Pixpa İncelemesi

Pixpa, web sitesi oluşturma sürecini sorunsuz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Kullanımı kolay bir web sitesi editörü ile Pixpa, öğrencileri ve tasarımcılardan yazarlara ve mühendislere kadar profesyonelleri akılda tutar. Profesyonellerin portföylerini kolayca oluşturmasına olanak tanıyan bir platform oluşturmaya odaklanır.


Ancak profesyonel portföyler, Pixpa’nın iddia edebileceği tüm iddialar değildir. Ayrıca e-ticaret özellikleri vardır, bu nedenle küçük işletmeler bile web sitesi oluşturucunun hizmetlerini kullanabilir.

Peki Pixpa’nın işletmeniz için en iyi seçenek olmasını sağlayacak bir rekabet avantajı var mı? İzin Vermek’Bu Pixpa incelemesinde öğrendik!

Ne Pixpa mı?

Pixpa nispeten yeni bir web sitesi oluşturucusudur çok disiplinli bir yaratıcı ajans IdeazInc’in yaratıcı direktörü Gurpreet Singh tarafından 2012 yılında kuruldu. Pixpa’yı her türlü profesyonelin çalışmalarını sergilemek için bir yere sahip olacak şekilde tasarladı. Başlangıçta, Pixpa bir portföy web sitesi kurucusudur.

Ancak bu süre zarfında web sitesi oluşturucu gelişti. e-Ticaret özelliklerinin yanı sıra yeni şablonlar eklendi.

Şimdi, Pixpa oluşturmak için kullanılabilir sadece profesyonel portföyler değil, aynı zamanda küçük işletme web siteleri. Ve şirket öğrencileri de akılda tutarak onlara büyük indirimler sunuyor.

İndirimler hakkında konuşurken, ilk olarak Pixpa’nın uygun olup olmadığını görelim.

Pixpa Fiyatlandırması

Pixpa tasarladı Profesyoneller için 5 plan ve hepsini 3 kategoriye ayırın: aylık 5 ABD dolarından başlayan web sitesi, e-Ticaret ve Müşteri Galerileri.

Web sitesi planları aylık 6 ABD dolarından mal olacak ve e-Ticaret seçenekleri daha pahalı – aylık 15 ABD doları.

pixpa-review-pixpa fiyatlandırma

Tüm planlar size duyarlı şablonlar, sınırsız bant genişliği, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı ve SSL sertifikaları içeren bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu sunar..

Peki, fark nedir?

 • 6 $ / aylık için başlangıç ​​planı 200 adede kadar resim yüklemenize ve 3 adede kadar ürün satmanıza olanak tanır.
 • 9 $ / aylık büyüme planı sınırsız görüntü yüklemesine ve 10 adede kadar ürün mağazasına izin verir.
 • Plus Store planı $ 15 / aylık size sınırsız sayıda resim, ürün ve terk edilmiş sepet kurtarma gibi e-Ticaret özellikleri sunar.
 • Artı Görüntüler planı $ 15 / aylık e-Ticaret tümleşik resim galerileri, sınırsız ürünler ve diğer e-Ticaret özellikleri sunar.
 • Müşteri Galerileri $ 5 / ay’dan başlıyor her türlü resim galerisi ve galeri oluşturma aracı için depolama alanı sağlar.

Yıllık ödeme, aylık planlarda olduğu gibi% 25 civarında tasarruf edersiniz, fiyatlandırma artar,

Neyse ki, Pixpa bu konuda şeffaf ve alışveriş sepetinde sürprizler görmeyeceksiniz. Tabloda fiyatlandırma farklılıklarını görebilirsiniz:

Plan AdıAylıkYıllıkTasarruf
BAŞLAT8 $ / aylık (96 $ / yıl)$ 72 / yıl24 $
GROW12 $ / aylık (144 $ / yıl)$ 108 / yıl$ 36
PLUS MAĞAZASI20 $ / aylık (240 $ / yıl)180 $ / yıl60 $
ARTI GÖRÜNTÜLERİ20 $ / aylık (240 $ / yıl)180 $ / yıl60 $
MÜŞTERİ GALERİLERİ6 $ / aylık$ 60 / yılitibaren 12 $

Müşteri Galerileri fiyatlandırması ihtiyacınız olan depolamaya bağlıdır. 10 GB depolama alanı yıllık 5 ABD doları / ay ödese de, 10 TB aynı dönem için 80 ABD doları / ay.

Ayrıca, şirket bir öğrenciler için özel indirim. Öğrenci durumunuzu kanıtlarsanız, herhangi bir plandan% 50 indirim alırsınız.

Şimdi’şirketin kodlama ve teknik şeyler yerine güzel sanatlar yaratmaya odaklanan reklam öğelerini (öğrenciler dahil)’platform yeni başlayanlar için gerçekten bu kadar kolay olup olmadığına bakın.

Şirket, çevrimiçi varlıklarını oluşturmak isteyen herkes için gerekli eksiksiz bir çevrimiçi hizmet yelpazesi sunmaktadır. blog oluşturma araçlarından entegre e-Ticaret çözümlerine.

Tabii ki, bu değil’Bize çok şey anlatma. İzin Vermek’tüm paketlerinin bu hizmetleri içerip içermediğine bakın:

HAFİFMARŞPROARTI
Bulut Depolama (Portföy dosyaları)1GB3 GB10GB25GB
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
İzin verilen alan adları1111
SSLDahilDahilDahilDahil
Para iade garantisi30 gün30 gün30 günHayır
Müşteri desteğiSohbet / E-postaSohbet / E-postaSohbet / E-postaSohbet / E-posta
Web Sitesi OluşturucuDahilDahilDahilDahil
Web sitesi şablonları38383838
Kolay SEO YöneticisiDahilDahilDahilDahil
Sosyal Medya Widget’larıDahilDahilDahilDahil
BlogDahilDahilDahilDahil
Portföy ÖğeleriSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
e-TicaretDahilDahilDahilDahil
Alışveriş Sepetini Terk EtmeHayırHayırHayırDahil
Envanter yöneticisiHayırHayırDahilDahil
E-Ticaret Ürünlerinin Sayısı31050500

Hatta en temel plan size bazı e-Ticaret özellikleri, ücretsiz bir alan adı ve SSL sağlar. Benim için iyi bir değer gibi görünüyor!

Ayrıca Pixpa’yı kredi kartı bilgilerini girmeden 15 gün deneyin, böylece ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını biliyorsunuz.

Pixpa Web Sitesi Oluşturucu İlk İzlenimler

Gerçek kayıt işlemini Pixpa incelememe dahil etmek için,’ücretsiz denemelerine kaydoldum ve sıfırdan yeni bir site oluşturduk. 15 gün sürer ve kredi kartı gerekmez.

Giriş yaptıktan sonra bir tema seçmeniz istenecektir. Birini seçebilirsiniz 38 modern, duyarlı ve genel olarak gerçekten iyi görünümlü tema:

Tüm temalar tüm hizmetleri (e-Ticaret, portföy) destekler ve tamamen ücretsizdir.

Ardından, çok sezgisel görünen ana panoya yönlendirileceksiniz. Tüm ayarlar 3 farklı kategoriye ayrılmıştır ne düzenlemek istediğinize bağlı olarak – site tasarımınız, mağazanız ve portföyünüz. Doğal olarak, sitenizde aynı anda 3 taneye sahip olabilirsiniz:

pixpa inceleme gösterge tablosu

İzin Vermek’nasıl içerik ekleyeceğimize bakın – bunu yapmak için’s tıklaması İçerik Ekle (kim tahmin ederdi?). Daha sonra sitenize ne ekleyeceğinizi seçebileceğiniz bir menüye yönlendirileceksiniz:·

pixpa incelemesi oluşturma

Tıkladıktan sonra Blog Bunu adlandırmam istendi:

pixpa incelemesi blog adı

Sonra bir düzen seçmem istendi:

pixpa inceleme blog düzeni

Kaydet tuşuna bastıktan sonra, yazı ekleyebileceğim, farklı web sitesi ayarları arasında gezinebildiğim ve blogumu görüntüleyebileceğim blog yönetim paneline yönlendirildim:

pixpa incelemesi blog görünümü

Blog yazı editörünün kendisi diğer web sitesi oluşturucularına oldukça benzer – kesinlikle hiçbir şey kodlamayan biri tarafından kullanılabileceği için kesinlikle büyük bir artı (ve’kodlamaya hiç gerek yok):

pixpa incelemesi blog yayın editörü

Sonra, provaya atladım. Albüm ekleme işlemi, blog yazısı ekleme işlemine çok benzer.’atlayacağım:

pixpa inceleme yazım denetimi

Bunun yerine,’e-Ticaret ayarlarına hızlı bir genel bakış bakın.

pixpa incelemesi e-ticaret

Doğal olarak, bunlar tipik bir e-Ticaret platformundan beklediğiniz kadar sağlam değildir.

Ama ben onları seviyorumVergi oranlarınızı ve terk edilmiş arabalarınızı yönetmenin kolay bir yolunu ekleyin. Ayrıca indirimler, gönderim bedeli ve ödeme seçeneklerine de bakacaksınız.

Pixpa yaptığınız satışlar için hiçbir ücret almaz.

Elbette, tüm bunlar sadece Artı planında mevcuttur, ancak aldığınız özellikler için fiyat çok düşüktür.

Ve sitenin kendisinin ayarları ne olacak??

pixpa inceleme sitesi ayarları

Gördüğünüz gibi, küçük ama başarılı bir web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir:

Bültenleri yönetebilir, SEO ayarlarını değiştirebilir, bir alan adı ekleyebilirsiniz (bunu yapmadan önce siteniz bir Pixpa alt alanında kullanılabilir) ve harici entegrasyonlar ekleyin.

Ve bunlardan bolca var (46).

Başarınızı izlemek için e-posta bültenleri için MailChimp veya Google Analytics gibi entegrasyonlar bulacaksınız.

Hepsi tek tıklamayla kurulumlar sunar, bu nedenle web geliştirme dünyasında yeni olsanız bile, telefona bir uygulama yüklemek kadar kolay olacaktır.

pixpa incelemesi mutt youtube

Tüm bu ayarlar ve entegrasyonlar harika görünüyor ve Pixpa’nın yaratıcı işiniz için kolayca profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturabileceğiniz bir platform olduğunu kanıtlıyor. Şimdi – bu platformun eksiksiz bir paket olup olmadığını görelim, performansa bir göz atalım.

Pixpa Performansı

İzin Vermek’Bakalım Pixpa’s performansı mevcut tüm özelliklerle eşleşir. Sonunda, (birincil platform kullanıcıları olan) yaratıcı insanlar genellikle hızlı ve istikrarlı bant genişliği gerektiren büyük görüntü veya video dosyaları barındırır. Ve tüm kullanıcılar için hızlı, duyarlı bir web sitesine göz atmak çok daha hoş.

Pixpa sunucusu B olarak derecelendirildi. Ve genel olarak, bu kötü bir sonuç değil. ABD’de yanıt süreleri inanılmaz – 50 ila 80 ms. Avrupa ve Asya’nın bazı bölgeleri de iyiydi. Ancak Sao Paulo ve Japonya geride kaldı.

pixpa inceleme performans güncellemesi

Genel olarak – iyi bir sonuç. Japonya izleyicileri için bir web siteniz olsa da, sunucuyu optimize edebilmeleri için başka bir seçenek bulmaya veya desteğe başvurmaya çalışırdım..

Ayrıca Pixpa çalışma zamanı sonuçlarını görmek için bir monitör ayarladık. Ve harikaydılar. Pixpa son 30 gün içinde% 99.997 yükseldi.

pixpa incelemesi çalışma süresi

Çalışma Süresi Hesaplayıcımıza göre,% 99,997’nin son 30 günü için ortalama performansları göz önüne alındığında, site günlük olarak yaklaşık 2 saniye ve tüm ay boyunca 1 milyon 18s düştü. Bu çok, çok güçlü bir sonuç – çoğu şirket buna uymuyor.

pixpa incelemesi için barındırma

Performans açısından Pixpa, diğer küçük web sitesi oluşturucu platformlarına bir örnektir.

Pixpa Artıları

Genel olarak, Pixpa harika görünüyor – fiyatlandırma uygun, kullanımı nispeten kolay, planlar iyi düşünülmüş.

İşte profesyonellerin özeti:

Başlamak Kolay

Adınızı, e-postanızı, şifrenizi girin ve işiniz bitti. Gösterge tablosunun kullanımı oldukça kolaydır ve her şey açıktır, bu nedenle’Daha önce hiç web sitesi oluşturmayan insanlar için ezici olmak.

Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri hizmetlerine başvurabilir veya doğrudan gösterge tablosundan yardım merkezine erişebilirsiniz:

pixpa inceleme hoş geldiniz

İhtiyaç duyabilecek reklam öğeleri içerir

Yaparken’platformu tonlarca özelliğe sahip zorlu bir web sitesi çalıştırmak isteyen birine tavsiye etmemeli, Pixpa başarılı bir portföy sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şey.

Sonunda,’platformun tam olarak ne yapmak için tasarlandığı.

Ve hatta çalışmalarınızı Dahil olan e-Ticaret özellikleri.

Her Planda Tüm Temel Bilgiler Var

Her plan, güvenlikten e-ticarete kadar tüm temel özelliklere sahiptir. Bunun da ötesinde, bu siteyi ayda 6 $ gibi düşük bir fiyatla çalıştırabilirsiniz..

Planlar arasında çok az fark olduğu için,’t Basit bir site kurmak için yüzlerce dolar harcamak zorundasınız. Bunun yerine, yaratıcı işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Öğrenci indirimi

Şirketin genellikle aren’e yardım etmek istemesini seviyorum.’o kadar para kazanmak ya da hala mali olarak mücadele etmek.

İlk web sitelerini kurmak, öğrencilerin hizmetlerinin pazarlanması hakkında çok şey öğrenmelerine veya hatta operatörlerini hızlandırmasına yardımcı olabilir.

Pixpa Eksileri

Ne yazık ki, Pixpa mükemmel bir site üreticisi değil. Ve çok fazla eksileri olmasa da’Pixpa incelememde listelemek istiyorum, dahil ettiklerim oldukça ciddi.

Fazla Özgürlük

Kapalı bir ortama sahip olmak yeni başlayanlar için harika bir şey. Ancak, web sitenizi platformda sunulanın ötesine genişletmeye karar verirseniz, ilk etapta kaydolarak tasarruf ettiğinizden çok daha pahalı olabilir.

Pixpa’nın tüm işlemlerin bir krikosu olduğunu düşünürsek, ama gerçekten birinin ustası olamaz. İşletmeniz e-Ticaret kullanarak veya büyük kar elde etmek için blog yazarak ciddi bir şirket haline gelirse, takılmak ve siteyi büyütme seçenekleriniz sınırlı olacaktır.

Pixpa İncelemesi – Karar

Pixpa çok özel müşteriler ve hedefler göz önünde bulundurularak oluşturulan web sitesi oluşturma platformu. Kazandın’Burada çok sayıda büyük e-ticaret girişimcisi veya büyük işletme bulamıyorum.

Ancak bu Pixpa incelemesinden öğrendiğimiz gibi, hızlı ve güvenilir barındırma profesyoneller için mükemmeldir çalışmalarını sergilemek isteyen. Bir portföy oluşturmak ve hatta bazı ürünlerinizi satmak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri içerir.

Sonunda,’Pixpa tam olarak ne hakkında.

Artıları

 • İyi Fiyatlandırma Planları
 • Öğrenci indirimi
 • Mükemmel Çalışma Süresi ve Performans

Eksileri

 • Sınırlı Özellikler
 • Çalışma Süresi Garantisi Yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector