktarıyorsanız destekli web sitesi transferi bedava.

Ancak ne yazık ki canlı destek yok – sadece bilet sistemi. Acil bir durum meydana gelirse bu oldukça sorun yaratabilir..

LogicWeb Performansı

LogicWeb gelişmiş donanımı ile övünmesine rağmen, performans LogicWeb barındırma işleminin en iyi parçası değildir.

SLA’ya (Hizmet Seviyesi Anlaşması) göre şirket% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor. Çalışma süresi hesaplayıcımıza göre, bu, sitenizin her gün (ortalama olarak) yalnızca 1 milyon 26 saniyeye kadar düşebileceği anlamına gelir – veya yılda 8 saat 45 dakika ve 57 saniye.

logicweb inceleme performansı

Peki ya LogicWeb hosting hızı? Kapsamlı bir LogicWeb incelemesi için birkaç hız testi yaptık ve maalesef sunucu hızı ortalamanın altında.

logicweb inceleme yanıt süreleri

Japonya ve Bangladore gibi konumlardan kullanıcıların sitenize girmeden önce birkaç saniye beklemesi gerekir. Bu aslında web sitenizin kullanıcı deneyimine zarar verebilir.

Web Artıları

Şimdiye kadar, SSD dışında,’t LogicWeb incelememe dahil edebileceğim olağanüstü bir şey bulamadı. Ancak, tüm rakiplerin sunmadığı birkaç şey var.

Çok Çeşitli Uygulamalara Sahip cPanel

Hosting, yeni başlayanlar için en basit ve sezgisel kontrol paneli ile birlikte gelir. Sadece kullanımı süper kolay değil, aynı zamanda popülerliği sayesinde, çevrimiçi olarak yapabileceğiniz her şeyi kapsayan yüzlerce öğretici var. Öğrenme eğrisini büyük ölçüde azaltabilecek her şey.

logicweb incelemesi cpanel

İyi Güvenlik Seviyesi

Güvenlikle ilgili karışık hislerim var. Ücretsiz DDoS koruması olmasa da,’siteniz sizi dikkate alarak DDoS-ed alacak’yeni başlıyorsun ve bir iki şey öğrenmek istiyorsun.

Öte yandan, özellikle de bilinmeyen kaynaklardan bazı eklentiler veya diğer eklentiler indirirseniz, sunucunuza kötü amaçlı yazılım bulaşma olasılığının çok daha yüksek olduğuna inanıyorum. İyi haber şu ki, paketlerin her biri ClamAV Anti-Virus koruması ve otomatik günlük yedeklemeler içerir.

Kolay Fiyatlandırma

Zaten bu LogicWeb incelemesinde daha önce fiyatlandırmayı kapsadım ama bence’bir kez daha bahsetmeye değer. Çünkü rakiplerinin çoğundan farklı olarak,’t Saçma yenileme fiyatlarının tahsil edilmesi veya temel aylık fiyatlandırması olarak uzun vadeli sözleşme aylık ortalamalarının reklamının yapılması.

Tekliflerinde gördüklerinizi tam olarak ödersiniz. Uzun vadeli bir sözleşme seçmeye karar verirseniz, her yıl 2 ay daha fazla bonus kazanırsınız.!

logicweb inceleme fiyatlandırması

LogicWeb Eksileri

Adil fiyatlandırmayı ve iyi bir güvenlik seviyesini sevmeme rağmen, profesyonelleri gölgede bırakabilecek birkaç şey var.

Gerçek Zamanlı Destek Yok

Sahip olduğum en büyük sorun, gerçek zamanlı desteğin olmaması.

Sitelerinde mevcut olan tek sohbet sizi satış departmanından biriyle bağlayacaktır. O’en iyi uygulama değil. Ve mümkün olduğunca hızlı hosting satmak ve para teslim ettikten sonra kullanıcıları kendi başlarına bırakmak için bir girişim gibi görünüyor.

logicweb inceleme desteği

Sadece Bir Veri Merkezi

Birkaç farklı sunucu konumu sunmak için barındırma endüstrisi standartlarında genel bir artış var. Küresel bir kitleye sahip olmak nadir bir şey değildir ve ziyaretçilerinizin konumları ne olursa olsun en iyi yanıt süresine sahip olmasını istiyorsunuz.

LogicWeb, Edison, NJ’de sadece bir konum sunuyor ve bu oldukça sınırlayıcı görünüyor.

İyi olan şey, veri merkezlerinin ABD’de bulunması, bazıları yerel olarak çalışmayı tercih edebilir ve veri merkezi yine de onlardan çok uzakta olabilir.

Ortalama Performans

Test edilen bölge hız testinde iyi performans göstermedi. Üstelik, ücretsiz SSD’ye rağmen, yeni başlayan biri için bile sadece 1 GB RAM sürdürülebilir değil.

Bunun nedeni, birçok yeni başlayanın sadece bir şeyler öğrenmek uğruna çok fazla uygulama yükleme eğiliminde olmasıdır. Bu kadar az RAM ile, sunucuyu hızla aşırı yükleyeceklerdir. Canlı destek olmadan düzeltmek biraz zaman alabilir.

Ücretsiz Deneme Yok

Bazı yeni başlayanları korkutabilecek son dezavantaj, tamamen ücretsiz deneme eksikliğidir. Hosting test etmenin tek yolu, kaydolmak, bunun için ödeme yapmak ve memnun değilseniz geri ödeme istemektir (30 günlük para iade garantisi sunarlar).

Tabii ki, 3.95 $ fiyat sadece etrafa bakmak isteseniz bile, ilk ay için harcamak için yeterince iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak müşterilerin potansiyel olarak ücretsiz olarak ilgilendikleri bir şeyi test edebilmeleri gerektiğine inanıyorum.

LogicWeb İnceleme Özeti

LogicWeb, sadece ücretsiz SSD ile tekliflerini ayırt etmeye çalışan sıradan bir web hosting şirketi gibi görünüyor. Ama aynı zamanda,’t çizik yapmaz.

Dürüst olmak gerekirse ben’ne heyecanlıyım ne de hayal kırıklığına uğradım. Ancak, hem yeni başlayanlar hem de daha ileri düzey kullanıcılar için çok daha iyi bir barındırma ortamı sunacak Hostinger gibi çok daha iyi seçenekler var.

Artıları

  • Dürüst Fiyatlandırma
  • İyi Güvenlik Seviyesi
  • cPanel

Eksileri

  • Canlı Destek Yok
  • Ortalama Performans
  • Bir Veri Merkezi
  • Ücretsiz Deneme Eksikliği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me