NearlyFreeSpeech İncelemesi

NearlyFreeSpeech, BT’nin bu yönü üzerinde benzersiz bir görünüme sahip web barındırma hizmetleri, oldukça sıradışı bir sağlayıcısıdır.


2002 yılında kurulan NearlyFreeSpeech, yalnızca kullandığınız kadar ödediğiniz gerçekten sıra dışı bir web barındırma çözümü sunar ve ‘ara sıra pizzaların ötesinde’ karlarını yeniden yatırım yapma eğilimindedir.

Ancak NearlyFreeSpeech hizmet kalitesi, bakış açıları kadar ilginç?

İlk İzlenimlerim Neydi?

NearlyFreeSpeech gerçekten sadece web sitesi ile web barındırma küre kalabalıktan sıyrılıyor. Web sitesi eski bir MS Word tabanlı okul projesi gibi görünse de, çöp konuşması veya zor satış olmadığını görmekten memnun oldum.

NearlyFreeSpeech, gizlilikle ilgili temel değerlere büyük önem vermektedir. Bu, sağlayıcının adı ile ima edilir, ancak web sitesi de bunu açıkça ortaya koymaktadır. Bu, özellikle barındırma söz konusu olduğunda her zaman memnuniyetle karşılanır..

Hizmetlere gelince – etkili bir şekilde kullandığınız kadar ödediğiniz ölçülü bir sistem sunmayı vaat ediyorlar. Site ayrıca bir bant genişliği hesaplayıcısı ve fiyatlandırma tahmincisi sağlayarak ödeme sürecini şeffaf hale getiriyor.

Bu, (teoride), NearlyFreeSpeech’in sizin için şartlarınıza göre çalışmasını sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

NearlyFreeSpeech Fiyatlandırması

NearlyFreeSpeech diğer web sağlayıcılarına tamamen farklı bir şekilde çalışır. Fiyatlandırma modelini diğerlerine göre değerlendirmek çok daha zordur, çünkü sadece kullandığınız şey için ücret alırlar.

Üretim DışıÜretimkritik
Temel ÜcretGünlük 0,01 USDGünlük 0,05 USDGünlük 0,50 ABD doları
Kullanım AmacıKişiye özel & Beta Siteleri veya Denemelerİşletme web siteleriBüyük işletme web siteleri
SSLİçermezİçermezİçermez
Temel Bant GenişliğiGünde 1 GBGünde 10GBGünde 100 GB
Ekstra Bant GenişliğiGB başına 0,10 ABD dolarıGB başına 0,10 ABD dolarıGB başına 0,10 ABD doları
DepolamaGB başına aylık 1 ABD dolarıGB başına aylık 1 ABD dolarıGB başına aylık 1 ABD doları
SSD veya HDDSSDSSDSSD
E-posta hesaplarıN / AN / AN / A
Web Sitesi OluşturucuHayırHayırHayır

almostfreespeech incelemesi

Bu bilgilerle birlikte, NearlyFreeSpeech sitesinde ortalama kullanımınıza göre ne kadar harcayacağınızı görmenizi sağlayan bir hesap makinesi var.

Paketinizi tamamen özelleştirmenize izin verse de, bu daha pahalı olduğu ortaya çıktı diğer web hosting çözümlerinden daha.

Bence bunu söylemek adil bu sağlayıcı tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını anlayan ileri düzey kullanıcılar için çok daha uygundur.

Eklemek gerekirse, müşteri yorumları fiyatlandırmanın çok karmaşık olduğunu ve bazen ne için ödeme yaptığınızı tam olarak anlayamayacağınızı göstermektedir. Alan adınızın süresi dolduğunda bile gizlilik alan adı ayarları ve diğer seçenekler için ücretlendirilebilirsiniz. Bunlar yalnızca müşteri desteği yardımıyla durdurulabilir.

Ve burası gerçekten ilginç hale geliyor.

Müşteri desteği

NearlyFreeSpeech, yönetilmeyen bir ortam sağlar ve bu yüzden ücretsiz müşteri destekleri bir şekilde mevcut değildir.

Onların bakış açısı, tüm üyelerin özellikle ‘bilgili ve kendi başlarına öğrenmeye istekli’ olmalarıdır..

neredeyse müşteri desteği

NearlyFreeSpeech tarafında çalışıyorlarsa hiç kimse elinizi tutmayacak ve size hizmetler konusunda rehberlik etmeyecek.

Gerçekten yardıma ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz, ek ücret ödemeniz ve Abonelik Üyesi olmanız gerekir..

5 $ / ay için abone olursanız. biraz destek alacaksınız. Yanıtınızı ne zaman alacağınız ve desteğin hiç yanıt verip vermeyeceği belli olmasa da (bazı müşterilerin incelemelerinin gösterdiği gibi) Baseline üyeliği ile kendi başınıza olursunuz.

Verim

NearlyFreeSpeech İnceleme Bitcatcha

NearlyFreeSpeech’in yanıt sürelerini test ettim ve makul olduklarını gördüm. Bununla birlikte, zamanların batı dünyasında Asya’dan daha iyi olduğu söylenmelidir..

Ayrıca bu sağlayıcı ile net bir pozitif olan NearlyFreeSpeech ile çalıştırdığım sitelerle sıfır sorun olduğunu buldum.

NearlyFreeSpeech İncelemesi – Özet

Diğer sağlayıcılar size tam potansiyeliyle kullanamayacağınız temel paketleri satarken, NearlyFreeSpeech size yalnızca kullandığınız şeyi satar.

Yine de sizi yakalayabilirler ve sanal cüzdanınız boşalana kadar ödeme yapacaksınız.

Diğer NearlyFreeSpeech incelemelerine de baktıktan sonra, kullanıcılarının çoğunun NearlyFreeSpeech’in sunduğu özelleştirilebilir kontrol panelini sevdiğini, ancak bu sağlayıcıyı fiyatlandırma ve destek netliği gibi diğer birçok önemli alanda eksik bulduğumu görüyorum..

Bu sağlayıcı ile bazı ilginç fikirler olmasına rağmen, temel bir web barındırma sağlayıcısı arayan teknik bilgisi az olan kimseye NearlyFreeSpeech’i tavsiye edemem. NearlyFreeSpeech yeni başlayanlar için biraz fazla karmaşık ve bu nedenle diğer sağlayıcıları kontrol etmek daha iyi olurdu.

Artıları

  • Harika yenilikçi
  • Uygun fiyatlı çözüm
  • Güvenilir hizmet

Eksileri

  • Minimum müşteri desteği
  • Yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector