Orta Faz İncelemesi

Müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteli hizmetlere odaklanan Midphase, yirmi yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.


Bu Midphase incelemesinde, bu barındırma sağlayıcısının rekabete karşı ne kadar iyi performans gösterdiğini göreceğiz – fiyat, performans, müşteri desteği ve daha fazlası açısından.

Midphase nedir?

Midphase, hem yeni başlayanlar, hem de deneyimli uzmanlar ve aradaki herkes için uygun olan çeşitli barındırma ve çevrimiçi hizmet planları sunan bir sağlayıcıdır.

 • Alan adları
 • Paylaşılan Web Hosting
 • VPS Bulut Barındırma
 • SSD VPS
 • Özel sunucular
 • Yönetilen barındırma
 • E-posta Barındırma
 • Web Sitesi Oluşturucu

Basit bir ifadeyle – Midphase, bir barındırma sağlayıcısından isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye sahiptir – neredeyse her tür müşteriye ihtiyaç duydukları şey verilebilir.

Ama elbette, miktar her zaman kalite anlamına gelmez. Bu Midphase incelemesinde, paylaşılan barındırma hizmetlerinin ne kadar iyi olduğunu göreceğiz.

Orta Faz Fiyatlandırması

Midphase, 3 ana paylaşılan barındırma planı sunar – Kişisel (ayda 3,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla), Profesyonel (ayda 4,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla) ve İşletme (5,95 ABD doları / aylık başlayan fiyatlarla). Genel olarak, bu fiyatlar oldukça iyi görünüyor.

Ama şimdi planlara daha yakından bakalım.

orta faz incelemesi barındırma planları

 • Kişiye özel – küçük web sitelerine başlamak için mükemmel, ucuz bir Linux barındırma planıdır. 12 aylık, 24 aylık veya 36 aylık aboneliklerin ücreti aylık 3,95 ABD dolarıdır. Ücretsiz bir alan, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği, bir web sitesi ve sınırsız E-posta içerir.
 • Profesyonel – ek kaynaklara ihtiyaç duyan daha büyük veya birden fazla web sitesi için oluşturulan uygun fiyatlı bir hosting planıdır. 12 aylık, 24 aylık veya 36 aylık abonelikler için aylık 4,95 ABD dolarıdır. Ücretsiz bir alan adı, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği, 3 web sitesi ve sınırsız e-posta ile birlikte gelir.
 • İşletme – performans ve çalışma süresine öncelik vermesi gereken karmaşık web siteleri için optimize edilmiş keyifli bir barındırma planıdır. 12 aylık, 24 aylık veya 36 aylık abonelikler için aylık 5,95 ABD dolarıdır. Ücretsiz bir alan adı, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği, sınırsız web sitesi ve sınırsız E-posta ile birlikte gelir.

Profesyonel plan Orta Faz gibi görünse de’s en popüler planı – öyle görünüyor ki planı, 3’ten fazla web sitesi oluşturmanıza olanak tanır ve ayda yalnızca bir dolara mal olur.

Veya … yapar?

Sık sık web hosting ile olduğu gibi, sadece önceden tüm dönem için ödeme mümkün olacak. Ve dönem ne kadar kısa olursa, ödemeniz gereken daha büyük aylık fiyat. İşte fiyatları Kişiye özel mevcut her bir dönem için plan değişikliği.

orta faz barındırma ve planlar

Aylık düşük fiyat $ 3,95, 12 aylık, 24 aylık veya 36 aylık abonelikler için kalırken, fiyat bir ay için 7,95 $ ve 3 aylık abonelik için aylık 6,95 $ tutarındadır..

Aşağıdaki tablo, belirli bir abonelik dönemi boyunca üç barındırma planının her birinin fiyatlarını karşılaştırır ve karşılaştırır..

Ödeme Süresi / Planı

Kişiye özel

Fiyat, (Kümülatif)

Profesyonel

Fiyat, (Kümülatif)

Fiyat, (Kümülatif)

1 ay

$ 7.95

$ 9.95

$ 11.95

3 ay

6,95 $, (20,85 $)

Müsait değil

10,95, (32,95 $)

12 ay

3,95 ABD doları, (47,40 ABD doları)

4,95 ABD doları, (59,40 ABD doları)

5,95 TL (71,40 TL)

24 ay

3,95 ABD doları, (94,80 ABD doları)

4,95 $ (118,80 $)

5,95 TL (142,80 TL)

36 Ay

3,95 ABD doları, (142.20 ABD doları)

4,95 $ (178,20 $)

5,95 ABD doları (214,20 ABD doları)

Yani, işte oradasınız – 3 plan arasındaki fiyat farkı aslında oldukça büyük. Ve çoğunlukla tüm dönem için peşin ödeme yapmanız gerektiğinden kaynaklanır.

Orta faz planları daha ayrıntılı olarak

Şimdi planlara daha derinlemesine bakalım ve gerçekte ne kadar farklı olduklarını görelim. Aşağıdaki tabloda, tüm ana Midphase hosting planları özellikleri karşılaştırılmıştır:

Kişiye özel

Profesyonel

Disk

Sınırsız

Sınırsız

Sınırsız

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

Sınırsız

Desteklenen Alanlar

1

3

Sınırsız

SSL

Dahil

Dahil

Dahil

E-posta hesapları

Sınırsız

Sınırsız

Sınırsız

FTP hesapları

Sınırsız

Sınırsız

Sınırsız

Hosting Paneli

cPanel

cPanel

cPanel

Müşteri desteği

Çevrimiçi bilet, telefon ve Topluluk forumu

Çevrimiçi bilet, telefon ve Topluluk forumu

Çevrimiçi bilet, telefon ve Topluluk forumu

Ücretsiz Otomatik Yedeklemeler

Gecelik yedeklemeler

Gecelik yedeklemeler

Gecelik yedeklemeler

Orta Faz Performansı

Performans değerlendirmemizde, çalışma süresini ve dünya çapında yanıt sürelerini test ettik – ve Midphase, iyi sunuculara sahip güvenilir bir ana bilgisayar olduğunu kanıtladı.

Dünya çapında performans söz konusu olduğunda, sunucular ABD’de gerçekten iyi performans gösterdi, ancak Asya’da biraz eksikti. Bu nedenle, genel görünüm sadece ortalama.

orta faz inceleme hızı

Midphase’ın gerçekten parladığı yerde, çalışma süresi. Sunucular% 99.99’dan biraz daha fazla yükseldi, Bu da işteki herhangi bir şirket kadar iyidir. Genel olarak – Orta faz bir hız iblisi değildir, ancak güvenilirdir.

Orta Faz Artıları

Şimdi, bu Midphase incelemesini tamamlamak için, bu barındırma sağlayıcısının bazı güçlü yönlerine bir göz atalım. İşte en çok sevdiğim şeyler:

Gezinmesi kolay kontrol paneli

Midphase size gezinmesi kolay sezgisel bir kontrol paneli sunar. Bu, sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize, e-posta modüllerine, veritabanlarına erişmenize ve web sitenizin sizin için daha fazla çalışmasını sağlayacak eklentileri etkinleştirmenize olanak tanır. Genel olarak, Midphase kullanmak bir esinti.

İyi destek sistemi

3 hosting planının tamamı Midphase’tan 7/24 destek ile geliyor’s profesyonel ekibi. Onlara çevrimiçi bilet, e-posta veya telefon yoluyla erişebilirsiniz. Ayrıca, sık sorulan soruların tümünü kapsayan kapsamlı bir bilgi tabanı vardır. Bu hizmet 7/24 – ve şu anda piyasada sunulan hemen hemen her şey kadar iyi.

Sağlam çalışma süresi

Güvenilirlik, büyük bir ev sahibinin belirleyici özelliklerinden biridir. Web siteniz ne kadar azsa, o kadar iyi – bu bir beyinsizdir. Ve Midphase bu meydan okumayı uçan renklerde geçer. Orta fazın çalışma süresi rahatlıkla% 99,99’un üzerindedir, bu harika bir sonuçtur.

Midphase Eksileri

Ne yazık ki, mükemmel bir ev sahibi. Aynı şey Midphase için de geçerlidir. Ev sahibi hakkında keşfettiğimiz bazı şeylerden bazıları:

Ücretsiz web sitesi oluşturucu yok

Bir web sitesi oluşturucu hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmak için harika bir yoldur – ve herhangi bir barındırma sağlayıcısında olması yararlı bir özelliktir. Ve birçoğu ücretsiz olarak bir oluşturucu içerirken, Midphase basitçe içermez. Bu bir dezavantaj.

Yalnızca ortalama sunucu hızı

Hızlı web sitesi yanıtı ve yükleme süreleri çok önemlidir – ve ne yazık ki, Midphase hala şaşırtıcı değildir. Çok güvenilir bir hizmet için iyi yanıt süreleri paketi tamamlayacaktır. Ne yazık ki, gerçek farklı – tepki süreleri sadece ortalama.

Orta Faz İncelemesi – Sonuç

Midphase, oldukça güvenilir ve bilgili müşteri desteği sunan oldukça iyi bir hosting sağlayıcısıdır. Ancak, mükemmel değildir – yani sunucu yanıt süresi ve dahil olan bir web sitesi oluşturucusunun olmaması nedeniyle.

Ancak, bu kusurları göz ardı ederseniz, Midphase sitelerinizi ve işletmelerinizi sunmak için birçok gelişmiş barındırma paketi ile harika bir barındırma sağlayıcısı olarak kalır.

Artıları

 • Sınırsız kaynaklar
 • Mükemmel güvenilirlik
 • İyi müşteri desteği

Eksileri

 • Subpar hızı
 • Hiçbir web sitesi oluşturucu dahil değildir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector